reklama
načítám data...

Téma Co se kde válí - odkazy na zajímavá auta v inzerátech...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
ToMyx 20. června 2017, 19:25
krab: Třikrát škoda, už jsem se na Elišku těšil. Tyhle perly jsou jen otázka času než je někdo koupí. Na druhou stranu, říkal jsem si, že to AMG v jejich nabídce bych si za tu cenu asi dokázal představit. Klenot je to taky pěkný. Pokud je kastle zdravá, pak si myslím, že je to taky jen otázka času...

Tento příspěvek byl 20.06.2017 v 20:05 upravován.
krab 20. června 2017, 19:11
Tak, pánové bohužel budeme všichni zklamaní, Elise byla už hned chvíli po inzerci zarezervovaná pro německýho zájemce. Nebylo to jisté, ale dneska opravdu kupec dojel a auto si odvezl. Jestli na další obchod pro nějaké Lotus centrum nebo soukromý zájemce to nevím. Každopádně tentokrát článek o této Elise nevyjde, což mě mrzí.
Ale určitě vyjde příště a pan majitel toho obchodu s auty nabídnul možnost udělat "reportáž" o jiném zajímavém autě co mají.

Tak přemýšlím, ale docela bych se zkusil s majitelem domluvit na prohlídce a projíždce s focením pro článek/blog na tuhle modrou C43 AMG z roku 1998. Nebude to perfektní exemplář, ale vypadá hezky i s historií , a i když ceny téhle generace céčkovýho AMG nemám v oku, tak se mi nezdá přehnaná. https://www.sauto.cz/osobni/detail/mercedes-benz/tridy-c/17319663?company=1&goFrom=list

To by mohlo být zajímavý, navíc nedávno myslím Tomáš Vavrečka dával do bazarového snílka tenhle typ AMG M-B , takže to i naváže. No, zkusím to :)
ToMyx 19. června 2017, 11:46
Koukám, že Eliška parkuje kousek od mého naleziště, dokonce i v té samé části města. Krabe, pokud se pojedeš podívat, ozvi se, zamávám až budete vyjíždět z brány :-)
krab 18. června 2017, 12:00
Tak tohle pobavilo :)
To jsem na tom jeste v pohode :)

My uz fasadu mame a krome garaze i kde spat varit a umyt se :)
saage 17. června 2017, 23:32
Jak si psal o te terase, tak sem si vzpomněl na tenhle obrázek.. tady byly jasný priority :-)
Goldies 17. června 2017, 22:46
krab: ze ses to ty, obetuju leve varle, treba ho nekdo koupi :-D uz mam dve pekne deti, tak bych ho ozelel :-D

Ne, fakt doufam, ze se k tomu propracujes, protoze ze dvou autosnu, je tohle ten realnejsi :-)
krab 17. června 2017, 22:11
Goldies: Slibuji na Krabova klepeta, že až jednou, pokud jednou Élišku pořídím, budeš se moc svézt, to je jasná věc. Jenže člověk je tvor ne všemocný a papírových bankovek i kovových mincí se mu nedostává, nezaručím, že to bude právě tato.... :)

A ono je to tak i dobře. Vezměte si, kdybych si mohl koupit všechno co chci. To bych rozmazlenej hajzl, něco jako Jay Leno :-D ( to berte jako vyložené fór ) Já se tam dohrabu, ale postupně :)

Ale příští rok, když všechno dopadne dobře, by nějaká Eliška bejt mohla. A tenhle Club Racer snad čeká na mě a na Saageho se seznamovací projížďkou ať si udělám obrázek o tom do čeho vlastně chci jít. Víc asi letos nevymyslíl, leda bez té ledviny jak píše Saage :)

Já nepohrdnu pak ani MK1 Eliškou, kterou bych přivezl z Anglie, z volantem na správné pravé straně za cenu okolo 12tis liber to půjde, jen pak jestli to půjde doma přihlásit. To bude oříšek. Ale zase velký téma pro roadtrip ( V Elišce z Albionu až k Berounu ) a extempóre s českým úředním šimlem...

Já jen, že teď nechci dělat falešné naděje.
krab 17. června 2017, 21:40
To si takhle přemýšlíš kam se pojede na pláž a vymyslí se městečko, kudy se čistě náhodou přežene smečka starých Alf Romeo, několika Porsche 911 a dalších kousků... I něco pro tebe tu mám, pokud to místní (ne) funkční WIFI nahraje :) .. no nenahraje, tak možná pak to zkusím z mobilu. Zkrátka jezdí tu i starý Lotus super 7 :)
saage 17. června 2017, 18:27
Krabe jak ty to delas? :-) Ze by to nenapadna změna termínu dovolené, byla lehce plánována? :-) Krasny! Musi to byt moc hezké pokoukani. Ja ze sedačky sleduju 24h LeMans
krab 17. června 2017, 17:44
saage: no jo ten je krasnej :) ... no jsme to blazni vid?

