načítám data...

Téma Lexus LS400 z Anglie

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
ToMyx 10. května 2018, 14:07
A teď si představ, že bys tam dorazil a zjistil to až na místě :-(
Ještě bych zkusil Švýcarsko, tam by mohl být taky nějaký zachovalý kousek.
Marek Brunner 10. května 2018, 12:31
Tak pán odepsal..smutek.
Marek Brunner 10. května 2018, 11:46
Mimochodem, dokáže někdo poradit s pojištěním?
Marek Brunner 10. května 2018, 11:18
Tak vám teda všem moc děkuju. Achjo..asi teda jo no.
Jakože dokud si to nekoupím, tak mě to asi nepřejde. Jen nevím, na co mi bude tohle, Miata, a daily..ale co, třetí auto je vždycky potřebný! :D
Chlapíkovi jsem už včera psal, a jak říká Kubajs, kdo by zvedal číslo nějakýho Východoevropana. Snad se ozve.:D
P.S.: Nějaký blázen tady, kdo by si chtěl 24.5. odletět se mnou do Anglie a přivézt si něco taky? :D
zimbic 10. května 2018, 10:43
Pořád tě to nepřešlo? Na to lze říct jen DO TOHO! :D
JLK 10. května 2018, 10:12
sheogh: jestli to sezene za tyto penize tak to nepotrebuje prodat, ten budget zaeviduje jako kratsi dovolenou a auto zustane jako prijemny side effect.
sheogh 10. května 2018, 09:49
Ja bych proste auto s volantem napravo nechtel. Jezdit se s tim da, ale treba ve meste budes strasne nadavat kazdej den, kdy s tim pojedes. A bude se to blbe prodavat
Nedy 10. května 2018, 09:27
Jdi do toho! Pak mi povykládáš, jaký to je vlastnit něco takovýho za pár korun. :-)
Marek Brunner 10. května 2018, 07:14
Ahoj všem, poslední více než dva roky mám nutkání koupit si LS400. Vždy jsem byl odrazen okolím pro drahé díly, a taky tím, že jsem to auto vlastně vůbec nepotřeboval. No..nepotřebuju jej stále. Na půl roku mne to díky Miatě přešlo..ale je to zpátky. Na české inzerci člověk aby něco slušného našel, nelze. V říši je ta situace obdobná, ale s tím, že jsou drahé. Tak jsem se rozhodl, že by to mohl být nějaký kousek z Anglie.

Našel jsem si tedy tento: https://www.gumtree.com/p/lexus/-lexus-ls400/1297946138 za hubičku.
Je tu někdo, kdo by mne odradil od podniknutí této šílenosti? Nebo povzbudil, abych pro to nakonec dojel? Nebo doporučí něco jiného? Chci pohodlnou jízdu jako na obláčku, automat, vyhřívané všelico, spolehlivost a sedan. Spokojím se i s kupé samozřejmě:) nejlépe, aby s dovozem auto nevyšlo na více než 50 tisíc..