načítám data...

Téma Zábavná plečka do 150k vs. nové auto

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
bitner 13. června 2017, 08:13
LOL, Vecerda jezdi v Miate VOLE!
krab 12. června 2017, 22:04
Tak koukám, že Junior se dočkal pomsty za ....odpověď je vždy Miata.... :) Jen se bavim. Večerníček se Franzi povedl obzvlášť :-D

Třeba ještě seženem to Clio MK2 RS :)
Franz Kafka 12. června 2017, 19:26
Já jsem v klidu jen asi nemám rád úzce vyprofilované lidi třeba američany, co ani neví kde leží Moskva a všechno na východ od Berlína je pro ně Rusko. Vůbec tyhle všechny kluby sběratelů známek, obdivovatelů aut. Možná je to fajn, když se tím nenecháš poblouznit.

To je potom stejná část lidí co kupuje telefony jenom LG, myčku zásadně Baumatic a instatní polévky jedině Vitana, protože jsou nejlepší ... ,) A k vobjedu zásadně dvanáctku a svýčkovou z dvaceti bo ty mořskí potvory co se ještě hejbou nebudou žrát.

No a když už nevíš co by tak tam namačkej turbo a vono to pojede.
Goldies 12. června 2017, 19:11
Franz: v klidu, někdo rád holky, někdo vdolky... ja Miaty taky nemusím a ani na Legendách mě nijak nezaujaly... A překvapivě ani mé krásnější polovičku to nikterak nezaujalo... Třeba to byla láska na první pohled :-D
Franz Kafka 12. června 2017, 18:55
No já se bavím ,) Hlavně dobře zagarážuj a moc nejezdi aby si na stará kolena zhodnotil svůj hvězdný slunovrat.
František Čáslavský 12. června 2017, 18:35
Franz Kafka 12. června 2017, 17:53
Jasně zase MX-5 nečekaně. To je tady vždycky luxusní sledovat ty debaty. Už se těším jak nejlepší investiční auto do 15,000€ bude vlastně nakonec taky MX-NB. Ta rez některé kusy sežere něco zboří majitelé a jiné se zase poškodí tuningem. Takže vlastně nakonec tak za 25 let to bude mít vysokou hodnotu.

Tady vlastně až na fanoušky amerik nikdo, nikdy u něčeho jiného ani skončit nemůže. Já bych do toho šel po hlavě nebudou. Sice v tom budeš vypadat jak večerníček jenom si koupit papírovou čepku a kancelářský papír jinak to bude určitě fajn "chlapské" svezení :)
bkralik 12. června 2017, 17:21
Je to člověk z MX5 fora - konkrétně téma auta je tady:
http://forum.mx-5.biz/viewtopic.php?t=3300
A téma s prodejem tu:
http://forum.mx-5.biz/viewtopic.php?f=6&t=5489

A vypadá to velmi rozumně...

Jen bych měl jedno moudro k té rzi u NB/NBFL - v koncích prahů to rezne kvůli konstrukčnímu problému, jsou tam totiž dva plechy přes sebe, pouze provařené několika bodovými sváry, a to zrovna tak blbě, že pokud se ucpou hadičky vedoucí ze střechy, tak přímo tam teče voda! Tudíž pokud to ještě nezrezlo (a není to opravené / vylepšené), tak to při ucpaných hadičkách ze střechy dost pravděpodobně rychle zrezne. Takže důležitá informace pro případného kupce - prošťuchovat, prošťuchovat a ještě jednou prošťuchovat!
Junior 12. června 2017, 12:01
Vždyť proto tady sháním :)
Vavris Vavrisovic 12. června 2017, 11:44
No, s tím poznáním rzi u Miaty NB už to chce vyšší dívčí - prahy se potahují tou hrubou ochrannou hrůzou, takže nezkušené oko nepozná tak lehce, zda to je vyvařené, původní či v počínajícím květu. Nosníky pod motorem - taky to chce vědět kam kouknout.

