načítám data...

Téma Targa, nebo klasickej roadster?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
M P 18. prosince 2015, 10:59
To bude pověra podle mě. Měli bychom nějakou sehnat a nechat Vavrise ji prohnat.
Yatka 18. prosince 2015, 10:30
Fernie: bravo! Ale já prostě nemůžu, s ohledem na mé blízké, mít auto, který mi neodpustí můj nedostatek řidičských dovedností. Co jsem o Mrchách četla, to byly učiněný legendy o tom, jak zdatný je to auto ve zbavování silnic neumětelů, jako jsem já ...
Nějáký další navrhy, krom 'KUP TO' ? :D

Tento příspěvek byl 18.12.2015 v 10:30 upravován.
František Čáslavský 18. prosince 2015, 10:18
Yatka: Sice má vepředu nějakej pluh na odhánění sněhu z cest, ale to je drobnost. A když vidím ten edit, tak prostě můžu přidat už jen toto:
Yatka 18. prosince 2015, 08:45
Vavris: aaahaha! Jasně! :D Teda ne, že by se mi nelíbila ... ale na MR2 jsem zapomněla, hlavně teda proto, že na to, abych se v tom autě nezabila, asi nemám skill. Navíc mám dojem, že se servisem to musí být fakt hustý ...

Edit: ale teda je fakt božská a za docela dobrou cenu .... krucinál!

Tento příspěvek byl 18.12.2015 v 08:46 upravován.
Vavris Vavrisovic 18. prosince 2015, 08:27
Yatka 18. prosince 2015, 07:42
Už se nad tím zamýšlím fakt dlouho a teď to Vavris rozsekl v diskuzi k náhradě za V960. Takže jsem sebrala odvahu a možná dost blbě se zeptám: Miata je samozřejmě etalon, ale co vám vyvstane na mysli, když se řekne targa? Nemaje totiž garáž, pořád mám s tím kabriem trochu problém. Jasně, vím, že se dá koupit hardtop, ale když jsem o tomhle tématu začala přemýšlet, původně jsem se poohlížela po autech s t-top, nebo targa. Přivedl mě na to ten chudák červenej 100NX (http://goo.gl/YUOXB1), co trčí na inzerátech už pěkně dlouho, anžto na něm plechu moc nezbylo, ale i když mám Nissany fakt v úctě, zrovinka 100NX mi nepřijde tak zábavnej... Tak co ještě je na výběr, krom DelSol (kterou mi Vavris pohaněl :) ), nebo nedej bože poršat, či Supry ?