načítám data...

Téma Garáž autíčkáře: Chcete mít článek tom svém na autíčkáři?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
M P 17. srpna 2017, 09:05
už je to tu zas... :) ale je dobře, že mají spotřebitelé zastání, konec konců, Černé Ovce a dTest nedosáhnou všude
Evlo 17. srpna 2017, 00:04
Pan Krab: Ja si to dovedu moc dobre predstavit, ja jsem sjel gumy z fabriky na hyundai a po asi pul rocni anabazi jsem byl tak nasrany, ze jsem to proste prodal zpet nez se soudit s idioty, necekal bych to tu jinak.

Smutny je, za i vedel proc to dela a jak to opravit, ale oni servisaci byli chytrejsi nez ja.
Evlo 17. srpna 2017, 00:04
Pan Krab: Ja si to dovedu moc dobre predstavit, ja jsem sjel gumy z fabriky na hyundai a po asi pul rocni anabazi jsem byl tak nasrany, ze jsem to proste prodal zpet nez se soudit s idioty, necekal bych to tu jinak.

Smutny je, za i vedel proc to dela a jak to opravit, ale oni servisaci byli chytrejsi nez ja.
luv 16. srpna 2017, 16:54
Nejlepsi je, ze nez se do toho auta zacali srat servisaci od Freye tak stacilo nahodit dobry gumy aby to nevibrovalo.
krab 16. srpna 2017, 12:27
luv: to je zajímavá story tedy... Akorát u podobných příběhů nevíš úplně jak to celé bylo, když člověk u toho není. Asi fakt teda u toho jeho auta platí to co se občas o Subaru říká : Že máš z něj radost dvakrát - poprvé když si ho koupíš a podruhé až ten zatracený krám prodáš" :-D

Ve skutečnosti mám krátce teď taky jejich výrobek, ať už si je tedy v kooperaci s Toyotou, je to technicky z mnoha % čistě Subaru. I ten můj kousek zdobí chorobopis záručních oprav a výměn. Ale ne takto šílený.... I když třeba mě zarazila např. výměna spojkové sady a kulisy řazení za zkrácené v záruce a při najetých cca 30tis km.. Takže ani dvojčatům BRZ/GT se nevyhýbají určitý problémy.

A víme jak to je s koupí ojetých STi : můsíš mít k tomu dost napěchovanou peněženku, protože něco ty auta stojí.

Majitel Outbacku teda ale smůlu měl. Mě by taky nevadilo leccos, ale vibrace podvozku , to fakt bych taky u novýho auta, který si kupuješ právě pro jeho jízdní vlastnosti bych nezkousl taky.

Snad už je Frey ČR "polepšen" od té doby ....
luv 16. srpna 2017, 11:17
Neni sice moje ale clanek o tomhle aute bych fakt ocenil

http://www.reklamace-subaru.cz/pribeh

Tento příspěvek byl 16.08.2017 v 11:32 upravován.
ToMyx 16. srpna 2017, 11:09
krab: Jsem rád, že jsem se trefil do ranku :)
Já jsem teď právě na pomezí mezi sériovkou a úpravami. Primera je v kastlo-motoro-zdravém stavu a hlavně zatím jen kousek od sériové GT. Koncem měsíce plánuju pár úprav a pak už to bude možná trochu dále od série. (pur siláče podvozku, skořepina, nově přibyl nerez výfuk)

Možná bychom pro zachování sériovosti mohli spojit testování ještě s jednou Primerou, která je v pěkném stavu, ale hlavně stále série, pro porovnání (majitel bude jistě ochotný). Do 15.9 mám dost povinností a servis, ale pokud se uvidíme v tohle datum na "akci" osmlovím tě a nějak bychom to mohli spytlikovat, pokud budeš mít chuť a čas.

Recenze starších aut ti jdou skvěle, hlavně těch, které nějakým způsobem vyčnívají pro člověka autíčkáře a nemusí to být vždy jen sílou motoru nebo obratností v zatáčkách:-) Na druhou stranu, nikdy neříkej nikdy, třeba si postupem času ty fičury jako radiomapy a asistenty pro jízdu v pruzích nějak osaháš. Tím samozřejmě nechci říct, že je to jen tak. Proto nepíšu blogy, nemám na to vlohy:-D

Tak snad 15.!


krab 16. srpna 2017, 10:29
ToMyx: No vida :) ToMyx tak to nějak uděláme.. Primera je auto na který často myslím, když musím někam pracovně jet a přivezou mi k tomu trojkovou Oktávku..A nebo obdobný auto nižší případně střední třídy. A já už si totiž kolikrát říkal jestli jsem to já hnidopich kdo si myslí, že dřív se ty auta ovládala líp a citlivěji nebo je to teda vážně pravda :)

Primera v dobrým stavu pro mě vždycky byla takový to ideální auto střední třídy s předním pohonem, od kterého se ostatní výrobci mají učit cosi o jízdních vlastnostech. Tak to prozkoumáme a napíšeme možná těm výrobcům vzkaz : "Dear VW group" , "Dear Renault group" : kupte si starou Primeru na testování, pak se svezte v tom co jste vyrobili, zastyďte se .. zavřete to zase do továrny a předělejte to ....

