načítám data...

Téma Garáž autíčkáře: Chcete mít článek tom svém na autíčkáři?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
krab 22. srpna 2017, 07:23
Safo: to muzeum je o nákladních veteránech Tatra a i tam jsou závodní nákladní Tatry, to bude velmi zajímavá věc. Je to na Praze-západ, ale není to moc známé. Ale otevřené, nebo čas by majitel mohl mít až od podzimu. A máš pravdu, je toho hodně. Ještě třeba mě se hodně líbí muzeum amerik v Nové Bystřici, tam jsme zabloudili nějak loni když jsme byli na kolech...

Jinak téma pro Luv a Evlo : já si myslim, že jsem pochopil. Jenom neumím říct, jestli tohle chce Autíčkář dělat taky tak jako Jalopnik a jiní. A navíc, Jalopnik je hrozně velkej. A i tady existuje něco jako "Autíčkářův hejt" Třeba ten článek o tom, že BMW motory jsou shit jsem četl už dřív.. jak říkám, než člověk udělá na něco nějakej takovej "hejt" nebo na něčí práci, musí si být sakra jistý, že nemele nesmysly.
GanGreen 22. srpna 2017, 05:09
luv: jeste ze tady nejsme na jalopniku co?
luv 21. srpna 2017, 23:46
> Evlo: To je debata o fakt o ničem... Luv tu zmínil nějakého člověka který měl zásadní problém s prodejcem Emil Frey a vlastně já ani nepochopil proč to sem dával a co by od Autíčkáře či ode mne očekával.

Jak jsem jiz psal .... na jalopniku se podobne clanky vyskutuji relativne casto - jalopnik to totiz povazuje za svoji povinnost.

http://jalopnik.com/tow-truck-driver-caught-on-video-taking-nissan-gt-r-for-1788281588
http://jalopnik.com/lazy-idiots-at-lube-shop-cut-hole-in-audi-s4s-aero-pan-1748394648
http://thegarage.jalopnik.com/what-the-hell-jiffy-lube-1782172003
http://thegarage.jalopnik.com/bmw-engines-are-gigantic-pieces-of-shit-1784684330
http://jalopnik.com/here-are-your-most-awful-dealership-stories-1795422700
http://jalopnik.com/subaru-dealer-holds-brz-hostage-after-facebook-stalking-1795828438

atd. atd ...

Uz chapes?

Tento příspěvek byl 21.08.2017 v 23:52 upravován.
Safa 21. srpna 2017, 23:32
Pan Krab: Rádo se stalo, stejně jsi ho určitě znal i před tím, než jsem ti napsal. Ve Zbuzanech jsem byl na soukromé prohlídce v roce 2012 a moc se mi tam líbilo, i s panem Příhodou jsem měl tu čest krátce mluvit. Už tehdy naznačoval nějaké problémy, ale že to dospěje až tak daleko, jsem netušil. Tak se to snad povede příští rok obnovit v těch Vysočanech...
Btw. jaké další soukromé muzeum máš na mysli? Já vím o krásných autech v depozitu NTM v Čelákovicích, která se v Praze na Letné nevešla. Pak o nějakém maníkovi s Jawami někde na Benešovsku a taky o muzeu sportovních aut v Lánech. Ještě je něco tady kolem Prahy dalšího? :o)
EDIT: Jo a ještě káry ze socíku v Terezíně, jsem úplně zapomněl - ještě že bydlím hned vedle, že... A naopak ameriky na Rakovnicku... :o)

Tento příspěvek byl 21.08.2017 v 23:40 upravován.
krab 21. srpna 2017, 23:14
Safo : dík za tip. Rozhodně, v plánu toho je víc a to je v okolí kde bydlím ještě jedno zajímavé soukromé muzeum jedné věhlasné české značky. Tyhle věci bych sem postupně občas přinášel. Tak jsem rád, že mám na to i čtenáře :) Že tu není jen poptávka po ideálně nových autech...

