načítám data...

Téma Autokros někdo?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Klouczech 27. června 2019, 13:15
GanGreen: Díky :D

V Přerově to byl docela mazec, hlavně někteří soupeři...

GanGreen 25. dubna 2018, 20:37
Supr, bylo krásný počasí, ideálka vyrazit... a já se tam zas doprdele nedostal :(
Ted sem dokoukal video, ty jim to tam hrozně nakládáš :D gratuluju k vítězství!!

Tento příspěvek byl 25.04.2018 v 20:42 upravován.
Klouczech 25. dubna 2018, 14:13
První závod letošní sezóny!
Klouczech 13. dubna 2018, 14:19
Buggyrent by měl půjčovat Kartcross a na jedný akci jsem s nimi byl a bylo to OK.

Sezóna již začíná.
Měli jsme 1. letošní testování, tak jsem zksuil změřit rychlost a přetížení v bugině ;)

spooon 10. dubna 2018, 21:10
ani nás nenechali jet pořádně ani v tom Coltu. Podle mě, jim tam jezděj asi jen běžný řidiči, který na okruhu nikdy nebyli, a pak je to pro ně dobrej zážitek.
RTjohny 10. dubna 2018, 17:52
Pamatuji si, ze jsme byli pred par lety jeste za casu bugy. Neumim si proto predstavit, jak jim tam s tim nekdo mohl bourat, kdyz vsude stali a nenechali te jet. Pritom jsme na zacatku podepsali papiry takove, ze by nam spis vzali ledviny nez by jim zustal sram na bugine.
Takze taky spatny zazitek.
spooon 09. dubna 2018, 21:37
v Sedlčanech sem byl s kámošema, no byla to taková hurá akce. Jednou večer na seznamu v tipech na nákupy, nebo co to bylo za ptákovinu, sem zahlídl akční voucher na 10min. v bugyně na sotolině za tuším 500,-. Tak sem si říkal, to by mohlo být to pravě. Objednal jsem i pro kámoše. Než sme se rozhodli voucher využít, tak nám volali, že už bugy nepučujou ale že maj upravený auto, jestli to chcem. No vzali sme to, a po příjezdu na nás čekal starej vykuchanej Colt s klecí na totálně sjetejch pneu - prostě plechcup auto. No když už sme tam byli, tak sme si každej zajeli a nic moc. Nejdřív s každým objel intruktážní kolečko, kdy instruktor sám řídil. Když vezl mě, tak dostal hodiny, a to nejel ani moc rychle. A pak když sme jezdili, tak nás pořád zastavoval, a říkal, ať nejezdíme tak rychle...takže zážitek nakonec docela na hovno. A od tý doby mě to ani neláká. To si radši zablbnu s plechcup autem na okruhu.

Jo bugy přestali půjčovat, že jim tam s tím lidi furt bourali...:-D
M P 09. dubna 2018, 11:06
Vojta Nekvapil: to bylo někde u "dálnice" v Modřicích, ale mám pocit, že už jsou tam jen motokáry
Woyta 09. dubna 2018, 10:14
Ja vim, ze akorat nekde u Brna byval Favorit Cross kde pronajimali Favority na svezeni.
GanGreen 08. dubna 2018, 21:57
Vzhledem k tomu že jsem z Humpolce, je mi autokros celkem blízkej, ale bohužel poslední roky něják nebyl čas se na závody zajít podivat :-/

Vojta Nekvapil: taky bych si to někdy rád zkusil, v životě jsem s autem neblbnul mimo asfalt...
Woyta 08. dubna 2018, 20:46
No zavodit primo nechci ale nekdy bych se nejakym starym autem na sotoline rad projel. Ale tady se asi trackdays nedelaji.

Tento příspěvek byl 08.04.2018 v 20:47 upravován.
Klouczech 07. března 2018, 13:30
Hoj, jsou tu nějací fanoušci autokrosu?
Já jezdím Kartcross, což je podle mě zajímavá disciplína jak pro lidi, tak pro jezdce i jeho peněženku (pokud není crash)