načítám data...

Téma Ptejte se Vojtů - pokec

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
swein 07. prosince 2015, 17:28
BobAsh: Těžko říct, mi přišlo že je to pekelně vyrovnané, když jsme se naháněli já s Omegou (plovoucí ptákovina se 125kw), Trinom nebo Vojta se skrčkem (malý hatch s 85kw, o 500kg lehčí), tak na Plechcupu to bylo na desetinu sekundy na kolo stejné, a na okruhu to bylo fakt zábavné, kdy na konci roviny jsem jel o 30km rychleji ale na brzdy do zatáčky mě zase dojeli, Omega šla zase pod plynem ven rychleji a ujížděla a v další zatáčce na brzdy zase to samé.. Prostě paráda.. Než z Omegy teda vychcala voda, olej a tak... Ale strašně mě bavilo právě ty rozdíly výkonu v různých částech trati, bylo to jako když se v Goodwoodu naháněly Mini Coopery s nezatáčejícíma V8kama... Kromě ceny vozů a umění řidičů a vůbec všeho, zábavné to ale bylo snad i víc... Byla by škoda aby na PlechCupu byly jen malé lehké hatche.



Tento příspěvek byl 07.12.2015 v 17:29 upravován.
VoFi 07. prosince 2015, 16:39
Evlo: to mi připomnělo tenhle "trik" :D
Evlo 07. prosince 2015, 11:33
swein: nejstarsi trik?

Tento příspěvek byl 07.12.2015 v 11:34 upravován.
swein 07. prosince 2015, 10:22
Kohe 13. srpna 2015, 23:07
zdar chlapi,
poprosím o poučení autíčkářský lamy, o jaký věci že se to pod tou kapotou jedná - kdo poznáte co tam je "jinak a navíc"?
po víkendu se na to mám jet podívat a jestli to nebude uplně naprostá hajtra tak bych to i vzal :D teda pokud mi to nerozmluvíte ...

Tento příspěvek byl 13.08.2015 v 23:08 upravován.
Berifo 16. června 2015, 18:12
Dobrý den, vlastním svojí Justýnku už rok( Subaru Justy GX, 55kw). Je to moje zlato, ale bohužel ji pomalu žere rez a to i přes to že byla před nějakou dobou broušena a kitována. Nicméně auto mě nikdy nenechalo ve štychu, a pohon všech 4 kol je na sněhu znát. Jaké máte názory na toto auto?