Evlo : já tě i chápu celkem, ale nejsem žádnej ombudsman nebo právník, nebo investigativní novinář nebo tak něco... tyhle věci nejsou jednoduché hned snadno a rychle hodnotit. To taky můžeš skončit tím, že tě někdo bude nakonec žalovat pro pomluvu nebo tak něco...
Safa 21. srpna 2017, 22:09
Pan Krab: Abych se vrátil k původnímu záměru pana Kraba ohledně tohoto vlákna, jak jsem ho pochopil - zkus si domluvit schůzku s panem Příhodou. Teda, ještě vloni bych tě normálně poslal do Zbuzan, ale... No si to přečti sám. http://www.automuzeumpraga.cz Každopádně jen ten pán opravdu zajímavá osobnost a rád si o tom, co je v celé té věci nového, přečtu... ;o)


Tento příspěvek byl 21.08.2017 v 22:12 upravován.
Evlo 21. srpna 2017, 21:53
Pan Krab: skoda, ze to nechapes, ale takovych lidi je tu vetsina.

Zjevne z toho co tu pisu, a z toho co pise ten pan s Outbackem to neni problem jednoho dealera nebo jedne znacky, kamarad ma stejny problem jeste u jine znacky (tj. uz 3 znacky s timto problemem a nespocet autorizovanych servisu), jen to proste neresi, .... no protoze si to auto muze fakt dovolit, nebo jak to napsat nedebilne nevim.

Tento příspěvek byl 21.08.2017 v 21:58 upravován.
krab 21. srpna 2017, 21:08
Evlo: To je debata o fakt o ničem... Luv tu zmínil nějakého člověka který měl zásadní problém s prodejcem Emil Frey a vlastně já ani nepochopil proč to sem dával a co by od Autíčkáře či ode mne očekával.

Pokud má někdo reklamaci na novým zboží ( autě) , tak prostě řeší a ty práva jako spotřebitel a zákazník má. To, že třeba ta či ona pobočka mezinárodní dealereské sítě funguje hůř v ČR a nemá zkušené mechaniky například, to není téma aby o tom web o autech psal. To je jejich problém ( toho dealera) , je velká konkurence, ten který nefuguje korektně k zákazníkovi na trhu sám nakonec neuspěje.

Do Beastara se taky nenavážejte zbytečně jen kvůli tomu, že jeho profesí je prodej aut. Naopak, tady veřejně jako jeden z mála diskutujících řekne, čím se živí. A nemyslím si že on je zrovna jeden z těch desítek "soukromých" prodejců na bazoši snažící se prodávat čerstvě dovezenou past na makovce .. když bych parafrázoval "Monte Karlo" Petra Čtvrtníčka :) Na to zkrátka stačí selská logika.

Téma fóra mělo být o něčem jiným : smysl bylo třeba najít zde nějakého skrytého veteránistu nebo fanouška zajímavého auta o kterém by si tu rád přečetl a popovídal o tom s Krabem :)
Evlo 21. srpna 2017, 20:47
. nakonec trolla krmit nebudu

Tento příspěvek byl 21.08.2017 v 20:49 upravován.
beastar 21. srpna 2017, 20:07
luv: Zapomínáš trochu na to že doba je jinde a překupník je něco jiného. To si pleteš zase s drogama. Mimochodem co děláš ty? Že soudíš lidi podle jejich práce... exekutora? A jestli nebude třeba chyba v tobě? Že tomu prostě nerozumíš a myslíš že jo... Ne jasně za to může bazárník a překupník... takový nýmandy mám nejraději hlavně v reálu .... :D

Tento příspěvek byl 21.08.2017 v 20:08 upravován.
beastar 21. srpna 2017, 20:04
Sorry kluci, ale nových aut sem měl několik pravda ani jedno nebylo Subaru a tak podobně. Nikdy sem neměl nikde problém. Jasně občas je něco dražší, než člověk čeká a tak, ale jako že bych dopadl takhle to tedy ne. Takže ano vypovídá to o mě něco. Rozumím autům a věcem kolem nich a nejsem z těch, co pořád jenom pěkně po česku brečí jak všechno stojí za hovno. Neříkám že je vše růžové a super, ale všechno lze řešit a nakonec pokud máš problém tady jeď do Polska, Německa kamkoliv však je to jednou za čas ne?

