načítám data...

Téma Kafe a káry MS kraj

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
custom1 21. prosince 2015, 13:50
Napadají mě tři místa:
- Avion Shopping Park Ostrava
- Globus v Ostravě-Plesné
- Garage Club v Ostravě-Martinově

Ale nemusí to tak nutně být. Pokud má někdo jiný návrh, sem s ním.
Každopádně si myslím, že Ostrava a blízké okolí je jako lokalita srazů nejvhodnější.
pbkarvina 21. prosince 2015, 13:45
custom1: konečně
custom1 21. prosince 2015, 13:43
Ahoj všichni!
Pohráváme si s myšlenkou rozjet Kafe a káry na Ostravsku. Zatím to je ve stádiu "vývoje", takže budeme rádi za každý návrh.
Vavris Vavrisovic 17. září 2015, 17:02
Omlouvám se za svou nečinnost, ale bohužel jsem podcenil rozmnožení a stabilně se mi nedostává času, takže K&K stále odsouvám a odsouvám až nakonec budou možná až někdy příští rok. :-(

Věřtě mi, že bych rád něco zorganizoval, ale je to utopeno v hromadě jiných úkolů

Tichman 17. září 2015, 13:29
čtu Vás už nějaký pátek, ale už jsem se konečně musel zaregistrovat abych se optal jak to vypadá s nějakým tím srazíkem tady u nás na "Ostravsku" ... Moc rád bych "pokafíčkoval" s podobně smýšlejcíma lidma a navíc od Vás všech zkušenějších a moudřejčích pobral nějaké nové postřehy a moudra.
bobo23 06. září 2015, 11:54
Vypadá to hezky. Alespoň v článku. Navíc jsme mladí, tak se toho třeba i dožijem. :-D
Vavris Vavrisovic 03. září 2015, 11:55
Taky jsem toto info dneska zahlíd. Srdce mi poskočilo... Ovšem jak jsem pochopil, pánové ještě ani nemají domluven výkup všech pozemků, takže to je opravdu hudba velmi daleké budoucnosti :-(
JayK91 03. září 2015, 11:20
Vím, že to sem asi úplně asi nepatři ale nenašel jsem vhodnější vlákno a nechci zakládat další - každopádně

http://moravskoslezsky.denik.cz/z-regionu/u-havirova-ma-vyrust-novy-zavodni-okruh-20150901-48ec.html - v budoucnu by se kafe a kary, plechcupy a další akce třeba mohly odehrát i zde :D :))

Tento příspěvek byl 03.09.2015 v 11:20 upravován.
Vavris Vavrisovic 19. srpna 2015, 21:50
Jo, rýsuje, jen nevím co dřív :-)
bobo23 19. srpna 2015, 20:50
Tak jak to vypadá? Rýsuje se něco, nebo je to zatím u ledu? :-)
Vavris Vavrisovic 15. července 2015, 22:09
zřejmě ano - jen najít termín :-)
bobo23 15. července 2015, 21:56
Vavris: Objeveno něco vyhovujícího? :-)
Vavris Vavrisovic 09. července 2015, 07:08
Tak dneska jdu prozkoumat terén pro možné místo srazu :-) Večer dám vědět...
Vavris Vavrisovic 01. července 2015, 07:15
Ještě loni bych věděl o skvělém místě, které už letos bohužel nevyjde. A že něco neměli ani v Brně ani v Praze neznamená, že my to tak budeme mít taky. Ono ideální místo totiž určitě existuje, jen ho musíme objevit :-)

Plánuju to stejně někdy na konec července, takže je na pátrání ještě trochu času...
ovocny 30. června 2015, 23:05
Pokud Beskydy tak co nějaký plac v Bílé? Teď tam byly Kawasaki green days a okoli je celkem fajn a kafe by se taky nejspíš našlo. Ale je to spíš jen návrh, moc jsem se po místním pohostinství nedíval takže jediné co můžu zaručit je parkoviště...
No a nebo opravdu nějaký plac v Ostravě (či jiném městě) když už by se to mělo vzdálit zajimavé lokalitě na projíždku. Pokud kolem není žádný cíl tak není důvod se trácet někam do prd..e :-D
bobo23 30. června 2015, 22:04
Vavris: Já bych to neviděl jako podmínku. :-) Ani v Brně a ani v Praze se vhodný plac nenašel a něco mi říká že v Beskydech to nebude lepší. Kafe se může pořešit operativně (viz. Praha), popřípadě nějaký domací počin některého z odvážlivců (viz. Brno). :-)
Vavris Vavrisovic 30. června 2015, 17:54
Směřovat to budu určitě spíš na Beskydy, ale zatím jsem pořád nevypatrál parkoviště s blízkou dostupností bistra/zahrádky nebo něčeho podobného...

Tento příspěvek byl 30.06.2015 v 17:55 upravován.
JayK91 30. června 2015, 17:07
A co do Beskyd? :D :D
ovocny 29. června 2015, 11:37
Jen upřesním informace o Červenohorském sedle. Pro průjezd je sice uzavřené ale severní strana by měla být otevřená což znamená v podstatě prázdnou cestu s docela kvalitním povrchem. Je pravda že se tam občas zdržujou i policajti ale to pro lidi co si nekupujou díly na auto v supermarketu neni problem :-)
Schejbi 29. června 2015, 11:08
Jinak cesta projížďky mě napadá v okolí Ostarvy jediná a to je na Bílou a přes Rožnov zpět. Je to delší, ale stojí to za to. Kdyby jste nahodou ale chtěli do Jeseníků, tak vím o pár místech i cestách ...