načítám data...

Téma EVO nebo STI ???

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Vavris Vavrisovic 14. ledna 2019, 22:59
11 z 10 valašských rallymanů ti potvrdí, že EVO je funkčnější, jízdně lepší a má trvanlivější motor... Proto je také znatelně dražší.

Provozovat však obecně jedno z dvojice těchto aut jako daily bude asi docela prča - ať už náklady, tak kondicí, kdy už toho bude mít většina kusů hodně za sebou (i při slušné údržbě..) :-)
M 13. ledna 2019, 17:17
Asid:
Ahoj, aj ked sam mam subaru, tak Ti asi velmi neporadim, tvoje rozhodovacie otazky ani nie su uplne o podstate tychto aut, obe auta su dobre..., pretoze mi to pripomenulo diskusne boje ako ci je lepsi Canon alebo Nikon ;)
Inak, ako pises, relativne pristupne su prave aj s pravostrannym riadenim.
Vela stastia s vyberom!
Asid 12. ledna 2019, 21:51
Zravím.... přemýšlím o nové káře a nějak se nemůžu rozhodnout jestli imprezu sti (2001-2005) nebo EVO 7/8 zajímaly by mě vaše názory do čeho byste šli.

V případě EVA řeším otázku toho, že celkově v čr nemá zas tak širokou základnu majitelů jako subaru, tudíž řešit opravy a díly bude trochu náročnější. Zase je mi ale sympatický tím, že je takový raritnější. Velký mínus ale vidím v tom, že jich je celkem málo a většinou s RHD takže najít dobrej kus nebude jednoduchý

Impreza je mi naopak sympatická tím, že tu má velkou fanouškovskou základnu, najít levostranou v podstatě není problém.

Auto chci mít v podstatě jako daily, spotřeba nehraje roli. Zajímaly by mě plusy a mínusy provozu těchto aut podle vás, jízdní vlastnosti jsou takřka dost podobný o EVU se říká že je malinko ostřejší.... Díky za názor :)

Tento příspěvek byl 12.01.2019 v 21:51 upravován.