načítám data...

5 dobrých důvodů, proč si koupit hybrid

Chcete ulevit planetě, ale vlastní auto zkrátka potřebujete? Spojení klasického motoru s elektrickým vám umožní obojí.

zobrazit celou galeriiZobrazit galerii

Následující článek je autorským textem zadavatele reklamy a nebyl redakčně upravován.  

Hybridní automobil dnes vlastní tisíce Čechů. Přitahuje je nejen snížení emisí, ale mnohdy i nižší povinné ručení. Automobilky přicházejí s novými designy a technologiemi, aby řidiči měli na cestách co největší pohodlí. Hybrid v sobě kombinuje výhody elektromobilu a klasického spalovacího motoru. Náklady na jeho využívání jsou navíc mnohem nižší. Proč byste tedy nad koupí hybridu neměli váhat?

1. Ideální do velkoměsta

Chcete volnost a možnost si kdykoliv kamkoliv zajet, ale ceny pohonných hmot a další náklady na auto jsou pro vás moc vysoké? Pořiďte si hybrid. Ve městě je naprosto ideální, jelikož do rychlosti 50 km/h využívá jako pohon elektřinu a vy tak jezdíte téměř zadarmo. Toto omezení si lze upravit podle potřeby. Díky tomu, že nebudete využívat spalovací motor a neustále tak zastavovat na benzínce, ušetříte i několik tisíc korun měsíčně.

2. Užijte si ticho

Toužíte po tichém motoru, ale na auto za miliony s tichým motorem nemáte? I tady je skvělým kandidátem právě hybrid. Díky využití elektrického pohonu je motor při klidné jízdě velmi tichý. Samozřejmě je ale třeba počítat s tím, že když přepnete na spalovací motor, jeho hlasitost se zvýší. Je na vás, co si v dané chvíli chcete užívat nejvíc – pohodu a klid, nebo rychlost a hlasitost motoru?

3. Šetříte přírodu

Pohon hybridu kombinuje klasický motor a elektromotor. Díky tomu je šetrný k životnímu prostředí. Hybridní automobily přispívají ke snížení emisí v ovzduší. Není divu, že lidé je nakupují čím dál více. V posledních letech ekologie frčí a kdo chce šetřit naši planetu, přemýšlí nad koupí hybridu.

4. Parkujete zadarmo

V mnoha městech dnes mají hybridy a elektromobily parkování zdarma. A to se už opravdu vyplatí. Představte si takovou Prahu. Místa jsou většinou označená tak, aby bylo vidět, že jsou určena právě pro tato vozidla. Není je tak těžké najít.

5. Nezaplatíte za něj miliony

Pokud je pro vás rozhodující cena, nebojte. Hybridy jsou cenově srovnatelné s běžnými vozy.  Některých případech mohou být dokonce levnější. Samozřejmě záleží i na značce a typu vozu, obecně ale za hybrida neutratíte celý majetek. A navíc: investice do hybridu se vám velmi rychle vrátí.

 

Foto: Pxhere.com

Nelíbí se Vám reklamy, ale líbí se vám články?
Podpořte nás, pořiďte si VIP členství a užijte si autíčkáře bez reklam.


Mohlo by Vás také zajímat

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo registrujte

Komentáře

Nezn.uživatel
Nezn.uživatel
06. dubna 2020, 19:56
11

Navrhuju se pro příště na podobný reklamní sdělení vysrat. Tohle vymejvání mozků snad Autíčkář zapotřebí nemá, ne? Ale je to jen návrh. ;-)

reagovat
Kuře
06. dubna 2020, 20:08
10

Hele, zas na druhou stranu je to reklama dost označená a na první pohled přiznaná, tak si říkám, proč ne. Jestli za to redakce dostane nějakou kačku tak sem i rád.

To když už, tak bych si malinko postesknul nad tím, jak ta reklama vypadá. Jasně reklama nebude nikdy čtivý pěkný článek, ale psáno takhle debilně přímo jak z Teleshopingu, to je fakt hloupý... nota bene že tam je pár tvrzeních minimálně dost diskutabilních a něco vyloženě lživé... ale tak, co už... Jak říkám, jestli z toho redakce něco dostane tak jsem pro. Zaslouží si a nás to snad zas tak moc neobtěžuje...

Nezn.uživatel
Nezn.uživatel
07. dubna 2020, 07:54
-1

Problém je, že i když je to jako reklama označený, tak to spousta lidí nepochopí a navíc těm polopravdám a lžím uvěří.

beastar
06. dubna 2020, 20:04
0

I na Autíčkář přišla koronavirová krize:D

reagovat
krab
06. dubna 2020, 22:24
2

Viď? Přitom mohli udělat reklamu na Be a Star auto. Doručí, kdykoliv, kamkoliv, platíte, šekem, kešem i zlatým zubem ZN: dovoz večer

beastar
06. dubna 2020, 23:17
0

Zlatý zuby dávno neberem. A večer jedině šedej dovoz jinak ne. Protože šedivá prej ve tmě není vidět. A pro mě by mohla bejt taková reklama zadarmo ne? Jakože zvyšuju dlouhodobě návštěvnost:D

Sc
Sch
06. dubna 2020, 20:18
1

Nejen reklama, ale ještě zavádějící až lživá. Při ježdění jen po městě budete samozřejmě pálit benzín, jen méně. Hybrid je ekologický proto, že rekuperuje kinetickou energii a elektro pohon je jen způsob jak toho dosáhnout. Parkování zdarma mají až plugin hybridy, takže to je přímo lež. Ale tato automobilka je celosvětově proslulá lživou propagací svých hybridních vozů (např. self-charging hybrid). To jsou hlavní důvody, proč sem tato konkrétní reklama nepatří, zrovna Autičkář by to měl umět lépe. Nic to nemění na jistých kvalitách těchto přepravníků, pro které se možná brzo stanu jejich uživatelem.

reagovat
ransom
06. dubna 2020, 20:44
3

Pokud jde o mě, tak až doteď jsem na ekologii kašlal, parkování mě nikdy netížilo, povinné ručení mě nikdy finančně nepoložilo , auto mám benzínový, ale tichý, a ještě ke všemu navíc dobře vím, že jízda na elektriku rozhodně není zadarmo.
Odteď je ale všechno jinak! Půjdu, a koupím si aspoň pět hybridů, a budu jezdit se všema najednou! A bude nás víc a víc! Hurá!

reagovat
bitner
06. dubna 2020, 22:16
0

Jdu krajet hrebiky.

reagovat
saage
06. dubna 2020, 23:31
0

April uz byl pred tydnem.

reagovat
PB
08. dubna 2020, 07:34
0

No mam jeden duvod proc si ho nekupovat: nejezdim kazdy den a baterky pak jdou do kelu... ve vysledku mam drazsi auto s tremi sty kily mrtvejch baterek. Ne dekuju.

reagovat


Poslední komentáře

Poslední inzeráty

Buick Centurion HARDTOP SEDAN V8 455cui 1972
Buick Centurion HARDTOP SEDAN V8 455cui

1972 rok výroby
225 koní výkon
7 468 ccm objem

Dodge Charger vyměním za můj H-D 2020
Dodge Charger vyměním za můj H-D

2020 rok výroby
87 koní výkon
1 745 ccm objem

Ford E150 Econoline E150 5.8L V8 1976
Ford E150 Econoline E150 5.8L V8

1976 rok výroby
209 koní výkon
5 800 ccm objem