načítám data...

Téma Společná garáž/dílna - Brno

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Goldies 09. května 2018, 17:46
sheogh: hele ty kozy vytahnes na cca 40cm a pokud ses dost odvaznej tak je jeste muzes podlozit drevenym spalkem a dostanes se jeste vic nahoru :-)
sheogh 09. května 2018, 16:57
johan: OK, mrknu na to, uvidim. Prave mam obavy z toho malyho prostoru pod tim, aby slo neco udelat. Ale jestli jsi delal napravy a v pohode, tak snad by to slo i u me
Goldies 09. května 2018, 13:20
Hydraulicky zvedak i podpery z mallu (nebo alza) a oboje v pohode :-)
johan 09. května 2018, 12:40
sheogh: lidl podpery mi udrzia X5, tak by si mali poradit aj s phaetonom. Jedna podpera ma nosnost 2 tony. Vyska podpier je trochu problem a praca je menej komfortna ale da sa. Menil som uz kompletny vyfuk aj napravy. Netreba sa toho bat :D
JLK 03. května 2018, 10:33
sheogh: Jeden nejmenovany nicitel vlastnich aut ma kousek od Brna luxusni garaz s jamou. Pokud ti nevadi behat po schodech tak je to jeste bezpecnejsi nez zvedak. Jen sehnat poradne podpery nebo se inspirovat u ostrilenych zavodniku a jit nizkorozpoctovou cestou.
sheogh 03. května 2018, 10:14
johan: Ono lezet pod autem z principu problem neni, akorat v takoveto poloze nic neudelam :-)
A jak pise JLK, na podperach z lidlu si pod to fakt nelehnu. :-)

Kamos prave tu garaz nekomu pronajmul s tim, ze na to uz prdi, ale treba o vikendu by mohla byt snad k dispozici...

JLK 02. května 2018, 14:04
johan: ja bych pod phaetonem na lidl podperach radeji nelezel D: vsak to vazi jako 2 normalni auta.
johan 02. května 2018, 12:29
sheogh: na toto stacia aj podpery z lidlu, pokial ti nerobi problem lahnut si pod auto :)
sheogh 30. dubna 2018, 14:23
JLK: Teoreticky jo, ale mozna ne, nejsem si prave jistej. Potrebuju vymenit tahlo rizeni, pricnej stab. a nejakou bizuterii kolem...
JLK 30. dubna 2018, 14:10
sheogh: a dat auto na podpery nad jamou by nestacilo? Ono najit garaz s jamou je preci o neco jednodussi nez dilnu se zvedakem.
sheogh 30. dubna 2018, 13:59
BonfireCZ: Presne, navic, vzledem k tomu, co potrebuju povymenovat me jama ani najezd nepomuze, protoze musi kola dolu :-/ Vercajk mam taky, ale ten prostor...
BonfireCZ 27. dubna 2018, 09:37
Tak by se mi neco takoveho hodilo... koukal jsem i po nejakych verejne pristupnych najezdech, vercajk mam, ale nejaka jama a pripadne strecha a steny by se obcas hodila, ze :)
sheogh 25. dubna 2018, 15:56
Znovu ozivuju toto vlakno. bohuzel, uz nemam moznost zapujcky vybavene garaze - nevi nekdo o necem v Brne a okoli? Podstatny je zvedak. Klidne formou placeneho pronajmu, nebo tak
Nedy 06. listopadu 2015, 09:52
Pro mě za Brnem je už trochu z ruky... Předpokládám, že jde o tu stodolu s volným prostranstvým v Čebíně.

Nicméně pro mě je to už trochu bezpředmětné. Jak jsem avizoval níže, potřeboval jsem to řešit poměrně rychle. Takže, jsem v pondělí podepsal smlouvu na garáž pro 2-3 auta... To ovšem nebrání v domluvě dalším lidem mezi sebou...
Trinom 05. listopadu 2015, 20:05
Já dvě. Každopádně včera mi volal kámoš, že by věděl o něčem větším a přitom levnějším v dědině kousek za Brnem. Ještě zjistíme podrobnosti.
Nedy 16. října 2015, 17:28
No moje představa od vaší se přece jen trochu odlišuje. Ale o kolik aut teď jde? Yaroush jedno. A Trinom?
yaroush 13. října 2015, 19:41
Já bych do toho šel.... teď by se hodilo jedno místo na stání, časem asi 2-3...
Trinom 13. října 2015, 19:33
Nedy: Šířím to dál mezi kámoše, takže očekávám, že se chytne i někdo další. Trojku měsíčně si v tuhle chvíli dovolit nemůžu, ale pokud by se to nějak rozumně rozmělnilo, tak bych se vůbec nezlobil a šel bych do toho hned. Osobně bych ale preferoval podíl podle počtu pekáčů, než "na půl" - je to férovější.

Tento příspěvek byl 13.10.2015 v 19:34 upravován.
Nedy 13. října 2015, 10:19
Tak to by bylo super. Nicméně potřeboval bych to řešit případně celkem rychle (cca horizont čtráncti dnů). Jsou v tom i kabriolety a rád bych je měl pod střechou... Takže budu rád, když dáš vědět.
Trinom 12. října 2015, 18:52
To není vůbec blbej nápad. Sice už garáž mám, ale nějaké skladovací prostory by nebyly od věci. V tuhle chvili bych využil max 2 místa, z toho jedno by byl projekt, který nepotřebuje mít možnost vyjet ven, takže by klidně mohl být někde vzadu v rohu zaskládanej jinýma autama.
Dám ještě echo kámošům, taky cosi hledali.