načítám data...

Téma GSP Tracker - blbost?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
JohnyLBC 26. listopadu 2019, 10:41
Ahoj, ve svém autě mám tracker schovaný, je to malá krabička s magnetem takže to schováš kamkoliv. Drží to hezky. Mám SIMKU, chvíli mi trvalo než jsem to zprovoznil a aplikace mi nejde dodnes, ale to nevadí, protože stačí seznam příkazů co pošleš přes sms, jednoduchý příkaz a auto pošle zpátky odkaz na mapy. Funguje to dobře, občas když je auto v garáži a zkusím to tak je poloha nepřesná a ukáže o 100m jinde, ale už mám vyzkoušené kde to v autě mít aby to fungovalo fakt dobře. Mám to někde z wishe, cca 300Kč to stálo a kredit to skoro nežere.Má to i alarm na vibrace, že ti pošle nofitikaci ale i při stojícím autě to občas hlásilo zbytečně.
Za mě je to super věc. Určitě bych nekupoval do OBD portu, ten je vidět, chce to aby měl vlastní baterii a vydržel co nejdéle. Já nabíjím jednou za 2 měsíce chvíli v autě... Aby prostě zloděj ani nevěděl, že v tom kradeném autě něco takového je :)
Woyta 31. srpna 2019, 01:13
No na aliku taky najdes GPS tracker zabudovanej ve standartnim rele. To je reseni, ktere se mi zamlouva vice. Ale zatim nemame otestovano.
RTjohny 23. srpna 2019, 22:49
Rovnou se omlouvam za vicekrat zalozene tema. Asi to bude chybou mezi zidli a klavesnici... (netusim, jak jsem to provedl).
Anyway - mate nekdo v aute GPS tracker? Na aliexpress je toho mraky, ale docela to budi ve mne neduveru. Minimalen tim, jak proklamuji, ze je na tom silny magnet (je facepalm na miste?). Obecne ale nejaky schovany GPS vyhledavac, ktery ma v sobe vlozenou datovou SIM pri probuzeni ze standby zasila udaje o poloze, mi docela dava smysl... Mate nejake zkusenosti? Pripadne doporuceni? Predem diky