načítám data...

beastar

JménoJohn J
BydlištěPraha 1
Registracepřed 3.0 rok.
Poslední aktivitapřed 2.7 hod.
WWWhttps://www.jamesedition.com
Příspěvků ve fóru202
Komentářů u článků4683
Pozitivních komentářů u článků1185
Negativních komentářů u článků117
Možnostinapsat zprávu
Informace

No Kimi, no. You will not have a drink. No, no. Pagani Zonda C12 S masterpiece - Horacio Pagani kdo je víc ať zvedne ruku :)

Poslední blogy

Prodej aut je práce snů!

17. srpna 2017, 16:28 35 komentářů

Pokud si užíváte smlouvání a to že o auta jde až v poslední řadě. Je to pro vás opravdu job snů. Pro ty normálnější z nás je to řehole jako každá jiná.

Dlouhodobý test parádních sedanů!

22. ledna 2018, 23:25 54 komentářů

V celoročním náročném testu se představí. Tlustý nenažraný kocour a nenechavá zlatokopka s naftovým zlem pod sukní. Pravidla nejsou a kdo přežije, vyhrává.

Jaguar S-Type, plebejec z West Midlands!

12. února 2018, 03:08 73 komentářů

Džeguer X200 v mém osobním testu slouží jako dělník. Pro šlechtické manýry není místo. Překvapivě se zatím činí poměrně dobře. Jsme ale teprve na začátku a na konec je to pořádně daleko.


Posledních 50 komentářů

beastar
včera v 22:31
0
Ptejte se: Potřebuji vůbec nějaké nové auto?

Jo přesně myslel sem širší, než 17 teď. Tohle je starší typ než mám, ale slušně vybraný na kost. Copak Polsko tam je všechno možný.

beastar
včera v 20:51
0
Ptejte se: Potřebuji vůbec nějaké nové auto?

Kuře: Radši si spočítej kolik máš prstů. A kolik dní zbejvá do konce života toho anglána co ti říká pane dokud vás koroze nerozdělí. Větší kola a tvrdý.... Věci. Nech na nás zkušenějších.

beastar
včera v 20:28
0
Ptejte se: Potřebuji vůbec nějaké nové auto?

Bubu ... Hezkou. Kdybych s ní nevymetl minulej tejden trochu škarpu byla by top:D Ne 1.8 5MT na brzdě píše 207koní. Na malou předokolku docela slušná porce. Co mi na tom vadí že to není 4x4 a že na to bez větších úprav nejdou větší kola. A že je to na ty naše okresky už teď tak tvrdý až to doslova bolí.

beastar
včera v 16:29
1
Ptejte se: Potřebuji vůbec nějaké nové auto?

Skipper, krab: A ano uroveň toho co má kolem sebe Hyundai je přinejlepším průměr. Nekvalita servisní sítě je pověstná. Přestože je to teda kus od kusu. Nehledě na to sorry, mě to přijde jako vyhozený peníze v téhle situaci. Prostě pokud mám doma dvouletý kombi od Opelu nevyhazoval bych za eNko tyhle prachy. Ať je to jak chce doba je jaká je a tohle je prostě jen vyfešákovanej nejnižší možnej mainstream. Rozstřel k Volvu obrovský. To znamená že Filipovy se líbí auta (jasně to nám všem) Nejde mu o to prostě jezdit na to auto má. A ne špatný. Přestože tady Astra není top dané třídy je to dobrej dělník.

Proto řikám dával bych si prachy jinam. A koupil si něco levnýho vyloženě na blbnutí. Není nutný mít auto za XY statisíc aby sis pojezdil což tady drtivá většina z nás dokazuje. Vždyť i já mám k těm dvoum novejm krabicím co maj dvě tuny a milion koní vždycky něco obyčejnýho levnýho na píčoviny. Megána teď Ibizu.... to jsou auta v podstatě max za 150 000 a svůj učel jezdit a blbnout to plní. A když to sroluju do příkopu... tak se tomu akorát zasměju když z toho živej vylezu:) To je větší zábava než bejt nasranej, že mi někdo zánovní Volvo mrdnul košíkem u obchoďáku.

beastar
předevčírem v 21:43
1
Ptejte se: Potřebuji vůbec nějaké nové auto?

