načítám data...

Téma RHD daily

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
David Střítežský 07. listopadu 2018, 09:46
Veci jako EVO nebo M3 jdou poridit aji za min jak 1/2 kontinentalni ceny - a kdyz si kupujes takovejhle typ auta treba k trestani na trackdaye, rallye, drifty a ne na "jangtajmra" , tak kde je problem ? (to funguje s jakoukoliv vrazdou, ale cim drazsi = tim vetsi smysl)

Na fb jsem viděl borce co si pořídili e46 M3 z UK a jeli s tím nějakej rallyecross (ale myslim ze to tahaj na platu, daily nula) to co ušetřili na nákupu můžou vrazit do dílů,startovnýho, vybavení, atd.

KNIGHTRIDER: socky jezděj na naftu :D

BEASTAR: "Don't hate the player, hate the game" prihlaseni RHD te stoji +5k za čeknutí výhledu nebo kolik ... kdybys to chtel prestavet = udelat normalni/bezpecnejsi pro provoz u nas (coz by treba u M3 nebyl vubec problem) tak to vypada jak ? nekonecny papirovani ? 50k ? nejistej vysledek ? Jsem jedinej komu je to divny ? nemelo by to byt spis naopak ?
... dej si bacha, aby ti nezakázali tu naftu, víš že akorát dusíš tuleňátka !

PS: RHD - za me idealni na vikend nebo picoviny, k tomu daily nakupni tasku (punto, 106, fabka), v podstate s vama souhlasim, jenom trochu vysiram :D


Tento příspěvek byl 07.11.2018 v 09:47 upravován.
Evlo 07. listopadu 2018, 09:42
Zas kdyz clovek zvazi, ze alternativou je nakup auta v CR nedejboze nemecku, najednou mu z toho vyjde, ze realnejsi bude prekousnout to RHD, kdyz uz auto realne chce.
Nezn.uživatel 07. listopadu 2018, 08:09
Beny: Presne tak. Ale staci vsude brat spolujezdce a je to uplne v pohode. :-D To jsou argumenty k smichu.
Beny 07. listopadu 2018, 07:18
Knightrider: 100% souhlas. Pak už jen čteš jak je to naprosto v pohodě denně použitelný, jen musíš s sebou vozit sběrák na odpadky nebo podobnou ptákovinu jen proto, aby ses dokázal dostat na parkoviště. Oser s přihlášením (výhledy, světla...) se radši zmiňuje jen na okraj a taky to stojí peníze.
Evlo 06. listopadu 2018, 23:28
Knightrider: tak chose je to ho dost dukazem, jak si to tu furt obhajuje
Nezn.uživatel 06. listopadu 2018, 21:42
Ja se o RHD piksly nikdy nezajimal, ale musim rict, ze od ty doby, co to registruju tady, je pro mne takovy auto a jeho majitel synonymem socky, co nema na to, aby si koupil normalni levostrannou verzi toho samyho křápu. Z tech diskuzi je mi uplne jasny, ze to je jen o tech penezich. Zajimavych aut, ktery se jako LHD nedelaly, je pri tom dovozu a v diskuzich naprosty minimum. V 99% pripadu se tu resi levny kraksny, co by jako LHD staly nasobek a majitel na to nema.
Beny 06. listopadu 2018, 20:01
beastar: Miata za to samozřejmě stojí. Na díly.
beastar 06. listopadu 2018, 18:38
Evlo: U tebe je divný, že nikoho nečtešm ale pokoušíš se diskutovat. Zajímavý přístup... Ovšem dost neefektivní. Někdy mi přijde že si ok jen když zrovna nosem projede gram koksu, nebo párna.
beastar 06. listopadu 2018, 18:36
Chosé: Já ti to neberu, ale nechápu proč to máš potřebu hájit. Donedávna to bylo zakázaný a vědělo se dobře proč. Chápu že když si někdo doveze Britskou klasiku a podobně. Zmiňovaný japonský auta, co se fakt vyplatí koupit. Nerotumim potřebě vozit sem doježděný polomrdky typu MR2 RHD, miata a tak dále za drobný, protože tady to má cenu šrotu a jsou to nebezpečný vraždy. Pokud to někdo bere tak že na podobný auto v lhd by neměl ok jeho věc. Každopádně u mě by takový sráče vůbec neměli na technický projít. Takže na český spz ani hovno. A co se týká toho nechat na GB spz a jezdit s českym pov, tak to je takový, že musí bejt člověk retard aby si myslel že mu to vydrží. Brzo to zakážou. A mě osobně takovej pirát nabourat tak ho taky zbourám. Ty problémy pro účastníky takový nehody za něčí dmnci nestojí.

K tomu co popisuješ. Jak se s tim předjíždí? Upřímně na hovno. Závory a podobně jsou to nejmenší to je jenom otravný. A mimochodem kolik si v Anglii potkal lhd aut? Nebo v Austrálii.... Máš pravdu diskuse nemá smysl. Už se těšim až to za rok zase zakážou... páč je to nebezpečný to je celý.
GanGreen 06. listopadu 2018, 17:13
Nejsi první na raně při čelním střetu. To mě fakt rozsekalo :D :D :D
Asi to mám jinak než ty, ale radši budu mrtvej, než abych zabil svýho spolujezdce (dítě, manželku, přítelkyni, tátu,, mámu....) protože "mám" auto k hovnu...

