načítám data...

Téma Garáž autíčkáře: Chcete mít článek tom svém na autíčkáři?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
krab 25. srpna 2017, 07:58
Goldies, já taky ne...

Nicméně, k tématu : jestli víte o někom se zajímavým autem, sami máte, a chtěli byste ho mít představené, rád s tím pomůžu. Už dvě zajímavá japonská auta řešíme. Ideálním prostředím na setkání budou Kafé a Káry, ty v Praze jsou nyní ve výstavbě. Případně pak setkání na posledním Trackday.

Jinak rád v tomhle fóru i uvídím vaše nápady, o jaká auta vlastně máte Autíčkáři zájem si o nich přečíst :)
Goldies 24. srpna 2017, 20:57
neveril bych tomu, ze i tady to bude potreba moderovat :-(
luv 24. srpna 2017, 16:04
ja jsem bot PYCO!

Tento příspěvek byl 24.08.2017 v 16:04 upravován.
Hospodský 24. srpna 2017, 15:58
Proč mám pocit, že evlo a luv je jeden a ten samý "člověk"? Ten sloh, gramatika, nesmyslnost (mnohdy až debilita) příspěvků a jejich neustálá editace.. To je moc nějak náhod najednou...
luv 24. srpna 2017, 13:19
Celkem zmena od " už je to tu zas... :) ale je dobře, že mají spotřebitelé zastání" .... asi bych se fakt zamyslel nad tim, kdo to vyhrotil

Me ty urazky od beastara taky nepotesily, zvlast kdyz to ctu par dnu potom co mi nejdoporucovanejsi strechar (nebudu jmenovat at si odpustime dalsi offtopic) v praze dokaze znicit strechu jen pri obhlidce, a to zrovna na te honde zmrd jeden... ale udrzel jsem se :).

A k tematu to je - vysvetluji proc vam svoje auto nepujcim.

Tento příspěvek byl 24.08.2017 v 13:21 upravován.
M P 24. srpna 2017, 09:41
Evlo: Ty by ses možná měl zamyslet sám nad sebou. Vavris tě slušně napomenul a ty tady budeš něco kázat a doporučovat zamyšlení? Hele já chápu, že máš pocit, že když jsi známý po různých automobilových fórech, že jsou lidé na tvoje výlevy zvědaví...ale bohužel, nejsou. A kvůli takovým internetovým hrdinům tady ty diskuze holt budeme muset moderovat a to jen proto, že si nevidí do huby.

A jestli chceš poučovat o tom kdo by se měl zamýšlet, tak si nejdřív uvědom, že jste si tady začali ty a luv svými nesouvisejícími příspěvky, protože buď neumíte číst, nebo jste nepochopili název tématu.
Goldies 23. srpna 2017, 18:29
Na tohle jsou super PM, ne?
Safa 23. srpna 2017, 16:31
A to už jsem se od toho pokusil během 48 hodin dvakrát odvést pozornost směrem, který podle mě Krab původně svým novým vláknem zamýšlet. Tak nic, no... :o(
Evlo 23. srpna 2017, 15:37
Tomáš Vavrečka: Pokud ti to neprijde slusnejsi, nez to co predvadi onen zmrd, mel by ses nad sebou zamyslet.
Vavris Vavrisovic 23. srpna 2017, 14:55
Všem zúčastněným a zejména Evlovi bych doporučil mírnit emoce, abychom to tu nemuseli začít moderovat 8-) Na nadávání do zmrdů a idiotů tady skutečně nejsme zvědaví.
Nezn.uživatel 23. srpna 2017, 08:50
V Praze už jsem taky jeden 124 Abarth potkal. Byl červenočernej. O milion procent hezčí auto, než Miata.
krab 22. srpna 2017, 23:31
Goldies: No to jo teda to chceme :)

Myslím že tohle je jasná pecka.. i když znám člověka který má Abarth 124 spider originál, což je pecka ještě větší :) .. jenže vůbec je komplikované cokoli slibovat, ale zkusím v tomto směru něco podniknout. uvidíme. :)
Goldies 22. srpna 2017, 22:42
Safa: no ty kraso! Fakt u nás bude jezdit 124 Abarth?! Navíc v závodní úpravě?! KRABEEEEEE!
Safa 22. srpna 2017, 21:37
Pan Krab: Pane Krabe, chceš mi udělat radost? Tak zkus sehnat kontakt na Martina Radu. Myslím, že to, co před pár dny přivezl do Česka (žádné další tu zatím není), je hodno velikosti Autíčkáře... ;o)
https://www.facebook.com/ewrccz/posts/10155636281349868
P. S. Bude se ti to líbit, to ti garantuju!

