načítám data...

Téma Fórum - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, nápady...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Vojta Dobeš 26. ledna 2017, 15:24
Goldies: Černá jsou odeslaná, bílá by měla jít dnes, viselo to na výšivkách :(
Goldies 26. ledna 2017, 10:25
Vojta Dobeš: cau, tak jak to vypada s trickama? :-D
Snowman000 21. ledna 2017, 09:44
OK diky za info, tak predsa je tam nastaveny urcity spam filter ;)
Vojta Dobeš 20. ledna 2017, 21:42
Snowman000: Hahá, to David úplně nevychytal. Očividně to vyhledává v uživatelských jménech a neumí to prohledat občanská jména. Všem redaktorům se totiž zobrazuje jejich skutečné jméno a nikoliv nick. Takže když dáš vyhledat uživatele BobAsh, tak mě najdeš a zprávu mi pošleš. Stejně tak určitě půjde někde prokliknout na zprávu, když budeš v mém profilu.

Ale přímo v posílání zpráv to nefunguje. Zadám k řešení :)
Tomáš Vavrečka 20. ledna 2017, 09:37
hmm, něco bude zle...
Snowman000 20. ledna 2017, 08:37
Jeden trosku dotaz:

Ked chcem napisat zpravu uzivatelovi "Vojta Dobeš" tak dostanem nasledovnu hlasku ;)

Je to tak schvalne? :D
Vojta Dobeš 18. ledna 2017, 16:01
Chosé: Umlčet to pokud vím nejde, já mám zvuk vypnutý standardě, takže jsem o tom ani nevěděl.
Chosé 18. ledna 2017, 00:14
Tak já už se jí vyhýbám obloukem přes druhý monitor, ale hodně mě to zarazilo. Kliknul jsem z hlavní stránky na Fórum přes horní lištu a když jsem kolečkoval dolů, tak jsem se málem podělal leknutím. Jen mě napadlo zda to nejde nějak umlčet, samosebou jsem rád, že to vydělává tolik peněz, bylo by hloupé se kvůli tomu reklamy zbavit.
Vojta Dobeš 17. ledna 2017, 20:47
Chosé: Pozeptáme se našeho dodavatele inzerce, ale jediná cesta by byla prostě odmítnout celou kampaň. A zrovna tyto velké kampaně tvoří naprosto zásadní část reklamních příjmů - jestli nám ta reklama zaplatí polovinu rozpočtu na měsíc, což se klidně může stát, tak zcela upřímně radši přežijeme, že dělá zvuky.

Slibovali jsme sice, že u nás reklamy nebudou dělat aktivně zvuk, ale reklama, která dělá zvuk jen při přejetí kurzorem, je pro nás ještě na hraně únosnosti. Reklamu, která dělá zvuk sama od sebe, bychom samozřejmě odmítli.
VoFi 17. ledna 2017, 20:05
Taky to tu na mně křičelo..
Jisté řešení je na tu reklamu prostě nenajíždět :D
Chosé 17. ledna 2017, 16:52
Já si toho všiml dost nepříjemně, samo o sobě to zvuk nedělá, ten se spustí až když se na reklamu najede myší. Šlo by to nějak odzvučit? :D
Vojta Dobeš 17. ledna 2017, 05:02
Chosé: To dělá zvuk? To nám nikdo neřekl! A já mám většinou zvuk na počítači vypnutý, takže si toho nejsem schopen všimnout.
Chosé 16. ledna 2017, 23:39
Mohla by nám prosím zmizet reklama se zvukem! Přejíždím myší po stránce a div se nepodělám strachy, když na mě začne hulákat reklama od Seatu, když jsem přes ni jel myší směrem dolů. Fuj!
Goldies 11. ledna 2017, 22:15
Vojta Dobeš: jj bile :-) ja nespecham, spis jestli mi to na poste nezabavili :-D
Vojta Dobeš 11. ledna 2017, 20:19
JayK91: Tohle je moje chyba. Když jsem vydával ten PR článek, tak se mi nějak podivně načetl do cache Facebooku a nešel pořádně nasdílet, takže jsem změnil jeho URL - a on to náš systém potom nerozdýchá (David mě za to ostatně zabije, protože to byla prasárna). U ostatních článků to bude fungovat.
JayK91 11. ledna 2017, 18:50
Chyba:
když se mi objeví upozornění, že někdo odpověděl na můj komentář v článku a já na to kliknu vyskočí mi stránka, že článek neexistuje, nebo byl smazán - konkrétně jde o o poslední článek autičkářovy reklamy :) (nikdy předtím mi to nedělalo)

(W7, chrome)

Tento příspěvek byl 11.01.2017 v 19:23 upravován.
Vojta Dobeš 11. ledna 2017, 15:22
Goldies: Do konce týdne by měly dorazit všechny, trochu se nám zdržely ty drobnosti k tomu a bílá trička. Ty máš bílé, žejo?
Goldies 11. ledna 2017, 08:25
Ony uz by hlavne mohli ty tricka dojit :-D netusite kluci kdy dojdou?
JayK91 09. ledna 2017, 21:11
tak mně napadlo, při kliknutí na objednávku triček se objeví objednávkový formulář s popiskem ale bez obrázku trička (já vím že je o tričku článek, ale kdo by to chtěl furt dohledávat) ... tak možná by to chtělo poupravit ;-)
Matěj Podhorský 09. ledna 2017, 20:03
JLK: Výborný nápad. Zadám to redakční 'pajplajny' (juch, to je termín korporátní :D:D)