načítám data...

Junior

JménoNovotný Karel
BydlištěJihlava
Registracepřed 4.1 rok.
Poslední aktivitapřed 50.3 min.
Příspěvků ve fóru103
Komentářů u článků558
Pozitivních komentářů u článků109
Negativních komentářů u článků24
Možnostinapsat zprávu

Posledních 50 komentářů

Ju
Junior
14. ledna 2020, 22:36
4
Ptejte se: Jaký elektromobil vybrat?

Autu jako spotřebič se říká operativní leasing na oktávku. Než tam ten milion bez DPH proházíte na splátkách, bude mít ten elektro sráč baterky 3x po smrti a 2x po výměně spotřebáku na podvozku, to vás v servisu budou omejvat úplně stejně.

Servis se neřeší jakože nikdy a nijak. A není o čem.

Ju
Junior
14. ledna 2020, 07:03
0
Ptejte se: Co způsobí evropské pokuty za vysoké emise CO2?

Hej když tě tu mám, tak ty mi to určitě vysvětlíš. Proč všichni tobě rovní používají "ne každý levičák je komunista, stejně jako ne každý pravičák je fašista" Nebo dokonce mluví o tom, že Hitler byl ultrapravičák. Dyť to z principu není pravda... Tohle si reálně nechám vysvětlit.

A buď klidnej. Moji příbuzní mě opravdu nezaměstnávají.

Ju
Junior
13. ledna 2020, 21:17
1
Ptejte se: Co způsobí evropské pokuty za vysoké emise CO2?

Roztomilá sonda do duše zapšklého levičáka. Kdo má víc, ten si na to nakrad. Nebo mu to koupil fotr. Nebo já nevim co. Neboj soudruhu. Jednou mi to ty a tobě podobní vyvlastníte. Nebo aspoň zdaníte. Jako myslím zdaníte, ještě víc než teď. Ale zatím, zatím je vás na to u voleb málo. Musíte s tou agitkou o nadhodnotě a obecným blahu na účet střední třídy přitlačit.
Mít za sebou stíhání za ublížení na zdraví a druhému říkat agresivní fracek. No to snad nebudu ani komentovat. :-))


Ju
Junior
11. ledna 2020, 23:59
-1
Deset let v kostce

Vojta:

ty věříš tomu, co říkají policajti médiím?
je to sračka. Jak to vím? Nečtu blesk, ale zákony. 100k maximálně pokuta pro právnickou osobu (a tý zavinění v životě nedokážou žejo) a do 10k pro fyzickou. Se podívej, kolik ta rušička stojí. To tě 10k faaaaakt netankuje... A mimochodem, i to lze ošetřit.
a prosím, nepiš mi, že to není pravda, protože v telce říkali.

Ju
Junior
11. ledna 2020, 20:31
0
Ptejte se: Co způsobí evropské pokuty za vysoké emise CO2?

no kdybych napsal, že na vinohradech mám dispozici nemovitost v zatím neotřesitelném soukromém vlastnictví, tak Jindru mrdne. Tak to radši nenapíšu :)
točit krutý prachy z obejváku by mě bavilo, ale nechce se mi čekat na dědický řízení, tak radši jezdím všude. :)

Ju
Junior
11. ledna 2020, 20:04
0
Ptejte se: Co způsobí evropské pokuty za vysoké emise CO2?

já jsem především obchodní cestující (1.6TDI ofcí nedisponuju), takže jsem tak nějak odkud je potřeba.

Ju
Junior
11. ledna 2020, 19:16
0
Ptejte se: Co způsobí evropské pokuty za vysoké emise CO2?

to by mohlo bejt. mohl bys mi třeba do ksichtu říct, že sem píčus :-)

Ju
Junior
28. prosince 2019, 22:00
0
Deset blogů z roku 2019, které by vám neměly utéct

já jsem to tu kdysi popisoval a dostal jsem takovou čočku, že se mi to nechce opakovat. :)
takže to budu relativizovat. "to víš, to jsou takový kecy, to se tak povídá na internetu. ve skutečnosti se po silnicích plácám 20 pod limit. aby to nežralo a bylo na leasingy". Ze stacionáru jsem dostal flastr snad jednou, úsekovka. Věděl jsem o ní, ale jel jsem tak debilním autem, že mě nenapadlo si tu rychlost hlídat. Zrovna tomuhle se dá předcházet lehce. A zbytek je selskej rozum. Jak se pohybuješ v provozu, že občas sundáš nohu z plynu, když se ti něco nezdá (...)

