načítám data...

Téma Magazín - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, ...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
David Marek 08. prosince 2017, 13:11
Btw. trošku to tady promažu, ať vim, co kde je ještě chyba, tak se nezlobte :)
David Marek 08. prosince 2017, 11:19
GanGreen: Goldies: jste se domluvili na stejných ikonkách? :))
kdyžtak jsem tam přidal dalších pár nových, tak si třeba vyberete, kdybyste chtěli, můžu přidat jakoukoliv z tohodle setu: http://fontawesome.io/icons/

Tento příspěvek byl 08.12.2017 v 12:23 upravován.
ToMyx 08. prosince 2017, 09:58
Super! Minimálně pro čtení v mobilu někde na cestách bude načítání paráda:-) Navíc za tu cenu je to zadarmo. Hodnotím velmi kladně!
Goldies 19. listopadu 2017, 23:15
David Marek:

Tento příspěvek byl 19.11.2017 v 23:16 upravován.
Goldies 12. listopadu 2017, 22:08
Asi nejaky brouk (bug) - iPad (safari)
David Marek 08. listopadu 2017, 00:26
Quattro: pravděpodobně je uložená v cache, protože jedeme přes server, který nám to cachuje. napíšu si to do TODO, aby se k obrázkům dával nějaký příznak, aby se cache obnovila
Inženýr 07. listopadu 2017, 18:59
Zdravím. Měl bych dotaz ohledně profilového obrázku. Když jsem si vybral profilovku, tak se mi výsledná podoba nelíbí (editovat přesně to, co se má z fotografie zobrazit na profilovce se nedá). Problém je v tom, že ať dělám co dělám, nefunguje mi nahratí jiné fotografie. Dostávám zprávu "akce proběhla úspěšně", ale profilovka zůstává původní. V čem je problém? Budu vděčný za odpověď.
GanGreen 14. září 2017, 12:23
Zdravím pánové a dámy, dneska z nudy projíždim videa na YT a vzpoměl jsem si na zdejší sekci "video dne" a s hruzou jsem zjistil že je zoufale neudržovaná :D :D rozjede se to ještě někdy?
Třeba by stačilo to pojmenovat "video týdne" a jednou za tejden tam písknout odkaz na něco pěknýho... je to jen taková prkotina ale když už to tu je... ;)

Tento příspěvek byl 14.09.2017 v 12:29 upravován.
ToMyx 25. srpna 2017, 16:43
Ahoj, nevim, jestli mam problem v mobilnim androidim prohlizeci (UC browser), ale pres ikonu "forum", ktera se mi rozbali v menu se nedostanu na forum, hodí me to vzdy na obrazek subaru na okruhu.
Safa 16. srpna 2017, 22:00
Jen takový podnět, asi pro Davida Marka. Nešlo by do profilů přidat políčko "Komentářů u blogů" a zároveň to nějak propojit se sekcí "Posledních 50 komentářů"? Jak se blogová část hezky rozjíždí, tak by to podle mě bylo docela fajn i kvůli snadnějšímu vyhledávání v příspěvcích. Ve stejné souvislosti by pak do Fóra Autíčkář možná bylo vhodné přidat téma "Blog - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, nápady..." Co myslíte?
A ještě jedna věc - když jde editovat příspěvky ve fóru, proč to není možné i v diskuzích pod články? Jde mi hlavně o překlepy, opakování slov či slovosled - občas člověk píše rychle, před odesláním si to po sobě nepřečte a pak je za vola... Stačilo by třeba omezené povolení úpravy na pět minut, aby pak zase nedocházelo k tomu, že si někdo zpětně mění příspěvky (a nebo tam vrazit hodiny s přesností na vteřiny, aby bylo zřejmé, kdy ke změně příspěvku došlo).
Díky za případný feedback...

