načítám data...

Téma Témata a nápady. Měli bychom o něčem napsat?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Nimrod 16. července 2018, 18:40
na pikes peaku závodila taková hromada zajímavých aut, ale teda tenhle elektrický výmysl jde úplně mimo mě. tím chci říct, že by si o napsání zasloužilo vícero aut, jenž tam v historii jela, ne se vykašlat na tenhle vw. jako třešničku na dortu bych doporučil pera eklunda, protože v jakých podmínkách tenhle polobůh stavěl saaba 9-3 pro pikes peak, to se jen tak nevidí (a pokud to chcete vidět, na ty trubko je video). mimochodem, kdo ho také viděl před nějakými 15-20 lety v sedlčanské kotlině a byl vyvalen nejen z jeho řidičského umu, ale i z jeho závodního saaba 9-3 t16 4x4 o výkonu údajně 530 koní? :-)
GanGreen 15. července 2018, 09:52
je to smutný na poslech :(
Safa 14. července 2018, 22:25
Jste úplně zabili to Pikes Peak, ne? Nebo jsem to přehlédl.
O tom autě by stálo něco napsat, co Adame? Nebo snad Fernie? :o)
Teď na to koukám, masakr.


Tento příspěvek byl 14.07.2018 v 22:28 upravován.
GanGreen 27. února 2018, 19:05
Nebude bazarovej snilek o zajimavejch naftach? Ty auta ted budou mozna za dobry prachy v rajchu :-D
beastar 19. prosince 2017, 14:46
Do toho nikdo nepůjde. Jednak jak píše Beny. Druhak protože by byl obviněn z reklamy a propagace sebe sama a to se tady nedopouští. Úspěch je v Čechach věc, která se tají nejsme v jůesej mejt.
Beny 18. prosince 2017, 18:08
Tomáš Trýska: To se samozřejmě stát může, žijeme v čechách. Naštěstí tady se zatím diskutující jeví normálně, až na vyjímky. :-)
Trinom 18. prosince 2017, 18:00
Beny: Jen bych se v takovém případě bál, aby se to nezvrhlo v typicky české měření pindíků a házení špíny na konkurenci, protože bagr.
Beny 08. prosince 2017, 11:05
Já bych si rád početl o kultuře okolo aut u nás. Lidi a jejich dílny co se pohybujou okolo aut, myslím že i u nás je z čeho vybírat, třeba Dicomp, Jedeto... Určitě se někdo kdo by byl ochotnej představit jeho projekty atd. najde.
beastar 28. listopadu 2017, 00:54
Krab: A nemaj v áčkách Zondu, nebo klidně jenom Huayru? To by byl lepší test ne? Já jako kovaný fanda italských sportovních aut takže vlastně jenom Pagani, protože ty další šroty nestojí za řeč, bych to fakt ocenil. Vím není to úplně sranda v tom jezdit ale to se naučíš kdyžtak dám rady. Tak na mě mysli dík.
Nezn.uživatel 27. listopadu 2017, 19:44
Petr 'Krab' Jeřábek: Vim. Nektere znam z diskuzi na US forech, nektere dokonce osobne ze srazu US cars.
krab 27. listopadu 2017, 12:18
Knightrider: Já ho tam viděl , Ranchero. Ale myslím, že to je klasicky auto někoho ( buď zaměstnance, nebo v komisi). Tyhle auta se moc půjčovat nedají. Teď už bude zima , několik zajímavých aut ještě v repertoáru do konce roku mám .. myslím starých , ale abychom ti udělali radost někdo by vážně mohl zkusit testnout něco z USA :)

Mimochodem fanoušků do Amerik je v redakci Autíčkáře vícero.
Nezn.uživatel 27. listopadu 2017, 12:01
Když už si půjčujete ty auta v Áčkách, tak byste si tam mohli půjčit třeba tohle Ranchero: https://www.rajveteranu.cz/20253-ford-ranchero-praha

Ale testovat by to měl někdo, kdo o těch autech něco ví a má k nim nějakej vztah. Díky
beastar 26. listopadu 2017, 22:17
Beny: Já v tom vozim 4 lidi a 4 sety lyží a v pohodě. Na to se v Zondě myslelo jako první aby byl prostor. Jak píše kolega níž ani sekačka není problém.
GanGreen 26. listopadu 2017, 18:21
Beny: je vidět že to auto neznáš, já s tim vozim i sekačku na chatu...
Beny 26. listopadu 2017, 18:20
beastar: Jenže do Zondy nedáš do kufru vidle na úhlopříčku a do oktáfky jo, takže je lepší.
beastar 26. listopadu 2017, 17:35
Mělo by se napsat něco o Zondě to mi tady dost chybí. Přece jen máme tady mezi čtenáři dva majitele. Vy nás úplně ignorujete. Sice prý výrobce neplatí tak dobře jako škodovka tedy holkama na pokoj v pětihvězdě s takovou tou super vanou pro 6 lidí. Ani raut podle mě nebude a ba ani všimné v bitcoinech. Tak co by vám to ale udělalo zmínit se o tom starej Pagani by měl radost a já taky. Však to může být i krátké. Prostě jenom Pagani Zonda je nejlepší auto na světě vlastně je to nejlepší volba i pro rodinu a je to.
krab 16. září 2017, 18:45
Safa: Šáfo, dík jsme ostudy :) ...

Napraveno a alespoň když ne celý životopisný článek, vybral jsem jedno pěkné vzpomínkové video. Nakonec McRae, to je Impreza "555" a dlouhé táhlé smyky.. to se musí vidět ne okecat na papíře :)
Safa 16. září 2017, 12:10
Tak měl včera Colin McRae smutné desáté výročí a tady si na to nikdo ani nevzpomněl... :o(
bioxx 07. září 2017, 00:10
TheKubajs: S angličtinou to je u mě všelijaké, ale Haynese mám. Je to super věc, už přišel několikrát ke slovu :D
Jakub Pospíšil 06. září 2017, 19:50
Pokud umíš dobře anglicky, doporučuji Owners workshop manual od Haynese, samozřejmě konkrétní na tvoje auto. Je to knížka k nezaplacení.