načítám data...

Téma Co se kde válí - odkazy na zajímavá auta v inzerátech...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
ToMyx 15. srpna 2019, 11:38
krab: Všechny Tvé důvody samozřejmě chápu, navíc, je to vlastně štěstí, že můžeš mít stále své dva žolíky v garáži a zbytek mít tak nějak dočasně.
Tak to jsi hodný, že ženu vozíš do práce, taky jsi jí mohl každé ráno nafouknout kolo, 15km jedna cesta je ok :-D Držím palce ať je Mito opravdu v inzerovaném stavu, protože s tím motorem je to čiperná krabička, snad to TCT moc neuškrtí.
Sheogh to napsal za mě, bohužel mé plány na další plechový přírůstek v podobné ceně jsou až za 2-3 roky nejdříve.
krab 14. srpna 2019, 17:33
sheogh: Ještě to vlastně ani neprodávám, uvidíme v průběhu měsíce, ale taky ono víš co, je to spefický auto a buď se mi ozve někdo, kdo přesně tohle hledá a prodám snadno anebo to taky bude trvat půl roku... To člověk nikdy úplně neví.

Ta 4WS náprava myslím dělá hodně. Když srovnám jak se chová BMW E92 335i a G37S, na tom Infiniti oceňuju opravdu to přesný zatočení přední nápravy bez špetky nedotáčivosti, která se u Bavoráka objevuje. A ta zadní náprava + fakt, že to má lichoběžníky vpředu, ne McPherson tomu celkově pomáhá. To auto je daleko neutrálnější a zatáčky projíždí neskutečně dobře. I na mokru/sněhu to je dobře řiditelný. Neumím to srovnat úplně s 370Z, ale jednou jsem jí asi 100 km řídil a pamatuju si, že jsem si tak úplně nebyl u ní v tom ovládání jistej. Infiniti mi padne líp do ruky v tomhle směru.
sheogh 14. srpna 2019, 17:16
krab: Tos nemel, ted lituju, ze nemam po ruce 370k :-))) Ten 4WS system - je to hodne rozdil oproti normalni naprave? Nebo to spis tak nenapadne pomaha, ale zasadni rozdil citit neni?
krab 14. srpna 2019, 16:57
ToMyx: To je prostě klasika se mnou :-D
Ve skutečnosti se uvidí. Zatím jsem požadavek vybrat nějaký menší auto co žena chtěla na dojíždění do její nový práce dobře 2 měsíce sabotoval a radši jí tam ráno dovezu vždycky sám a pak zas pro ní přijedu. Trasa to není bůhvíjak pěkná, ale bez kolon, 15 km tam, 15 zpět. Dělá teď na Butovicích. Tak člověk aspoň projede auta...

Pravda, bude praktičtější, když se tam doveze sama. A když to nastane, tak si říkám: aha, kam já jezdím. Do kanceláře jen občas, na služebku dostanu služební a tak zbydou víkendy. Do toho mám občas nějaký auto půjčený. Tak si říkám, že jestli to klapne a přivezu zítra Mito - mimochodem je to model 1.4 turbo s TCT převodovkou - přesně ta z toho Brna, ten druhej inzerát. Málo to má najeto, majitel se zdá symatickej, snad to bude fungovat. Tak když se začne učit pořádně jezdit tím, Infiniti bude mít fakt malý využití. Protože já si vystačím s poršákem, kdykoli, když je období kdy se na silnicích nesolí. A ten zbytek, případně když pojedem s kolama, to dá to Mito. Ono se to tam nějak vejde. Když se mi dvě rozebraný kola vejdou do sklopenýho kufru Infiniti, do malýho hatchbacku se vejdou taky. Yaris byl v tomhle taky cajk...

Takže asi tak..

