reklama
načítám data...

Téma Fórum - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, nápady...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Chosé 13. října 2017, 15:47
Huh, tak jsem zjistil, že chyba je jen u Jirky, respektive uživatele Bigg.l. Raspby, TheKubajs apod. proklik funguje krásně na jejich blogy, u Jirky nikoliv.
Projevuje se to jak na stránce Blogy, když kliknu na jméno autora, tak i když kliknu na jeho avatar nebo jméno přímo u rozkliknutého blogu.
Možná by nebylo špatné nechat odkaz přes avatar přímo na profil uživatele a nikoliv jen jeho blogy. Takhle když rozkliknu nějaký blog, tak mám 3 možnosti jak vidět autorovy blogy - 1. jméno v záhlaví, 2. avatar, 3. odkaz "Zobrazit autorovy blogy".

Přišel jsem na tu chybu s Jirkou zrovna, když jsem chtěl hodit odkaz na něj do fóra a to můžu udělat nyní jen tak, že dohledám nějaký příspěvek ve fóru či pod článkem daného autora.
David Marek 13. října 2017, 13:51
Chosé: aha, tak to je chyba, kde se na to snažíš klikat? resp. kde se to projevuje?
Chosé 12. října 2017, 14:11
Zkus to třeba provázat s blogy přímo toho autora, takhle to sice v liště ukáže jeho jméno, ale odkaz je na klasickou blogovou stránku všech uživatelů. :)
David Marek 12. října 2017, 11:12
Slower: napadlo, vymýšlíme to, jaké výhody a tak nabídnout :)
Chosé: bylo to bráno, že je možné, že člověka zajímaj blogy, když na to kliká u blogu, ale zkusim se nad tím zamyslet jak to vše provázat
Chosé 11. října 2017, 20:04
Pročpak se po kliknutí na jméno autora blogu zobrazí sekce "Blogy" a nikoliv profil člověka? V případě kliknutí u komentářů to funguje.
Slower 06. září 2017, 23:00
Pouzivam adblock a ten vas srdceryvny banner me chytil. Uvedomuji si, ze z neceho tento server existovat musi. Nicmene ho vypinat nechci a stejne na reklamy neklikam.
Nenapadlo vas zridit nejaky fond, do ktereho by se dalo dobrovolne prispet? Za odmenu pro daneho prihlaseneho uzivatele zrusit reklamu nebo ten osklivy banner. Na nekolika serverech jsem to zazil, na par z nich jsem i velmi rad prispel a tady to citim stejne.
bobo23 06. května 2017, 12:22
Souhlasím s Tomášem. A ještě změnu ve fotogalerii. :--)
Tomáš Trýska 05. května 2017, 21:18
Znovu připomínám to odpovědní pole nahoře.

A jako bonus přidávám info, že mi z nějakého důvodu začaly vyskakovat jako nepřečtené zprávy z loňského léta, kterých se nedá nijak zbavit, ani tlačítko "označit vše jako přečtené" nepomáhá :(
JLK 14. dubna 2017, 21:35
JayK91: Nebo treba povolit editaci pouze prispevku na ktery zatim neni zadna reakce.
JayK91 14. dubna 2017, 13:52
ono se to tu už před pár lety řešilo tušim.... důvod toho, že nejde editovat komenty pod články je, aby se pak neměnily zásadní názory, když se pod nimi roztrhne nějaka diskuze ... takže nemožnost editu je takovy antitrolling system...

avšak připojuji názor, že alespoň minutu od postnuti by to mělo jit editovat, když si člověk všimne chybky
bobo23 13. dubna 2017, 23:58
Tomáš Trýska: je to takový kompromis, který by možná tolik nevadil, ale radši bych to nechal, tak jak to je.

VoFi: možná by nebylo od věci zauvažovat nad tím, zda komentáře nepovolit jen registrovaným uživatelům. Možná by to zamezilo zbytečným flamům, kdy si někdo potřebuje vylít srdce, že třeba nenávidí Škodu (viz diskuze pod testem Octavie RS).

krab: tohle už tady jednou tuším zmiňoval Vojta a musel jsem mu dát za pravdu, že by potom některé diskuze byly de facto zbytečné :-)
VoFi 13. dubna 2017, 22:13
..nebo Edit udělat stylem jako to je u FB, že se dá podívat jaké byly minulé verze.. Byl by to takový kompromis. A tuhle funkci zpřístupnit jen registrovaným, pokud to jde :)
Tomáš Trýska 13. dubna 2017, 19:42
bobo23: Edit by bodl, ale chtělo by ho rozumně omezit, třeba jen na prvních 5 minut po odeslání, nebo tak něco, aby se zamezilo přepisování po delší době.
Petr 'Krab' Jeřábek 13. dubna 2017, 19:09
bobo23: to mas asi pravdu nenapadlo mne ze by pak lidi mazali nebo upravovali prispevky... asi jo teda nechat jak to je.
bobo23 13. dubna 2017, 09:46
Ano, pole na odpověď dole by bylo fajn.

Krab: s tím opravováním příspěvků nevím. Nějaké hrubky nevadí. Spíš jde o to, že někdo svůj příspěvek změní (nebo rovnou smaže) a najednou odpovědi pod tím nebudou mít žádný smysl a diskuze bude nepřehledná a nesouvislá.
Petr 'Krab' Jeřábek 12. dubna 2017, 23:09
Mě by přišlo nejužitečnější, kdyby David naprogramoval možnost, udělání editu ( u registrovaných, nakonec i neregistrovaných) u komentáře k článku, či na fóru.

Je to sice moje blbost, ale skoro v každým komentáři pak odešlu zbytečně nějakou chybu. Překlep nebo hůř gramatickou hrubku, takže jsem pak za hotentota.

Protože jinak by to člověk musel před každým odesláním po sobě 3x číst a to přece jen nedělám...

Co myslíte, šlo by to výhledově?
Goldies 12. dubna 2017, 21:49
Tomáš Trýska: A pod to se podepisuju...
Tomáš Trýska 12. dubna 2017, 20:56
Nešlo by mít pole na odpověď dole u posledního příspěvku? Je to opruz listovat nahorů kvůli odpovědi.
Chosé 11. dubna 2017, 10:59
Už fungujeme?

EDIT: Jo, jde to.

Tento příspěvek byl 11.04.2017 v 10:59 upravován.
David Marek 11. dubna 2017, 01:22
badum, tsss... tak to dopadá, když se aktulizuje část systému a jedna část je pořád stará.

Tento příspěvek byl 11.04.2017 v 01:22 upravován.