To zase ne přece neprojedu benzín za 2,000 Kč. Jak typické chtít šetřit a chtít TOP služby a servis. Takže tvůj příspěvek o tobě taky dost vypovídá:) Nekupuj nová auta a jezdi si v ojetém tam ti to Venda v garáží na růžku někde rád opraví za dvě kila na hodinu a bude to top job to je jasný,)
Evlo 21. srpna 2017, 19:28
GanGreen: Tak jasny, chapu te, treba tohle je duvod, proc, alespon pro me, je uz koupe noveho auta nesmysl a to jsem z tech co si kupuji ty sportaky, ktere, kdyz si nikdo nekoupi, nikdo nebude vyrabet, ale proste sluzby kolem aut v CR me odradily, kdyz do toho novinari prat nebudou, nezlepsi se. Ja to resil primo s dovozcema ten se me vysmal. V CR proste jedine rocni operak, jedine od skodovky.

Doufam v tunu clanku co nadavaj na to, ze lidi jezdi konfekci a nekupuji brz, mx-5 apod. Souvislosti.

Tento příspěvek byl 21.08.2017 v 19:30 upravován.
Evlo 21. srpna 2017, 19:24
beastar: ten prispevek o tobe dost vypovida

jinak ja nejsem ten s tim outbackem, ale mel jsem s novym autem uplne stejny zazitek, zpetne se tomu fakt smeju

Tento příspěvek byl 21.08.2017 v 19:25 upravován.
luv 20. srpna 2017, 15:35
Nebyl, v CR bych si auto opravdu nekoupil, a to prave proto, ze mam zkusenosti ve stejnem duchu jako pan se Subaru, snad se vsemi servisy, bazarniky a dealery co jsem kdy zkousel. Vyjimky jsou opravdu pouze jednotlivci a ty verejne zminovat fakt nebudu..

Na jalopniku podobny clanky vychazeji relativne casto ;).
krab 20. srpna 2017, 15:12
luv: a to jsi byl ty ten postižený? S tím Outbackem?

Totiž jak píše GanGreen, já třeba za sebe bych si troufnul napsat něco ve smyslu "Občanské Judo" jedině ve vzácným případě, kdy vím opravdovou realitu.. jinak ale myslím Autíčkář zůstává tématicky jinde. Prostě u aut. Takovéto věci a nedej bože politiku rozhodně na této stránce nacházet nebudete.. Minimálně já tedy chci čistě psát o autech a to ještě navíc o těch která mě baví :)
GanGreen 20. srpna 2017, 13:05
A já tedy upřímě doufám že redakce se takouvou kravinou nebude vubec zabejvat, protože tohle neni Občanské judo ale Autíčkář!!!
luv 20. srpna 2017, 12:57
Tedy doufam ze se na autickari dockame clanku o tom Outbacku a dozvime se i pohled z te druhe strany (a redaktori autickare budou na vsechny ocividne lzi od Freye reagovat dokud z nej nedostanou pravdu, resp. ... dokud se s nima neprestane bavit) a jako bonus bude interview s beastar jak by ten problem resil on (neresil, protoze by si tech vibraci ani nevsiml).

Pak vam klidne pujcim i svoje auto/auta k "recenzi".

Tento příspěvek byl 20.08.2017 v 13:00 upravován.
GanGreen 20. srpna 2017, 12:37
luv: vzhledem k tomu že má ale pravdu je tvuj výpotek naprosto irelevantní...
luv 20. srpna 2017, 00:39
zapomel si dodat, ze si sam prekupnicek
beastar 19. srpna 2017, 13:18
No ono taky spotřebitelé u nás jsou vždycky nejchytřejší(někteří) A servis, bazar, obchod, salón stojí vždy za hovno. Kdybych tomu měl věřit nesmím kupovat už nic. Češi rádi pláčou a svádí svou debilitu hnanou naivitou a senzací a chtíčem slevy na ostatni. To teda není případ tady dole z příběhu. Na netu je ale často nablinkáno jen proto, že dotyčný je idiot a tak si vylije srdéčko a bleje na servis, restauraci atd.atd. Zajímavé je že já v drtivé většině nemám nikde s nikým problém. Jestli ono to nebude taky někdy v lidech samotných. Jednou dement všude dement. Takže přitom kolik dělá Frey aut mě nějaký jeden Outback nerozbrečí. A kdyby se to stalo mě? Budu jednat a ne bulet u netu.