A ja kde jsem tak se se mnou tahnou klasicka sportovni auta. Veteranska rallye v recku...
saage 17. června 2017, 15:46
Ja tu zas sním o tomhle: https://www.rajveteranu.cz/18005-porsche-911-sc-sternberk Nevim tedy, co bych musel prodat, ze by ledvinu?
Goldies 17. června 2017, 13:15
krab: musis mi slibit, ze jestli fakt Elisku koupis, tak me nechas projet :-D to by byl fakt sen!
krab 17. června 2017, 12:43
Saage : dam ti vedet. Zatim mist jezdeni v Moste plazujeme sve kosti a popijime frape. Hanka cte detevky a ja stary evo magaziny a co hur cucim do inzerce.. pak to takto vypada.

Jak rikas jestli je cena vcetne dph a na aute neni chybka je to nabidka roku. Asi bych to nejak pak vazne zkusil vymyslet. No, Z3 Coupe by pak holt asi muselo zmenit jeste letos majitele. I kdyz vim ze podobne tezko kdy sezenu. A nebo holt to nejak vymyslet poplatit mit i elisku a nudne projekty typu nova koupelna ci zastreseni terasy nechat na dalsi desetileti :)

Napisu jestli prodejce bude mit ochotu nam ji poradne predvest.
saage 17. června 2017, 12:38
Rychle sem ji projel Googlem, a vyjela mi pěkná recenze: http://moje.auto.cz/lotus-esprit-cz/eliska-1.html
saage 17. června 2017, 12:21
No moc dlouho jsi to přede mnou teda neututlal.:-) Ve ctvrtek v Mostě byly celkem 3 Elišky. Krasnej nadcasovej design. Pokud bude auto OK, a cena včetně DPH, tak bych byt tebou dal Z3 na autofrc, vzal pujcku, a vyrazil směr Kladno. :-) Rad se na ni podívám s tebou.
Matěj Podhorský 17. června 2017, 10:39
Ty vole Lotus. To je asi jediná podobná věc, kterou bych chtěl i přes skutečnost že jsem vyměklý a obtloustlý pán. Otázka však je: vejdu se?:D
Pokud ne, nemusí mě trápit, kolik to stojí.
krab 17. června 2017, 09:38
Goldies: No, to jsi mi teda pomohl :) A to ještě až to uvidí Saage !

Každopádně jsem se ozval alespoň mailem prodejci, se záměrem minimálně se na auto podívat s tím specifikem, že pokud budou souhlasit, svezou mě, uděláme fotky a já vám všem o Elišce napíšu blog. Tak uvidíme.

Je to masochismus. Často píšu, že zkoušené auto bych si sám skoro i koupil. Tady to bude ale doopravdy ještě těžší. No, zkrátka bohužel nějaké finance na to v tuto chvíli chybí a věk už mám trošku větší na to, abych zašel jako tady "junior" za "seniorem" s prosíkem, že bych rád novou hračku :) A to i Junior vlastně nakonec vybírá za vlastní....

Tak jestli prodejce bude mít ochotu se věnovat chvíli magorovi s přezdívkou Krab, tak by z toho minimálně mohl vzniknout pěkný blog. A já budu vědět na co šetřit ufff...
Goldies 17. června 2017, 09:24
krab: ja myslim ze by sis ji mel koupit! Vlastne musis! Klaunova bota je fajn, motorka taky, ale tohle je Eliska!!! Hlavne bych si ji rad projel :-D
krab 17. června 2017, 07:29
Tak to jo, mě právě baví Elise obecně. A tahle 2011 varianta club racer je vážně skvělá. Zajímavý, že se objevila, že má takto málo najeto, nechápu jak v tom někdo nemůže jezdit, když to vlastní...

Jenže, koupit jí by u mě znamenalo, že by něco muselo jít pryč, což by asi patrně byla klaunova bota Z3 a možná i motorka a ještě bych si musel doplatit... radši na ten inzerát nebudu moc dívat, nebo půjdu vyloupit banku :) ... no bazarový snílek zkrátka...
JayK91 16. června 2017, 19:46
krab: nevim proč, ale tohle auto mě fascinuje jen s pevnou střechou a ne plátěnkou :( :D :D