načítám data...

Téma Nejlevnejsi auto na operak

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
NOuma 19. listopadu 2016, 13:22
U toho šmucleráku nechápu logiku, že na jeden rok je to výrazně levnější než 2 nebo 3. Jinak nevíte někdo, jakým způsobem Škofin počítá z DP bonitu? Díky.
Evlo 14. listopadu 2016, 17:44
Matěj Podhorský: a nezname ani spoluucast ...
M P 10. listopadu 2016, 14:36
http://volkswagen-osobni.smucler.cz/smuclerak-golf-variant-2-0/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=smuclerak-golf-one vyskocilo na me na FB
Ale zas takova kokoti kombinace najezdu a doby... 15 tisic km je opravdu malo

Tento příspěvek byl 10.11.2016 v 14:38 upravován.
Nedy 09. listopadu 2016, 15:37
Evlo: Pokud myslíš ty z Český Budějovic, nebo z Tábora, tak vřele nedoporučuju. Zkoušel jsem si u nich objednat akčního Golfa GTD na operák. Komunikoval jsem s panem Ing. Křepelkou z Tábora a byla to naprostá katastrofa. Zkoušel jsem se s nima domluvit čtvrt roku a prostě naprosto amatérské a neseriozní chování. Když něco chtěli, tak jsem jim to do týdne dodal, absolutně nekomunikovali, pokud jsem je neurgoval. Přestalo mě to bavit, když jsem už na něj i řval (po několika měsících frustrace). Vzdal jsem to, když jsem z nich vymámil smlouvy a místo smlouvy na operák mi poslali kupní smlouvu se slovy "aby měli jistotu"...
Evlo 09. listopadu 2016, 14:17
Auto CB ma obvykle nejaky passaty a golfy v lepsi spec za dobry ceny.
NOuma 05. listopadu 2016, 17:59
Ahoj, škoda, že tu nějak utichla diskuze, bylo tu zmíněných dost zajímavých tipů. Zabývá se tu operáky někdo na profi/poloprofi bázi? Chci si přes operák pořídit nějaké lepší auto (vyšši střední třída). Pokud s tím někdo umí kvalifikovně (a samozřejmě i za odměnu) poradit a případně zařídit? Případně prosím do zpráv a omlouvám, se že to není úplně k tématu. Díky N.
Evlo 18. července 2016, 10:24
emiran: No tak hlavne, treba se ti to nedeje, ale me teda jo, druhy tyden priparkovani popredu drbnu kolo, a druhy mesic me nekdo na parkovisti u obchodu rozdrbe naraznik, po pul roce nekde ve stresu parkuji kolem sloupu a odrbnu treba blatnik. A hlavne si tim jednim procentem predplatim pohodu, ze me je to tak nejak jedno a nemusim se stresovat. I kdyz samo tezko rict jaky to bude mit vliv na budouci pojisteni, to radeji nezjistuji, jinak by me uz jeblo.
Nedy 14. července 2016, 12:39
emiran: Tak pokud máš možnost zvýhodněného operáku přes někoho, kdo to bere ve velkým, tak tomu ani akční nabídky nemůžou konkurovat...

Jinak akce na Golf GTD prodloužena do konce měsíce. :-)
SkaterMcGee 12. července 2016, 10:24
Matěj Podhorský: Nedy: No já to mám přes kamarádovu firmu za tuhle cenu. Oni to můžou dávat dál, ale počítal bych, že si vezmou tak 400-500 Kč provizi/měs k tomu pro "cizí"

Všechno s 5% HAV, s DPH, bez té provize

20 tis/rok, první řádek 12m, druhý 24m
Základ +SERVIS FULL leasing
7 603,78 8 027,28 9 841,07
6 420,40 6 964,90 8 020,02

30 tis/rok, první řádek 12m, druhý 24m
Základ +SERVIS FULL leasing
8 780,75 9 627,75 11 320,54
7 524,89 8 311,39 9 245,51

Superb III Ambition 2.0 (110 kW) manuál, metalíza, interiér Ambition (černá), Ambition Plus, komfortní telefonování, kola Helios 17“, rezervní kolo, zámek převodovky Construct, gumové koberce, povinná výbava

Ceníková cena 764 900 Kč vč. DPH

To formátování to rozdrbe úplně... ale prostě jsou varianty 20/30 tis. km a 1/2 roky. Varianta bez servisu a bez pneu, varianta s předplacenýma pravidelnýma prohlídkama a varianta včetně pneu

Tento příspěvek byl 12.07.2016 v 10:28 upravován.
M P 12. července 2016, 10:05
Nedy: taky se primlouvam, protoze jestli byl myslen ten z RT Torax, tak tam je akontace, aby platila uvedena cena...a to pak postrada ucel operativniho leasingu
Nedy 12. července 2016, 10:04
emiran: Dáš odkaz na ten Superb?
SkaterMcGee 12. července 2016, 07:59
Evlo: není zač, problém s HAV 1% je, že se dost prodraží, zcela logicky.. ale bez senzorů je to skutečně risk, to drbneš ani nevíš jak.