btw jo, 20+ auta chtějí jinej přístup. To je imo ten důvod, proč se tak dobře prodává BRZ. Jako hračka, nová hračka. Moc mě nenapadá, v čem by to mělo bejt výrazně, jako auto, lepší než nějaká vypelešené 328i E36. Nebo, rozhodně ne "o půl mega lepší". Ale pak do nějaký takovýhle 328i E36 sedneš a pokud to není vyloženě muzejní kousek, tak se v tom nějak necítíš, je to divný. Všechno starý, nemáš k tomu takovou důvěru, abys to drtil furt pryč. Aspoň tak to vidim já.

Ju
Junior
28. prosince 2019, 15:23
0
Deset blogů z roku 2019, které by vám neměly utéct

jo, to je ještě jedna věc. Když seš požitkář, tak to taky tolik nestojí. MX-5, komunikativní řízení, 17" kola, 1300kilo váhy, střecha dole. A jezdíš, srandy kopec. Nežere to brzdy ani moc benzínu, navíc v nákupce/případným servisu seš někde jinde.
Já to mám radši, jak psal beastar. RS6 styl. Dvě tuny, velký kola, spousty koní a furt plnej. Plácat se někde po III. na dvojku mě nebaví, spíš rychlost přesunu Plzeň - Praha. Pak je to provozně taky o něčem jiným.
a hlavně, Ty seš oproti mě životně, věkově, jinde. Já se mám ještě "na co těšit", čas na plnění snů přijde. Musím se ale přiznat, trošku se bojím. Že budu opatrnej a pak se budu mlátit do hlavy, že jsem si to nekoupil, dokud to šlo. A stálo to za to.

Ju
Junior
28. prosince 2019, 13:11
0
Deset blogů z roku 2019, které by vám neměly utéct

v tom případě to máš výrazně víc v píči nebo seš výrazně bohatší muž. Spíš to druhý :-)
já jsem totiž přesně ten posera, o kterým si psal v jednom z blogů:

"Lidí, kteří jsou ochotni jít s výběrem, až na hranu moc není. Což o to bohatí jsou, ale ne tak aby si dovolili ten luxus riskovat. Odtud silnice plné Mustangů v horším případě RS oktávek a Superbů v plný. Taky Audi tu má několik let své místo. Tyhle auta nejsou vyloženě v srdcích těch kupujících, ale nabízí rozumnou míru rizika a jistotu (...)"

Tak snad za pár let.

Úplně offtopic: mně se hrozně líbí "filozofie" nejsilnějšího benzínovýho Supa. Škoda, že to už není V6. Jednička i s daní, koní dostatek, dycky se to dobře prodá, servisuješ to všude a za smích, navíc zapadneš, nikdo na tebe blbě nečumí, blbě se z toho odhaduje sociální status, jestli seš taxikář a nebo šéf obchodního a Audiny jsou holt jen pro představenstvo. Ale ta spotřeba, 15+ furt a všude. A to bolí. Takže novou 330d, kterou bych asi uměl za stejný +-10% prachy. Na spotřebě se to srovná. Jenže tu už neservisuješ za smích, blbě na tebe čumí, každej ví, žes na pětku prostě neměl, ale zároveň seš asi nějakej moc hustej, když vole máš tu prééémii. Proč jen se kurva nedává V6 TDI z Touaregu i do Passatu, do by bylo auto pro mě :-)

Šťastnou ruku při výběru. Btw. když to už nebylo v záruce a zmiňuješ servis. Jak moc to bolelo? Ekvivalentem SQ4 je 550i/S6, ne? Bolelo víc, či míň? :-)

