reklama
načítám data...

beastar

JménoBorec Lang
BydlištěPraha 1
Registracepřed 23.3 měs.
Poslední aktivitapřed 18.8 hod.
WWWhttps://www.jamesedition.com
Příspěvků ve fóru176
Komentářů u článků2829
Pozitivních komentářů u článků529
Negativních komentářů u článků72
Možnostinapsat zprávu
Informace

Je zbytečný cokoliv psát. Odpověď je vždycky Zonda. A největší auto génius je Hory Pagani.

Poslední blogy

Prodej aut je práce snů!

17. srpna 2017, 16:28 30 komentářů

Pokud si užíváte smlouvání a to že o auta jde až v poslední řadě. Je to pro vás opravdu job snů. Pro ty normálnější z nás je to řehole jako každá jiná.

Dlouhodobý test parádních sedanů!

22. ledna 2018, 23:25 54 komentářů

V celoročním náročném testu se představí. Tlustý nenažraný kocour a nenechavá zlatokopka s naftovým zlem pod sukní. Pravidla nejsou a kdo přežije, vyhrává.

Jaguar S-Type, plebejec z West Midlands!

12. února 2018, 03:08 73 komentářů

Džeguer X200 v mém osobním testu slouží jako dělník. Pro šlechtické manýry není místo. Překvapivě se zatím činí poměrně dobře. Jsme ale teprve na začátku a na konec je to pořádně daleko.


Posledních 50 komentářů

beastar
včera v 16:50
0
Nové Ferrari Monza nafoceno ještě před oficiální premiérou

Diť to vypadá jako když nakřížili cvičky s formulí 1 a opepřili to závodním interiérem pro fanoušky Lego Technic. Jako Ferarri mám rád, ale tohle vážně není nic co by mi přišlo nějak převratné. Jasně bude to drahý a bude to mít jakože super výkon, ale to už dneska má kdejaká malosériovka. Kdyby se raději inspirovali pořádnym autem....

beastar
včera v 15:06
0
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

2.0 JTS rozhdoně nemá vlastnost motoru, že žere litr oleje pomalu na 1.000 km. Ideálně by to mělo bejt tak 10,000 km. A ta spotřeba je tak o 2 litry vyšší než je normální uživatelskej průměr. To máš najeto přes dvě stě a je to ve smrti, nebo špatnej kus :D ?

beastar
včera v 15:03
0
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

Víte co. Já se těšim až se objeví dotaz typu ... realita.

Hledám auto bez charakteru. Co se nesere. Jezdí to za málo a doveze mě do práce 5km denně. Nájezd tak 15,000 km ročně. Jednou za rok jedeme Chorvatsko. Mám na to max kilo.,)

beastar
včera v 12:58
1
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

Mluvim o situaci kdy stojíš v koloně či přejezdu a čekás 10 a víc minut. Ne o červený na minutu;)

beastar
včera v 12:56
0
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

Nyte... Stejně jako jezdit s mlhovkou po městě a pálit oči ridičům zamnou. Jezdit s předními mlhovkama za pěknýho počasí je jenom demence a pčr to těmto dmntům ráda taky osvětlí;) Nikdy by mě nenapadlo kolik se v tomhle zvráceným statě najde lidí, co budou obhajovat kretenismus.

beastar
včera v 11:01
2
Peugeot 108 1.0 VTi: Lekce ekonomie

Tady je patrné to prvotní zaměření auta v tom srovnání. U Citiga se počítá se zájmem podnikatelů. Prostě je to v první řadě fleetový trhák. Rozváží pizzu, balíčky, sushi, doprovází odvoz vozidel a je nejmenším autem pro neschopné asistentky. Musí vydržet. A musí působit jako miniaturní oktávka. Nejde tam o výbavu, vychytávky ani hitech vzhled. A v neposlední řadě o displej. Ona by ho stejně většina aut neměla. Pizzař ho totiž v autě stejně jako stylisch střechu nepotřebuje. Škodovková filozofie začíná i končí u jemně opracovaných tlačítek a dobře udržitelného plastu v kombinaci s praktickými řešeními v rámci třídy.

