načítám data...

Téma Společná garáž/dílna - Brno

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
The_Clicker 19. září 2018, 22:09
A vubec, ze my to resime az tak komplikovane, kdyz si vzpomenu, jak jsem pred par dnama potkal na parkale u Kaufu kluka komplet zalezleho pod Ibizou, zvednutou klasickym heverem a kdyz se ho ptam, jestli mu to prijde bezpecne, tak ze v pohode :'D
The_Clicker 19. září 2018, 20:45
dom: vsak jsem to taky tak bral :)) bohuzel jak se tak divam, jine reseni asi nezbyde.
beastar 19. září 2018, 14:58
:D normálně 4x hever. Já bych pod to teda asi nelez, ale nějakej adrenalinman to dá.
GanGreen 19. září 2018, 00:03
Já ti nepotřebuju nic vysvětlovat lojziku, jen ti říkám, že to, že ty máš možnost, neznamená že ji má každej...
Junior 18. září 2018, 22:10
vysvětluj člověku, co to dělá, že to nejde. prosím. ještě.
GanGreen 18. září 2018, 21:52
PepaSFI: on je junior trochu jinde, neřeš...
Junior: znám spoustu firem kde maj vzv, ale určitě tam nikde nikoho neukecáš, at ti zvedne auto! protože se tam vubec s autem nedostaneš, a nikdo se nedostane s vzv někam ven...
Junior 18. září 2018, 21:20
no rozhodně líp s flaškou v ruce ukecáš skladnika, aby ti to po šichtě zvedl než mechanika, co se tim živí žejo
PepaSFI 18. září 2018, 19:13
Junior: no jo, že mě to nenapadlo, dyť mám jeden vysokozdvih v garáži, jeden ve sklepě, s jedním si jezdím po večerech do kuchyně k večeři, na sídlištích jich stojí mezi autama tolik že se skoro nedá projít a my tady řešíme čím si podšprajcovat auto. A taky mám v kapse dva atomový reaktory.
Junior 16. září 2018, 14:35
dva proklady pod prahy a vysokozviždnej vozejk. Přežilo to i Porsche. Jste nějaký zhejčkaný ne? :D
PepaSFI 16. září 2018, 10:02
jenže nájezdy ti nejsou moc platný když potřebuješ rozebrat nápravu. Ty podpěry jsou dobrý, dají se koupit v několika provedeních a dá se říct že není důvod tomu nevěřit. Případně si z pár kousků trubek vyrobit vlastní. je to namáhaný na tlak, nějak si nedovedu představit čím bych to musel přetížit aby to selhalo. Spíš selže podklad, zaboří se to do země, takže to chce trošku rozumu při používání. Já mám na dvoře travní dlaždice, na ty se nedá spolehnout, takže pokud to má na podpěře stát, dávám pod ni kus silnějšího plechu.
dom 11. září 2018, 17:43
Já používám ty nájezdy.
Evlo 11. září 2018, 15:32
sheogh: ja je mam, je to ok, pouzival jem je i v nejvyssim vysunuti, v nejnizssim je to jak ty male na max, ale extremne stabilni.
sheogh 11. září 2018, 11:59
Evlo: ty jo, nevim, jestli bych si pod to pak lehnul.:-)) ucel by to splnilo, ale....
dom 11. září 2018, 08:55
The_Clicker: s VZV to byl pokus o vtip. Garáž se tu řeší dlouho a asi jen tak nevyřeší. Udělej si (nebo kup) rampy a můžeš se to dívat ze spodu i na sídlišti
The_Clicker 10. září 2018, 17:18
dom: na nějaké hjonde možná fajn, ale přece jen bych to radši řešil jinak ;)
Evlo 10. září 2018, 10:13
sheogh: existuje vetsi varianta podper, ktere maji kolem 70cm,
dom 10. září 2018, 07:24
V každé fabrice nejen v Brně mají VZV ;-)
The_Clicker 10. září 2018, 05:15
Ozivim toto tema s takovou evergreenovou otazkou: Jama/rampa/najezd v Brne a okoli? At uz volne pristupna nebo soukroma, ze by se dalo domluvit? Potrebuju kvuli lambde pod auto, zadny bordel ze me nebude.
Woyta 10. května 2018, 08:18
Jeste existuje trik s obrubnikem.
JLK 09. května 2018, 21:29
Goldies: videl jsem i podpery co se daji vytahnout na 70cm, ale s roustouci vyskou by se umerne snizovala moje ochota pod to vlezt.