Ju
Junior
28. prosince 2019, 12:15
0
Deset blogů z roku 2019, které by vám neměly utéct

beastar: když já to asi myslel asi jinak. Když si představím, že mám určitej měsíční rozpočet na auta. Tak "superb + 911" mě nebaví tolik jako "350 koní na dejlííííčko woe". To, jak to vede Krabatori, to už bych vůbec nedával. Ale zase, jestli (chápu správně?) dělá v kanclu, auto vlastně ani jedno nepotřebuje, a když už , tak korporátní ofce, tak potom asi jo. U mě je to něco jinýho. Za poslední 2 roky mi to vychází zhruba 20tis km. jenom na to, že sem a dalších 20kkm+ čistě pracovně. Plácat se to všechno v Supu a těšit se, jak o víkendu přeleštím Poršáka, by mě prostě nebavilo. Za to už z takový 550d bych uměl mít radost. sorry, 400 koní a vole po praze za 8. To prostě zahřeje u srdíčka. Jenže pak se to hodí, do kalkulačky a zjistím, že na 550d dostanu takovou pecku na ztrátě ceny, že Poršák a Sup se najednou jeví relativně jako varianta pro chudého muže. Hlavou, ne srdcem. A pak si rovnou řekneš ty vole, barák splacenej nemáš, aktiva nemáš a budeš si kupovat jetý Porsche? Tak seš blbej? No a už si to sunu do zelenýho domku pro nějaký 2.0TDI, držím hubu a šoupu nohama :)

Ju
Junior
28. prosince 2019, 00:41
0
Deset blogů z roku 2019, které by vám neměly utéct

ježdění na jednání v STI mi tatík zatrhl, čistě z finančních důvodů, nějak neviděl důvod to platit. divný. :-) asi do toho dává míň srdíčka než někteří jiní pantátové, co tak koukám po zlatejch mládežníkách v práglu. Teď vedle mě na Chodově parkoval týpeček. Tak 20 mu bylo. Ztetovanej obličej. AMGčko 2017, tak 3,5mega ceník. Tak takhle "daleko" to asi nikdy nedotáhnu.

A teď na vážno -> O tom to až tolik není. Mě nebaví mít hračku. K čemu to? Jakože přes tejden Superba a o víkendu jetou 911? To by mě nebavilo. Náklady na kilometr tý 911 začnou bejt nesmysl, navíc ti v tom leží prachy. A co z toho? Párkrát to vytáhneš? No to tě fakt vyjde líp ten rent. Ale zase, dojít v pátek, hodit na stůl 50 a vrátit to v neděli? To chce taky náturu. Ikdyž to nakonec vyjde asi levnějc než dlouhodobý vlastnictví. Minimálně míň stresu.
To už radši silný daily. Aspoň si to "užiješ", strávíš s tím víc času. A nemusí bejt nutně AMG nebo nevim co. Taková M550d umí taky chytnout za srdíčko. :))

Ju
Junior
27. prosince 2019, 18:14
-1
Deset blogů z roku 2019, které by vám neměly utéct

když ono takový 996 Turbo je úplně jiný hraní než Ibiza :)

Ju
Junior
26. prosince 2019, 21:28
0
Deset blogů z roku 2019, které by vám neměly utéct

beastar: Neasi, prodat zánovního Itala a pořídit 15? let starýho poršáááka. Srdíčko woe.

Ju
Junior
17. prosince 2019, 21:29
3
Ju
Junior
17. prosince 2019, 18:52
-1
Ju
Junior
17. prosince 2019, 17:38
0
Autíčkářova anketa o nejkrásnější auto: Výsledky a zhodnocení

lol, on Harris fakt řekl, že automobilky jsou dementní, protože se lidí ptají na to, co mají vyrábět? :D

a mimochodem. X6 můžu. Nejsem zákazník, ale nevadí mi to.
Ale dneska jsem oblízal Lambo Ubrus a ty vole, to auto je hnusný. Normálně reálně hnusný. Odpustím si kecy o lambo SUV a blablabla. Prostě je ošklivý. Multipla za 20x tolik.

