načítám data...

Téma Jaký daily - cca 70k

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
CZmisak 08. října 2015, 06:53
Primera P12 - možná nerezne, ale jinak asi stejný jako Compact - prostě je to ošklivý.
C2 - v manuální převodovce proč ne, automat nechci.
Fabie - není v tom žádnej pořádnej benzinovej motor, Polo GTI by ale třeba šlo, jenže to má podobnou dostupnost jako Yaris TS.

Pánové, původně jsem byl rozhodnutej jít nejspíš do Civica, ale koukám, že ten Focus by fakt nemusel bejt marnej... Navíc Fíkus by se dal i na LPG, pak by to zas bylo o trošku lepší.
Nedy 07. října 2015, 23:04
Ještě doplním Pandu k těm Focusům. Diesel rozhodne za žádných okolností nebrat! Provozuju FF I několik a rozdíl v provozních nákladech diesel/benzín je opravdu markantní. Nehledě na to, že z dieselů opravdu jede jen ta nejsilnější varianta.

Mám-li to shrnout. Pokud Focus, tak jedině benzín a buď 1,8, nebo 2,0. Jinak Tě bude štvát, že tak dobrý podvozek má tak slabý motor... Jinak, pokud si dáš pozor při výběru, aby auto bylo v pořádku a nerezavé, tak až na zmíněný posaz to jsou naprosto perfektní auta, která je radost řídit. Co se interieru týče, to je otázka vkusu. Nicméně dobrá zpráva je, že jsou neskutečně odolné a až na nějaké detailíky vypadají stále perfektně - neopotřebovávají se.
JLK 07. října 2015, 22:53
TheLH: Nedavno se tu nekdo ptal ohledne Citroen C2 - VTR by asi taky nebyla spatna, pokud ti nevadi prevodovka v tom.
onsad 07. října 2015, 19:46
Pokud nemáš žádné podmínky, co tak Škoda Fabia z malých aut? :) A potom Renault Megane, Peugeot 406, a je toho víc.

Z Japonců Nissan Primera P12, už by neměl reznout, ale zas tam není vhodný benzíňák.
CZmisak 07. října 2015, 18:11
Milan: Protože předchozí generace Civicu hnily stejně jako Galant - stačilo se na to blbě podívat a už to bylo. ;)
A zachraňovat to 10 let po začátku výroby už tak nějak postrádá smysl, protože jednou napadený už nezachráníš.

Panda: Interiér toho vypadá... mno.. zajímavě. Nicméně jestli to bude fungovat, tak by mi to až tak nevadilo.
Ale pořád mě to táhne směrem Japan...

Tento příspěvek byl 07.10.2015 v 18:19 upravován.
Milan 07. října 2015, 17:31
Proc by ti civic mel shnit? Jestli se o to bojíš, tak si to auto ošetři. Zabere ti to odpoledne a pár korun. Tomuhle argumentu moc teda nerozumím. To je takovéj problém si pro klid duše koupit par produktu a štětku a věnovat tomu trochu času? V živote mi nic neshnilo....
M P 07. října 2015, 16:21
Focus I FL probehl v roce 2001, hledej auta s blinkry v prednich svetlech, ne v narazniku. To auto mam moc rad, jezdit s nim do zatacek je velka radost, je to prekvapive pohodlny i na dlouhy cesty (cely den v aute se da bez problemu prezit). Sedi se trosku vys, ale po case to prestanes vnimat.
Skoda, ze nema nejaky rozumnejsi benzinovy motor, prijde mi to vsecko takovy nijaky. 1.8TDCi je dost ziva, ale krom toho, ze jezdi za 5-6litru, nema moc vyznam.
Jo a interier je teda vyzivny sam o sobe. Ovladaci prvky jsou v pohode, ty drzi a vypadaji dostatecne kvalitne. Ale vyplne dveri a podobne dily, to je snad lisovane z konskych sracek nebo co.
CZmisak 07. října 2015, 14:47
Alfy jsem vyřadil z důvodů nespolehlivých twinsparků a složitých náprav: Toho, že něco hrká, tluče, případně dělá jinej bordel, jsem si s Galantem (4x multillink) užil už dost (ale zas člověk nějak neřeší, jak rychle se podívá do zatáčky, prostě jen otočí volantem a ono to tam jede). BMW mě nějak neberou, navíc Compact mi připadá silně ošklivej.
Za Fočus díky, na ten jsem zapomněl, od kterýho roku je facelift?
A když už jsme v té Itálii, co Fiat Punto Sporting?

Tento příspěvek byl 07.10.2015 v 15:03 upravován.
Vavris Vavrisovic 07. října 2015, 14:11
Doplnil bych klasickou alternativu - Focus I poFL. A určitě bych se podíval po Alfách 147/156 poFL - sice provozní náklady budou o něco vyšší, ale jsou to Alfy a navíc v daném rozpočtu půjdou sehnat docela mladé kousky :-)

No a ještě se nabízí E46 316ti Compact, pakliže by bylo po chuti trocha zadního náhonu...
CZmisak 06. října 2015, 18:15
Ahoj, vybírám auto na denní ježdění za cca 70k. Podmínky více méně žádný vážný, jediná důležitá je, aby to nebylo shnilý. Rok +-2002, spíš něco menšího, objemově do 1.8 a výkonově by to mohlo mít minimálně 70 kW. Nepotřebuju kufr a prakticky mi stačí 2 sedačky. Do teď jsem jezdil Mitsu Galant 1.8 1994 na plyn a jednak to hnije před očima a druhak je to už zbytečně velké.
Koukal jsem po Hondě Civic 7G 1.6 Vtec, ale furt ve mně hlodá červ "Ti to zas shnije, nekupuj si to". Další alternativy jsou Yaris 1.5 TS (špatně dostupný) a Ford Puma posledního roku výroby (buď bouranej nebo shnilej). Napadá vás ještě nějaký model, o kterém by se dalo uvažovat?

Tento příspěvek byl 06.10.2015 v 18:17 upravován.