Do toho konečně u táty spravujeme MG, má vyndaný motor i převodovku, tak to taky chci nějak dotáhnout, aby někdy taky jezdilo. A přiznám se, k těm faktorům přibyla ještě jedna nová automobilová láska : Alfa Romeo Spider. ( ta původní verze). A to je asi největší z těch motivací. A za peníze z toho Infi by se dala sehnat, no koukám po nich, mobile, autoscout různě... Chtěl bych nějakou opravdu pěknou.

PS: ve skutečnosti ani auta prodávat nechci. Ale někdy je to nutnost. Když právě uvidím, že se někdo o to Infiniti postará, vezme si to jako víkendovku a bude o to pečovat bude to super. Stejně jako dál vidím story mojí Z3 Coupe, taky nakonec zažila dost zajímavej příběh a teď se dostala do ruky nějakýho perfekcionisty, kterej půjde do lehčí renovace všeho už opotřebenenýho. Tak bych jí jednou chtěl zas vidět jak to auto bude vypadat až bude hotový. Jednoznačně mám 2 auta, který se prodávat nebudou pravděpodobně nikdy, nebo ne ještě hodně dlouho (leda, že bych fakt měl problém se zdravím, s penězma, nebo prostě něco smutnýho co nečekáš že se stane) : To je poršák a lotus. A specielně ten lotus. To je moje nejlepší auto "ever". A právě tuším, že když přijde ta Alfa, tak to bude další roadster, co budu mít hrozně rád a vlastně si ho se ženou na výletech užijem daleko víc než Infiniti, který zas ocení někdo jinej. Přeci jen jsem zjistit, že fakt k životu nepotřebuju až takto moderní a silný stroj :-D

Tento příspěvek byl 14.08.2019 v 16:59 upravován.
ToMyx 14. srpna 2019, 16:06
krab: Krabe, čekal jsem, že se ta klasická autíčkářská nemoc neprojeví tak rychle a hle, katalyzátorem je žena:-) Mito se obecně ženám hodně líbí, ale jsem zvědavý co najdete, aby to nebylo uskákané. Já se teda projel v QV a to bylo uskákané až hrůza. Nejsem si jistý jak moc velkou voňavku hledáš, ale tady máš kousek jeden kousek...

https://auto.bazos.cz/inzerat/107327104/mito.php

a tady lepší a dražší s automatem
https://auto.bazos.cz/inzerat/107568190/Alfa-Romeo-MiTo-14-TCT-automat-najeto-42-000-hudba--kola.php

Tento příspěvek byl 14.08.2019 v 16:26 upravován.
krab 14. srpna 2019, 15:20
Kuře, asi to tak dopadne... rád s tim autem jezdim, ale od ledna co ho mám jsem najel 6000 km, což je asi OK, dali jsme s ním asi 3x Šumavu, teď párkrát s kolama jsme jeli na hory s ním a jinak nějaký to běžný ježdění. Ale teď jedu pro jedno auto co bude mít žena, konečně má vůli jezdit samostatně a bohužel prostě do tohoto auta jsem jí nepřesvědčil, nechce se jí s tím jezdit ( pseudodůvody: dlouhý, nízký, široký) . Tak bude mít nejspíš malou Alfu Mito, která se jí líbí. (ale taky se může stát, že až jí zkontroluju, tak nakonec nekoupíme, nic není jistýho)

Ale když to dopadne, Mito se osvědčí, tak už to vidím tak, že Infiniti bude mít úplně min. využití. Tak bych ho ideálně prodal někomu, kdo si japonské silné kupé s charakterním V6 motorem užije a jako správnej bazarovej snílek pak zas vymyslím nějaký jiný auto :-D Pár možností v hlavě mám, uvidíme...
Kuře 14. srpna 2019, 10:19
Krabe, to je teda překvapení:)))

