načítám data...

Téma Co se kde válí - odkazy na zajímavá auta v inzerátech...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Nezn.uživatel 06. března 2018, 08:36
beastar: Paramo ani neznam. Ja tam v Corvette servisu nechavam lit olej. Ne chcanky. :-D
Beny 06. března 2018, 07:01
GanGreen: beastar: Jasně že jsem myslel motorku, průměrná rychlost 68Km/h x 10mth = 680Km. :-D
tomyks 06. března 2018, 06:40
U daily Acco menim klasicky po deseti tisicich, hlidam merku, nic nedolevam. Vychazi to cca na tech 10 mesicu. Takze opet vymena jednou do roka. Civic toho hold za ten rok tolik nenajezdil, ale kdyz ho jednou za rok nakrmim cerstvym olejem, mam pak takovy lepsi pocit, ze je vse jak ma byt :)
Zazaa 05. března 2018, 21:47
ja menim po dvou letech ... resil sem to s olejarem a kdyz to nejezdi v zime kdy ten olej dostava nejvic zabrat tak je to prej OK ...
beastar 05. března 2018, 21:26
Knightrider: Proto sem psal o tom když to jezdí normálně skoro denně( nemyslim samozřejmě z práce do práce:)) ) Můžeš si tam dosadit Mustanga, nebo třeba Camaro... Mám tady souseda co jezdí denně Firebirdem jakože pořád zima, nezima. Neznáme se ale vídám ho v tom fakt pořád. Tam je pak logický že mění klasicky a ne dvakrát za tejden. Joo a po roce by to chtělo už vyměnit no. Hlavně bych tam necpal Paramo ,D
Nezn.uživatel 05. března 2018, 21:22
beastar: "vette co jezdí těch pár tisíc měsíčně... ". No, tak ja tam mam tak tech tisic km natocenejch. Za celej rok. :-D A uz se taky chystam na vymenu oleje, to se priznam. :-)
beastar 05. března 2018, 20:58
Petr 'Krab' Jeřábek: GanGreen: Jako to se nedivím u Porsche po repásku v takovým grande stavu tam bych byl taky dost opatrnej. To je samozřejmě úplně jiná úroveň. Tam na to nemůžeš lézt to je jako pana na kterou se musí nežně:) Infiniti je asi s olehjem v pohodě, ale nesmíš s tim jezdit jako beastar. Čti bezmozek:D A u toho estajpu tam sem na tom podobně. Auta na A takže Audi a Anglický nejsou úplně můj šálek toho jejich smradlavýho Earla Greje. Jako docela to jezdí s tim bastlem od Fordu ale v poměru pojízdnej a zadřenej je to jasně pro mrtvý.
krab 05. března 2018, 20:26
Vy jste teda olejáři :) Já taky teď co jsem v záběhu budu muset po necelý tisícovce nechat vyměnit. Zatím ten novej motor zahřívám opatrně, na plyn jdu jako švýcarskej hodinář a měrkou kontroluju barvu, teplotu a vůni jako Pohlreich, když pomalu peče v troubě křupavou kachýnku :-D

Asi Civic od Tomykse bude dobrej oddíl ... taky už to nebývá moc k vidění. Šťastný prodej a normálního kupce přeji!
GanGreen 05. března 2018, 20:25
beastar: "Jako všechny auta na Í to je jiná takže InfinitY a Italský" ...já se jdu vybrečet do kouta (smíchy) :D :D hned mám lepčí šichtu v práci!!

