načítám data...

Téma Kubajzovo nekonečné dilema.

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
JayK91 12. března 2018, 19:01
TheKubajs:
looool ... uplně si pamatuju jak jsem to tu navrhl a odpověď byla, to má střechu to ne :D :D ... každopadně gratuluju k plechcupovemu speciálu :D :D ;-)
Jakub Pospíšil 12. března 2018, 12:51
Beny 05. března 2018, 12:04
Vydržaj a smiř se s výletem do říše. :-)
Jakub Pospíšil 05. března 2018, 11:36
Nimrod: Střídavě oblačno, řekl bych. Pořád pokukuju po miatách, ale tam je to bída s nouzí. Co se týče Volv, pár jich je, ale nic z čeho bych se posadil na zadek. Navíc jejich provozní náklady jsou docela vysoko. Saab jsem zavrhnul, TTčko tak napůl.
Nechci to snad ani říkat nahlas, ale už koukám i po věcech s pevnou střechou.
Do toho pan Krab prodává GT86 a já přemýšlím o prodeji ledviny. Tak kdybyste snad někdo měli zájem... :)
Anebo je tu ještě možnost to o rok odložit a letos koupit nějaký plečkapový speciál a vyblbnout se tímhle směrem.

Tento příspěvek byl 05.03.2018 v 11:37 upravován.
Nimrod 04. března 2018, 19:05
tak jak to vypadá? :--)
beastar 21. února 2018, 17:09
Petr 'Krab' Jeřábek: Jak píše Kuba. A ještě ta už byla i tady v jinym vláknu. Co se kde válí. A sklidilo to celkem negativní reakce.
Jakub Pospíšil 21. února 2018, 17:06
Nimrod: Právě jsem ten červený zázrak od Kastrólu koupil. Tak snad to bude v pohodě.
Petr 'Krab' Jeřábek: Už se řešila na Miata fanklubu a prý je to spíš poněkud ambiciózně napsaný inzerát.

Tento příspěvek byl 21.02.2018 v 17:06 upravován.
krab 21. února 2018, 15:47
Kubajzi : tady máš konečně zajímavou ( papírově , dle popisu) Miatu : https://auto.bazos.cz/inzerat/85780887/Mazda-MX-5-NB-FL--SPORT--Top-stav.php

Chtělo by to zjistit, kdo o ní něco ví a ověřit si, ale jestli to bude vypadat pozitivně, už bych nic nehledal. Na Volvo máš nakonec čas, i když za pár let budou asi spíš už dražší než dneska.
Nimrod 21. února 2018, 15:01
beastar: souhlasím. je to vidět i na ohmatanym volantu a stahování oken/nastavování zrcátek... jestli je to stočený nebo ne je celkem fuk ale je to prostě zhuntovaný...
TheKubajs: kdybys chtěl, válí se mi tu originál servo olej...
beastar 21. února 2018, 14:55
TheKubajs: No u tehle konkrétní bych byl na pozoru. No a to servo je ještě docela v klidu. Co teprve řešit turbo:)) Vim že Volvo dělá dobrý turbomotory, ale taky to nevydrží věčně. Jako c70 určitě jo. Ale šel bych cestou pěkná po fandovy značky, klub, známej. V bazaru jen perfektní kus s kompletní historií.
Jakub Pospíšil 21. února 2018, 14:09
No, dneska mě čeká trochu přízemnější starost, servo u pana Volváka začalo podivně zpívat, takže budeme odvzdušňovat a dolévat a koukat, zda někde něco teče. To bude zase radosti na Starém Bělidle...
Takže představa, že bych měl tu C70 ve stavu vrány je v tomto světle fakt nelákavá.

Tento příspěvek byl 21.02.2018 v 14:10 upravován.
Nezn.uživatel 21. února 2018, 14:06
Safa: Je to presne tak. :-) Ale s Vette se celorocne jezdit neda a navic bych to auto takhle brzo zlikvidoval.
beastar 21. února 2018, 13:55
TheKubajs: V 9/10to bývá tak že majitel chtěl benzín, ale jezdí moc. Často a hodně. Což pak neprospívá nejen motoru. U takových aut není na dlouhou péči čas. Neříkám že se to stáčelo tady. Ono v Itálii se dejou různý věci. Navíc když si prohlidnes na dobrym monitoru tu sedačku řidiče. Navíc neni ani začátek servisky. Otázka je i co maji k tomu plynu. Montáž odkud? Starosti s tim budou navíc. Jako za 55 by to byla supr nabídka. Takhle to čeká na kafku která si bude myslet jak ušetří na lpg a bude si lítat v cabriu.

Ještě jesli dobře vidim u spolujezdce vylepena na okně německa znamka zelená emisní. To je taky docela divný.

Tento příspěvek byl 21.02.2018 v 14:07 upravován.
Marek Brunner 21. února 2018, 13:34
TheKubajs: Já ti to říkal, že to je hovadina...;)
Jakub Pospíšil 21. února 2018, 13:29
beastar: Sakra, tvůj kritický přístup by se mi občas hodil.
Díky, to jsou logické argumenty. Zvlášť to pořízení plynu do auta, které najede ročně 10k km.
beastar 21. února 2018, 13:14
TheKubajs: Stočenka z itálie. Někdo si udělal lpg do cabria aby najel 200;) Ono v ty itošce to s klidem může být daily. Takže Volvo od moře. Stav spíš C už z fotek. Podle mě ztráta drahocenného času. Čistopis pěkně nic k tomu nebude. Lpg montáž neznámo odkud... Lepší to vyndat. Rád bych se mýlil... Ale nevěřím:)

Tento příspěvek byl 21.02.2018 v 13:16 upravován.
Jakub Pospíšil 20. února 2018, 22:05
JLK: to nesmí vidět má žena. Ta se mě o kouzlu tohoto nepraktického golfa snaží přesvědčit od první zmínky o kabrioletu.
Safa 20. února 2018, 21:54
Knightrider: Závislost na autě bez střechy. To znám. Ale na rozdíl od tvé Vette jsem to vyřešil Majdou. Takže stačí sluníčko a šup - i v zimě... :o)
JLK 20. února 2018, 21:25
Mozna bych to nemel rikat nahlas, ale taky stary novy Beetle se strechou dole mi pripada svym zpusobem hezky O_O Pujdu asi smazat profil.
Edit: dal jsem jiny obrazek nez jsem chtel a uz jaksi nejde smazat =D

Tento příspěvek byl 20.02.2018 v 21:27 upravován.
Jakub Pospíšil 20. února 2018, 21:14
Tigra a Streetka mají oba jednu zásadní nevýhodu. Zadní část auta. Po "B sloupek" (ano, vím, že tam prakticky není, ale pro představu) je to docela pěkné auto, dál je to hnusný (teda alespoň mě to tak přijde).
Spíš přemýšlím, že v sobotu pojedu na výlet sem. Když nic jiného, tak to má Comety (ty kola), ty se docela ceněj.
https://www.sauto.cz/osobni/detail/volvo/c70/17378879?goFrom=list