reklama
načítám data...

Téma Fórum - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, nápady...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
JayK91 07. ledna 2018, 15:11
Předpokladam že se nejspíš na něčem takovem už maka ale pokud ne tady jsou napady pro VIP funkci ktera by mohla otupit ten souboj čtenařstva a redakce o tom co tu je za članky:

1) v nastaveni mit možnost zaškrknout preferovane a ještě lepe i nepreferovane rubriky a nejlepe i hesla (jako diesel, benzin, elektro, dodavka, mx5 apod) - ja bych si třeba odškrkl že nechci sledovat testy dieselu a třeba i dodavek a naopakže chci sledovat MX5, roadstery, hot hatche... (přednostně - takove članky by se mohly zvyraznit zelenou a červenou barvou - připadně se vubec nezobrazovat u těch ktere vidět nechci, neoznačene druhy članku by se zobrazovala normalně jako teď)

- chapu že by bylo překopat vyhledavani staršich članku podle hesel no ale alespon od těch nově vydanych

2) oblibene članky - tady bych to viděl jednoduše jako davani serialu do bedny na edně ... prostě si označim članek co chci aby se snadněji dohledal - např radce pro nakup ojetiny pro začatečniky co kdysi vojta napsal- a dat si ho do hvězdičky(nebo jine ikonky - autičko/garaž asi) abych ho nemusel furt hledat když ho někomu chci poslat... - o5 funkce by se dala dohledat v nastaveni nebo ve specialni nabidce no ...
- tady by to bylo nejlepší pro všechny vydane članky ;-)

Tento příspěvek byl 07.01.2018 v 15:13 upravován.
Tomáš Trýska 18. prosince 2017, 16:27
David Marek: Nefunguje to ani v případě tématu, které jsem si sám založil, ani jinde, kde někoho cituji a on mi opět odpovídá s citací :(
GanGreen 17. prosince 2017, 15:43
Vojta Dobeš: fakt? tak to jsem si vážně něvšimnul, já v tom viděl skryté znamení :D
Vojta Dobeš 17. prosince 2017, 15:39
GanGreen: Už dlouho dáváme hlavní články dne v 7:22, 8:32 nebo 9:11 ;)
GanGreen 17. prosince 2017, 10:57
Je to jen náhoda (nemyslím si), nebo nám chcete naznačit že se v blízké době chystá test Porsche 911? :D
JayK91 15. prosince 2017, 16:32
David Marek:
aha ok

btw nešlo by alespoň pro VIP udělat nějaky pěkny interface pro vyhledavani profilu podle nicku? - klikat do všech članku a hledat dotyčneho abych mu napsal je někdy pěkna otrava a rychlejší zpusob neznam
David Marek 15. prosince 2017, 00:05
JayK91: na HP je 5 minutová serverová cache! :)
JayK91 14. prosince 2017, 19:29
nějak (občas - ještě jsem nevychcytal kdy přesně) vázne počítání komentářů pod článkem

co jsem zjistil:
když jsou třeba pod člankem 2 komentaře a ja napišu další (tedy 3.) a kliknu na hlavní stranku tak tam pod tim člankem sviti 2 komentáře - po F5 to same (prohližeč chrome, win 7)

podezdřeni:
asi by tomohlo byt skrytym režimem nebo skrytym uživatelskym profilem (do doby nežjsem měl VIP mi to nedělalo)c ;-)

edit: naskočilo to tam spravně cca po 4 minutach až :D

Tento příspěvek byl 14.12.2017 v 19:31 upravován.
JayK91 13. prosince 2017, 16:45
Napadla mě funkce pro VIP - nebo spíš takove zjednodušení ... nešlo by udělat nějaky seznam názvů blogů a jejich pisatelů někde? - at si pak zbytečně člověk zbytečně nevymyšli nazvy ktere už jsou v oběhu - kdyby to bylo v nějake tabulce přehledne tak by to bylo fajn + kdyby v te tabulce bylo i kolik ktery blog vydal článků ...

obecně by se v ramci VIP hodil celkovy přehled ruznych aktivit a statistik si myslim ;-)
třeba kolik ktery redaktor napsal članku (vere/ za rok/ měsic) - na jednu stranu je to pravda na nic ale na druhou to někoho muže zajimat :-)

