načítám data...

Téma Servisy

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Evlo 18. února 2016, 22:18
Bubbi: No dobre, tak si koupim ferrari california, za cenu domu a tyhle lidi to budou servisovat, se stejnou kontrolou kvality? Pak je dost otazka jak bohaty musi clovek byt aby si mohl dovolit koupit jakekoliv nove auto :/

Tento příspěvek byl 18.02.2016 v 22:20 upravován.
JayK91 18. února 2016, 20:38
Evlo: no jako když se podíváš na to co za lidi chodí na učňák a i ta elita co jej vychodí ... tak se vážně moc není čemu divit ... (tim se nechci dotknout nikoho ze zde přitomných kdo mají učňák, vycházím z vlastní zkušenosti kde je to gegoš vedle gegoše) ...
Evlo 18. února 2016, 19:38
Bubbi: je asi u toho chlapa v hlavě něco špatně

Stale premyslim jak vubec nekoho napadne delat standing burnout s autem platiciho zakaznika ...... argh, ne, proste nechci vubec uz na to myslet, ale WTF? WTF? WTF?!

Tento příspěvek byl 18.02.2016 v 19:39 upravován.
JayK91 17. února 2016, 23:49
onsad: to máš těžký pokud máš tím exotická auta na mysli auta závodnějšího charakteru tak ostřejší jizdu snimi pochopím - je třeba udělat nějaké "zátěžové zkoušky" - ale taky záleži o jake díly při opravě šlo ...

samozřejmě když si dá mechanik s autem gymkhanu tak je asi u toho chlapa v hlavě něco špatně

navic kdysi proletla televizí i zpráva že nějaky mechanik projel rychleji ferrari a naboural ho (legenda praví že ho splácí ještě dnes) takže na druhou stranu ... někteří lidé jsou prostě vymaštění no ...


mě upřímně vadí, když máš auto v servise měsíc kvuli vyfukovemu potrubi a pak za to zaplatíš nekřesťanský prachy tehdy jsem změnil mechanika a toho co mám teď si celkem pochvaluju - poměrně lidové ceny + sleva za věrnost, auto nejpozději druhy den muže z5 na cestu :-) a da se s nim domluvit :-) což je podle mě celkem uspěch když vezmu v potaz že se zaměřuje na koncernovy auta a ja mu tam jezdim s japonmaďarem
Evlo 17. února 2016, 23:06
onsad: Oboje.
bobo23 17. února 2016, 22:50
Já teda žádnou exotikou nedisponuju, ale mám známého servisáka a nemůžu si ho vynachválit. Dělá fakt poctivě a za rozumné ceny. Co si vymyslím, to udělá, pokud je to v jeho silách.

Tento příspěvek byl 17.02.2016 v 22:51 upravován.
onsad 17. února 2016, 22:31
Evlo: Nechápu? Tak jsem to rozhodně nemyslel. Záměrně blbnout s autem by asi neměl mechanik u žádného autoservisu. Ale možná křivdím mechanikům u Jaguaru, Ferrari atd. a opravdu auta po servisu projíždí klidně a šetrně.

A s čím jsi vůbec nespokojený? Neopraví co mají? A nebo tě štve, že ti auto ničí burnoutem?

Tento příspěvek byl 17.02.2016 v 22:32 upravován.
Evlo 17. února 2016, 22:07
onsad: Jakoze pro vetsinu majitelu ferrari je 1mm vzorku, treba na gume za 50 000 levnejsi nez pro nekoho jineho? Aha
onsad 17. února 2016, 22:00
Dobrý známý mechanik "garážník" je vyvažován zlatem. :) Se starou plečkou ani jinak nemohu, autorizák je nesmysl za nesmyslné ceny.

A že mechanici i ve Ferrari servisu budou jezdit plný plyn a trochu uberou vzorku pneumatik je asi jasné. :) Lepší na to nemyslet a nevědět.
Nedy 17. února 2016, 20:58
Evlo: Spíš rozdílná terminologie... Moje MR2 se k nám vůbec nedovážela a exotika mi nepřijde. Pro mě jsou exotická auta trochu něco víc... Co si jen tak někdo nemůže dovolit...
Evlo 17. února 2016, 20:32
Nedy: Podle tebe mx-5 exotická není? Nemyslím si, že se jic v čr prodá víc než 100.
Nedy 17. února 2016, 20:25
Tak pokud bereš jako exotiku MX5, tak to mám zkušenost, tedy s MR2 a dalšími. Mám prověřený servis v Brně, kam dávám všechny svoje auta a jsem naprosto spokojen...

Co se týče exotičtějších aut. Známý měl Maserati a servisoval ho v Praze v autorizovaném servisu. Stejně tak to nejspíš dopadne s jeho Ferrari. Nepamatuju si, že by měl nějaký problém. Co se týče starších exotických aut, tak to je trochu problém. Přijde na to, oč jde. Bavil jsem se teď na to téma s jedněmi klienty (opět Ferrari, ale staré) a jeden doporučoval Vídeň, druhý jezdil kamsi do Německa. Třeba na Jaguáry a Brity vůbec je pro změnu šikovný servis v Brně...
Evlo 17. února 2016, 19:15
Zajimalo by me jak to mate se servisy vy?

Moje zkusenost je vzdy naprosto tragicka.
Uznavam, ze chyba je i ve me, ze jsem se zas nepoucil a koupil si exoticke auto.

Zajimalo by me treba jak to maji majitele lamborghini nebo ferrari, nevim jeslti tu ma autorizaky lotus? Nejtypicteji asi u subaru brz nebo u toyoty 86 - jestli je i tam normalni, ze s tim technik zkousi burnouty atd. To tedka pisu o takove drobnosti z posledni navstevy jedne, samozrejme je toho vic a vetsi pecky. Ale zajimalo by me dost jake maji zkusenosti i jini majitele co si koupili nove nebo treba skoronove exoticke auto.

Nebudu tu psat, ze se to deje u nas atd. Je me jasne, ze v nemecku atd. se to deje take. Pocitam vestejne, nebo vetsi mire.
Ale co napisu - tak me to znechutilo si kupovat nove auto - jsem si chtel koupit tedka mx-5, ale kdyz jsem otevrel video z posledni navstevy servisu, tak me proste presla chut (uz predem jsem dost premyslel jestli to mam otevirat :D ). Jasne, mx-5 neni uplne na burnouty, ale to ostatni platit bude. A ano, beru u nas mx-5 ND jako exoticke auto.

Odpovedi - jezdim za znamym, tu jsou zbytecne, to sem nepiste, to je k nicemu.

Tento příspěvek byl 17.02.2016 v 19:38 upravován.