načítám data...

Téma Zimni priblizovadlo

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
GanGreen 15. listopadu 2017, 22:34
jo, má haldex, a jestli je to stejnej haldex jako byl v G4 tak se na něj klidně vy*er, ten byl spíš k na*rání než k užitku...
sheogh 15. listopadu 2017, 20:18
Goldies: TeTecko ma tusim jen haldex, coz je jen parodie na quattro...
Goldies 15. listopadu 2017, 19:24
Pánové, tak mě napadla ještě jedna možná zajímavá varianta.

Pro manželku už delší dobu hledám pěkné Audi TT 1,8T a teď otázka, původně jsem se díval hlavně po quattru, ale nejsem si jistej, jestli je opravdu ta čtyřkola nutná.. V koncernu se nevyznám, takže vůbec netuším, jak funguje. Poznám na okruhu rozdíl mezi quattro a nequattro? Auto bude fakt jen na okruhy typu Mýto a na víkendový pojiížďky. Jde o to, že se v Brně jedno možná 2 pěkné objevili a jedno je a druhý není quattro...

Takže bych možná koupil to TT a zabil bych dvě mouchy jednou ranou :-D

Tento příspěvek byl 15.11.2017 v 19:25 upravován.
spooon 15. listopadu 2017, 19:22
tak s tím bych tak úplně nesouhlasil. Megana sme měli a byl orezlej snad všude krom předních blatníků, který jsou nějak líp ošetřený.
Beny 15. listopadu 2017, 14:59
Megane I. Za pár šupů a je to spolehlivý. Skoro to nerezne.
spooon 15. listopadu 2017, 11:32
v ceně +- 20 litrů ber to nejmíň rezatý. Nic jinýho nemá cenu řešit. Takže mrkni na nejbližší nabídky z sauta (tak do 50km od bydliště) a co bude mít prahy a lemy blatníků, tak vzít :-D
A nebo poptat známý, jestli nemaj něco "do šrotu" s technickou. Takhle sem koupil Focuse za 17 tisíc, a za tři roky sem do něj nacpal asi 8 (komplet brzdy, + pár dalších kravin) a najel krásných 60 tisíc km a stále funguje, takže ideální kup :-)
JLK 15. listopadu 2017, 11:29
Goldies: No ja jsem oproti Twingu trochu zaujaty, na muj vkus je to az moc papirove. Radeji kup toho Saaba ;)
Goldies 15. listopadu 2017, 11:23
JLK: ja to mam fakt pres jednu krizovatku, v podstate to mam 10minut pesky, 2minuty autem na vesnici :-D
krab 15. listopadu 2017, 11:22
tak my ti Goldies něco vybereme :) Upřímně taky moc nevím co bych koupil ... ale chvíle v inzerci něco odhalí ..
JLK 15. listopadu 2017, 11:11
Goldies: Mozna jsem posera ale do prvniho Twinga bych se dvema deckama asi nevlezl =/
Goldies 15. listopadu 2017, 11:05
JLK: ty wole! Ten prvni Saab je krutej!
Goldies 15. listopadu 2017, 11:04
Petr 'Krab' Jeřábek: hele ja sem fakt skromnej :-D ocelavany najezd je cca 3000 mesicne. Ale fakt je mi jedno co to bude. Cena max 20.000,- ja se divam i po takovych blbostecj jako je Twingo, Fiesta, Puma...
krab 15. listopadu 2017, 10:45
Goldies: To je dobrý dotaz. Kamarád řeší něco podobnýho, ale má větší rozpočet, takže řeší zimní přibližovadlo + tažného koně pro Caterhama v sezoně, ale kolem kila.

V ceně kolem 20ti je to větší sranda ... Pošli mi ještě malinko víc informací, udělám z toho bazarového snílka + "ptejte se" ... Případně někdo jiný v redakci
JLK 15. listopadu 2017, 10:27
Goldies: trochu jiny druh zabavy https://www.sauto.cz/osobni/detail/saab/9-5/17533690

nebo o neco drazsi https://www.sauto.cz/inzerce/osobni/lancia, taky neni prvoplanove zabavne ale jako vice-mene zajimavy pracant proc ne.

Tento příspěvek byl 15.11.2017 v 10:35 upravován.
sheogh 15. listopadu 2017, 09:49
- Audi 80
- Suzuki Samuraj
- Subaru Outback
Goldies 15. listopadu 2017, 09:18
Pánové, ci by se dalo zajímavého pořídit v ceně plechcupového speciálu? Situace:

Pathfinder má ještě tak 2 měsíce čas než bude opraven
MRchou už fakt další zimu ne :-D
Ráno vozím děti do školky cca 1km
Požadavky:
4místa (dveře klidně 3)
Nesmí to být extrémně napadené kovomorkou
Mělo by to být aspoň trochu zábavné
Musí to mít stk, eko zaplacený
Spotřebu neřeší, druh paliva také ne
Po zimě půjde buď do šrotu nebo ji pošlu dál :-)

A teď do mě :-D