načítám data...

Téma Další plečka doma - CLK200K za hubičku

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
ToMyx 08. ledna 2019, 09:44
sheogh: Čištění MAFu bych možná s odřenýma ušima s pomocí zvládl taky :-) Ale toho kámoše s místem na zvedáku/ nad jámou/ nebo aspoň s volnou garáží, toho bych potřeboval. Tak snad to bude jen tou lambádou/ mafem.
Ve svém okolí bych mohl mít potenciálního zájemce o phaetona. Mohl bys mi k autu poslat víc infa, prosím? Nejlépe asi do zprávy.
sheogh 07. ledna 2019, 16:46
ToMyx: :-) moc piplani to nebude, ale usuzuju, ze je zanesena lambda a MAF, tzn MAF zkusim vycistit, a lambdu vymenit... Garaz ma kamos, obcas ma i misto, tak se tam vetru :-)

ToMyx 07. ledna 2019, 15:36
sheogh: Tak to gratuluju k opravdu skvělému kaufu medvěda! Navíc také závidím to umění si to přes víkend v garáži vypiplat :-)
sheogh 04. ledna 2019, 10:48
ToMyx: prave ze neni vubec shnilej, a to si o jeho puvodu nedelam zadny iluze - pred-predesly majitel je Auto Sery v Brne :-D Stejne tak netusim, kolik ma nalitano, podle tacho 164k, ale to je utopie, to mel tak pred 10 lety :-D Jede pekne, akorat motoru trochu chybi pruznost, je to takovy gumovy, a kolisa idle, ale to vyresi par korun a vikend v garazi, kompresor zni zdrave :-)

Phaeton jeste mam, ale pujde. Necham ho za nizsi cenu nekomu, kdo si to pospravuje. Me uz se do toho nechce, stejne ho chci vymenit, a v posledni dobe se nakumulovalo vic problemu najednou... Nic, co by ho vyradilo, ale je to otravny... Takze tak 70-80k bych videl realne...
Nastupce je stale nejasny, ale vyber se pomalu zuzuje... :-)

Tento příspěvek byl 04.01.2019 v 10:55 upravován.
ToMyx 03. ledna 2019, 16:20
Medvídek pěknej a pokud není na kaši tak je za tu cenu jistě moc fajn. Co se stane s Phaetonem? Už je pryč nebo zatím přemýšlíš za kolik?
Irwinek 30. prosince 2018, 15:01
taky jsem se sklouzl, ale málo :-(
sheogh 30. prosince 2018, 14:17
Irwinek: jo jeden vecer tu trochu bilyho bylo, na cilenou ztratu trakce to stacilo :-))))
Irwinek 28. prosince 2018, 21:27
Tak to je slušnej Ježura :-D
a ještě prozraď, kde jsi sehnal sníh :-D
sheogh 28. prosince 2018, 11:38
foto:
sheogh 28. prosince 2018, 11:37
Nedavno jsem tu resil nejakou city-friendly nahradu za VW Phaeton, kteremu kratke trasy po meste vubec nesvedci. Vyzkousel jsem nekolik kandidatu v Brne a okoli a to bez vysledku.

A nakonec se objevil kamos s nabidkou fakt levnyho CLK, a najednou mam auta 2 :-D

Za cenu lehce prevysujici prumernej plat v CR jsem dostal tmave modry CLK s dvoulitrem a kompresorem :-) Vybava skoro zaklad, manual, se skrablym blatnikem a amputovanou hvezdou.

Za ty 2 tydne se ale naprosto osvecil - ma paradni rejd, da se s tim vymotat vsude a pusobi fakt robustne. Dvoulitr neni zadnej sportovec, ale jede velice slusne. Plus na snehu je s tim fakt sranda :-D

Zatim dostane novou lambdu (ma tusim jen 1) a asi bude potreba vycistit MAF, ale casem mozna i neco navic :-)