načítám data...

Téma Co se kde válí - odkazy na zajímavá auta v inzerátech...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
skretik včera v 07:56
stirling: presne,z fotek je mozna videt "az moc" :D
Franta: ja na ni neplivu, prave naopak ! ten smajlik patril do kontextu s tim veteranem
Gangreen: vsechno ma jednoduchy vysvetleni = nejspis to bude swap z Traffica ! (anebo 2,2 z laguny a stroker kit ?)

Tento příspěvek byl 18.12.2018 v 16:00 upravován.
stirling včera v 07:51
Myslim ze s tych fotiek aj ked zlych je vidiet viac ako dost
saage včera v 00:29
GanGreen: Me teda zas udivilo, ze se dokazou udelat fotky auta na kterych neni nic videt :-) Je to asi zamer.
František Čáslavský předevčírem v 18:40
skretik: Zas jako na Mazdu MPV neplivej, zadokolka to je... :D
ToMyx předevčírem v 13:54
GanGreen: Hlavně Stefan z Chomutova bude asi řízek.
"Auto jako nový, jen teda ty vstřiky" :-) Na druhou stranu, prodává to skoro zadarmo, takže nelze očekávat krevety... Ale ten jeho jazyk mě teda dokázal chytit za srdíčko:-)
GanGreen předevčírem v 13:23
skretik: v druhym inzeratu prodává thalii 2.5dci to je celkem rarita ne? :D
skretik předevčírem v 13:07
sice to není Maserati, ale poměr cena/válec je kulervoucí !
Epickej winterkár s potenciálem na drift, Plechcup nebo veterána - jak píšou v článku :D

https://auto.bazos.cz/inzerat/97229302/Mazda-mpv-3l-benzin-rok96-eko-hrazeno-bez-stk.php
krab 15. prosince 2018, 15:16
To Quattroporte IV. generace co jsem tak díval se dá do 10 tis Euro koupit celkem v pohodě a zajel bych pro nějaký když už, tak stylově do Itálie :)

Spíš neumím z hlavy vyhnat nápad zkusit Quattroporte V. s úžasným F136 motorem a robotizovanou převodovkou. No nic... snad mě to za čas zase přejde, protože úplně v pohodě rozpočet na něj zkrátka není ...
Core 14. prosince 2018, 19:59
V tom jezdil v monterkach nebo co....vnitrek hruza.ale jinak to muze byt fajn svezeni kdyz to pojede.motor nadhera.
Radek_5 14. prosince 2018, 14:45
sheogh: Nějak to fungovat bude, ale bál bych se, aby to nebylo takové to “klasické italské auto” z 90. let. Design krásný, ale ta elektrika okolo... A když to člověk řeší ob den... :-)
A jak níže píše kolega Krab - nějakou práci to podle fotek bude chtít.
sheogh 14. prosince 2018, 14:30
Radek_5: To je krasa... Designem se me libi mnohem vic, nez ta novejsi generace... Ale jako daily nevim nevim...
Na jednu stranu, zas takova tragedie (technicky) to prece byt nemuze, v tehle kategorii to auto nejak fungovat musi... nebo naivita? :-D
krab 14. prosince 2018, 10:22
Radek_5: Zrovna otevírám autíčkáře, tak vidím :) Martina Kota jsem dokonce letos potkal na akci který byla společná Lotusům a Rollsům, fajn chlapík. Občas takhle prý něco přiveze zajímavého někdy prodá a někdy si nechá co jsem tak pochopil...

Už ten šlechtickej původ .. majitel : Baron von Aretin , nebo co tam píše, to je hezké samo o sobě. :-D

Přiznám se, že o Quatttroporte IV. generace technicky nevím skoro nic. Ta technika je pravděpodobně původem "Biturbo" a tenhle kousek z fotek vypadá, že práci nějakou potřebuje, ale asi by se z něj skvělé auto udělat dalo. Jako jo, hodně zajímavý.

PS: mě láká to stříbrné QP v Imofě tedy. Ono z toho vystřízlivím jakmile mi řeknou co všechno by na tom chtělo opravit a jakej rozpočet nad těch 400 tisíc si mám zhruba připravit. Pak se podívám do internetovýho bankovnictví, zjistím že ty čísla moc neštimujou, pak napíšu ježíškovi a když ani ten nic, budu muset zase na věci typu "levné Quatttroporte" zapomenout
Radek_5 14. prosince 2018, 10:15
Zazaa 13. prosince 2018, 20:04
Krab: checklist je dobrej napad, ale do tohohle se clovek musi spis s obdivem zamilovat jinak bude nestastnej kdyz kazdou chvili nebude jezdit, ale neco resit :)))
ToMyx 13. prosince 2018, 11:19
krab: Vypadá krásně, ale pod kapotu a do převodovky z netu nevidíš...
krab 12. prosince 2018, 22:41
Jindřich: ještě zdaleka není k čemu, ale myšlenka je to lákavá. Dám tomu nějaký "checklist" a uvidíme jestli by to nakonec šlo. Auto je to nádherný a nevěřil bych, že v reálu, když se do toho posadím je to tak příjemné ... Je to vážně kus vzácný techniky!
Jindřich 12. prosince 2018, 22:31
krab:
Gratuluju Krabe, jdi do toho :-)
Jindřich 12. prosince 2018, 22:30
Apache:
Myslím ze tak rychle nezmizí...
krab 12. prosince 2018, 19:37
Když bazarovej snílek, tak pořádnej. Je na prodej Quattroporte : https://www.tipcars.com/maserati-quattroporte/limuzina/benzin/maserati-quattroporte-4-2-v8-400k-at-executive-gt-r-5074993.html

Dneska jsem ho viděl, jen zběžně, lak se mi zdá super, interiér taky a tak jedině fakt, že nějaká lasička přinesla do motorového prostoru čtvrtku starého okousaného chleba a nějak špatný volnoběh znamená, že je potřeba se na to podívat pořádně. Doufám, že tam nebudou nějaké překousané kabely, což je bohužel i možný...

Kdybyste mi to chtěli vyfouknout zlobit se nebudu, ale půjdu se na to podívat ještě jednou a doufejme, že se najde člověk, který o autě ví jeho historii a od toho se pak půjde odpíchnout, zda to stojí za tu bláznivou zkoušku :)

PS: pokud to Krab koupí, bude odkázán velmi brzy jezdit do práce vlakem a smrdutým linkovým autobusem. A budete se mu moct na autíčkáři vysmívat...
ToMyx 12. prosince 2018, 15:45
Jakub Pospíšil: Tak tohle zaujetí snad už nikdo nedokáže trumfnout ne? Investice 1,7 miloše do otevřenýho pažouta!!!!
Jsem podobně postižený, ale ale jak píše sheogh, ten focus je strašný ufo z f&f, ten už je trochu za hranou. Hold mladický zápal :-D