Tento příspěvek byl 06.11.2018 v 17:17 upravován.
martinw 06. listopadu 2018, 12:37
a nejen ze evlo pleveli na autorevue.cz v diskuzi , uz se nasral i sem
Chosé 05. listopadu 2018, 23:29
Evlo, Evlo... kdybych tě neviděl osobně, tak bych tvrdil, že jsi trochu zaostalý, ale teď s klidným srdcem mohu říci, že jsi velmi zaostalý a nerad slyšíš cizí názor či nedejbůh pravdu, která ti nevyhovuje.

Evlo 05. listopadu 2018, 21:49
Chosé: Opet pises naproste lzi (jakkoliv priznavam, ze jsem necetl co pises), breaktru a beastar napsali jak to je spravne.
Jakkoliv to co pisou ti dva kluci jsem taky moc necetl :)

Jen proste lidi jako ty, co si koupili RHD plecku, si to musi obhajit, no.

Tento příspěvek byl 05.11.2018 v 21:59 upravován.
Chosé 05. listopadu 2018, 19:28
custom1: Psal jsem to tu už asi 3x. Vezmu to tedy stručně.

Na fórech najdeš většinou lidi, kteří v RHD autě jel 3 km a říkají, že je to na prd.
Pak najdeš lidi, kterým podobný moudra nakukal kolega štamgast v hospodě.
Reální majitelé RHD aut, s kterými opravdu jezdí nemají čas psát kokotiny.

Reálně se věc má tak, že jízda s RHD vozem v LHD provozu nepůsobí nijak velké, závratné problémy, místy bych řekl, že je lepší.

1. Na posez vpravo, řazení a držení se v pruhu si zvykneš za cca týden.
2. Při předjíždění se nesmíš lepit autům za prdel (jak je to v našich končínách zvykem), mrkneš se z druhé strany a nebo s odstupem zleva. Pokud máš šikovného spolujezdce, tak o starost méně.
3. Nevystupuješ do vozovky, lépe objíždíš cyklozmrdy, sedící vpravo nejsi první na ráně při čelním střetu.
4. Problém se závorami - musíš vylézt ven nebo opět mít šikovného spolujezdce.
5. Levnější vozy v daleko lepším stavu než u nás/blízkém zahraničí.

Víc to rozepisovat nemá cenu. Nemám na to čas, protože stejně to skončí tak, že to ostatní na fóru zhejtí. :D
Breakthru 04. listopadu 2018, 18:17
Beastar:tak ono RHD aut bude pořád minimum, výjma teda cikorek, ale ti budou jezdit ikdyby to bylo zakázaný, protože sem natahaj vraky za pár liber na GB cedulích a jezdijou...kurvy černý...
Jako kravina je dotáhnout si jedničkovou koktu, protože tam stojí 200 liber...
Člověk s tím musí počítat, že provoz s tím nebude jako s LHD.Mizerný řidičský schopnosti u nás praváci nijak nezhorší....RHD Miata bude míň nebezpečná než jakýkoliv i nejslabší LHD BMW v rukách kluka pod 25...
ale souhlas, že smysl má jen exotika.Třeba japonci, co nebyli v LHD, ale i Silvie ,Supry , Mprezy, EVO atd....popř. australský speciality od Holdenu nebo Fordu....veterány beru jako vyjímku
já před třema rokama zkoušel nechat si dovíst Falcona z Australie.Mám tam příbuzný, bohužel mě s tím poslali do háje , tak mě to docela odradilo....tak jak vyřeším bydlení, tak si třeba dovezu vysněný UTE s barrou :)
beastar 04. listopadu 2018, 14:50
Jezdit s tim na kontinentu na okruh a na nějaký možná krátký přejezdy je ok. Jako daily píčovina a mělo by se to zakázat. Vzhledem k tomu, že půlka Čechů nezvládá řízení ani normálně. Natož rhd auta. Předjíždět s tim je už ze samý podstaty věci složitý a kktina. Chápu že zdejší majitelé si to obhajují :)) O tom že v tom vypadaš na silnici jako totální kokot a švorcák asi nemá cenu psát. Snad jediný omluvitelný je dovést si něco fakt extra. M3 třeba.
Woyta 31. října 2018, 02:22
Taky mam RHD. Sice ne jako daily ale taky to vytahnu na silnice. Nejvic mi vadi zarostle pravotocive zatacky. Potkat cyklistu neni zrovna prijemne. Konecne vidim na semafory. A kdyz zastavim u krajnice, tak muzu okamzite vystoupit a nemusim 5min cekat nez projedou auta kolem. Zavory tu nemam.
custom1 16. října 2018, 11:56
Evlo: Co se nedá?
Evlo 16. října 2018, 11:50
custom1: ne, neda
custom1 16. října 2018, 08:02
Zajímalo by mě, jaké to je jezdit s RHD autem denně. Na různých webech čtu, že je to v pohodě, že si člověk zvykne, ale zajímá mě, jak je to v praxi, co je výhodou a jaké jsou naopak nevýhody. Prostě nějaký ucelený souhrn.