reklama
načítám data...

Téma Fórum - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, nápady...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
TheKubajs 05. dubna 2018, 10:30
Jo takhle - že by Vojtovo domovské rádio Dixie ?
JLK 04. dubna 2018, 13:22
TheKubajs: To se uz nekdy resilo - zaklad webu pochazi odnekud kde to davalo smysl a jaksi se zapomnelo na to to oddelat.
TheKubajs 04. dubna 2018, 12:42
Nevím proč, ale když napíšu ve fóru slovo rádio a ohraničím ho dvěma mezerami, tak se automaticky ztuční. Když ale napíšu čárku za slovo rádio, zůstane neztučněné. Je to fíčura, nebo bug?

Tento příspěvek byl 04.04.2018 v 12:43 upravován.
bobo23 20. března 2018, 21:39
Pánové, vy teda perlíte. Díky. Konečně sem se po pár dnech díky vám zasmál. :D
beastar 16. března 2018, 02:09
GanGreen: jednoválec 1000hp a 1000 Nm.
GanGreen 15. března 2018, 17:49
beastar: a mohl by ho dobijet pořádně čipnutej dieselagregát...
GanGreen 15. března 2018, 17:48
Takové vlákno se většinou jmenuje hospoda nebo žumpa a bývá to vlákno kde se dovoluje i sprostě nadávat a do pr***e posílat, urážet rodinu do 5. pokolení a podobně... prostě je tam dovoleno to co je potřeba k pořádnýmu hejtu. Tak aby tam pak někdo nebrečel že ho někdo poslal do pi*i :D
beastar 15. března 2018, 17:45
Beny: Jak je tam slovo Tesla tak souhlasim. Úplně ideální by bylo plně elektrický SUV od TESLY vyvinutý ve spolupráci se škodofkou.
JayK91 15. března 2018, 17:21
Beny: BYLO! založ
Beny 15. března 2018, 14:28
Co kdybysme založili téma kde bysme mohli hejtit Teslu, hybridy, sluníčkáře, pumpičkáře, VW, Škodofky, sazomety, SUV atp? Nebylo by to krásný? :-)
beastar 15. března 2018, 13:25
Tomáš Trýska: Pořad je na fóru nějaká elementární svoboda projevu;) Kdyby ne potom by nebylok ničemu. Dokud se tu něco píše tak funguje dobře;)
Tomáš Trýska 14. března 2018, 21:26
Pánové, nechcete se jít hádat vedle? Tady se řeší chyby a nedostatky FÓRA.

Ď.
Petr 'Krab' Jeřábek 09. března 2018, 23:22
JayK91: Jay K já vím, taky ta "genderová vyváženost" to byl jenom vtip. Ve skutečnosti mě ty srágoroviny futuristy taky vůbec nic neříkají. Já vám vždycky v ty středy pošlu něco ze starých dobrých časů nebo nějakou levnou ojetinu, nebo nějakou zajímavou sportovní věc a bude ... případně něco co mám rád z historie.

Teslu a toho pablba Muska taky nemůžu ani cítit, to mi věř. :)
JayK91 09. března 2018, 19:29
Petr 'Krab' Jeřábek: kašlete na korektnost a gendry ... čim je společnost korektnějši a genderově vyvažena tim hloubš v zachodovym potrubí je ... a tady to časem dopadne beztak stejně

Vivat beastar ;-)
Petr 'Krab' Jeřábek 08. března 2018, 15:33
Dovolím si poslat smajlík :-D

Beastare, já do této rubriky asi nepřispěju, jelikož nevím čím. Ovšem Autíčkář vytváří jak se to říká správně "genderově vyvážený" obsah.

Já jsem taky sám na novej článek ve futuristovi zvědav, co se dozvím. Ber to tak, že se dovzděláme, pak si můžeme společně "odplivnout" v komentáři a věnovat se zase svejm věcem :)

S úctou Krab

PS: možná že to naopak bude fungovat a lidi futuristu budou do budoucna číst rádi, co my víme...
beastar 08. března 2018, 14:37
O technických věcech se tady píše často. O obsahu již méně. Přesto si troufnu se zeptat. Kdo v redakci konkrétně podporuje rozvoj a vznik nové sekce #Autičkářfašista tedy vlastně futurista? A proč?

