reklama
načítám data...

Téma Magazín - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, ...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Knightrider 23. února 2018, 09:47
David Marek: Aha, no dobra. V tom pripade diky. :-)

Tento příspěvek byl 23.02.2018 v 17:22 upravován.
Safa 22. února 2018, 21:39
David Marek: Ahoj Davide, najdeš to třeba zde:
https://www.autickar.cz/blog/clanek/top-25-akci-roku-2018-pro-autickare-cesko/436/

Ve třetím textu k Autoshow Praha je vidět třeba ten odskok u jednoznakovky (šestý řádek - Morgan Plus 8 - v origo textu psaném rovnou do šablony je za číslem čárka (8,), zobrazuje se ale takto (8 ,).
Podobně v pátém textu k Historic Vltava Rallye (šestý řádek ...pilot Formule 1 Eric_Comas... se zobrazí jako ...pilot Formule 1__Eric Comas... - mezi 1 a Eric je mezera navíc).
Vždy se tak děje u jednoznakovek, když se použije proklik na webový odkaz.

A druhá věc jsou ty metry čtvereční při použití horního indexu - to je vidět třeba u textu č. 22 - Prague Car Festival na prvním řádku.

Jinak prosím, jestli si to budeš zkoušet, tak radši na nějakém cvičném blogu, který si vytvoříš, a ne v tom mém textu, ať se to celé nerozsype... Dík... ;o)

Snad jsem to popsal srozumitelně.
Šáfa

Tento příspěvek byl 22.02.2018 v 21:43 upravován.
David Marek 22. února 2018, 21:16
Knightrider: to máš jako bloggerskou výhru :)
Knightrider 22. února 2018, 20:59
David Marek: Mne taky prisla zprava, ze mam VIP, ale ja nic takovyho neaktivoval, tak mne ho zruste. Teda jestli to vubec funguje, ja nejak nepoznam rozdil, tak vim prd. :-D
David Marek 22. února 2018, 19:48
Safa: prosím pošli mi odkaz nakonkrétní blog, ona je tam typografická funkce, která zamezuje různým věcem

TheKubajs: Goldies: am very sory, byla tam chyba při sčítání VIPček. Jen si prosím zkontrolujte, zda nemáte méně, než jste měli mít, možná máte teď třeba o měsíc víc.

Franke: občas nám to může trvat, než to naklikáme, protože se to dělá ručně :) ideálnější a výhodnější je třeba mít to na tři měsíce dopředu nebo více (nemáme s tim tolik práce), ale i tak děkujeme
beastar 22. února 2018, 14:06
Joo to známe Wir Bauen Fur Sie. 25 km baustelle to neznámé jen u nás;) Tak snad budete rychlejší jak oni.
Petr 'Krab' Jeřábek 22. února 2018, 11:06
Nebojte : jako ředitelství silnici a dálnic vám sděluji : "Musíme to opravit" :-D
TheKubajs 22. února 2018, 08:53
Mám to stejně jako Goldies s tím rozdílem, že rebelsky používám adblock. Ale chybí mi možnost editace komentářů. Na to jsem si zvykl, takže nad komentáři míň přeýšlím a pak je upravuju. Takhle je upravit nemohu a vypadám jak někdo, kdo se neumí vyjadřovat.
Goldies 21. února 2018, 21:20
Petr 'Krab' Jeřábek: já VIPko měl už dávno! Žádám exemplární potrestání viníka a chci zpátky autíčkáře bez reklam!
Safa 21. února 2018, 12:51
Petr 'Krab' Jeřábek: Petře, až budeš mluvit s Davidem, připomeň mu prosím i ty mé dva postřehy k blogu - je to o pár příspěvků níže. ;o)
Petr 'Krab' Jeřábek 21. února 2018, 10:58
Kluci, vím že vám bloggerům vám to VIPko David včera nějak pouštěl. Jestli to nefunguje, tak nějak se na to podívá.
Goldies 21. února 2018, 07:10
Prosím, prosím, taky mi nefunguje VIPko!
TheKubajs 20. února 2018, 14:47
Hm, tak teď mi VIP pro změnu úplně zmizelo.
Jak by řekl bříza "Chci svoje autíčko!"
TheKubajs 20. února 2018, 14:25
A ještě vložit obrázek by to chtělo...
TheKubajs 20. února 2018, 14:24
Uh, díky?
Ale VIP členství mám už nějaký ten pátek :)
Tuším, že bude nějaký bug v rozesílání automatických zpráv.

Tento příspěvek byl 20.02.2018 v 14:27 upravován.
Safa 03. února 2018, 20:46
A další podnět k blogu - tentokrát asi pro Davida Marka. Když člověk vkládá do slov v blogu odkazy, tak dochází k rozsypávání textu (chybně fungují odrážky mezi slovy). Neplechu dělají i metry čtvereční - pokud se použije horní index, tak vznikne mezera mezi m a 2...
Safa 02. února 2018, 22:23
Jelikož nemám přístup do blogerského vlákna, tak to napíšu sem. Devět nových blogů za posledních šest dní. Jen houšť a větší kapky. Mám radost! :o)
Franke 21. ledna 2018, 16:03
Petr 'Krab' Jeřábek: V nastaveni VIP mam upozorneni, ze ho nemam zaktivovane. Zaplaceno 1.1. Ten den od vas prislo i potvrzeni o prodlouzeni clenstvi (platim to trvalakem 1x mesicne)
Petr 'Krab' Jeřábek 21. ledna 2018, 09:02
Respektive popíšu postup : jdeš do nastavení , tam jsou čtyři lišty , třetí je "VIP nastavení" a v něm je několik možností. A je tam "Chci vidět reklamu?" - stačí tam zakliknou, že ne.
Petr 'Krab' Jeřábek 21. ledna 2018, 08:57
Franke: David Marek se na to podívá. Ono je tam na té VIP liště pak nastavení a v tom nastavení si ty reklamy můžete vypnout nebo zapnout. Možná se vám jen nevypnuly automaticky