načítám data...

Téma Miata ( ̶z̶ ̶U̶K̶) z Německa

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
spooon 09. června 2019, 23:02
já teda furt nevidím důvod, proč by to nemohlo být z UK? Pravostranka, zvláště když je to jen jako víkendovka, život moc neztrpčí. A Někdo s tím jezdí i Daily...a hlavně v UK budou při stejným stavu o kus levnější než na kontinentu. Sic delší cesta, a trajekt, ale i tak to může být levnější.

A zas na druhou stranu bych se nebál ani koupě u nás. Ano, asi to bude trošku dražší, ale když vybereš od ideálně člena z fora, který ji má několik let a ještě o tom má i vlákno, tak máš tak dokonale zmapovanou historii, že servisní knížky může jen závidět. Já třeba takhle koupil, cenově byla v průměru na ČR (potřeboval to prodat rychle), vše mi o ní na místě řekl, nic nezatajoval, prostě takhle bych chtěl kupovat všechny auta...:-D

No rozhodnutí je na tobě ;-)
Bagett'o'mobile 09. června 2019, 22:13
UPDATE: Ok, díky za názory, tak chápu, že to není nejlepší nápad jet pro ni až do UK. Dejme tomu, že do Německa (u nás se mi moc nechce kupovat) - lepší rozhodnutí? Osobní zkušenost?
GanGreen 09. června 2019, 20:53
Beny: hele, píše tam že si bude plnit sen, tak to asi nebude na díly :) a rozhodně se nerozčiluj, spíš se tomu směju :D
Beny 09. června 2019, 20:27
GanGreen: Jinak to smysl nemá, asi jako každý pravostranný auto provozovaný u nás. Ale nevidím důvod se nad tím rozčilovat, každej svýho osudu strojvůdce.
GanGreen 09. června 2019, 20:08
Beny: přijde ti že to chce kupovat jako soubor ND? ;)
spooon 09. června 2019, 19:24
http://jdm-meeting.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4820

tady je docela vyčerpávající info
Beny 09. června 2019, 18:57
A proč ne? Jako soubor náhradních dílů se to vyplatí. Teda když to dokáže nějak pojistit na cestu...
GanGreen 09. června 2019, 18:12
Knightrider: přesně to sem si říkal... NB z Anglie, to je kauf století...
Nezn.uživatel 09. června 2019, 18:07
Bagett'o'mobile: Proboha uz ne. Další Miata. Proč do Anglie? Vždyť ten vehikl stojí pytlík buráků i tady.
Bagett'o'mobile 09. června 2019, 16:12
Ahoj,
definitivně jsem se rozhodl si splnit sen po delší době útrap Miatou (pravděpodobně NBéčkem).
Tož k věci. Chci si udělat pro ni výlet od Anglie. Chápu, že samotná cena auta není konečná.
Bohužel s tím nemám žádné zkušenosti. Takže bych se moc rád zeptal, jestli někdo neví o nějakém podrobném (a ideálně ověřeném) návodu, co zařídit a s čím počítat, případně vlastní zkušenosti. Čekám, že to nebude procházka růžovým sadem, takže shromažďuji informace, jak můžu.
Zatím jediný můj předpoklad je IMHO velmi dobrá angličtina.
Děkuji moc za každou radu a omlouvám se, jestli doubluju témata, ale rád bych to měl takhle v jednom.
M