Krab: Ja nevím. Ta teorie o i30n. Má to být daily víš. A zároveň auto pro pejsky, vejlety. Ty asi psa nemáš co? Ani dítě? Tzn. Výměna za Astru v kombíku morálně nezastaralou nedává v jeho případě smysl. I když korejce nemusim. Tak domrdat si po Praze ježděním do práce a na nákup i30N tedy jakoby top ausstatung verzi...? Proč kurva drát.

Pořád mi vychází líp. Starší Miata třeba, nebo Civic, Ibiza, Polo gti cokoliv. A nechat si Astru a okořenit život cestou třeba do USa ... Kamkoliv kam už se ti pak s detma pojede hůř.

beastar
předevčírem v 19:02
6
Ptejte se: Potřebuji vůbec nějaké nové auto?

Cestuj dokud můžeš. Jezdil bych dál Astrou. Do toho kretenskyho provozu v Praze hezký auto nemá smysl. Mluvim z vlastní zkušenosti. Mám s novým najeto zatím jen pár tisíc a už mě to sere. Prostě volba srdce do Phy neee. Ta Astra svůj účel pro vás plní. Mimochodem my jsme na tom stejně 2+2. A pejskové jsou radost i starost.

Jediný co bych možná udělal. Pokud si chceš vyloženě jen pojezdit. Koupil bych něco malýho, obratneho nebo HH ze začátku milénia. A je to. Cestování, Astra a auto na 1000 az 5k km ročně čiste pro skopičiny...

beastar
20. října 2019, 10:42
0
Volvo odhaluje budoucnost automobilismu. Bude se nám líbit?

Taková krásná debata. Jako vystřížená z nějakého webu o politice. Není nutný k tomu víc psát. Rudocha stejně nepřesvědčí nic. Oni trpí silnou představou o své neomylnosti a výjimečnosti. Takže to není o debatě. Smutný je že menšina těchto hovad má vždy silný hlas. To je stejný jako s muslimem. Na 1000 000 slušných, milých lidí připadá jedno pologramotne hovado s ak47 a koránem a to je nejvíc slyšet. Tak je to i s rudochem. Případně rudochem zabarvenym do zelena. Na moderní noty. Zakázat komanč stranu? To by byla tehdy jen voda na jejich mlýn. Založili by si něco jiného. Případně ti mladší by se vrátili v měkčí podobě pod názvem... Třeba piráti, nebo zelení... U nas část lidí trpí bludem jak bylo krásně. A že stát se má starat. Naší rodinu už stát potěšil, když pradedovy zabavil fabriku ve Strašnicích. Respektive stát řízeny socialisty pseudokomunisty. Tzn. Komouse a podobné opravdu rád nemám. A je jedno jestli to je komouš Číňan, Čech... Naivní Ital, neno Carla Raketová co jezdí na lodi s Nigérijcema co sem jedou prodávat koks. Všechno stejná banda. Dotace, podpora, sdílet znamená ukrast a všichni máme právo se mít dobře a tak podobně. Ne nemáme a nikdy jsme neměli. Každej jak umí. Jak hlásali kdysi naši vůdci z ksč... Náboženství opium lidstva. Tak dnes bych to stejné přirovnal k jejich radikalnimu socialismu. Všude kde vládli to skončilo katastrofou. A ti mladí poblouzneni chudáci dnes pro změnu začali mluvit o klimatu. Teď budeme omezovat a vyvlastňovat kvůli planetě... A zakazovat lítat. Flusnul bych jí do ksichtu puberťacce s jejím jak jste se opovážili... Základní škola a chytrá je jak rádio. A k podobným zjevum se dnes váže aktivní radikální levičák. Už to není Fučík ale Greta.

A kdyby vrazi z vólštrýtu snad.... Tak opustime frezy a pozvedneme zbraně. Ještě že ty dnešní čegevarové s dredama a vousama uzvednou maximálně kelímek s pivem na Szegédu u bedny...

beastar
20. října 2019, 10:05
0
Mazda 3 1.8 Skyactiv-D116: Designový jazyk bez kompromisů

Design se povedl na jedničku. Narozdíl od současné mx5. Líbí se mi i tahle jejich červená. Když vezmu Áčko od MB a tohle je Mazda jasnej vítěz v rámci vzhledu. Cena ujde a půjde jistě slezt pod ni.