Ju
Junior
15. prosince 2019, 12:11
-1
Autíčkář se ptá: Bourali jste?

mimochodem, když už jsme tady zaháli čtenářskej kroužek.
Prolomení hradeb od Hampla. Odmyslet si osobu Hampla a názvosloví, které používá. A soustředit se jenom na tu myšlenku.
Dává to smysl :)

Ju
Junior
12. prosince 2019, 21:31
0
Autíčkář se ptá: Bourali jste?

spíš nedostatek sebekontroly z mojí strany.
ať už v popisované situaci, nebo faktem, že nedokážu blbečka jako je JK rovnou odignorovat :/
jdu se stydět.

Ju
Junior
11. prosince 2019, 22:41
-1
Autíčkář se ptá: Bourali jste?

ještě add martinw: jop. Nejsem na to vyloženě hrdej. Dneska bych to asi řešil jinak. Ikdyž, těžko říct. V daným kontextu mi to prostě přišlo jako super nápad :)

Ju
Junior
11. prosince 2019, 22:39
1
Autíčkář se ptá: Bourali jste?

Jááá, jáá Vááás máám ráááád,
ikdyž mě už trošku začínáte srááát.

Ju
Junior
11. prosince 2019, 21:52
0
Ju
Junior
11. prosince 2019, 00:04
-3
Autíčkář se ptá: Bourali jste?

Jedna totálka, čelní ťukanec s kamionem.
Jedna přeražená značka, zadníma dveřma při lehce zběsilé jízdě bokem.
Jedno nacouvání do lapmy veřejnýho osvětlení, kdy jsem víc čuměl na spolujezdkyni vzadu než skrze zadní sklo na cestu.
Jedno nacouvání do auta stojícího zamnou na vedlejší. Pán na mě tak zběsile šermoval rukama a prostředníčkem, že mi normálně úplně omylem sjela noha z brzdy a řízl sem to do něj. Zmiňoval jsem, že v tu chvíli "moje" auto mělo tažné zařízení? Zasloužil si to, hajzly.

A ještě na něco bych si určitě vzpomněl :-)

Ju
Junior
07. prosince 2019, 20:03
1
Ju
Junior
07. prosince 2019, 16:05
0
Ford Ranger Raptor: Ještěrka na štěrk

no dyť to píšu.
pokud člověk oželí průjezdnost, může jezdit s objektivně lepším motorem. A kolik lidí potřebuje tu průjezdnost?
A "americkej pickup", jakože Ford. tahle "malá" mrtka s naftovým čtyřválcem? To ne, tenhle faktor nepočítám

Ju
Junior
07. prosince 2019, 15:15
0
Ford Ranger Raptor: Ještěrka na štěrk

otázka je, kdo si kvůli tomu, že hodně jezdí po poli nebo kvůli tomu, že chce vypadat, že hodně jezdí po poli, odpustí třílitr v amaroku a vezme radši tohle.
Protože OK, že někdo nevezme americkej (RAM, F150...) fullsize pickup, to pochopím. Peníze, servis, je to moc velký, jasně.
Ale mezi Amarokem a tímhle, za 1,5 s daní. Jako tohle má styl. Na parkovišti, Ale Amarok má styl na cestě. Na stavbu ale lepší, než E70 za 700.

No a že se zeptám. 150-180, 180+ po dálnici. Rozjete se to vůbec? Jak moc strachu v očích?

Ju
Junior
06. prosince 2019, 18:52
1
Chceme nová auta?

beastar: to nejde. obecně. Auto za 700 už bych měl "moc rád" obecně a E70 s 3.0D by mi nedělala takovou radost, aby mě bavilo do ní pouštět za servis.

Ju
Junior
05. prosince 2019, 19:03
0
Autíčkář se ptá: Jakou nejhorší poruchou vás naštvalo vaše auto?

cívky u feliny.
První přežila 15 let.
A pak jsem je měnil. Každej měsíc.

Ju
Junior
05. prosince 2019, 17:42
0
Chceme nová auta?