Celkem mě ale překvapuje že Infinity je sviňa na olej, ale je fakt že o těch autech vim takřka kulový...
Stypa bych hlídal už jen proto, že o něm vim taky uplný hovínko a tak něják bych k tomu anglánovi neměl v ničem důvěru.
beastar 05. března 2018, 20:15
GanGreen: No jistě všechno v intervalu origi olej by fabrika a nazdar. Stejně to řeším u Gl který tahá ty čtyřnohý darmožrouty na závody. Prostě Benz doporučuje a čauky. Jako všechny auta na Í to je jiná takže InfinitY a Italský tam si dávám bacha. A samozřejmě u Soctajpu v trílitru tam víš že je třeba to hlídat, tak dolejváš no. Taky litra na litr km:) Ale jako u vobyč aut kór u tajdlectý slepice tam normálně longlife... A taky to jede.
GanGreen 05. března 2018, 20:10
beastar: hele já tam tuhle dolil 2 litry za víkend...ale to byla moje blbost a prostě výjmečná situace :D

No jako, Q i supa bych jednoduše řešil podle intervalu ne? Nemá smysl vymejšlet pokud to neni něják problemový... Kdybych neměl olej za dobrý prachy, tak by mě možnna začalo srát i to dolejvání, nedejbože řešit výměny po 1000km :D
beastar 05. března 2018, 19:57
GanGreen: Doufám že myslel motorku:)) jinak to je už na pováženou. Jako údržba musí bejt u všeho o tom žádná. Zas to ale takhle hrotit. Ok 911 turbo 30 let starý honěný na max při trackdayich, vette co jezdí těch pár tisíc měsíčně... Ale abych voe do vypelichaný q50, nebo nedej bože do superba lil volej jak limonadu tak to tudle.
GanGreen 05. března 2018, 19:48
beastar: Já teda nevim, ale Beny tou hondou asi myslel motorku ne? :D ale jinak naprostej souhlas, když jsem to tady četl, kroutil jsem hlavou a koulel očima...
beastar 05. března 2018, 19:26
Pro všechny z poslední doby> Jste pacienti ,) Já teda samozřejmě saportim výměny oleje dle stanovených intervalů. A brát jen to co doporučuje výrobce agregátu. A v originál kvalitě. Žádný Kelly ani Family nebrat. Ale jakože s prominutim abych ve starym keplu měnil olej po 680 km, nebo 3,000 km jako Tomyx tak to teda sakra, ani náhodo:)) A to neberte nějak špatně jako nadávání na vaše konkrétní auto, ale jako obecně! Pochopim alfisty to jsou pacoši i normálně (většina) a potom taky majitele specifickejch kraksen s citlivým motorem. Třeba mě.... ale jinak nooo. Tak jesli je na tom Tomyksovskym autě takhle měněný všechno tak to bude asi dobrej kup.
beastar 05. března 2018, 19:22
tomyks: Tak to chápu teda alespoň tu potřebu místa. Tu druhou úplně ne. I když vlastně jako výměna to dává smysl. Heč za kejbriou asi taky dává smysl co se týká nějakýho toho jakoby (záměrně píšu) sportovního pocitu:D
Beny 05. března 2018, 19:00
Já v Hondě měním po 680Km. A je to tak správně. :-)
tomyks 05. března 2018, 18:32
beastar: No, asi se mi bude styskat, je to zabavne auticko, navic jsem docela Hondar, ale zacal jsem potrebovat jiste auto jehoz jmeno zde nemohu vyslovit. Prosotr na hromadeni aut neni, takze plechovka musi udelat misto.
ToMyx 05. března 2018, 15:56
tomyks: A to jsem si říkal, jestli 2x výměna oleje vždy po 3tis km v mojí popelnici nebyla zbytečná :-) Samozřejmě nebyla, dělaly se úpravy, měnit se muselo a ono litr sem, litr tam...to už je pak stejně jedno.

Super NICK:-D
beastar 05. března 2018, 15:55
tomyks: Vypadá to auto hezky o tom žádná. Moc nechápu proč to chceš prodat:) Já ti věřím jen mě to překvapilo...
tomyks 05. března 2018, 15:44
beastar: Ano prosim :) Poprve hned co jsem ji koupil, byla po castecne go motoru. Potom vzdy pred sezonou. Uz ma sva leta, neponechavam nic nahode a bavi me to.