A teď tohle. Od Pežó. Vypadá zvenčí cool. Střecha a další drobnosti. Ideální městské auto pro mladou holku či kluka. Designové vychytávky typu panel klimy. Auto má oslovit mladé a začínající řidiče. Ne fleet menejdžra. A ta příslovečná houpavost a že jde autem jakoby pohazocat? To byla tradiční vlastnost malých francé pekáčů. Nefalšovaný městský veselý postrk. Navazující tak nejak bezprecedentně na své předchůdce. Samozřejmě že cenově jsou dneska malá auta jinde. Ona už taky nejsou úplně malá. 4 lidi nouzově po městě odvezou. Což ve 106 byl nadlidský výkon. Takže no konkurence to je přímá s Ctg. V kontextu věci okolo ani tak ne.

beastar
předevčírem v 20:58
0
beastar
předevčírem v 19:43
0
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

Nj je to starý o tom žádná. Najít pěknou bude těžký. Ale co jezdí líp a vypadá? Panda 100 nebo xedosky?:) Ale jinak vaše argumentace je obou správná. Jsou to dneska 90s vzpomínkové věci. Ta a3 1.8t je dobrá ale image a vlastně je to takový bez invence. Je to těžký radit když toho člověka nevidíš. Neznáš jeho image. Třeba 2 metry vysokýho hopera co hraje basket bych do Pandy fakt netlačil. Mladý kluci daj hodně na vzhled. Každej sme takovej byli. Cígo, holky bávo. Případně žigul:))

Jestli bych měl doporučit spotřebák co jede tak opět a4 s quattrem do kila neshnilou s čímkoliv v benzínu vyjma 1.6. Potom by nebyla špatná Fabie 2.0. Ibiza. No a x dalších aut co už tady píšou okolo. Není v tom věda výběr je velkej. Pokud chce i originalitu a bejt trochu míň ovce, tak musí mít stejně bmw. Ještě mě napadla 156. Ty motory v tom jsou občas průser no.

beastar
předevčírem v 18:57
0
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

Devítku s Millerem má někdo z redakce (asi Dan?) Nebo měl a je to úplně jiná třída i auto. Šestka je konkurence /byla/ pro e36 a céčko. Kdežto X9 je spíš sedmička, nebo s klasse.

beastar
předevčírem v 18:55
0
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

Nejsem dement poznám 6 od 9 :D Byla to šestka a myslim šestku. Ano neměla zadní natáčecí nápravu ale i tak jezdí výborně. S motorem KF na platformě CA,))

beastar
předevčírem v 18:52
0
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

Bavorák moc pěknej. Toho agilnějšího Accorda bych chtěl ale vidět :D Nevím jak dalece vnímáš agilnost, ale jenom rozměrově a určením je Accord kapánek jinde jak Xedos 6. Asi by to bylo hodně o tom jakej kus by člověk měl. Obě auta musí bejt v dobrým stavu. Jinak to nejezdí tak jak má a potom je lepší svezení i ten Focus.

beastar
předevčírem v 18:50
0
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

Tomyx ne ne já sem z těch co prodávaj ty stočený jakýkoliv auta a mají z toho balík... ,)

beastar
předevčírem v 18:48
0
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

Jo to rád věřim. Známá ji měla ještě dva roky zpět. Ročník 1994 to byl. Auto fungovala perfektně. Pravda některé díly bylo potřeba nahradit takovou domácí svépomocí. Anténa jí fungovala jako zamlada. Karosařina je problém na všehny podobný auta. Dneska by to musel jistit vrakáč, nebo pro jistotu ještě jedna náhradní na díly. Spotřebák je na to v klidu a elektrika tomu i po letech docela funguje. A pěknou koupíš pořád dost pod kilo aby ti ještě něco zbylo na to doladit drobnosti. A to píšu jako člověk kterej fakt Mazdu nemusí. Ty auta jsou tak nadčasový, že je možná škoda že to začali dělat v devadesátkách. Do novýho milénia by se taková Mazda hodila mnohem víc. Když je to v top stavu tak je to parádní poježdění. A když to v topu není, tak i tak to pořád jezdí líp než většina dražších ojetejch předokolek.