Tento příspěvek byl 22.08.2017 v 21:38 upravován.
krab 22. srpna 2017, 21:37
Pokus o moderování tématu se nezdařil :) .. mě to je ale jedno , já radši jezdim v autech, než moderuju fórum, abych vám pak zas něco zajímavýho mohl napsat.

Tomyx : s Primerou stále rád počítám na podzim :)
ToMyx 22. srpna 2017, 16:53
Nějak se nám to tu zvrhává :-) Což takhle použít SZ a vyříkat si to "soukromě" než štěkat a plevelit dobrý záměr páně Kraba??
Evlo 22. srpna 2017, 11:47
Hmm mám dost dylema jestli na to reagovat, ale nemám co delat, takže ... Podívej se co ten troll píše, kdo se do koho naváží a komu nadává, pokud to není troll, pak jee opravdu zmrd a idiot, takhle to napíšu pěkně, nezmrdsky. Cum.

Tento příspěvek byl 22.08.2017 v 11:48 upravován.
krab 22. srpna 2017, 11:17
luv: To máš pravdu. Pro Vojtu to tak vždy bylo a x krát to veřejně tvrdil.

Co se týká o tom mém záměru: opravdu to bylo o tom, zda by někdo měl zájem mít o svém autě článek na autíčkáři, jelikož se mu samotnému nechce psát blog či jeho auto je natolik zajímavé, že si zaslouží abychom mu věnovali prostor. A tím obsah autíčkáře výrazně vylepšili. Čistě můj zájem jsou youngtimery, oldtimery. 30let stará Honda s motorem 5cm za sedačkami, je jeden z těch autíčkářských snů a věcí o kterých já rád budu psát, pokud můžu. I kdybych takové auto sám nemoh řídit, jen byl svezen a nasál tu atmosféru.

Co jsem jenom říkal byly dvě věci : 1. nelíbilo se mi jak se Evlo navážel do Beastara - zcela zbytečně 2. asi jsem posera, ale nechtěl bych mít na krku žalobu za pomluvu, kvůli tomu , že zveřejním nějaký hejt na nějakého konkrétního např. dealera značky a ono se ukáže že to bylo vlastně celé jinak. V tomhle vás prostě zklamu. Investigativní novinařina, či nějaké provokování za každou cenu není to proč na Autíčkář chodím.

Chodím sem proto, abych si přečetl o zajímavých autech, přečetl komentáře příjemných lidí a občas když to jde napsal o nějakém hezkém zážitku či nevšedním autě.

Myslím, že svědomí mám čisté : nikdy jsem o žádným autě tady v blogu nepsal účelovou lež, nebo si ty auta účelově přikrášloval. Jak se mi jízda s nimi líbila tak jsem to psal.
luv 22. srpna 2017, 10:40
Jalopnik je ocividine obrovskou inspiraci a snad i motivaci pro autickare ... z clanku redakce jde videt snaha byt takovy cesky jalopnik ...

Ptal ses na clanek o "nasich" autech pro autickare - tak me tohle proste napadlo, a pak teda nejaky prekupnicek to vzal osobne (proc asi).

Vic k tomu dodavat nebudu, snad jen to ze pujcit auto k recenzi komukoliv z Jalopniku by byla pro me cest (a to prave proto, ze se neboji napsat veci tak jak jsou doopravdy), autickari v soucasne situaci ani omylem ... ale je pravda ze mam jen trapnou 30 let starou hondu v soc verzi, jediny co ji trochu zachranuje ze motor zacina 5 centimetru za sedackama, coz je dneska trochu cool, takze co vubec neco kecam.

Tento příspěvek byl 22.08.2017 v 10:42 upravován.
Evlo 22. srpna 2017, 10:16
Asi jsou fakt dvě různé cr