Nevšimnul jsem si, že by konkurence na toto téma lákala čtenáře. Pokud teda za svou konkurenci stále považujete klasické automag weby. O tématech tohoto typu existují celé specializované stránky.

Zajímavostí tato kategorie silně připomíná komunistický manifest. Je to jako číst o tom jak funguje esp a proč je skvělé mít ho v autě. Raději si přečtu o 12 let starém Mondeu, než o tom jak si v budoucnu auta zajezdí po kolejích bez řidiče.

Nejen že to nikdo neví, ale vycházíme z toho co je teď. Co když bude za rok jaderná válka?;) Prostě články podobného typu mi jsou sympatické na webu jako Epocha a ne tady. Sorry jako.

Kritizovat umí každý takže chápu, že takový feedback asi nic moc. Ale proč proboha. Takový věci nepotřebujete. Čteme to stejně jenom proto jak nás to vytáčí:) Až na 2 fanoušky a mojí transgender fanynku Klaudii.

Zregulovat bych to jako topX na jeden článek za čtvrt roku. Tisíceré díky. Vím čí je to nápad, ale jinak mi ten člověk nevadí v ničem tak nebudu jmenovat;)
Tomáš Trýska 04. března 2018, 16:44
Znovu se připomínám s okýknem odpovědi nahoře místo dole + když kliknu na upozornění na novou zprávu na fóru (zjevně se podařilo to uvěst v život), tak mě to hodí na první stranu nahorů, nikoliv na poslední dolů, kde je ten nový příspěvek.
Guys, please fix it :)
Perníček 03. února 2018, 20:37
Zdravím autičkáři. Mám problémy s vkládáním obrázků do textu mých blogů. První je, že při čtení na telefonu byly obrázky značně deformované. Ptal jsem se ve zprávách fb stránky Autičkář, ale jaksi mi odpověď dotěď nepřišla, no a nyní se mi u mých dvou posledních blogů ani nechtějí zobrazit na PC. Když jsem přihlášený, tak se ukazují prázdná okna, kde mají obrázky být a když se podívám z jiného prohlížeče, tak tam enjsou vůbec. Jenom text a galerie na konci. Nějaké typy/ rady, jak to vyřešit? Předem díky.
JayK91 07. ledna 2018, 15:11
Předpokladam že se nejspíš na něčem takovem už maka ale pokud ne tady jsou napady pro VIP funkci ktera by mohla otupit ten souboj čtenařstva a redakce o tom co tu je za članky:

1) v nastaveni mit možnost zaškrknout preferovane a ještě lepe i nepreferovane rubriky a nejlepe i hesla (jako diesel, benzin, elektro, dodavka, mx5 apod) - ja bych si třeba odškrkl že nechci sledovat testy dieselu a třeba i dodavek a naopakže chci sledovat MX5, roadstery, hot hatche... (přednostně - takove članky by se mohly zvyraznit zelenou a červenou barvou - připadně se vubec nezobrazovat u těch ktere vidět nechci, neoznačene druhy članku by se zobrazovala normalně jako teď)

- chapu že by bylo překopat vyhledavani staršich članku podle hesel no ale alespon od těch nově vydanych

2) oblibene članky - tady bych to viděl jednoduše jako davani serialu do bedny na edně ... prostě si označim članek co chci aby se snadněji dohledal - např radce pro nakup ojetiny pro začatečniky co kdysi vojta napsal- a dat si ho do hvězdičky(nebo jine ikonky - autičko/garaž asi) abych ho nemusel furt hledat když ho někomu chci poslat... - o5 funkce by se dala dohledat v nastaveni nebo ve specialni nabidce no ...
- tady by to bylo nejlepší pro všechny vydane članky ;-)

Tento příspěvek byl 07.01.2018 v 15:13 upravován.
Tomáš Trýska 18. prosince 2017, 16:27
David Marek: Nefunguje to ani v případě tématu, které jsem si sám založil, ani jinde, kde někoho cituji a on mi opět odpovídá s citací :(