Tento příspěvek byl 13.12.2017 v 16:45 upravován.
David Marek 12. prosince 2017, 12:20
JayK91: opraveno!
JayK91: už ;)
JLK: tyjo, takhle hluboko jsme se tim asi nezabývali, chtěli jsme nasadit částku, aby nebyla tak vysoká, v podstatě je to cena dvou cheeseburgerů u McD :) jako jestli občas klikáš, tak tam záleží jak drahá je ta reklama a tak, přesně se to asi spočítat nedá, nebo nevim já osobně jak. Ono je to bez té reklamy ale opravdu rychlejší a hezčí.
Once you go VIP, you never go back ;)
JayK91 11. prosince 2017, 19:48
Nastaveni/ VIP - Uživatelsky profil - dam skrytý pak uložit a zase je to na veřejnem :D

tento problem se nevyskytuje když mam aktivní skryty režim

Tento příspěvek byl 11.12.2017 v 21:18 upravován.
JLK 11. prosince 2017, 12:16
David Marek: A jeste jedna otazka s tim VIP trochu souvisejici - nemate spocitanou statistiku, kolik potrebujete zobrazit reklamnich baneru abyste ziskal z reklam tech 50 korun, ktere chcete za VIP pristup? Mne reklamy az tak moc neotravuji, tak jsem zvedav kolik prispeju tim ze na web chodim treba 10x denne a obcas na neco kliknu?
JayK91 11. prosince 2017, 11:37
David Marek:
no posilal v patek ale mělo to přijit až dnes ve 3 rano cca :D
- ja na to nespěcham jen mě to zajimalo jak to probiha :-) ;-)
David Marek 11. prosince 2017, 11:36
Tomáš Trýska: kouknu na to, upozorňovat by to mělo do notifikací
téma může sledovat a na reakce by to mělo napsat vždy, prověřim
David Marek 11. prosince 2017, 11:34
JayK91: nahazuje to viola, až jí přijde informace z banky o platbě a ona bude u PC, kdy jsi to posílal? Třeba to přehlédla v první vlně, kdy ještě neměla upozorňování.
JayK91 11. prosince 2017, 11:32
spíš dotaz - je nějaka specificka hodina, kdy se VIP nahodi (nahazuje ho bot nebo člověk až když si toho všimne) nebo jak to probíhá? :-)
Tomáš Trýska 10. prosince 2017, 13:43
Zdravíčko,
kdepak se dá zapnout upozornění na odpověď ve fóru? Dřív to bylo a už to nefunguje. Docela mi to chybí, protože tam nechodím denně. Ideální by bylo to svázat s mou citací a ne novým příspěvkem, který je odpovědí na někoho jiného.
peca 27. října 2017, 08:22
Kdyz sem jdu primo (naklikam autickar.cz), nevidim clanky na ktere se da proklikat pres FB nebo Seznam. Je chyba na mem primaci?
Chosé 13. října 2017, 15:47
Huh, tak jsem zjistil, že chyba je jen u Jirky, respektive uživatele Bigg.l. Raspby, TheKubajs apod. proklik funguje krásně na jejich blogy, u Jirky nikoliv.
Projevuje se to jak na stránce Blogy, když kliknu na jméno autora, tak i když kliknu na jeho avatar nebo jméno přímo u rozkliknutého blogu.
Možná by nebylo špatné nechat odkaz přes avatar přímo na profil uživatele a nikoliv jen jeho blogy. Takhle když rozkliknu nějaký blog, tak mám 3 možnosti jak vidět autorovy blogy - 1. jméno v záhlaví, 2. avatar, 3. odkaz "Zobrazit autorovy blogy".

Přišel jsem na tu chybu s Jirkou zrovna, když jsem chtěl hodit odkaz na něj do fóra a to můžu udělat nyní jen tak, že dohledám nějaký příspěvek ve fóru či pod článkem daného autora.
David Marek 13. října 2017, 13:51
Chosé: aha, tak to je chyba, kde se na to snažíš klikat? resp. kde se to projevuje?