beastar
předevčírem v 17:14
2
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

Páč bavoráky jsou po pozérský dvacátníky s doznívajícím akné. Ba ne máš pravdu ta trojka je taková sázka na jistotu když se koupí dobrej kousek. Což už dneska u té 323 začíná bejt docela hoňka.

beastar
předevčírem v 17:12
0
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

Hale víš co možná by mu Matěj mohl nechat za kilo toho svýho. Je to heč a zážitky za volantem toho jsou jistě dostatečně hot. Já myslim že je to win/win situace. Matěj si konečně koupí džega a tajdle tazatel se sveze konečně v pořádnym kočáru po slavným novinářovy.

beastar
předevčírem v 16:12
0
Ptejte se: Auto s charakterem za 100 tisíc

Mazda Xedos 6, 2.0 V6 s posledních let výroby. Praktičnost a jedna z nejlépe zatáčejících předokolek v historii lidstva. Navíc máš zadní sedadla a kufr. Vypadá to ještě dneska exoticky a má to kopec výbavy. Servis už je rozumný. A tak lineární a krásně pružnej zátah za tyhle peníze nezažiješ ani v současnickejch mijátách.

beastar
předevčírem v 16:07
0
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

Njn kdo by jezdil mezi lůzu... To je jasný.

beastar
předevčírem v 15:14
0
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

Tak to se automatika asi trochu spletla. Asi vás to vůbec nevidělo v tom konkrétním úhlu. Údajně se to stává. Holt není to dokonalý. Kamarád řikal že se těší až mu za to někde dá dělo, že nestlumuje světla:D

beastar
předevčírem v 15:10
0
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

No jo tak taky v koenikggszeggu si pod jejich úrovní jejich nárazníku. By tě oslnil max tak mlhovkama. Ty prej svítěj do země,D

beastar
předevčírem v 11:39
2
Lexus představil novou vlajkovou loď. Doslova.

A já už myslel že to nikdo neokomentuje a přijde smutný rekord článků o Lexusu. Ještě že je ten beastar a můžeme si z něj dělat srandu.

beastar
předevčírem v 11:30
0
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

Nezpochybňuju tvůj hororový zážitek. Já sem psal to s tou automatikou. Nevim co se přesně dělo a kde atd. Nová a8 by takový věci dělat neměla. Možná porucha, nebo to byl specifickej úhel a ta clona to nepochopila. Kopec? Každopádně se to často nestává. Určitě méně často než ze nějakej hejhulák sám nepřepne...:)

beastar
16. září 2018, 16:14
3
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

:D To je hned vidět kdo často stojí v kolonách. Taky mě s tim serou. Ideál třeba na vlakovým přejezdu. Frajer natočenej motor a stojí na brzdě. Prosvítí ti celý auto. Na světlech na pár vteřin ok jinak je to taky supr. A ještě větší CML jsou ti, co ti tam přibalí ještě pěknou mlhovku k té brzdě. To je kombo. K tomu ideál dodělávaný po domácku osvětlení spz alá fotbalovej stadion a je vymalováno.

beastar
16. září 2018, 16:10
1
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

yellec: Přesně tak. Problém je že polovina kreténů neni soudná a ani nerozeznaj sníženou viditelnost. A to co popisuješ je fakt supr v koloně na světlech čumět do nějaký epesní mlhovky. O tom že nám tady jezdí kreténi s mlhovkama po Praze přes léto kdy je přes noc čistý nebe a 28 nad nulou netřeba diskutovat. To je na facky.

Pepa: Ty nepoznáš kdy je snížená viditelnost? Tak vrať řidičák a nech si vystavit třeba nějakej papír na hlavu. Nechápu jak se člověk co jezdí nějakej pátek může zrovna o tomhle vyjadřovat takhle jak ty. Snad vidim kdy hustě sněží, nebo prší. Je jasný že při jarním deštíku ti stačí běžný svícení aby ti nikdo nevlít na záda. A když přední mlhy nemáš tak svítíš jenom zadníma. Tak jakápak konstrukce:D

beastar
16. září 2018, 12:33
1
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

Tak zadní mlhovka je asi otravná jak svítiplyn. Když je to k tomu ještě Audi s tou debilní brzdovkou přes celý okno kde když šlápne do brzd spustí tim červenýho světla jak protichemická výstraha je hnus dovršen. Přední mlhovky nechat svítit to je prostě demence. Jenom. Nesere mě jak a kam to svítí. Jsou nějaký předpisy víme Josef.

