načítám data...

Téma Fórum - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, nápady...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Chosé dnes v 00:14
Tak já už se jí vyhýbám obloukem přes druhý monitor, ale hodně mě to zarazilo. Kliknul jsem z hlavní stránky na Fórum přes horní lištu a když jsem kolečkoval dolů, tak jsem se málem podělal leknutím. Jen mě napadlo zda to nejde nějak umlčet, samosebou jsem rád, že to vydělává tolik peněz, bylo by hloupé se kvůli tomu reklamy zbavit.
Vojta Dobeš včera v 20:47
Chosé: Pozeptáme se našeho dodavatele inzerce, ale jediná cesta by byla prostě odmítnout celou kampaň. A zrovna tyto velké kampaně tvoří naprosto zásadní část reklamních příjmů - jestli nám ta reklama zaplatí polovinu rozpočtu na měsíc, což se klidně může stát, tak zcela upřímně radši přežijeme, že dělá zvuky.

Slibovali jsme sice, že u nás reklamy nebudou dělat aktivně zvuk, ale reklama, která dělá zvuk jen při přejetí kurzorem, je pro nás ještě na hraně únosnosti. Reklamu, která dělá zvuk sama od sebe, bychom samozřejmě odmítli.
VoFi včera v 20:05
Taky to tu na mně křičelo..
Jisté řešení je na tu reklamu prostě nenajíždět :D
Chosé včera v 16:52
Já si toho všiml dost nepříjemně, samo o sobě to zvuk nedělá, ten se spustí až když se na reklamu najede myší. Šlo by to nějak odzvučit? :D
Vojta Dobeš včera v 05:02
Chosé: To dělá zvuk? To nám nikdo neřekl! A já mám většinou zvuk na počítači vypnutý, takže si toho nejsem schopen všimnout.
Chosé předevčírem v 23:39
Mohla by nám prosím zmizet reklama se zvukem! Přejíždím myší po stránce a div se nepodělám strachy, když na mě začne hulákat reklama od Seatu, když jsem přes ni jel myší směrem dolů. Fuj!
Goldies 11. ledna 2017, 22:15
Vojta Dobeš: jj bile :-) ja nespecham, spis jestli mi to na poste nezabavili :-D
Vojta Dobeš 11. ledna 2017, 20:19
JayK91: Tohle je moje chyba. Když jsem vydával ten PR článek, tak se mi nějak podivně načetl do cache Facebooku a nešel pořádně nasdílet, takže jsem změnil jeho URL - a on to náš systém potom nerozdýchá (David mě za to ostatně zabije, protože to byla prasárna). U ostatních článků to bude fungovat.
JayK91 11. ledna 2017, 18:50
Chyba:
když se mi objeví upozornění, že někdo odpověděl na můj komentář v článku a já na to kliknu vyskočí mi stránka, že článek neexistuje, nebo byl smazán - konkrétně jde o o poslední článek autičkářovy reklamy :) (nikdy předtím mi to nedělalo)

(W7, chrome)

Tento příspěvek byl 11.01.2017 v 19:23 upravován.
Vojta Dobeš 11. ledna 2017, 15:22
Goldies: Do konce týdne by měly dorazit všechny, trochu se nám zdržely ty drobnosti k tomu a bílá trička. Ty máš bílé, žejo?
Goldies 11. ledna 2017, 08:25
Ony uz by hlavne mohli ty tricka dojit :-D netusite kluci kdy dojdou?
JayK91 09. ledna 2017, 21:11
tak mně napadlo, při kliknutí na objednávku triček se objeví objednávkový formulář s popiskem ale bez obrázku trička (já vím že je o tričku článek, ale kdo by to chtěl furt dohledávat) ... tak možná by to chtělo poupravit ;-)
Matěj Podhorský 09. ledna 2017, 20:03
JLK: Výborný nápad. Zadám to redakční 'pajplajny' (juch, to je termín korporátní :D:D)
JLK 09. ledna 2017, 15:43
Nechteli byste zalozit tady na foru sekci pro autofrc.cz? At' se ty vsechny napady co se nahazely pod clanek neztrati do neznama a da se nejak sledovat progres okolo toho. Casem urcite budou dalsi pozadavky tak at' je nejake misto kam s tim.
JayK91 04. ledna 2017, 09:53
Vojta Dobeš: to mi zas přijde škoda :(spíš by bylo lepší udělat Video měsíce - za ten měsíc se určitě něco zajímavého vždycky najde) ;-)
Vojta Dobeš 04. ledna 2017, 00:05
JayK91: Spíš jí zabijeme :)
JayK91 03. ledna 2017, 21:21
Zdravím, jen taková technická - Možná by bylo za hodno přejmenovat sekci Video dne - je to poněkud zavádějící když se tam ta videa mění celkem nepravidelně (co 2-3 týdny) :(
bobo23 11. prosince 2016, 14:00
Nové logo i font vypadá skvěle, reklamy mi nevadí, ale jak už zaznělo na předchozí stránce, přivítal bych, kdyby se změnila fotogalerie pod článkem.
Matěj Podhorský 10. prosince 2016, 13:52
Dokonce i v built-in Xiaomi mobilním prohlížeči to funguje uplně s přehledem.
Chosé 10. prosince 2016, 12:43
David Marek: Opera, je fakt, že chyba bude nejspíš na straně prohlížeče, protože v eXprdeli to funguje v pohodě.