Nedy: tak to, že to nemá vyhřívané sedačky jsem si ani nevšiml, nějak jsem to považoval za samozřejmou věc u takového auta, no ale to sem si o senzorech myslel taky :).. Tím pádem tuplem dáva větší smysl ten superb za 6420 s DPH. Je to ambition sice, ale s Plus paketem, takže přední i zadní senzory, vyhřívané sedačky, slušné rádo a kessy (to bych asi i oželel, ale proč ne :)).. Řidičsky žádná nirvána, ale jako daily driver to není zásadní parametr.

Tento příspěvek byl 12.07.2016 v 08:00 upravován.
Evlo 11. července 2016, 22:42
emiran: Ja bych do vic nez 1% HAV nesel, obzvlast bez tech senzoru. Rozhodne vsak diky za sdileni zjistenych informaci.

Nedy: I kdyz bych to bral na ico, tak tak tam bych mel pausal. Spis bych mel stejne fake ico kvuli auto, kdyz by me to za to stalo.
Otrava ... kdyz me dneska volal na inzerat pan (podruhe), ze chce kola za 2000 (za sadu r18) videt jestli je bude chtit, a dalsi abych mu to poslal na dobirku do Ostravy, tak me to prijde jako hodne nezne slovo. O tom, ze by se nekdo ozval ted v lete na zimni sadu, ktera stala asi 40k a prodavam ji za 18k (sjety je asi tak 0,5mm) - tak to to vubec nikdo asi mesic. No, realita.

onsad: nic moc teda, lepsi nabidky ma i jarov

Ja to zatim vidim tak, ze auto nechci, ani ojety ani novy, kdyz byla 124 do 10 000 s dani, tak jedine to, ale ten nehorazny omr a ojeb souvisejici s vlastnictvym noveho auta [skoda tu zas psat o chovani servisu] nebo ojeteho auta me za to nestoji a zajimave auto na operak je mega palka. Pekny ceny jsou jen na masovky, coz je pochopitelne. A opravdu me vec jako jeep renegade nelaka (vyjde podobne jako ten golf GTD :D ).
A brat na operak nudne auto pro me nema cenu - uz jen proto, ze ho v dobe dodani treba ani nevyuziju. Pritom jsem najivne cekal, ze jako clovek co byli na jednom miste obvykle rok a do prace chodi vsude mozne, bych mel byt cilovka.
Asi bych se i objetoval a Z4, kdyz by byla taky do tech 10 vzal, alespon by min buzerovali fyzlove, protoze novy bavo.

Je urcite na zajimavou fylozofickou debatu jestli me to tak znechutila na nekvalita servisu, muj perfekcioniznums a prehnena ocekavani nebo moje neschopnost. Ale proste to fakt vidim tak, ze auticka me bavili, ale bude to chtit novy konicek.

Tento příspěvek byl 11.07.2016 v 22:58 upravován.
onsad 11. července 2016, 17:58
A co tyhle nabídky? Náhodou jsem to našel.
http://www.rt-torax.cz/main/leasing.php?typ=1

A dokonce celý web o autech na operáky
http://www.naoperak.cz/

Tento příspěvek byl 11.07.2016 v 18:03 upravován.
Nedy 11. července 2016, 15:54
Evlo: Je to otrava, o tom žádná, ale zase si nemusíš započíst cenu celýho setu gum do nákladů... Nehledě na to, že auto stejně musíš vzít na IČ. V tu chvíli si dáš do nákladů podnikání koupi gum. Nicméně jejich prodej již vykazovat tak zcela nemusíš...
Nedy 11. července 2016, 15:51
emiran: Já bych to měl bez DPH... Takže zatím je to moje varianta č. 1. :-)
Jinak mě tam spíš schází výhřev sedaček, volantu a navigace. Když beru v potaz tu lepší variantu s příplatkovýma světlama. Ale za ty peníze...
SkaterMcGee 11. července 2016, 14:13
Tak sem to GTD poptal, shrnutí je následující:

- GTD s DSG bez příplatkové výbavy (červená/bíla barva) (nemá to ani zadní parkovací senzory, což bych v Praze obrečel teda :))
- dodání do konce října
- cena 6660 Kč s DPH (10% spoluúčast), 6 896 Kč s DPH (5%)
- pouze na IČO, ale když jsem jim řekl, že to mám jako vedlejší a příjmy můžu prokázat jen ze zaměstnání, tak prý v poho
- jediné co není zahrnuté je pneu

Podle mě dost slušná nabídka, až tak, že mě to donutilo uvažovat, jestli si to nevzít místo superbu, kdyby to bylo o 300-500 levnější, tak bych neváhal vůbec.
Evlo 10. července 2016, 19:41
Nedy: No tak to me asi netrapi, ale prodej gum fakt neni moje zaliba.
Nedy 10. července 2016, 18:30
Evlo: Nejde o to, že by nevydržely nájezd. To samozřejmě. Jde o to, že dostaneš auto na letních a potřebuješ set zimních...
Nedy 10. července 2016, 18:29
Goldies: No jasně. Odevzdáváš auto na tom, co jsi dostal... Tzn. když si koupíš set zimáků, tak je Tvůj...