A stokoňová antigréta pod kapotou. Ta má slušný parametry. Hádám že se s tim bude jezdit bez zážitků a příjemně, co se týká motoru tak do těch 160 kmh. Mimochodem na dnešní zkundydobu i normální obsah. Chtít se odlišit dam tomu přednost před obligatnim Golf/Octavia/Focus atd.

beastar
19. října 2019, 10:12
3
Volvo odhaluje budoucnost automobilismu. Bude se nám líbit?

To se takhle vzbudim ve své pravicové domácnosti. A vykoukne na mě tahle debata na webu o autech. To mě podrž. Zaměnit náš ČSSR socialismus za komunismus se stává často. V hněvu a rozrušení. Tzn. Kraba chápu a jak to dál popisuje je vidět, že rozdíl chápe. Zbytečně do něj reješ Fandatik. Spíš co mě udivuje jak někteří celý život mají názory jak ve druhém ročníku VŠ. Bože opravdu někdo věří, že ekologie a ochrana přírody nesleduje žádné trendy. Nemá svoje lobbisty? Je to dnes regulérní byznys stejně jako záchrana ekonomických běženců v mořích. A další ušlechtilé cíle.

Moderní dnešní civilizace možná plundruje zdroje rychleji, než tomu bylo kdysi. Jinak souhlasím vs tim, co tvrdí Krab. Změny ty bývali vždy. My se můžeme planetě jen přizpůsobit. Ne nic měnit. A pokud chtějí velcí bojovníci za klima něco měnit ať začnou u sebe. Nedávno sem podobnou k×ndu ťuknul předkem auta. Prostě proto, že mě v zájmu svého přesvědčení chtěla omezovat v mém. Opět si tupý levicoví pseudokomuniste pletou svobodu a anarchii. Rádi by ve jménu vyššího dobra zabavovali a kdyby to šlo vraždilo.

Opět se ma jejich stranu přiklání neúspěšní, nuzni a hloupý nýmandi. Co by chtěla někoho poučovat a ovládat. To už tady bylo podobné Gréty a kázání. Planeta když bude chtít tak si s námi poradí stejně jako s pány dinosaury. Změny tu byly a budou námi i bez nás. Levičáci a skandinávští socialisté ať si začnou lézt po stromech klidně. Ale ať nám to necpou jako jedinou pravdu. A pseudukomanči oplývající humanitou ať řeší hlad v Africe, válku v Sýrii, práva žen v Omanu, Venezuelu a ne stupidity typu klima. Což je neřešitelný jev z pohledu masy lidí. Hysterie kolem toho zakrývá jiné problémy. Cokoliv si vydupat nátlakem je špatně. V rámci demokratické společnosti... Se jim žije dobře, ale nejraději by zase staré pořádky. Radikálně levicový mor.

beastar
18. října 2019, 23:54
1
Ty nejlepší Felicie, které jste si u nás mohli koupit

Tady jedna velká hrdinka za všechny nezmíněné

beastar
18. října 2019, 12:57
2
Ty nejlepší Felicie, které jste si u nás mohli koupit

Radku. Teď bez ironie. Oba víme že jako základ pro vstup do čehokoliv to prostě bylo geniální auto. Jasně dneska je to spíš takovej autokros a tak, ale stejně.

beastar
18. října 2019, 11:52
0
Autíčkář se ptá: Jaké auto ani zadarmo?

Krabe nedělej si z nás dobrý den jo? Tahle věc že funguje dobře:D Jako normální auto. Vypadá to stejně dobře jako to jezdí. Možná do města a přilehlé lány pro jistou skupinu řidičů je to ok. Ale to je přesně ten typ auta který bych nekoupil ani do rodinny plácnu babičce. Hnusnej blob. Marně přemýšlím který auto z blízký konkurence a cenových hladin je tomu ideově blízko a je to takový obludny zelvarium na kolech...

beastar
18. října 2019, 11:48
3
Ty nejlepší Felicie, které jste si u nás mohli koupit

Ano jedna věta vydá za celý článek. Ještě byla kurevsky drahá dnešní optikou.

beastar
18. října 2019, 11:43
1
Autíčkář se ptá: Jaké auto ani zadarmo?