čoveče krabe, já o tom teď taky přemejšlel. O tom, jestli dřív sehnat dobrou ojetinku bylo jednodušší. A já si ty vole myslim, že jo.
Teď jsem to na klubu řešil. Sháním jedno auto "navíc" na mlácení po Praze, prostě otloukánka, kterýho necháš zaparkovanýho i na žižkově a seš fklidu, vlezeš do toho klidně ze stavby s bahnem na botech a nevim co. A E65 v osmihrnku je jediný logický řešení. Tak se člověk nějak podívat, co to stojí, hodí to na klub a dozví se, že prostě jo, ty auta drželi. Ale už ne "teď". Teď jsou to 15+ let starý krámy a 15 let stará technika nevydrží nikdy nic. Těsnění, elektrika, všechno špatně. Jednoduše věkem, není to o nájezdu.
No tak řeknu, že dobře, ta E65 o který všichni básní je blbost, podíváme se na na 10- let starý 7er. A co tam? N57 na 100 způsobů, N55 taky žádná hitparáda, N63 se snad nemusíme bavit. Do toho něco o převodovkách, rozvodovkách a podobných radostech a člověk to radši fofrem zavře, protože mu dojde, že OL na novou 7er bude levnější než udržet starou (5-10 let) 7er při životě. Ale já nechci na otloukání živit OL na novou 7er. Možná za 15 let, až budu mít taky kancl v BB centru.
Imo tenhle "problém" je u většiny výrobců, většiny tříd. I co mi říkaj kluci od servisů. Prostě v roce 2010 sis pětiletý BMW mohl koupit jako "normální člověk". Když si na to našetřil, tak si to pak nějak servisoval a dalo se to. I jako "dejlíííčko". V roce 2019 si už pětiletý BMW radši nekupuj a vem rovnou nový, nakonec to vyjde levnějc. A to, co bylo v 2010 pětiletý, už je dneska stará hujda do který zahučíš 100+, jenom aby fungovala tak, jak to výrobce tenkrát myslel. Škoda.
Bavor: jo, ale ono dneska koupit byt, speciálně v tý naší stověžatý, není prdel. 4% z kupní ceny sežere stát, banky navíc úplně nevěří současným cenám, takže sice inzerujou 10% LTV, ale to V je dramaticky nižší než kupní cena na kterou se dostaneš (pokud nepřijde vyjednávat ruským způsobem), takže reálně mít tak 20% kupní ceny v keši, hm. 2+1 startovací byt je tak 3-4mega, no tak to abys ten miliónek měl. A z čeho? Nástupáky takovej zázrak nejsou. Já už se přestal divit těm, co si tu akontaci půjčí u nějaký šílený nebankovky, pak hypo a splácí to oboje naráz. Ono to jinak moc dělat nejde.

Ju
Junior
05. prosince 2019, 09:38
1
Mercedes-Maybach GLS 600 vyměnil vkus za opulentní luxus

neasi, chodit do hipsterských kaváren v kožený bundě a začít si do těch jejich čajíčků lejt rumy, neoceňovali to chlapci.
Ale to už odvál čas :-)

Ju
Junior
03. prosince 2019, 22:03
0
Mercedes-Maybach GLS 600 vyměnil vkus za opulentní luxus

nepřijde ti, že má ghibli hrozně krátkej zadní převis oproti přednímu?
mě to naživo hrozivě prcá.

Ju
Junior
30. listopadu 2019, 22:44
2
Volkswagen Amarok V6 Aventura: Trochu práce, trochu životní styl

otázka je, proč to chtít.
amerika ist wunderbar!

Ju
Junior
19. listopadu 2019, 17:02
0
BMW M850i xDrive: Ďábel je v detailech

hřebíček na hlavičku. Největší průser je, že to stojí jako dvoudveřová 7er, ale ona to prostě dvoudveřová 7er není. Velikostně je to Fková 6er a z toho to všechno vyplývá. Oblízal jsem to na nějaký předváděčce Stratosu. Jako jo, dobrý, ale ne za 4mio a ne proti S500/S63.

Ju
Junior
19. listopadu 2019, 15:57
1
Ju
Junior
19. listopadu 2019, 15:04
2
Vedete si svou servisku? A jak?

neblbni krabe, to ti uplně zkurví nadšení pro věc :)
auta jsou jako jídlo/alkohol v dobrých restauracích. Na konci zavřu oči, přiložím kartu a jdu pryč. kdybych se měl dívat, co to stálo, tak by mi to ani nechutnalo.

