načítám data...

Téma Fórum - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, nápady...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
VoFi 31. prosince 2015, 02:03
Matěj: Občas jo..další oblíbený fórek bylo,že fotky překrývaly text..
M P 30. prosince 2015, 14:25
Při prohlížení na mobilu se mi stává, že fotky nejsou zmenšeny se zachováním poměru stran, ale zmenší se pouze šířka. Stává se vám to taky? Pokud ne, tak je chyba na mojí straně, prohlížeč v mobilu je totiž dost punkový. MIUI OS vestavěný prohlížeč
Wanix 22. prosince 2015, 20:06
taky mě to poslední dobou odhlašuje mnohem častěji než dříve (Firefox, Win7)
hurkar 17. prosince 2015, 23:20
VoFi: veď práve, že sa to deje nepravidelne tak ťažko sa hľadajú príčiny a okolnosti...
VoFi 17. prosince 2015, 23:05
hurkar: Jsem na tom stejně..z nějakého důvodu mě to nepravidelně odhlašuje (trvá to poslední cca měsíc-2)..mám Win8 a prohlížeč Chrome
Evlo 16. prosince 2015, 21:13
Ten kdo to dela fakt umi, kvalitni prace, se dneska moc nevidi.

Jedina drobnost je asi ta editace prispevku.

To teda pisu k celemu webu, ne jen k foru.
hurkar 16. prosince 2015, 19:39
chrom, win7 a notebok, nečistil som cooks a ani som sa neodhlasoval. Včera som po prihlásení potvrdil zapamätanie mena a hesla a dnes prihlásenie bez problémov. jediné čo sa prihlasujem a odhlasujem je môj účet na googli. Autíčkar je s čím ešte prepojený pre prihlasovanie?
David Marek 15. prosince 2015, 19:39
hurkar: zvláštní, co se přihlašování týče, změny se nedělaly, mělo by to tedy fungovat stejně. Jediné, co s tím může dělat potíže je, když se někde odhlásíš. To tě pak odhlásí všude a je nutné se znovu přihlásit. Pokud se však neodhlásíš, mělo by to přihlášení držet na všech místech, kde jsi přihlášen.

O jaké jde prohlížeče a zařízení, kde to blbne?
hurkar 15. prosince 2015, 19:02
poslednú dobu sa mi často stáva že si server nepamätá môj login. Zatiaľ som na to neprišiel kedy a prečo lebo nieje to vždy a pravidelne. No radšej sa opýtam či je chyba v ,,našom prístroji" alebo niekde inde

pred tým, teda cca mesiac do zadu a skôr som zadal adresu a bol som prihlásený automaticky. Prehliadaču chrome som ,,povedal" nech si zapamätá moje prihlasovacie údaje

ď za odpoveď
Apache 16. ledna 2015, 19:39
Ještě nikdy jsem neviděl na fóru tohle "obrácené" řazení, to je záměr? Je možné, že jsem třeba málo světaznalý a je to poslední trend, ale musím se přiznat, že je to pro mě těžký nezvyk :-).

EDIT: Moje chyba, nalezeno v nastavení :-).

Tento příspěvek byl 16.01.2015 v 21:38 upravován.
David Marek 15. ledna 2015, 16:59
Caddy: vím o tom a mám to vymyšlené :)
Caddy 14. ledna 2015, 23:54
no, mam tu jeden problem....kdyz uz je to teda provazane s BB, tak at to funguje komplexne...ted jsi mi odpovede na prispevek tady, na BB vyskocila notifikace, ale kdyz jsme na ni klikl, nahlasilo to, ze nemam opravneni to cist...musel sjem rucne jit na autickare, do fora a pak si to teprve precist :)
BobAsh 14. ledna 2015, 16:02
Nefunguje něco? Mohlo by to fungovat lépe? Pište sem!