Jestli to je narážka na mě s tim Maserati:)) Tak o výměně zatim neuvažuju. Počkám si až na novou ix20 co uz bude elektroekologicka s plnou autonomii. Trvalou už si pěstuju abych byl za volantem cool.

beastar
18. října 2019, 09:58
1
Ty nejlepší Felicie, které jste si u nás mohli koupit

Felicie. Nejlevnější závoďák. Když je člověk šikovnej. Okruhy všeho druhu. Rally.

beastar
18. října 2019, 09:49
0
Autíčkář se ptá: Jaké auto ani zadarmo?

To je přesně pro mě hlavní cenné informační sdělení té kampaně. Že ten krám končí. Bohužel ojetin a posledních kusů bude stále dost. Typický kupec zámačkne slzu a půjde pro tu i20:) Ta teda není tak odporná.

beastar
18. října 2019, 09:46
2
Peugeot Rifter Long 1.5 BlueHDi: Konečné řešení rodinné mobility

Ten otvor těch zvláštních tvarů. To je držák na kroasán. Jinak za ty peníze nemůže dneska člověk chtít od familia vehiklu víc. Nenapadá mě co. Prostor, cena, nízká spotřeba, normální dynamika, docela výbava, použitelná 3rd řada, kufr. Možná víc stylu?

Škoda že většina Českých domácností vzhlíží k bohu jménem styl a imidž případně Kodiaq 7m. Protože táto vole pojďme to je active life maker to český suvecko. Divný.

beastar
18. října 2019, 09:22
0
Autíčkář se ptá: Jaké auto ani zadarmo?

:D Legenda tomu teď říká i reklama v radiu. Legendární ix20 končí, ale pořád je tady....atd. Když sem to slyšel poprvé nechápal sem. Oni opravdu ty Hyundai CZ mají zvláštní smysl pro humor.

beastar
17. října 2019, 16:39
1
Autíčkář se ptá: Jaké auto ani zadarmo?

Njn i na to musis mit fistrona. Jenze ty si loupák
.... To je těžký

beastar
17. října 2019, 01:14
0
Autíčkář se ptá: Jaké auto ani zadarmo?

To nikdo netvrdí. Jen zrovna u auta do kila nutně muset jezdit pro rhd. Jestli tam jakože běžne jezdis dělat do prádelny tak proč si jednu za vejplatu neprivest.

beastar
16. října 2019, 16:01
0
Autíčkář se ptá: Jaké auto ani zadarmo?

To ze ji má on mě nepřekvapuje

beastar
16. října 2019, 11:57
0
Uniklé snímky ukazují novou Alfu Romeo Tonale. Líbí se vám?

To je tim že definovat Porsche umí každej. Co dnes definuje Alfu. Asi jak píše Krab. Oni zaspali dobu. Zapomněli modernizovat. Škoda, Hyundai, Kia, Volvo, Mercedes.... Porovnejte 80/90 early. A dnešek. Scala vs Felda. A co Alfa. Prodejní úspěch 156/47 slušná spolehlivost 166. Děsivá kvalita, motory.... No jak na to ma zákazník vzpomínat...

beastar
16. října 2019, 11:53
0
Uniklé snímky ukazují novou Alfu Romeo Tonale. Líbí se vám?

Jo hale já sem ten poslední co by jim to nepřál. Bohužel tristní marketing a vedení koncernu. Děsnej fck up. Cenová politika sebevědomá až moc, protože Fiat..

beastar
16. října 2019, 11:50
2
Autíčkář se ptá: Jaké auto ani zadarmo?

Koukám že z blobu. Špalku na kolech ix20 se nám tady stal populární nepřítel na silnicích:D Souhlasim. Ono je to i typem lidí co tohle řídí.

beastar
16. října 2019, 11:47
0
Autíčkář se ptá: Jaké auto ani zadarmo?

Těžko bubu:D Je to o kuse jak u Hyundai v 90. letech. A to ještě ty Ska jsou top... Nahoře se mluví o X. Ještě aby S za ty prachy nebylo příjemný. Predražný trendy krámy pro tupy amíky a zadotovaný gréťany...

beastar
16. října 2019, 11:42
3
Autíčkář se ptá: Jaké auto ani zadarmo?