Ju
Junior
19. listopadu 2019, 12:49
1
Vedete si svou servisku? A jak?

porovnávat spotřebu radši ne, bych byl ještě nervozní...

Ju
Junior
16. listopadu 2019, 19:56
0
BMW M850i xDrive: Ďábel je v detailech

mně spíš mrzí, že Fková 6er byla prakticky to samý, akorát o míč míň. Protože to sice bylo větší auto, ale nižší číslo, tak se to asi dalo prodávat za lepší prachy :)

Ju
Junior
14. listopadu 2019, 16:51
2
Ptejte se: Hledáme ojeté auto s nadstandardní výdrží a za málo peněz

S-Klasse je nejlepší auto pro stavební dozor.
Aspoň ty netáhla rovnou chápou, že kurva přijel boss a měli by se kurva rychle chytit nějaký lopaty a začít něco dělat, jsou na to z Ukrajiny už zvyklý :-)

Ju
Junior
20. října 2019, 02:00
1
Volvo odhaluje budoucnost automobilismu. Bude se nám líbit?

Hele normálně jsem slusnej, snažím se domluvit a celkově jsem daleko víc "člověk" než třeba moji východní přátelé a obchodní partneři
Ale sorry. Teď jsem si od JK přečetl, že právo vlastnit není neotresitelne a chytil dost nerva.
Drž píču ty bolševickej kokote. Pokud si chceš provozovat svoje všechno všech, dělej si to se svýma sockoidnima komouskyma kámošema a neser se do lidi, co za měsíc zaplatí na daních víc než ty a tvoji eko kámoši za rok v hrubým vyděláte. Za svůj posranej život si můžeš jen a jen ty sám, tak se nevymlouvej na Kelnera, kterej má btw ceskej trh úplně v píči, a začni se sebou něco dělat ty nulo utrapena.

Ju
Junior
18. září 2019, 17:11
0
Jaký předpis byste nikdy neporušili (a s jakými si hlavu neděláte)?

*a ještě neparkuju jak píča. Na sirokej chodník klidně jo, ale abych blokoval dopravu, to ne

Ju
Junior
18. září 2019, 17:09
-1
Jaký předpis byste nikdy neporušili (a s jakými si hlavu neděláte)?

Striktně dodržuju přednost v jízdě ve všech podobách, dávám blinkr a nejezdím zlitej, to poslední jenom ze strachu o řidičák.
Zbytek neřeším.

Ju
Junior
12. září 2019, 09:35
0
Rychlé dojmy: Toyota GR Supra na okruhu v Sosnové

jop, jenže tatík koupil novou hračku loni v létě, takže tuhle si necháme ujít. Jsem z toho trošku salty tbh. Už jenom proto, že příští bude v MT osekaná na výkonu a navíc v, pro reálné zákazníky, v málo atraktivní specce (MT+zadohrab a 450k, to si oproti 4x4 AT 500k koupí fakt jen fanda a ti většinou nemají prachy), takže imo nebudou žádný předváděčky a lehce jetý kusy za čupr price. A ještě k tomu ten design. Minulá M3 se mi fakt moc nelíbila, to ta současná je daleko hezčí a studie poslední 4er mě fakt nenaplnila optimismem.

Nicméně u Supry tbh žádná škoda že je předražená, můžu si za podobný peníze koupit M2 a mít pravděpodobně lepší auto v trošku míň to-your-face kastli. Ale u nový Corvetty doufám v rozumné nacenění. 500k mid engine je velká parádička :)

Ju
Junior
08. září 2019, 21:56
2
Rychlé dojmy: Toyota GR Supra na okruhu v Sosnové

Neřídíl jsem, ale dneska jsem doma u oběda slyšel, že se to líbí, tak třeba přistane v garáži nebo bude alespoň na zápujčku.
Za mě tomu chybí manuál a míň odpornej předek. Třeba "zboku zezadu" se mi vyloženě líbí. Ale jakýkoliv úhel, kde jsou vidět přední světla, je vyloženě peklo.
Díky za test.

