načítám data...

Téma Zábava a 4 sedadla okolo 100.000,-

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Beny 16. ledna 2020, 13:45
Kratas: Z druhý stránky, dělaly se i kusy továrně s kompresorem a samosvorem. Pak by to mohlo být zajímavější. Myslím že to provozuje jeden místní člen, ale asi si nevzpomenu kdo. Každopádně jsem je viděl spíš v Polsku a je jich málo.
Kratas 16. ledna 2020, 10:19
Pokud by to byl Mini, tak jsem koukal spíš po kompresoru, ale už jsem taky zaznamenal ve svém okolí jeden s kompresorem v haji. IS200 jsem tak nějak čekal, že to nebude uplně sportovní svezení, ale libí se mi a není to úplně tuctový auto. Do přítelkyně jsem už zainvestovat chtěl, ale nevyšlo a pravděpodobně bych jí asi do druhý Miaty nepřemluvil, ikdyž by se mi to zamlouvalo moc :D
Beny 16. ledna 2020, 08:13
IS 200 není špatný auto, ale sportovní to opravdu není. Doporučil bych zainvestovat do přítelkyně a zaplatit jí řidičák. Pak si může pořídit vlastní Miatu. :-)
bkralik 15. ledna 2020, 22:34
Kratas: Jde o to, jaké Mini chceš - první generace (model R53, kompresor) je dost spolehlivá, druhá generace má už nějaké ty problémy...
Kratas 14. ledna 2020, 17:52
Cooper už mě trošku pustil, právě protože jsem pár příběhů o spolehlivosti slyšel a na opravování v garáži jedno auto mám. Zase na druhou stranu většina lidí potvrzuje, že svezení je super.
Na Corollu jsem narazil včera večer a moc se mi nedařilo najít zkušenosti od lidí. Spíš to byl náhodnej objev, kterej zase nejspíš zavrhnu.
Díky za názor.
Nedy 14. ledna 2020, 17:31
MX5 zatím mám a s Cooprem Clubmanem jsem něco najel. A každopádně za mě je to co do zábavnosti skvělá volba. Pokud nejsi nějaký vyznavač jízdy bokem, to auto tě bude bavit srovnatelně. Nicméně ber v potaz, že Mini zrovna neproslulo spolehlivostí...

O té Corolle se tu už párkrát debatovalo a prý údajně je to zoufalé auto. Celkem se s tím shodují i zahraniční dobové recenze. (Jednu dobu jsem o ni uvažoval jako auto do města.) Já bych do ni nešel.
Kratas 14. ledna 2020, 14:01
Ahoj Autíčkaři,
měl bych žádost o radu ohledně výběru auta. V současné době mám od loňského jara Mazdu MX5 NB 1,8, ze které jsem neskutečně nadšený. Bohužel bych potřeboval trošku praktičtější auto, aby se vešla přítelkyně a pes. Dvě MX5 bohužel v tomto případě nejsou řešení, protože přítelkyně neřídí. Moje cenová představa náhrady za Mazdu je +-100.000,- v ideálním případě výměna. Auto bych nepotřeboval na každý den, protože používám služební auto, které mám omezené nájezdem a bylo by to spíše víkendovka, delší výlety a okreskové svezení. Primárně jsem koukal na kategorii Hothatchů, ale nebránil bych se ani sedanu. Potřebuju auto, které bude bavit aspoň částečně jako Mazda. Asi nemám úplně zájem o němce (VW, BMW), ale spíš japonce, francouzské hatche a nebo něco vyjímečného. První jsem koukal na Swift Sport 1,6 (92kw), Mini Cooper, Lexus IS200, Subaru Impreza. Kamarád mi doporučuje Ford Fiesta ST150, kterou sám měl a ještě jsem narazil na Toyota Corolla TSport. Chtěl bych teda poprosit o rozšíření uvažovaných aut, pro a proti k uvažovaným autům a případně nabídku, pokud by někdo rád měnil něco zajímavého za MX5.
Předem děkuju za odpovědi.