Krabovo Sally... Nejdražší najneleven in da Tsjekki.

beastar
16. října 2019, 11:28
-2
Mazda MX-5 RF G184: Lepší časy asi nepřijdou

MG poznáš. Nejmenší a nejošklivější auto na silnici. Spíš bych ho mohl snadno přehlédnout. Ono to na okresce jede asi tak jakoby to mělo tunu. Limit je jen strach řidiče a šířka auta. 200 v rovinkách se podíváš a průjezdy budou slušný. Schválně si to dneska na večer zkusím.... Kolik bude ten malej rychlostní průměr;)

beastar
15. října 2019, 22:27
-3
Mazda MX-5 RF G184: Lepší časy asi nepřijdou

Když ta klíčenka bude alespoň stejně "hezká" jako mx5 tak si ji raději Fando nech. Pro někoho z toho klubu -200hp aut pro "řidiče";D

beastar
15. října 2019, 14:45
0
Uniklé snímky ukazují novou Alfu Romeo Tonale. Líbí se vám?

Tipo bylo skvělý tah. Nejen kvůli Evropě. Automobilka se netajila cílenim původně na Turecko, Rusko a střední východ celkově. A Tipo se prodává dobře i tam. Designove je to furt Ital i když jednodušší. Furt ma co nabídnout. I když je v kategorii lowcost.

beastar
15. října 2019, 14:12
0
beastar
15. října 2019, 13:38
-1
Mazda MX-5 RF G184: Lepší časy asi nepřijdou

Tak já bych doporučil raději GT ale R. Tam si myslím že motor ujde. Ceny taky.

beastar
15. října 2019, 13:36
0
Uniklé snímky ukazují novou Alfu Romeo Tonale. Líbí se vám?

Protože bohužel tj Porsche kouzlo no. Jak rekneš já mám Alfu a jak rekneš ja mam Porsche. Image faktor zase. Macan je taky ale perfektní a chtějí ho i děvčata...

beastar
15. října 2019, 13:12
-1
Mazda MX-5 RF G184: Lepší časy asi nepřijdou

Pochopitelně woe bych mg v6 s novou rs6 odmáznul z nárazníku jenom jako nutný ztráty. Protože už sem 300 jel... Po D1 a nikdy víc. :D

beastar
15. října 2019, 10:37
0
Uniklé snímky ukazují novou Alfu Romeo Tonale. Líbí se vám?

Když se konečně dostanou na ceny i kdyby trochu pod konkurenci lidi to kupovat budou. Jen ať si už konečně uvědomí že nejsou ani Bmw ani Jaguar...

beastar
15. října 2019, 10:34
0
Uniklé snímky ukazují novou Alfu Romeo Tonale. Líbí se vám?

Tak jako já mám rád Tonale ten lyžařský areál. Název dobrý. Model jistě potřebný. Design dnešní Alfa. Docela origo. Sem zvědav jak dalece se to bude jízdne lišit od Reno Rejnse kterej prý není úplně zlej.

beastar
15. října 2019, 10:24
0
Mazda MX-5 RF G184: Lepší časy asi nepřijdou

Správně. Týdeník Mazda Česká Republika.

beastar
15. října 2019, 10:24
-6
Mazda MX-5 RF G184: Lepší časy asi nepřijdou

Opět malá mrdka. Jizdně zajímavá a použitelnosti zajímavá jen pro pár jedinců. Rozděluje tento web:D Ano, to auto je hnusný dle mě to proti gustu... Kuba je prý vysoký, potom naprosto chápu že se uvnitř necítí. Pro nás tyhle auta už konstrukčně nejsou dobrý... Kor japkonský a italský vaničky. Interiér se mi líbí vzhledem i materiály. Jinak nic moc. Radši bych si dal ten dortík než v tomhle jezdit daily....

beastar
14. října 2019, 09:18
1
Ptejte se: Auto na rozvoz pizzy

Fiaty maji všichni. Felda působí jako rozvoz tak nějak divně. Clio je Clio. Mě napadla první kulatá roztomilá Corsa. A nebo bych vzal Lancii Y.

beastar
09. října 2019, 10:58
0
Tesla představuje funkci Summon. Je to systém automatického bourání do překážek.