Kdyby někdo scháněl levnýho povoz...
https://auto.bazos.cz/inzerat/107275102/Rover-618.php
krab 12. srpna 2019, 11:26
Autíčkáři, sice zatím nikde neinzeruju, ale mám dojem, že asi postupně nabídnu na prodej Infiniti. Jestli se někdo rozumnej najde. Model : G37S Coupe , EU verze, koupené v ČR (Infiniti Průhonice), barva black cherry metalic (černá s červeným perlovým efektem), registrace 2012, nejprv předváděcí auto dealera, v 15 tkm a 2013 koupeno ALD Automotive pro klienta. Ten ho používal do konce roku 2018, od té doby já. Plná servisní historie u Infiniti Průhonice, najeto 116 t km (kupoval jsem ho , mělo asi 109 a udělal jsem na něm servis) , velký servis včetně brzd, svíček atd. ve 100 tis km v roce 2018. Žádné pojistné události, karoserie bez oprav.

Je to fakt pěkný auto, využití pro něj začne být asi spíš sporadické. Žena s ním jezdit nechce a bude si kupovat malý auto na dojíždění do práce. Tak nějaký vybíráme. A já toho moc nenajezdím a mám ještě 2 další auta , tak přemejšlím jestli ho vlastně využiju. Technika je to zajímavá (prakticky Nissan 370Z na delším rozvoru s 4WS systémem) , převodovka 7st Nissan/Jatco automat s řazením pádly. Varianta "S" se zásadně liší od US verzí Infiniti : jsou tu velké brzdy 4 pístky vpředu, 19" kola Enkei atd.. Pneu letní nové, zimní na zvážení, ale 1 sezónu asi ještě dají.

Cena: 375 (dohoda)
vojtacz 12. srpna 2019, 08:50
Jokke 11. srpna 2019, 21:37
Po tý Pandě koukám dlouho, už tak půlroku, což je až podezřelý. Dva tejdny zpátky se objevila bílá z nějaký edice za stejnou cenu myslím a byla do dvou dnů pryč. Naopak teď tam je jedna z áček za 60...
Nedy 10. srpna 2019, 11:38
Než to Lupo, tak bych si asi raději koupil tohle: https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/panda/17975411?goFrom=list
sheogh 10. srpna 2019, 11:34
jaymz: no to by ale za hrich a 90k stalo, to muze byt paradni motokara :-)
Kuře 10. srpna 2019, 00:05
K tomu Lupu, jedno docela často okukuju kousek odemě od baráku, a fakt bych se docela rád projel. Ale mít to, to bych asi nechtěl:)
Ale líbí se mi...
Csaba 09. srpna 2019, 17:57
jaymz 09. srpna 2019, 09:56
Neshání někdo zdivočelou nákupní tašku?
https://auto.bazos.cz/inzerat/107627360/Volkswagen-Lupo-GTI.php
custom1 30. července 2019, 07:13
Csaba: To jo, 200 je hezčí, ale na druhou stranu to působí, že se v tom už někdo vrtal, nebo že to bylo bourané...
Csaba 29. července 2019, 18:22
custom1: A díky tomu vypadá mnohem lépe :-)
Csaba 29. července 2019, 18:22
Sportovní vůz to sice není ani omylem ale pokud to není zespodu shnilé napadrť tak by to za to kilo možná i stálo... Na druhou stranu už to prodává opravdu dlouho a pořád nic...

http://www.sportovnivozy.cz/115238-mercedes-benz-s-w220-s500-brno

Dánsko 29. července 2019, 13:20
CerVus: Mám na to stejný názor, přesto jsem mu zavolal, abych zjistil víc. Prodává se jich u nás opravdu minimum. Po telefonu byl již sdílnější, ač odpověď typu "tak se ptejte, co by Vás zajímalo" mě vždycky dost odrazuje. Je to dovoz z Německa, byl tam prý nějaký drobný ťukanec na zadek, ale skelet to nezasáhlo a ke všemu má fotky. On sám s ním najel za tuhle sezonu 7 tisíc km do Prahy/práce. Nakonec se člověk dozvěděl, co ho zajímalo.
custom1 29. července 2019, 12:14
Tomáš Vavrečka: Ta Audina je nějaký slepenec. Píše, že je to "kilo", ale předek má z 200.