To je tak i u letadel a lodí a určitě i lítajicích talířů. Dokonce i vlak stlumí dálkový v případě že míjí prpvoz

beastar
16. září 2018, 12:26
0
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

Dvojka Superb+xenon. Častý neduh. Potkávačky svítí 5 km před auto. Dálkový z Prahy na Brno.

beastar
16. září 2018, 12:25
1
Světla a neplechy s nimi | Autíčkářův hejt

V době plné automatických světel a tak už to ani neřeším. U půlky aut mrtvé světlo na cestě nesprávíš. Nastavení světel, typ a jejich použití mi hlídá auto. Idioty s mlhovka komentovat to je škoda písmen. Nejlepší jsou ty kterejm nesvítí potkávačka, tak pustí mlhovky a jezdí s tim po Praze. To není na pokutu, ale na teleskop.

Seřízená světla má máloco. Pokud to neuhlídá nějaký pomocník. Nestlumit dálkový v noci přes horizont to je taky nešvar. Občas ale můžeš zapomenout. To se stává. Asi jako když za tmy pořád některý borci jedou na denní. Osobně si myslim, že jak se vozovej park omlazuje a ohetiny mají víc výbavy, tak tyhle problémy budou upozaděný.

beastar
15. září 2018, 14:07
0
Jak si koupit závodní auto a dostat za to peníze

Odkud si? A za jak dlouho to otočíš? A máš auto který to utáhne:) Vim i o béčku odtahovce na půjčení ale je to drahý na tu anglii asi blbý. Plaťák je sranda...

beastar
14. září 2018, 20:56
2
Jak si koupit závodní auto a dostat za to peníze

Každej spravnej petrolhead má écko... Aby mohl tahat svůj voe sharp ring vehikl na světovy vokruhy bez cizí pomoci. Jakože správnej kár frík si v tomhle musí poradit....


Takže počítám s tim že má i papíry na bus.

beastar
14. září 2018, 16:20
1
Mazda 323 V6 K8 - Mámin sedan

V cajku diť mě znáš, že do každýho rejpu :D Jako na ringu to bude supr.

beastar
14. září 2018, 15:48
0
Jak si koupit závodní auto a dostat za to peníze

Ono je to v pohodě všude. Jen se nesmí stát žádná pojistná událost. Vidim to tak, že nejlepší bude nechat to pojištěný v UK od majitele a dojet domů na ostrovácký pojištění. Český pojišťovny do toho vůbec netahat. Dokud to nebude doma.A nebo jestli máš káru s tažnym tak si půjčit za 800,- na den plato a je to.

beastar
14. září 2018, 15:43
2
Mazda 323 V6 K8 - Mámin sedan

Beast Bíst. Tohle by si dal na triko jenom ten největČí fanda těhle supráckejch italskchejch kchár. Maserati voe 4ever, pjůr rejcink fílink, kchár pášn n lův.

beastar
14. září 2018, 15:41
0
Mazda 323 V6 K8 - Mámin sedan

Jo jo třeba takovejch 500 km po Německý dálnici bych v tom chtěl absolvovat.... To musí bejt švanda ,D

beastar
14. září 2018, 14:02
1
Volvo V60 T6: Návrat všeho, co dělá Volvo Volvem

Irwinek: Já taky, ale je to pořád to stejný:) Jinak k těm prodejům já si osobně myslím, že Volvo má slušný čísla na to že u nás v Čr jsou ty karty dlouhodobě rozdaný docela jasně. Není to akorát taková masovka jako třeba Škodovka. Což zase pro některý lidi je asi fajn a celkem to chápu.