Dýz gájz ár fokin stjupid. Wot e džouk wot e džouk. Tesla suxxxx. Aneb další nedodělek a nekvalita on the way to hall of fame. Já nevím kdy se konečně poučí. Navíc teda je ta funkce taková no. Skoro zbytečná. A jako taková by mohla alespoň bezchybně fungovat. Možná to u Mlaska berou tak, že špatná reklama taky reklama.

Možná by se mohli podělit o zkušenosti s Boeingem. Tam prej taky vyvíjí technická řešení Indové spolehlivě.

beastar
08. října 2019, 18:13
2
Günter Artz: Obchodník, snílek, megaloman

Ty kombikový Porsche znám. To je klasika dnes už. Tyhle stavby mě baví. Mám pocit, že tu Calibru bych dneska moc chtěl kdyby to tehda byla série.

beastar
08. října 2019, 18:11
0
Günter Artz: Obchodník, snílek, megaloman

Zakázkově. Výroba na míru u GrossbauerGlaswaren produktion.

beastar
08. října 2019, 11:40
0
Volvo odhaluje budoucnost automobilismu. Bude se nám líbit?

Asi takhle. Nemá cenuvza mě dál reagovat. Jen snad pane redaktore Formane. Já nikoho přímo komunistou nenazývám. Když už tak hipíkem a levičákem. A rozdíl mezi socialismem a komunismem znám a chápu. Používám a nejsem sám tyto výrazy vždy trochu v nadsázce. Souhlasím s tim co tam z velký části píše Petr i Francisco. Dokonce i Bitner:)

EU hazarduje a je tak levicová. Protože když u nás v ostbloku ten socialismus byl na Západě byl jen populární mezi mladými:)) A ti jsou dneska starý a ve funkcích. Však co dělala za mlada paní kancléřka... A lidi samozřejmě chtějí z většiny aby se o ne někdo staral. Komunismus nebyl ale každým dnem se mi zdá, že ta hovada v komisi a parláči EU ho chtějí vytvořit. Stůj co stůj. Samozřejmě tak jak to bývá takový kde jsme si my rovni. Ale oni jsou rovnější. Levici rád nemám ani naší ani jinou. Pravicové radikály taky ne. Mám rád svobodu a lidi, co se umí postarat o sebe.

A jinak v Rusku je ten nejtvrdší kapitalismus bez demomracie. Jak z doby Dickense. Doufám že tam pan redaktor Forman jezdí alespoň tak často jako já a zná tolik Rusů... Aby jeho obrázek byl úplný;)

beastar
04. října 2019, 21:39
1
Volvo odhaluje budoucnost automobilismu. Bude se nám líbit?

Kubo: Díky za osvětu i lidem jako je pan snílek nad tebou. Který jak to tak vypadá pobýval v ráji zvaném Skandinávie toliko let aby fundovaně zhodnotil, že o socialismus a společenský experiment se nejedná... Češi a jejich představa demokracie občas pobaví. Tady ta autonomie a elektro dotace z těžce pravicové EU budou fungovat skvěle:)) Bože ty to vidíš...

beastar
04. října 2019, 21:28
1
Volvo odhaluje budoucnost automobilismu. Bude se nám líbit?

J.K: Cestuju bych řekl dost. Možná víc, než ty. To je jedno. Severské státy a jejich demokracie to si mě pobavil. Hádat se nebudeme neboj. Argumentuješ hloupě a si prostě levičácký pomatenec. Ok proč ne každý máme svůj názor. Historie SSSR mě úplně nebaví. Nicméně něco jako komunismu blízký režim panuje v Číně. A prvotní investice do Volva jdou odkud... Skrze Čínskou firmu. Tedy polostátní. Nemám čas ani náladu dopisovat si tady s hipíky tvého typu.

Tesla. Bezvadný mo má to zrychlení... A co dál? V porovnání se stejně drahou konkurencí? Hlavně mi už nic nepiš. Klidně si s tebou podebatuju o autech, ale jinak opravdu ne. A už vůbec ne o sobě a moji osobě. A parlamentní listy a Klause... Aha tvohe rozumy a světaznalost... Od estébáka nebo Grebeníčka? Ježiši....jakej humanitní neužitečnej obor si studoval na vejšce aby si mohl nosit triko Che Guevarou co nejdyl?

beastar
04. října 2019, 11:30
1
Volkswagen opravuje padesát let starou chybu

Chmm hmm ehmm. They SuCk. Zase je vidět, že nejen v AR a Renaultu mají rádi kvalitní matroš, houby, skanky a tak. Dokonce i soudruzi v NDR umí za to vzít. A vymyslet užitečné věci.

beastar
04. října 2019, 11:26
0
Volvo odhaluje budoucnost automobilismu. Bude se nám líbit?

