načítám data...

Téma Magazín - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, ...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Trinom 02. května 2022, 14:43
Dalo by se něco udělat s tou otravnou lištou, co hecuje k VIP členství? Zejména pokud si ho platíte, to vypadá značně nemístně.
bkralik 10. listopadu 2020, 09:04
Pokud by to někoho dohánělo k šílenství stejně jako mě, stáhněte si Addon "Stylus" (jak pro FF, tak pro Chrome), klikněte na "napsat nový styl pro autickar.cz" a do toho okna co se otevře vložte
#clanekBody p {
font-size: 15px;
line-height: 1.5;
font-weight: 300;
}
bkralik 06. listopadu 2020, 12:01
Přesně tak, souhlas se Slowerem.
Přikládám porovnání

Snížené řádkování a fontsize | origo
Snížené řádkování, fontsize a zarovnání do bloku | text komentáře pro porovnání jak moc disproporční to je
Slower 06. listopadu 2020, 11:41
Taky se pridam - cte se to hur, vypada to, jako by se font nafouknul a byl zbytecne velky. A to velky radkovani tomu nepomaha.

Obzvlast na velkym monitoru to je tragicky - bez prehaneni mam 10 slov na monitoru co meri pres pul metru a prava strana odstavce je jeste hodne odskakana (u delsich slov treba zaberou 20% radku a pak to vypada trochu jako novy odstavec na konci radku)
Jakub Pospíšil 06. listopadu 2020, 11:18
Font je stejný, ale tučnější.
bkralik 06. listopadu 2020, 11:17
Jakub Pospíšil: Přijde mi to možná ještě horší než po té první úpravě... ;-) Furt štíhlý bezpatkový font a extrémní řádkování...
Jakub Pospíšil 06. listopadu 2020, 11:14
bkralik: Proběhla, ale pak proběhla ještě jedna a už by to mělo být lepší.
bkralik 06. listopadu 2020, 08:12
Viola Procházková:
Ahoj, neproběhla včera (nebo někdy nedávno) změna fontu a řádkování textu ve článcích? Nevím proč, ale přijde mi, že se mi to teď strašně blbě čte - štíhlé bezpatkové písmo, strašlivě velké řádky, no prostě nic moc.
Mr.Bambus 22. června 2020, 14:51
Viola Procházková: Ve vypisu zase chybi par clanku, konkretne tyto:
https://www.autickar.cz/clanek/autopilot-uz-v-zakladu-jakou-budoucnost-vesti-novy-yaris/
https://www.autickar.cz/clanek/vw-id-3-se-k-zakaznikum-dostane-v-zari-nebude-ale-plne-funkcni/
https://www.autickar.cz/clanek/mazda-predstavuje-vlastni-pick-up/

Autickare nenavstevuji denne a tak by me mrzelo, kdyz by mi nejaky clanek utekl jednoduse proto, ze ho fronta odsune z hlavni strany, cimz se stane parkticky nedohledatelnym.
Viola Procházková 14. června 2020, 10:51
Mr.Bambus: Už jo :)
Mr.Bambus 14. června 2020, 00:24
Mr.Bambus: Clanek o obytnem Peugeotu tam taky neni
Mr.Bambus 14. června 2020, 00:18
Proc se tady nezobrazuje clanek o Mazde 3 z 11/6?
https://www.autickar.cz/clanek/vypis/
krab 05. března 2019, 10:26
GanGreen: Teď tam máš náhodou od včerejška novej Renault Flusanec (teda už ne Fluence, ale Mégane Sedan, tedy sorry vlastně Grand Coupe...)

Já se směju, protože těmito komentáři typu toho dole jsem pravidelně rozčiloval značnou část redakce... pak jsem pochopil, že když bych chtěl vytvářet obsah jako například kalifornský Petrolicious, musel bych si ho zkrátka sám založit, vytvářet i financovat. Jsme jako čtenáři nevděčné mrchy, chceme číst krásné věci zdarma, bez reklam a komerčně chytlavého obsahu... Bohužel vidím, že min. v malém domácím prostředí to tak moc nejde.

Krabí "knížecí" rada: Napiš si svůj blog, prolistuj si těch magazínů o autech víc a ono nějakou kombinací zajímavej obsah ke čtení nalezneš.

Ale jedna věc je fakt furt na Autíčkáři super a jinde není. Můžeme tu v legraci a pohodě pod článkama nebo na fóru psát naše rozumy a je to zábava. Nemáme tu nějaké přispívající frustráty, trolly a já nevím co všechno...
GanGreen 04. března 2019, 22:14
Matěj Podhorský: asi jsem to nenapsal moc dobře. Čím dál méně důvodu = čím dál méně článků které by mě zaujaly ...

Tak se těším na lepší počasí, a zajímavý čtení ;)

M P 01. března 2019, 10:56
Ano, původní a skvěle jedinečný Autíčkář, to tu dlouho nebylo :D
Nedy 01. března 2019, 09:02
A to jste to vyčerpali i přes to, že na tom původním skvělém a jedinečném Autíčkáři vycházel tak jeden článek na 14 dnů a bývaly doby, kdy se odmlčel i na pár měsíců. :-D :-D :-D
Vavris Vavrisovic 28. února 2019, 22:32
Taky se těším, až budu psát zajímavý obsah... :-) bohužel, zima je na projížďky cizími auty skoupá a to co se dá napsat i bez cizího auta a je to téma na otevření huby jsme vyčeprali asi už někdy v roce 2015 :D
M P 28. února 2019, 13:52
GanGreen: Já souhlasím tak napůl. Jako OK, tři testy SUV a crossoverů, dobře, chápu.
Ale v poslední době je čím dál méně důvodů sem chodit? Hm, tak to teda děkujem no :)
Jakub Pospíšil 28. února 2019, 13:49
Zrovna jsem ráno psal do redakčního chatu, že se nám to tu takhle sešlo a že to tu vypadá jak v magazínu nudného motoristy. Chápu ten povzdech - tohle je dost jednostranně zaměřený týden. Zima je v tomhle nevděčná. Naštěstí už pomalu leze sluníčko a s ním vyjíždí z garáží i zajímavější auta, než SUV a Crossovery. Polepšíme se, fakt. Budou testy aut, která mají dvoje dveře a hrabou zadními kolečky. Budeme zase jezdit rychle (jen na uzavřených komunikacích) a dělat nesmyslné věci, které by ve Světě motorů neprošly. Akorát Adamovi dáme nějakou dodávku, ať je taky spokojený, jak želva.
GanGreen 28. února 2019, 13:02
Musim si pobrečet.
Poslední dobou je čím dál míň důvodu proč na autíčkáře chodit, a když sem dneska viděl hlavní stránku, tak mi bylo vyloženě smutno. Vím že s tim těžko něco uděláte, když každej teď ty esúvéčka a krosouvry chrlí ve velkym, ale uznejte, co tady má co pohledávat člověk, kterýho tyhle hrůzy vubec nezajímaj...?
Nečekám ani žádnou odpověď, jen sem měl potřebu to někomu sdělit :D