Chase: Nevim jakej hadr máš na mysli. To že tady rozebíráme kdo, co kde a jak často potká a já tady načtrtnu prodejní čísla za půl roku je jako nějakej flame? Neměl by si bejt tak outlocitnej asi. Ty auta mě nebaví, ano. To sem tady X krát přiznal. Nejsou dokonalý to snad vidí každej. Současnej trend kterej teď vedou mě nebaví. Nemám rád fabriky s Čínskym kapitálem ať už vyrábí cokoliv. Tak jako v čem máš problém? :D U testu 90tky sem psal několik plusů a vidim to POUZE realisticky s čím samozřejmě některý méně chápavý fanoušci můžou mít problém. Jestli ho máš, tak je to nějaký tvoje přesvědčení ne moje. Mě obecně nevadí žádná značka ani model. Vadí mi pouze lidi....co si myslí že nad to jejich není. Jestli si jedním z nich potom nechápu proč ty testy vůbec čteš... Vovo 4ever, 4life a nad to není ,)

beastar
14. září 2018, 12:44
0
Volvo V60 T6: Návrat všeho, co dělá Volvo Volvem

Já sem v centru denně. Někdy víc jindy míň. A... Jsou to jednotky kusů který potkám týdně. Plus na cestách nic moc taktéž. S těma Němcema si to špatně pochopil. Sem myslel v Německu na silnici a ve městech, že je situace opticky podobná jak u nás. Ne že řešim jaky to má spztky:) V Opletalce sem dlouho nebyl ani nejel. Včera sem za tim jel na spojce. Jak řikám je jich pár.... A prodeje jsou ukazatel... O moc víc aut než je v oficiální statistice asi po silnicích jezdit nebude. Krom pár private dovozů.

beastar
14. září 2018, 12:36
0
beastar
14. září 2018, 12:35
0
Mazda 323 V6 K8 - Mámin sedan

Normálně seriózně a trochu vkusně. Co sem tak koukal minimálně na světě budu první....

beastar
14. září 2018, 12:18
1
Jak si koupit závodní auto a dostat za to peníze

Hezký. Ona byla docela pěkná. Trochu do vůně a šla by za dvě kila:D

beastar
14. září 2018, 12:09
0
Volvo V60 T6: Návrat všeho, co dělá Volvo Volvem

Jo a ještě jedna zkreslujicí věc. Ty jako známý propagátor a fanda značky Volvo je podvědomě prostě v tom provozu a na parkáči vyhledáváš. Někdy možná aniž by si o tom věděl. Vždycky si všimni, že to auto co máš vidíš najednou všude. Já bych věřil tomu že Ghibli se začalo prodávat jako housky na krámě... ale ne,)

beastar
14. září 2018, 12:06
0
Volvo V60 T6: Návrat všeho, co dělá Volvo Volvem

Pane kolego vše je relativní:D Pro někoho je dost, že potká dvě za rok. Ano minulý rok se prodala hromada "90" a toho malýho suv tušim 60. Vyšší střední což je jedina třída kde jde říct, že triumfovali je 3. místo s velkým propadem za Mercedesem E a 5er. Vtipný je že proti rekordnímu roku 2017 je tam i tak propad o dvacítku kusů. V ostatních třídách se Volvo u nás neumisťuje to ukazuje na to že prodávají tak nějaké vyšší stovky. A to se potom promítne na silnici. Když nebudeš počítat ojetiny, ale jen prokazatelně nová auta (stávající modely) je to jako hledat jehlu v kupce sena. Uznávám, že třeba v tom Německu je to jakoby opticky víc. Jenže v tom počtu na tom trhu je to pořád nic. :D

beastar
13. září 2018, 21:17
3
Mazda 323 V6 K8 - Mámin sedan

Já si celý auto nechám polepit vlajkama vatikánu a italskýho království. A čalounění hodim do česky trikolory. To bude taky supeer..Jinak to na te mazde se mi taky líbí právě proto že to nemá každej.

beastar
13. září 2018, 21:14
0
Mazda 323 V6 K8 - Mámin sedan

Sorry, not in my name:)))

beastar
13. září 2018, 16:03
1
Volvo V60 T6: Návrat všeho, co dělá Volvo Volvem

V době airbnb a slevách na booking.com se spí v kufru jen protože chceš a ne protože musíš. :)) Já spal naposled v Toledu na Slapech před 20 lety. Takže asi ani v vojetym 70 lidi často nespí..

