načítám data...

Téma GanGreen a jeho car's

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
GanGreen 08. června 2016, 20:09
Diky panove, jsem rád že zdejší autíčkáře aspoň něčim zaujme i obyčejný auto jako je Corsa... :)
Na přestavbu podvozku dojde určitě, pokud tam teda bude pasovat... Motor je ve hvězdách, ale když bude "pár" peněz navíc, tak bych moc rád...
Nedy 08. června 2016, 17:09
Za mě velmi pěkné denní jezdítko. Jsem zvědav, jestli dojde na úpravy...
Nezn.uživatel 08. června 2016, 15:39
Ty hnědý sedačky jsou pěkný. Mám rád barevný interiéry. I ty větší kola na tom vypadají dobře. Nijak by mně neurážely. :-)
GanGreen 07. června 2016, 12:56
Jo pánové, barva iterieru byla jedna z věcí, která mě přinutila se na ní dojet aspoň podívat, taky mě to totiž na fotkách velice zaujalo :)
Jinak živý základ to jistě je, na normální ježdění by to bylo víc než dostačující a řikám si že 1.2 se 75poníkama by byla taky fajn, ale když to člověk občas vezme u huby, tak ani 90 neni dost...rozumime si ne? Převodovka je dost do krátka, ale abych pravdu řek, kolik točí při dálničních 130ti to nevim, mužu zkusit a doplnit info ;) ale neni to niják šílený, vim že na trojku se rozjede někam ke stovce, ale to už lížu omezovač... jak řikám, někdy to mužu vyzkoušet, pokud by to někoho vážně zajímalo...

Edit:
Nedalo mi to a jel sem to prubnout... na 3 v omezovači (6500ot/min) cca 125km/h dle tacho
ve 130km/h na 5 točí cca 4100...

Teď už záleží na zvážení každého soudruha zda je to krátká nebo dlouhá převodovka :D

Tento příspěvek byl 07.06.2016 v 14:46 upravován.
Vavris Vavrisovic 07. června 2016, 12:45
Ten interiér má velmi vkusnou kombinaci :-) Těch 90 koní v céčkové Corse je prý fajn, takový živý základ.
M P 07. června 2016, 12:36
90 koní? ty se máš! :D A ta barva interiéru je dost překvapivá, ale super. Jinak teda u 1.2 mi přišlo, že je dost na krátko zpřevodovaná, jak je to u 1.4?
GanGreen 07. června 2016, 11:25
Zdravím, nejsem si uplně jistej, jestli budou moje auta někoho zajímat, ale i tak vám to sem nacpu...
Začal bych asi aktuálním (aktuálně nejpoužívanějším) povozem.
Je to Opel Corsa C 1.4 16v ecotec zakoupená cca v polovině unora tohoto roku. Na to že jsem jí kupoval z bazaru, si myslim že byla (nebo spíš stále je) v celkem dobrém stavu... Už když sem jí tam nastartoval, bylo znát že vejfuk neni ve formě, ale pořád sem radši že je tam schnilej originál než aby tam byla 100x zavařovaná hrůza bez catu atd... Česho jsem si bohužel nevšimnul, je dirka v přednim okně, od koupě by mě to asi neodradilo, ale mohla se uhádat ještě nějáká slevička na opravu... Když jsem byl auto projet, byl jsem celkem mile překvapenej, že nikde nisc netuluče, auto jede rovně a jediný na čem je znát unava sou tlumiče, nikde netečou, ale už je na nich znát že maj něco najeto, takže bude výhledově výměna...
Po koupi přišel na řadu klasickej servis, rozvody, olej, filtry, svíčky kompletní kontrola na zdviži (která neodhalila žádnej zásadní trabl) a tak sem nasednul a jezdim... užívám si 90poníků na 900kg a zatim jsem z toho celkem nadšenej, malý auto a kola v rohu karoserie, to je pro mě zaručenej recept na zlepšení nálady...
Včera mi na Corsičku přišli "nový" 15" kola... byla na 14" a tam sem sjel starý zimaky který sem doufal dojezdim až do zimy, no nestalo se, a když sem přemýšlel že jí celou nově obuju, napadlo mě koupit spíš ještě jednu sadu disků ideálně i s nějákýma pneu na dojetí sezony a tak se stalo, koupil sem BBS-ka puvodem z nějákýho VW, no myslim že jí slušej, posuďte pak z fotek sami... pro porovnání tam dam i foto po dovozu na 14"

V plánu je toho víc, ale na co se dostane to jen těžko odhadovat:
- nová zimáky + na příští leto i letňáky dle TP tedy zima bude 175/65r14 a leto 185/55r15
- určitě bych rád komplet GSi podvozek (pokud bude pasovat, nevim jestli GSi nemělo něco zásadně jinak)
- pokukuji po nějákym kitu sání, vim že ho dělal např. Lexmaul ale i další (musim něco načíst)
- no a po kitu sání bych asi rád i upravil ŘJ vim že to asi nebude mít moc valnej smysl, ale zkusit se má všchno...
- přelakovat kapotu protože se na ní loupe lak, stejně tak i na střeše, ale tam přemýšlím o bílé folii ale bila folie bude jen pokud nechám na bilo lakovat kola...

Když si na něco zajímacího vzpomenu, tak jistě doplnim, nebo se klidně ptejte, další na řadě k představení bude asi Citroen C5 1. generace...

Tento příspěvek byl 07.06.2016 v 15:42 upravován.