načítám data...

Téma Daily auto kolem 80k

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
GanGreen 15. srpna 2016, 10:17
po 300km bych řek, že děláš předčasný závěry :D
Chosé 14. srpna 2016, 23:14
Potěším Vavrise, přestavba na LHD se konat nebude. Mám prozatím najeto nějakých 300km a vůbec není problém sedět na špatné straně a řadit druhou rukou. Takže auto zůstává RHD. Aktuálně řeším lakování nárazníku a masky. Sháním zároveň i nějakou hezčí kapotu, asi si udělám výlet do Polska. Co mám stříbrnou od Vojty, tak je docela pobouchaná a rezavá, ovšem jako dočasný kryt motoru vystačí.
Jakmile bude po laku tak dodám foto. V průběhu 2 týdnů půjdeme do Dekry a na české papíry. :)
Chosé 30. května 2016, 17:17
Bohužel je to "jen" SE. Ale to ničemu nevadí, LSD tam jde dopasovat raz dva. :)
Regular John 10. května 2016, 18:53
Chválím výběr vozu, dokonce jsi narazil i na dobrý kousek - limited edition podle těch sexy disků a raritní barvy. Nedávno byl takový kousek ve stejné barvě a černé kůži v Ačkách za 140 tisíc :-)
Chosé 28. dubna 2016, 23:25
To sice jo, ale jde to pak v klidu předělat a přijít s papírem z autorizovanýho servisu, že se použili origo díly. :)
Trinom 25. dubna 2016, 06:54
Chosé: Pepo, řekl bych, že varianta nejdřív přihlásit a pak přestavět je hloupost a papírový peklo. Ono se u praváků totiž do TP uvádí, že máj volant vpravo.
Chosé 21. dubna 2016, 22:10
Vůbec ne, jen předek. Blbé světlo a hned to vypadá úplně jinak. Auto má jen na pár místech, především lištách odřený lak jinak je jak nové a to nejen zvenku, ale i vevnitř. Kufr dokonce smrdí novotou a rezerva s nářadím nebyla nikdy vyjmuta. :)
M P 21. dubna 2016, 19:48
To bych neřekl. Ono na těchto šedivých barvách je na fotkách vidět asi milion různých odstínů a tak, takže kolikrát i netknuté auto vypadá, jako by mělo stříkané díly.
JayK91 21. dubna 2016, 17:27
Chosé: to mělo bouraný snad i zadek ne? - přijde mi trochu jiná barva víka kufru :D :D
Chosé 21. dubna 2016, 13:34
Ha, tak na počítači se obrázky umoudřili. Zde je aspoň foto zezadu, zepředu a po částečné opravě předku. Aktuálně jsem si nechal nacenit originální díly v některých Toyota servisech v okolí a snad za 2-3 týdny budeme bodovat a částečně spasovávat. Vzhledem k tomu, že aktuálně dělám bakalářku, tak nemám tolik času, kolik bych chtěl. :)
Chosé 18. dubna 2016, 09:10
Co mám zkušenost, tak když máš vše nachystáno a připraveno a nelaboruješ s hloupostma, tak za týden normálně rychlé práce se to SŠ zvládnout. Kdybych tu za 80k našel nějakého ve stejné zachovalém stavu, tak bych s tebou souhlasil, že je přestavba hloupost. Bohužel realita je zcela jiná. :( a za tyhle peníze seženu jen třetinu auta, co mám teď. Hodil bych sem o fotku, ale stránka nechce spolupracovat. :(
Vavris Vavrisovic 16. dubna 2016, 08:19
Kolik člověkohodin zabere přestavba toho Lexusu? Nějak si nedovedu představit, že nákup + doprava + přestavba vyjde na výrazně míň, než cca 80-90k, za které se dá sehnat slušný LHD Lexus.
Chosé 13. dubna 2016, 14:51
Aktuálně je auto lehce rozebráno a opravuje se lehce bouraný předek. Po seskládání nás bude čekat cesta do DEKRY a přihlášení. Pak budu nějakou dobu jezdit s RHD a uvidím zda to tak nenechám.
Chosé 25. března 2016, 23:12
Auto z UK je již na cestě. V průběhu letošního roku se pustím do přestavby. O finále vás budu informovat. :) stejně tak sečtu všechny náklady s tím spojené.
Chosé 20. března 2016, 11:41
Z bráchou už máme za sebou 2 úspěšné přestavby. Cena RHD vozu je včetně dopravy (12-15k).
Vavris Vavrisovic 19. března 2016, 20:08
je to samozřejmě úplný nesmysl...
Nedy 19. března 2016, 18:51
Chosé: Pokud nejsi natolik zdatný mechanik, aby sis vše udělal sám, tak Tě čeká několik desítek tisíc někomu, kdo zdatný mechanik je. Nehledě na to, že něco Tě bude stát dovoz. Jen cesta do Anglie a zpět odhadem 15 tis. Přihlášení ze zahraničí cca 5000 Kč...
JLK 19. března 2016, 14:15
Chosé: ja o techto prestavbach sice nic nevim, ale jaksi se mi nezda ze vydaje na to konci nakupem dvou aut.
Chosé 19. března 2016, 11:53
Co tam umím matiku, tak když koupím RHD za 30.000,-, dárce za 20.000,- tak jsem na tom lépe než LHD s 260tkm. :)
E46 nechci, vůbec mě neláká BMW komunita.
Nedy 19. března 2016, 10:55
Souhlas s Vavrisem. Přestavba nedává smysl. Když si vezmu, že pěkný (podle inzerce) se pohybují od 60 do 100 tis., to by to RHD muselo být v podstatě zadarmo, aby to vůbec stálo za úvahu...