beastar
13. září 2018, 14:50
0
beastar
13. září 2018, 13:51
1
Mazda 323 V6 K8 - Mámin sedan

Si myslej že se to udělá samo mrdky mediální no... Né ti říkám že v tom má prachy Jarda. Kluci unavený...jenom.

beastar
13. září 2018, 13:42
1
Volvo V60 T6: Návrat všeho, co dělá Volvo Volvem

To je jasný všude stejný. Praha-Plzeň-Mnichov. Giulia tak jedna týdně. S90 sem potkal včera v Modleticích u Phy. Taky jich ale vídám fakt málo. Narozdíl od něčeho tak pitomého jako je Kodiaq například. I paleta ytongu vypadá líp a lidi si to stejně kupujou. Never more:))

beastar
13. září 2018, 12:55
0
Mazda 323 V6 K8 - Mámin sedan

Tak tomu štěstíčku musíš jít ale naproti. Ivan Horník by ti mohl vyprávět jak se to dělá.

beastar
13. září 2018, 12:53
1
Volvo V60 T6: Návrat všeho, co dělá Volvo Volvem

Haba přesně tak;) Jinou pozici neznamená lepší. Auto s pověstí přepravníku pro profesory dějáku každej nechce. Zatimco Mlaskova střela je tréénd! A eu prémie je cool protože import exotic a drahý, status bosse.

Mimochodem to prodali podobné aut jak Alfa Giulie:) ale nakonec i u nás to mají spíše nadšenci. Stačí se tady podívat okolo. Z mého okolí si Volvo v poslední době koupil jeden člověk. Profesionální voják... To tak nějak vysílá signál:))

beastar
13. září 2018, 12:46
0
Mazda 323 V6 K8 - Mámin sedan

Pěkný. Jen teda s tou 323 to nesouvisí už skoro vůbec. Stavba jako vyšitá. Vím že je to lehký a mechanický. Mě to přijde jakože málo výkonný že to musíš furt mačkat jak citrón. Aby to dělalo jakože tu zábavu;) Nebo ne?

beastar
12. září 2018, 16:50
0
Volvo V60 T6: Návrat všeho, co dělá Volvo Volvem

Minimálně cenovou politikou a třídami těch aut to prostě konkurence je. Lidi to berou trochu jinak a rozhodně má Volvo jinou pozici ve Švédsku, Německu nebo třeba USA. Takže jo je za tim trochu jiná pohádka, než u BMW.... Veskrze je to ale značka s podobným statutem. Když si to koupíš lidi vědí že nejsi chudý. Nebo si to myslí.

A představa že v Německu je nová pětka pro každýho běžnýho auto je opravdu blbost. Pohybuju se ve společnosti lidí který ty prachy jako maj. A takový auto je pořád něco. Jinou věcí jsou ojetiny. Ojetá pětka je u nás něco u sousedů je to prostě normálka jak ta okyna. A jelikož Německo, NL a CH jsou ty bohatší země nemyslim si že bych měl špatný informace. Španěl fakt nebudu v kostce bohatší jak Němec o Itálii nemluvě:))

reklama

Poslední komentáře

Poslední inzeráty

Ford Torino Ford Torino 500 6.6L  1971
Ford Torino Ford Torino 500 6.6L

1971 rok výroby
300 koní výkon
6 600 ccm objem

Ford Mustang Manual / TOP STAV / 1966
Ford Mustang Manual / TOP STAV /

1966 rok výroby
200 koní výkon
4 700 ccm objem

Chevrolet Corvette cabrio 1987
Chevrolet Corvette cabrio

1987 rok výroby
250 koní výkon
5 700 ccm objem

Hummer H1 HMMWV Humvee 1987
Hummer H1 HMMWV Humvee

1987 rok výroby
150 koní výkon
6 200 ccm objem

Dodge Coronet Red ram 1953
Dodge Coronet Red ram

1953 rok výroby
103 koní výkon
3 900 ccm objem