Takže. Lemy jdou lehce, tam není co řešit. Prahy - soustředit se na oba konce plus tam jsou takové dva spoje - to je taky místo, kde to často začíná. Nosníky - vytočit kolo do rejdu, nosnník vykukuje v horní části podběhu - jakékoliv fleky, boule = mrtvý, ale to je tak u 90% aut.

Každopádně bych řekl, že v Praze nebude nejmenší problém sehnat někoho, kdo to s tebou zhodnotí
Junior 12. června 2017, 10:45
Já nemám čas do čtvrtka. Majiteli jsem napsal, zatím je. ????
krab 12. června 2017, 10:12
Junior: Tahle viď ? https://www.autofrc.cz/inzerat/mazda-mx-5-silverblues-2003/1260/?sort=1&gotoAction=vypis&z-0=2739&rP=0

Je to legrace. X lidí si bude dělat prdel z toho, že odpověď na "zábavná plečka do 150k" je opět Mazda MX-5. Já ti rozumim. První sporťák a ono když si do toho sedneš, sundáš střechu, svezeš se , tak tě to hned chytne a padne dobře do ruky.

Problém NB generace : rez, rez a zase rez. Víc rizik +- tam není. Takže hlavně se mrknout jak to bylo vyvařený, jak to vypadá a odhadnout jestli to za chvíli zase nevykvete.

Já bohužel fakt teď do toho 20.6. čas nemám, ale klidně se i mrkni sám, svez se a špatně opravenou rez uvidíš, nekvalitní lakování poznáš, zkrátka když se ti to nebude vyloženě líbit. Nechoď do toho. Když to bude jezdit hezky a opravený pořádně, tak to vezmi. Má to i rám , i hard top atd... takže připravený dokonce na miata cup nebo trackdays
Junior 12. června 2017, 08:28
Člověk míní, náhoda mění. Při příležitosti provdávání sestřenice jsem se povozil ve svědkově MX-5 NB. A já se tam vejdu. A bylo to super...A jak tak koukám, na Frcu je jedna překrásná Mx-5. Je v Praze nějaký šikovný človíček, co by se na ní semnou zašel podívat? Za upřímné a pečlivé zhodnocení stavu vozidla platím obědem :)
Junior 11. června 2017, 18:16
Jinak v AAAckach mají swifta sport O:)
Junior 09. června 2017, 21:39
20.6. ok, píšu si do kalendáře :)
krab 09. června 2017, 21:31
Junior : Teď až vidím tvojí reakci. Já teda jsem na tom teď tak, že zítra máme takovou veteránskou akci kam jedeme, a neděle jsem chtěl dopoledne mrknout na legendy a pak je u nás odpoledne rodiná oslava, kam musim. Takže neděli nevidim dobře. Vlastně pak dokonce jsem týden pryč od úterý, takže to vidim, že bych zvládal s tebou na nějaký auto jet mrknout po 20.6. Pak už to bude v klidu.

Áčka nic nemají, ale třeba se jim povede něco slušnýho vykoupit a půjčit si i od nich aby sis vyzkoušel
Junior 08. června 2017, 13:19
pardubická už je pryč :-D no ale pogoolil bych něco víc
Junior 08. června 2017, 13:18
Už sem viděl. Dojedem se na ní v neděli mrknout? :D A rovnou vezmem i tu pardubickou z Bazoše
krab 07. června 2017, 22:33
Motivace pro Juniora před zkouškami ! Držím palce :)

Pěkná Fiesta ST 150 : https://www.sportovnivozy.cz/90542-ford-fiesta-st-150-dobruska#zalozkaFoto
Trinom 06. června 2017, 18:44
Co vlastně z výběru vyřadilo RX-8? Cenově se to dá sehnat dobře a kdybys nechal zrepasovat preventivně motor, tak budeš mít docela hezkej a zajímavej sporťák.