načítám data...

Téma Kamera do auta – člověk nikdy neví

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Goldies 01. května 2017, 19:19
Tak mám otestovánu tu A119S a za mě teda paráda! Máme v tom 32G kartu a nahráváme v plném rozlišení. Všechny RZ krásně čitelné, ani přímé slunce díky polarizačnímu filtru není problém. Ještě se podívám jak vypadají záběry z noci.
Evlo 01. května 2017, 18:47
Tomáš Trýska: Tak ten Junsun s100 ma IMX332

Tento příspěvek byl 01.05.2017 v 18:47 upravován.
Trinom 28. dubna 2017, 19:56
jc: Obecně.
Jinak LED světla jsou na kameře spíš na škodu, než k užitku. Proto je taky žádné lepší kamery nemají. Je to jen prachsprosté mrhání prostředky a ve většině případů i klamání zákazníka.
jc 15. dubna 2017, 07:32
Myslis A119 nebo tu z aliexpresu? Ta A119 je tvarove super, jen by mohla byt o neco mensi. Ta aliexpresi bude asi hodne nenapadna, ale chtelo by to vic referenci a treba i nejaky informace o rozmerech (aby se dalo zjistit, kam se vejde). Takze jsem objednal 119S...
Co se tyce vnitrnosti, v obojem jsou dobry cipy od Sony. A119S ma o neco novejsi, lip zvlada tmu. Ale ani v ty aliexpresi neni spatny a hlavne ani jedna z tech kamer nepotrebuje ty srandovni LED svetylka, co se kamere marne snazi rozehnat tmu pred autem a jsou na silnicich casto videt :-)
Trinom 13. dubna 2017, 19:22
jc: Koukám, že se už číňani poučili a většina nových kamer už má tenhle tvar. Že jim to trvalo. Teď do nich ještě nacpat kvalitní čipy a bude to špica.
jc 07. dubna 2017, 12:46
Goldies 05. dubna 2017, 10:40
jc: Dal sem na tebe a objednal ji manželce k narozeninam, tak snad bude spokojenost :-)
Trinom 05. dubna 2017, 07:03
jc: Osobně mám starší provedení pod označením A118 a naprostá spokojenost. A119 by měla být ještě lepší.
Trinom 05. dubna 2017, 07:02
jc: Osobně mám starší provedení pod označením A118 a naprostá spokojenost. A119 by měla být ještě lepší.
jc 23. ledna 2017, 17:02
Dobry zdroj informaci ke kameram do auta je https://dashcamtalk.com/
Ja mam viofo A119S (S = novejsi cip od Sony).
Smerak 22. prosince 2016, 12:37
Ale tak tahle stojí asi jen 1200, to by celkem šlo ne?
beastar 21. prosince 2016, 13:13
Já mám Truecam A7S třeba tady mají jí skoro všude ve známějších elektro e-shopech namátkou třeba czc za jedinou vadu považuji to že je docela velká takže nevhodná do menších aut a docela drahá i přestože když sem to srovnával (kvalita záznamu, funkce) s konkurencí co sem náhodně potkal tak i kamerky o 1,500 levnější dělali totéž.
Smerak 21. prosince 2016, 11:19
Koukal jsem na ně a nějak přesně typ můžeš doporučit? Já jsem koukal ještě na kamery na alze a celkem mě zaujala od lamaxu c3, stojí asi 1200, což je skoro zadara – viz. https://www.alza.cz/hobby/lamax-drive-c3-d4052020.htm?o=1
Evlo 20. prosince 2016, 13:35
Smerak: blackvue
Smerak 20. prosince 2016, 12:11
Okey, tak asi si řeknu Ježíškovi, sice je už trošku pozdě, ale snad nějakou seženu. Jinak jakou byste mi mohli doporučit? Jakou máte třeba vy?
M P 19. prosince 2016, 18:56
Kamera je určitě dobrá, a snad se bude hodit i v případě nějakého soudního sporu. Ale má to taky stinnou stránku a to tu, že se člověk sám může natočit při nějaké nekázni, a to se pak v případě průseru moc použít nedá:)
beastar 19. prosince 2016, 17:45
Mám ji. V podmínkách provozu ( něco mezi Botswanou a Itálií ) u nás se rozhodně vyplatí a ano pomohla mi především v jednání s pojišťovnou když mě dement v autobuse MHD najel ze zastávky metr před auto s tím že v zákoně je že má přece přednost když vyjíždí ze zastávky akorát mu nedošlo že nesmí a ohrozit nebo omezit já sem jel na převozce s připojištěným BMW X5 ( spadá podle nich už do kategorie luxusní a tak to všechno prověřují kvůli podvodníkům s pojistkami ) a oni se samozřejmě cukali když měli plnit. Ano, je to extrém případ ale využiješ to i normálně když tě třeba někdo bude úmyslně ohrožovat prostě je to k nezaplacení.
JLK 19. prosince 2016, 15:04
Smerak: jeden kamarad si takhle v 18 letech s cerstvym ridicakem pujcil rodinnou Vectru caravan aby jel na rande s jeho tehdejsi holkou. V 18 ji samozrejme nemel kam pozvat 'na kavu', takze se ten obr prostor vzadu v caravanu docela hodil. Jen zapomnel, ze tam tat'ka dal kameru co se automaticky poustela po nastartovani motoru, a jelikoz motor nechal bezet kvuli teplu na palube tak byl tat'ka nechtenym svedkem jejich hratek. Jeste ze ta kamera natocila jenom zvuk a otresavajici se prazdne parkoviste =D Ale i to bych moc zazit nechtel.
Ale vazne, asi bych tu kameru tam radeji mel. Nestoji to moc, ale kdyz nahodou potkas nejakeho agresivniho blba nebo vybrzdovace tak to prijde vhod mit to natocene nez se snazit policii dokazat ze nejsi osel ty.
Smerak 19. prosince 2016, 12:35
Ahoj lidi, chci se zeptat, máte někdo zkušenost s autokamerou? Jestli se vyplatí, popřípadě jestli vám někdy pomohla při řešení nehody nebo tak.