Primeru beru taky ..

On to načnul Vavris, to téma, aniž bychom se vlastně na něčem domlouvali. Že nějaká zajímavá auta čtenářů budeme na Autíčkář chtít , buď tím že přijedou na kafé a káry a nebo se dohodneme mimo.

Já osobně stejně pokud se do dění Autíčkáře zapojim nějak víc oficiálně, tak si nemyslím, že bych chtěl psát často o nových autech, ale spíš právě pokračovat v tom co dělám, nové auto jen když se to nějak zrovna k něčemu bude hodit. Tyhle "radiomapy" a podobný věci moc hodnotit totiž neumím. Čímž novými auty nepohrdám, ale radši se svezu v tvé Primeře a popovídám s tebou než když si vyzvednu já nevím klidně i nový Bavorák.

Tento příspěvek byl 16.08.2017 v 10:31 upravován.
ToMyx 16. srpna 2017, 09:24
Krabe, skvělá nabídka! U jakéhokoli povozu velmi záleží na tom jak kvalitně se odprezentuje a nafotí, potom je každá plechovka krásná a svým způsobem zajímavá i když má jen čtyřválec a na první pohled tvary nijak sportovní. Teď se mi povedlo popsat mojí Primeru:-) To bych se měl tedy také přihlásit!
Předpokládám, že uvidíme dříve či později v Mýtě, pokud se stihne servis a přihlásím se live.
Nezn.uživatel 16. srpna 2017, 06:54
František Čáslavský: Je mi to uplne jasny. A pocitam, ze to bylo prave v tom japonskym zazraku. :-)
A co mel byt ten sedan? Nejaka Victorka nebo zase Lincoln? To by mne zajimalo. Seslo z nej uplne nebo se jen na chvilku odlozilo? :-)
krab 16. srpna 2017, 00:43
Japonská auta berem :) .. Něco se už možná rýsuje, ale je fakt že "dvanáctsettroska" by byla nepřekonatelná, he he..

FTO : holt předokolka, ale beru , mooc zajímavé!

No a jedno auto, o kterém se stále mluví, ale brzo dostane zákaz se zase vesele dál zvěčňuje... min. na Krabově facebooku :-D

František Čáslavský 15. srpna 2017, 22:42
Knightrider: Jak asi tušíš, byl to přesně takovej... :)
Nezn.uživatel 15. srpna 2017, 21:12
František Čáslavský: Vylety do lesa jsou fajn. Teda az na ty neplanovany, kdy se do toho lesa presunes behem vteriny a to i s autem. :-D
František Čáslavský 15. srpna 2017, 20:50
Knightrider: Samozřejmě, že by to bylo americké, důchodcovské a sedanové. Prostě to, co mám rád.

No, obratel... Zajel jsem si na výlet do lesa. Bylo to takové impulsivní rozhodnutí. :D

Tento příspěvek byl 15.08.2017 v 20:51 upravován.
Nezn.uživatel 15. srpna 2017, 19:35
František Čáslavský: Asi te zklamu, ale momentalne taky nejak nemam penize navic, takze si tu 1203 asi budes muset koupit na leasing. :-)
Ale vazne, co mela byt ta velka vec? Jak te znam, tak bych tipoval zase nejakej émerickej suplik. ;-) A co jsi vyvadel, ze sis prepocital obratle? :-)
František Čáslavský 15. srpna 2017, 19:26
Tomáš Trýska: Jistě, sním o sanitní 1203, mrzelo mě, že v úrazovce žádný nemají, tak jsem se pak musel rozhodnout, jestli mě hodí domů bratr oktávkou nebo se svezu sanitním sprinterem :(
Trinom 15. srpna 2017, 19:20
František Čáslavský: Netušil jsem, že prahneš po Š1203 :-D
František Čáslavský 15. srpna 2017, 18:31
Knightrider: Dej mi na něj peníze a s radostí... Mít dostatek oběživa a nelámat si obratel, tak bych v současné době pravděpodobně jezdil jednou velkou béžovou věcí. A Miatou.
Nezn.uživatel 15. srpna 2017, 18:22
František Čáslavský: Ty si trhni lopatkou s tim tvym japonskym odrazedlem pro deti. Kup si zase opravdicky auto. :-D
Woyta 15. srpna 2017, 16:40
Jenze ty mas auto o kterem se nemluvi. :P
Takze smula.

U me v garazi ted stoji Mitsubishi FTO. O jeho zvecneni se uz uvazuje i formou videa.
S13 je dlouhodobe u klempire a E36 Compact je vsem ukradenej. :)

Tento příspěvek byl 15.08.2017 v 16:40 upravován.