Tento příspěvek byl 16.08.2017 v 22:03 upravován.
krab 14. srpna 2017, 10:36
beastar: To fórum pro blogy se vyrobilo před časem, kvůli tomu aby bloggeři mohli svoje aktivity koordinovat, chatovat spolu neveřejně a případně se také upozornit na to, co kdo , kdy dá na web. Ono to částečně funguje, částečně ne a myslím, že achilova pata je dnes to, že k fóru má přístup jen někdo a nový bloggeři možná ne.

Davide: funguje to tak, že pokud někdo vytvoří první blog a dá na stránku, tak se mu automaticky odemkne to fórum bloggerů , nebo jsi tam dřív naházel ty lidi manuálně? Upřímně taky nevím kdo všechno toto fórum vidí a kdo ne.
Dlužno dodat, že funkci plní tak nějak jen zčásti. Ale na blogu a práci s bloggery se bude dál dělat a já jsem ochoten tomu i efektivně pomáhat kde budu moct.
beastar 07. srpna 2017, 01:27
Proč je zamčené téma o blogerech ? Je tam něco top secret ?
krab 03. července 2017, 23:07
Ahoj Davide, ( Vojto) , Doporučil bych jednu drobnou, ale možná efektivní úpravu:

Pravá lišta obsahuje :

1. 7x posledních novinek
2. 2x blogy
3. 3x inzeráty autofrc

to znamená, že je to 12 oken

Nechci tu lobovat za sebe, ale občas se sejde, že napíše víc lidí, víc blogů v jednom dni. Nejde to účině korigovat, ti blogeři se mezi sebou znají jen někteří, to fórum blogerů poslední dobou využil akorát whitenight a já.. nevim proč sice, ale ta komunikace v tom vázne.

Takže, já bych navrhnul využít ten prostor jednoduše takto. Je 12 oken , rozdělil bych 4 místa na novinky, 4 místa na blogy a 4 místa na inzeráty.

Ty novinky dáváte 1x denně, to by plus mínus 4 novinky stačili , navíc v mobilu se řadí mezi hlavní články. A naopak se myslím hodí, aby bylo vidět na stránce víc než jen 2 poslední blogy. A jako bonus tam zbyde místo na jeden další inzerát z autofrcu, což se vám komerčně hodí.

Co myslíte?
JayK91 03. července 2017, 17:25
1)Bylo by možné v sekci blogy u každého článku aby při kliku na autora vyjel profil autora a ne seznam jeho dosud napsanych článků (ten vyjede i při kliknuti na název blogu jako takového))?

2)Bylo by možné na hlavní stránce v černé liště aby se při kliku na "Bazar nové" otevřel bazar v novem panelu? - všude to tak dělá jen tady ne a otevře se to misto autičkáře (ano vím jsem moc líný na to abych kliknul na tlačítko z5) :D

Děkuji :-) (pokud tomu tak není dle mých požadavků záměrně, pak se omlouvám za spam) ;-)
David Marek 15. června 2017, 09:20
Vojta Dobeš: je to rastr, pro retinu bude lepší tam dát SVG - křivky. Napíšu si to někam, je to dobřá připomínka Goldies
BobAsh 15. června 2017, 00:28
Goldies: Co s ním je?
Goldies 24. května 2017, 23:20
nechci úplně rejpat, ale nešlo by něco udělat s logem? Na retina displayi je to nekoukatelný a hrozně to tahá oči :-D to přese musí jít s lepším rozlišením :-)

Tento příspěvek byl 24.05.2017 v 23:20 upravován.
PeterLuk 26. února 2017, 15:45
Neviem, či to majú aj ostatní, ale narazil som na reklamu zakrývajúcu text. Je tam aj po otvorení a zavretí stránky a po kliknutí na krížik v rohu mi to akurát otvorí nový odkaz, ale reklama nezmizne.
bobo23 30. ledna 2017, 23:51
Reklama po pěti je fajn. Hlavní bude, když se budou dát prohlížet fotky konečně normálně. Jak už bylo zmíněno výše i u mě to byl důvod na fotogalerii ani neklikat.
Wanix 29. ledna 2017, 21:51
Vojta Dobeš: díky za snahu :) po 5ti fotkách reklama mi připadá jako rozumné řešení, to beru