načítám data...

Téma Témata a nápady. Měli bychom o něčem napsat?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Vavris Vavrisovic 13. dubna 2015, 15:41
Nějak šířeji se simulátorům asi věnovat nebudeme, nicméně, ppřipravujeme jednu zajímavou soutěž ba možno říct dokonce herní akci :-) stay tuned.
Bigg.I 13. dubna 2015, 13:41
Možná trochu pubertální nápad, ale co tohle?
5 automobilových simulátorů na PC pro petrolheada?
Ne nějaké hry, ale doopravdy simulátory...
Richard Burns Rally - nejlepší rally simulátor se stále živou komunitou
GT Legends - závody na okruzích v autech 1960 - 1980, hromada tratí + aut (kdo by netoužil se projet v Porsche 911 Turbo po severní smyčce ?)
RaceRoom Racing Experience - hlavně online, od SimBinu, nová i stará auta na okruzích
Assetto Corsa - next gen simulátor, asi zatím s nejpropracovanější fyzikou co jsem viděl
Euro Truck Simulator 2 - pro ty co rádi kamiony a zvláštně se vyžívají v tom řídit jej celé hodiny.....
dejv3052 03. března 2015, 20:40
tak a už jsem zvědavej.... kterej zvás to dá, možná idealně každej sám za sebe, top 5tka Vavris verzus BobAsh :D
BobAsh 03. března 2015, 19:18
dejv3052: Dnešní Autíčkář na lovu málem o kabrioletech byl, sedany vyhrály na poslední chvíli. Takže kabriolety budou brzo ;)

Tento příspěvek byl 03.03.2015 v 19:22 upravován.
Vavris Vavrisovic 03. března 2015, 16:52
zařadíme nějakou TOP5 :-)
dejv3052 03. března 2015, 16:35
Hoši, jaro mě chce pomalu ale jistě rozkopnout dveře u baráku a já tady na Autičkáři postrádám článek o vozech nahoře bez. Nejlépe Cabriolety nebo CC za minimum peněz :D Rozuměj... musí bejt zachovalej - a za málo . Žádné odkazy nevkladám, porad te si, jak jen chcete :D

Kdy se múžu těšit??
Woyta 02. března 2015, 00:26
Napada me jeste Mazda. Ta ma Pro Wnakel taky svoji vlastni specifikaci.
Vlk44 24. února 2015, 11:20
Jediná věc která je na selenii fascinující, je takovej plechovej klapavej zvuk, kterej ta kovová bandaska vydává, když liješ volej do žíznivýho twinsparku.
..
PepaSFI 23. února 2015, 19:51
Tak schválně, zkuste najít na nějakém oleji fiatí firemní specifikaci. VW 5XX.XX je snad i na olejích do sekačky a šicího stroje. Ale fiatí má jen Selenia. V návodech mají jen Selenii. To samý ostatní náplně. Prostě si ohlídali svůj kousek trhu. Určitě jsou srovnatelný oleje, mezi fiatistama je dost uznávaný Mobil ale kdo se chce držet firemních údajů, nemá na vybranou. A samozřejmě je to taky kult. Dyť oni dělají dokonce u toho samého oleje jinak malovaný piksly pro alfisty a fiatisty.
šmoula nešika 23. února 2015, 18:59
TomGTV: Protože se zřejmě moc nevyplatí konkurenci vyrábět 10W-60, natož aby to pak bylo cenou i kvalitou lepší než automobilkou doporučovaný a zavedený olej.
BobAsh 23. února 2015, 17:51
TomGTV: To je rozhodně zajímavé téma, zvlášť když mě v hlavě už nějakou dobu svrbí brouk pořízení GTV 2.0 TS jako daily/auta na zlepšování skillu. Možná se do toho pustíme ;)
Greeny 23. února 2015, 16:57
myslím si, že s tou Selenií se to trochu přehání.. Selenia racing 10w60 je určitě velmi kvalitní olej a v případě choulostivých TwinSparků bych to rozhodně dodržoval, do ostatních "normálních" motorů alá Busso bych se nebál nalít i něco jiného.. Až bude trochu víc času a chuti, možná bych se o tom zkusil rozepsat, ikdyž je to dost specifické téma a na opravdové posouzení situace možná ani nejde veřejně na internetu najít rozumné podklady.
TomGTV 23. února 2015, 14:33
Ahoj Autíčkáři,

možná bych pro Vás měl námět na zajímavý, leč trochu investigativní článek.

Odjakživa mi vrtá hlavou, proč má Alfa Romeo jezdit jen a pouze na Selénii. Určitě znáte ty nechápavé pohledy a zaslzené oči zarytých alfistů, když se doslechnou, že do alfy dáva její majitel to "nejlepší na trhu, Castrol. A protože Franta z vesnice, ten co spraví fakt všechno, jim ho doporučil."

Je k Selénii opravdu racionální důvod, objektivní pravda, dlouhodobé a prokázané zátěžové testy? Má Selénie specifickou a nenapodobytelnou konzistenci a tajné přísady( nejspíš olivový olej)? A nebo jsou to jen krásně vymyté hlavičky alfistů, jakožto náchylné cílové skupiny - "srdcařů"

Nenapadá mě žádná jiná značka aut, u které by se za nedodržování doporučeného výrobce oleje koukalo více skrz prsty. A podle mě, by za to alfisti i věšeli, kdyby měli tu moc. A jako že oni ji mají, protože Cuore Sportio :-)

Kde toto tedy vzniklo, a je tomu opravdu tak? A nevzniklo to jen kvůli tomu, že Twin Sparky se prostě rádi zadíraj bez ohledu na značku oleje, ale s ohledem na jeho hladinu..? A že teoreticky ti, co do alf nelili selénii měli k autu obecně vlažnnější vztah a třeba míň kontrolovali hladinu oleje. A tím se vlastně zpátky dostáváme k tomu proč to celé vzniklo?

Ještě dodám, že mám jako daily Alfu GTV a nedám na ní dopustit. Olej Selenia s radostí měním každých 10 tis. km, jak jinak..
BobAsh 16. ledna 2015, 16:21
spajda77: Dobrá poznámka. Dokonce máme v systému nějaké nevydané díly. Hecneme se, dopíšeme a vydáme ;)
spajda77 16. ledna 2015, 12:51
Mě osobně chybí dokončení seriálu "Průvodce výběrem automobilu pro začátečníky"
BobAsh 14. ledna 2015, 16:04
Chybí vám na Autíčkáři něco? Je něčeho málo? Máte nápad na článek? Dejte nám vědět tady!