reklama
načítám data...

Téma Co se kde válí - odkazy na zajímavá auta v inzerátech...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
GanGreen včera v 15:29
Goldies: však mi bylo hned jasný že ty to máš nastudovaný ;)
Goldies včera v 11:56
GanGreen: to víš, my MR2káři :-D
GanGreen včera v 10:30
Goldies: díky, musim si to někam zapsat, at nejsem příště za blba :D
Goldies včera v 10:27
GanGreen: když zůstane prostředek je to T-Bar :-)
GanGreen včera v 10:19
Goldies: člověk se pořád učí :)
já myslel že targa je buď celá střecha do kufru, a nebo že zustává uprostřed kousek... ale že by zustaly boky a vyndal se střed, to jsem asi ještě neviděl :)

nebo to jen blbě vidim podle těch bídnejch fotek :D

Tento příspěvek byl 21.10.2018 v 10:21 upravován.
Goldies včera v 10:11
GanGreen: máš milnou představu :-) sundává se v podstaě celá střecha a ta pak jde uložit přesně do kufru :-) Je to specialitka 944ky a 924ky :-)

Tento příspěvek byl 21.10.2018 v 10:12 upravován.
GanGreen včera v 09:46
to snad neni targa ne? nebo mám milnou představu o tom jak targa vypadá?
Testeuros včera v 02:12
Jakub Pospíšil: Upřímně si řekni, zda máš to auto skutečně rád a zda by sis dokázal představit svůj život bez něj. Sám jsem si nejednou (i za tu krátkou dobu) prošel tím, zda jsem neměl kabrio, se kterým jsem za tuto sezónu najel necelých 400 km, prodat a namísto toho si nechat peníze bokem na nějakou skutečnou lahůdku. To Volvo vypadá po stránce stavu lépe než můj mazlík a upřímně by mi nevadilo, kdybych se na tohle zlatíčko jen v zimě koukal s vidinou krásné projížďky (po přípravách) v sezóně.
- být tebou bych se na to vykašlal a skutečně si užíval chvil, které za jeho volantem strávíš. Jestli si je užíváš minimálně z půlky tak jako já, tak bych si ho nechal. :)

Ale abych nebyl tak úplně mimo mísu...
https://auto.bazos.cz/inzerat/94856020/Porsche-924-targa-cena-139000-Kc.php - jo, kdepak jsou ty časy, kdy jsem o něm mohl snít i já...

Tento příspěvek byl 21.10.2018 v 02:13 upravován.
krab předevčírem v 09:29
Hlavně Kubajz vyhrožuje, ať se toho Volviště ujmu já. Tak si vážění pospěšte a zavolejte Pospíšilovi!
Nebo nebude... :-D
Tomáš "Vavris" Vavrečka předevčírem v 07:31
Kubajz to ještě neví, ale až to prodá, bude mu smutno...

Vorlosup 19. října 2018, 18:08
Knightrider 19. října 2018, 17:43
Jakub Pospíšil: Prijed se nekdy podivat na nase srazy Amerik. To se ti bude libit. :-)
Starosti jsou, jenze my jsme s moji drahou polovickou extra smolari. Takhle to ma malokdo.
Jakub Pospíšil 19. října 2018, 14:54
Knightrider: No to si teda piš, že bylo, jen ty chechtáky na něj nějak nezbývají. Třeba takový šedesátkový Bel Air by zcela jistě naplnil všechny mé potřeby. Jenže pak proškrtám náklady a zbývá mi tak maximálně brouk v kabru. Já bych se spokojil i s nějakým hezkým kupé z té doby, ale stačil mi popis martyria s vaším Mustangem, abych si na to zatím nechal zajít chuť. Ale třeba jednou...
Knightrider 19. října 2018, 14:48
Jakub Pospíšil: Jsem si tak říkal, jestli by pro tebe nebylo zajímavější třeba nějaký starý luxusní cabrio z 50. nebo 60. let. Klasická loď, kde se budeš jen kochat a plout krajinou. :-)
Knightrider 19. října 2018, 13:10
Jakub Pospíšil: Já si právě říkám, že tobě by sedlo spíš něco luxusního, pohodlnýho. Vyloženě sporťák asi ne.

P.S. Rozpočet je sviňa, to já znám. Se mi ten Viper taky furt vzdaluje. :-D

Tento příspěvek byl 19.10.2018 v 13:10 upravován.
Jakub Pospíšil 19. října 2018, 13:08
Knightrider: ne, to ne. to je právě ono. včera jsem sjel inzerci všech zajímavých aut co by se vešly do rozpočtu a největší pecka tam je moje Volvo :D
(a teda pár hranatých amerik, ať nežeru). Chci něco co je hezký a alespoň trochu pohodlný, nemusí to jezdit rychle.
Knightrider 19. října 2018, 13:06
Jakub Pospíšil: A co by teda šlo místo toho? Přecijen ta MX-5, po který jsi původně pokukoval?
Jakub Pospíšil 19. října 2018, 10:03
Knightrider: No, to si zas nevěřim, že bych to vydržel.
Knightrider 19. října 2018, 10:00
Jakub Pospíšil: Já ti rozumím. Mám to podobně. Nemám na ty auta vůbec čas. Počítám, že kdyby šlo do světa, tak asi žádná náhrada za něj nebude, že?
Jakub Pospíšil 19. října 2018, 09:16
Knightrider: já pořád nevím, třeba se neprodá :) Jeden den bych ho prodat chtěl, druhý si ho chci nechat.