načítám data...

Téma Škoda Favorit 135 alias "Hipster"

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Shackall 28. března 2016, 00:03
PepaSFI: O "masážním potahu" volantu samozřejmě vím, ale jelikož tento retro doplněk hrozí rozbitím huby a auťáku, nikdy tam nepůjde. Úpravu volantu už mám vymyšlenou, ale jelikož bude docela za ranec (na poměry Favoritů za megaranec), počká to, až budou volný peníze.

Žlutých vonítek je tam asi 5 ;-)
PepaSFI 25. března 2016, 11:15
tenkrát se nosily potahy na volant, takový navlíkací co se furt hejbaly. Nejlepší byly s ježkem, v rukodržících částech měly takové sadomaso "masážní" čudlíky. Dokonce se to pořád prodává.
A máš tam nesprávný vonítko. Zásadně musí být stromeček žlutý, vanilkový. Bylo období kdy v bazarech byly v každým autě aspoň dva. Protože i kdyby se v autě poblil pes, v kufru byla mrtvola a půl roku to bylo utopený po povodni pod mostem, vanilkový vundrbáum z toho udělá fakt voňafku.
VoFi 29. února 2016, 19:52
Shackall: jop, 300+ pošta zní fajn :) asi dobírka přijde nejlépe, ne? Tak mi můžeš poslat adresu do zprávy, zítra najdu nějakou krabici a ve středu pošlu :)
Bohužel, tapecírunk je černý..
Shackall 29. února 2016, 19:48
VoFi: Bomba! Navrhuju 300,- + zaplatím poštovné!
VoFi 29. února 2016, 19:46
Shackall: mrkni sem, jsou tam vidět jak potahy, tak trošku vnitřek auta..nesjem si totiž vůbec jistý jakou barvu sakra mají :D

http://www.autickar.cz/forum/tema/autickaruv-blesak/289/&count=8&page=2
Shackall 29. února 2016, 19:39
Yatka: Jj, myšlenka srazu na toto téma mi leží v hlavě už dlouho. Auta do roku 1997. Pěkně bych je rozdělil na sekce. "Privatizátoři" by byl třeba Buick Park Ave, BMW 8 nebo Mamut, "Diskotékoví králové" BMW 7, 5, Mercedes 124, Favority atd by byly v sekci "Naši tatínkové", do sekce "Mlaďoši a ostatní" bych chtěl přitáhnout aspoň jednu votuněnou 120 neb ještě lépe 100 (ovšem kde ji dnes vzít, že). Hudební doprovod alá S.O.S. Ovšem jaxi čas to začít řešit nemám, to by se musel té kraviny(?) chytit ještě někdo.

VoFi: Ježiš, tys mi psal zprávu a já ani neodpověděl. Jakou mají pls. barvu ty potahy? Co se týká dalších dílů, sháním zejména hnědé tapecírunky. Kidně s dírama po repro.
VoFi 28. února 2016, 20:00
Shackall: Inu netuším.. nechám na tobě poštovné..otázka zní copak mi za ně nabídneš? Sháním teď každou korunu na vlastní auto :D :) Kdyžtak mi můžeš napsat zprávu :) Jo a jestli sháníš nějaké díly, možná bych mohl též pomoci.. jednoho mám a čeká ho bohužel cesta do hutí..
Yatka 26. února 2016, 13:57
Shackall: Tyjo tak to už bude naprosto neskutečný! A s tím fialovým sakem to už vypadá na nějákej tématickej sraz...
Shackall 25. února 2016, 21:57
VoFi: Ale zajisté, že byl :-) Jak se domluvíme?

Tento příspěvek byl 25.02.2016 v 21:58 upravován.
VoFi 25. února 2016, 20:34
Nebyl by zájem osadu stylových tygrovaných potahů za nějakou symbolickou cenu? Bylo mi líto je vyhodit ale nějak pro ně teď nemám využití..
Shackall 25. února 2016, 13:23
Yatka: Díky, to byl záměr. A to jsem si ještě sehnal fialové sako, aby mě někde na srazu chtěli zavřít za potulku časem... Akorát jsem nestihl už dvoje Kafe a káry.

MiB: Škoda. Zachovalé akční modely, nedodrbané partou zedníků či nezmrvené tunerem, event. nenapadené kutilem, už pomalu začínají stoupat na ceně a takový Marathon nebo Black Line v původním stavu bude za chvíli stát nesmysl.

spooon: Jj, těch deset klacků ekovýpalné je peklo. Warana bych se bál, ale o 120 bych klidně uvažoval. Záleží, co od toho člověk chce. Ale čas od času potkávám kluka, který má Ladu 1500 jako daily driver a když opravoval, jezdil holt do práce weekendovkou Moskvičem.
spooon 25. února 2016, 11:13
taky sem přemýšlel o podobným hispter povozu, ale cena fáček už asi začíná stoupat, navíc vždy to je kupní cena + 10 klacků eko výpalný...

A o š120, wartburku a podobných nemá ani cenu přemýšlet :-D
MiB 24. února 2016, 11:07
když vidím, jak jste z toho tak unešený, tak tluču hlavou o zeď, že jsem loni prodal formana blackline dovezeného z IT(skoro bez koroze) v dobrém stavu s LPG za 10tis :-(
Nedy 24. února 2016, 10:55
Matěj: To zní jako plán. Můžeš si k Fiátku koupit jako víkendovou pilu Škodu Favorit... :-)))
Yatka 24. února 2016, 10:24
To je parádní! A nejvíc nejlepčí je ten bločko-držák s tou nahatou ženskou, ten tam prostě musí bejt! Je to tak moc autentický, že jsem se rázem přenesla o dvacet let zpět! Ovšem tak dokonalý peršany jsme v tom našem rodinném neměli.
M P 24. února 2016, 08:42
Dyť já vím, já na to auto vzpomínám rád. Než bylo zlikvidováno následkem nárazu do zadní části zbrusu nového Mercedesu ML, tak to byl pracovitý pomocník.
Teď proháním Fiat o výkonu 69 koní, takže na dynamiku Favoritu vzpomínám víceméně pokaždé, když ráno usednu za volant a nahodím:)
Shackall 24. února 2016, 01:58
Matěj: Tak Favorit mi nepřijde zase jako taková lemra, ztrácet začíná až tak od 80 km/h a celkem slušně drží stopu. A hlavně od toho člověk nic extra nečeká. Oproti Terannu je to celkem i raketa :-D
M P 23. února 2016, 19:30
Shackall: Tak samozřejmě, s tím dvouramenným kormidlem byl těžký život. Zejména když se člověk snažil Favorita pobídnout k většímu výkonu, což je pokaždé povinně doprovázeno rytmickým kýváním horní poloviny těla vpřed a vzad, tak ten tenký věnec příliš opory neposkytoval:D
M P 23. února 2016, 19:30
Shackall: Tak samozřejmě, s tím dvouramenným kormidlem byl těžký život. Zejména když se člověk snažil Favorita pobídnout k většímu výkonu, což je pokaždé povinně doprovázeno rytmickým kýváním horní poloviny těla vpřed a vzad, tak ten tenký věnec příliš opory neposkytoval:D
Nedy 23. února 2016, 18:15
Trinom: 35 tis.