Mimochodem, na ///M jsou teď brutální pobídky od importu. M4 za 1,5, M5 za 1,7-1,9. Všechno do výroby.

Ju
Junior
03. září 2019, 17:20
0
Volvo S90 T6 Polestar: Když máte víc, než jen peníze

Ach tý výfuky. To se museli v socialistickém Švédsku chytat za škebli, když jim ve fočus grupu vyšlo, že tohle zákazníci chtějí.

Ju
Junior
02. září 2019, 20:28
0
Toyota Corolla TS 1.8 Hybrid Selection: Opravdu už nepotřebujeme diesel?

nejsou jízdní vlastnosti bezpečností spíše aktivní? :)
Akcie nafty rostou s průměrnou rychlostí. 2.0TSI umí za stejně jako 2.0TDI. Dokud se nezačne tlačit.:-)

Ju
Junior
27. srpna 2019, 00:11
0
Násilí na silnici - už jste ho zažili?

drahý auto a ještě tě má v piči. chápu, že nasere

Ju
Junior
25. srpna 2019, 13:01
0
Násilí na silnici - už jste ho zažili?

já jsem teď nedávno tak jako aktivně zipoval (no nalítl jsem tam jak píča, co vám budu lhát) a na další křižovatce vedle mě zastavila paní ve věku +- mých prarodičů, stáhla okno a začala vřískat, co jsem to za dementa. Jsem přemejšlel, jak to měla vymyšlený, kdyby narazila na blbce viz první komentář Ratana. :-)

Ju
Junior
23. srpna 2019, 00:52
1
BMW 216i: Nejlevnější, ale rozhodně ne laciné

Dobře. Takže si to shrneme.
Soukromá firma vyvine a vyrobí něco, co umí prodat a zkasírovat za to peníze. Značně iracionálně, to jo, ale prodat se dá dneska kde co.
Ovšem internetový fans necení, přestože sami v drtivé většině případů neutratili u BMW ani Euro, tak se má management asi posrat.
Hustý. Kdybyste seděli na jejich židlích, děláte úplně to samý. Jinak byste tam dlouho neseděli.

Až potkáte někoho, kdo si nekoupí nový báwo , protože woe nebude mít na kapotě to samý jako kráva s 2er, tak mi na něj prosím pošlete kontakt, takovýho bych rád viděl.

Ju
Junior
23. srpna 2019, 00:48
0
BMW 216i: Nejlevnější, ale rozhodně ne laciné

právě naopak. Koncern se v drtivý většině případů vyznačuje tím, že když jsou ty koně na papíře, tak tam jsou ve skutečnosti. Naopak u Korejců mi přijde, že prostě vyrobí auto, pak si v kanclu řeknou kolik to má mít koní a tolik napíšou do techničáku. A ono to tak ukrutně nejede, že by ses posral. Takovej Cedník GT vs. okta 1.8TSI. Nebudu to hledat na fastestlaps, ale minimálně pocitově a tachometrově, v O3 šlápneš na plyn a jedeš tak nějak jak bys od 180 koní čekal. V Cedníku šlápneš a ono nic. Další zkušenosti už mám jenom z pralesních 2.0CRDI někdy 200x, tak to sem nebudu tahat, to si Korea nezaslouží.

Ju
Junior
23. srpna 2019, 00:42
0

Poslední komentáře

Poslední inzeráty

Chevrolet Corvette C3 5.7 1979 1979
Chevrolet Corvette C3 5.7 1979

1979 rok výroby
195 koní výkon
5 700 ccm objem

GMC Safari AWD 2005
GMC Safari AWD

2005 rok výroby
200 koní výkon
4 300 ccm objem

Ford Focus 1.4i klima el. okna STK 2021 2001
Ford Focus 1.4i klima el. okna STK 2021

2001 rok výroby
75 koní výkon
1 388 ccm objem

International Harvester Scout  1973
International Harvester Scout

1973 rok výroby
345 koní výkon
5 700 ccm objem

Hummer H1 HMMWV M998 1987
Hummer H1 HMMWV M998

1987 rok výroby
110 koní výkon
6 200 ccm objem