Hlavně Volvo carshare ti asi nenabídne kapsle Berlingo. A dokud v tom bude nutné mít živé pracovníky. Tak to nemůže reálně a dobře fungovat. Musí to být push one button style. Stiskneš a přijede automatická pračka na kolech. Otevře dveře svěříš ji svůj život budeš doufat, že pojede tam kam si zadal. Nesrazíte po cestě jiné pračky.

Vtip je, že když vidíš sny jak by to celé mělo fungovat. Začne to připomínat tramvaj, vlak a metro. Tedy věci který jsou úspěšné už leta. Autobus. Prostě mhd. Jediná svoboda co v tom je... Zůstane ti. Zmáčknout sám tlačítko objednat:)

beastar
04. října 2019, 11:19
6
Volvo odhaluje budoucnost automobilismu. Bude se nám líbit?

Co se elektomobility týká raději to nebudu znovu rozepisovat. A zrychlení Tesly mě fakt ničím neohromuje. Je to jen jedna z vlastností. Mrtvé větve pohonu slepě podporované jak komumisty, tak euro-koministy. Palivem jsou dotace, regulace a nesvoboda. To by měl panečku Chruščov radost. Od Volva mě tento cíl nepřekvapil. Švédsko matka neokomunismu, upjatého levičáctví do morku kostí.

Mít auto k dispozici kdekoliv a kdykoliv? Ušlechtilé. Ovšem na tomhle už dnes pracují společnosti jako Yandex, MyTaxi, Bolt, Uber a tak podobně. V Usa na podobné službě pracuje už snad rok BMW a partneři. A jak už tady píšou kluci. Do budoucna tenhle bod závisí na plné autonomii kapslí. A stejně v hodně městech už potom můžu jet tramvají ne? Do té doby je to jenom obdoba taxi. Nic špatného, ale ani převratného. Případně expresní autopůjčovna. Do budoucna tomuto zůstane jediná výhoda soukromí. Takže třeba ranní sex s partnerkou stihneme v pohodlí kapsle Volvo po cestě na mítink... Volala grande, grande.

Bezpečnost a etika. To je asi v pořádku. Nicméně tyhle ušlechtilé věci dneska hlásá každá korporace. Fair trade ne dětské práci a tak. Potom si sedneš do auta a víš, že bez dětí a vykořisťování chudších regionů by sis to auto koupit nemohl. Bohužel. Přesun Superbu do TR to ukazuje v plné kráse:) Zrovna Volvo s investicemi od soudruhů by mě zajímalo jak nějakou etiku kontroluje.

beastar
04. října 2019, 02:21
1
Hledání nejjednoduššího auta na důchod

Ne to si pleteš já sem antikrist... }{

beastar
03. října 2019, 10:21
0
Ford Escort 1.3L (1981): V jednoduchosti je síla

A pak že to nejde. Kubo skvělá práce. Zajímavý,koukatelny fotky. Trochu sem se zasnil a skoro sem až smutnej, že sem prodal tu 944:))

Poslední komentáře

Poslední inzeráty

Chevrolet Corvette C5 Targa 2001
Chevrolet Corvette C5 Targa

2001 rok výroby
355 koní výkon
5 666 ccm objem

Ford Fusion hybrid 2009
Ford Fusion hybrid

2009 rok výroby
156 koní výkon
2 500 ccm objem

Chevrolet Corvette C3 Cross-Fire 1982
Chevrolet Corvette C3 Cross-Fire

1982 rok výroby
200 koní výkon
5 700 ccm objem

Suzuki Swift GLS 2001
Suzuki Swift GLS

2001 rok výroby
86 koní výkon
1 300 ccm objem

Kia Shuma Kia ShumaII 1.6DOHCi LPG 2003
Kia Shuma Kia ShumaII 1.6DOHCi LPG

2003 rok výroby
101 koní výkon
1 600 ccm objem