logo logo
Autíčkář.cz

Buďte VIP

Staňte se VIP čtenářem a užijte si Autíčkáře bez reklam a se spoustou vychytávek!

VIP člensví
logo logo

Autíčkář truchlí - 8 let od smrti Colina Mcrae

16. září 2015 6 komentářů

Včera tomu bylo přesně 8 let od tragické smrti legendy, kterou zná úplně každý – tou je Colin Mcrae. Jeho charakteristický styl, kdy vodil auto po rychlostních zkouškách na absolutní hraně, často i za ní, je nezaměnitelný. Krom toho, hru Colin Mcrae Rally hrál snad každý, že? 

Podívejte se na další videa

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo registrujte

Komentáře

0 reagovat
GanGreen
16. 9. 2015, 12:55

LEGENDA!!!!!!

0 reagovat
Aleš
16. 9. 2015, 13:44

OPRAVDOVÁ LEGENDA. MOC nám všem chybíš. RIP Colin.. Tady jsou veškeré slova zbytečné.

0 reagovat
Bitcher
16. 9. 2015, 14:21

Fuck Ayrton

0 reagovat
PeterLuk
16. 9. 2015, 16:03

"If in doubt, flat out!" Nezabudneme, R.I.P.

0 reagovat
RedX
16. 9. 2015, 17:32

Jsem hrozně rád, že jsem zažil éru dvoulitrových WRCček, jsou to moje nejoblíbenější závodní vozy. K tomu piloti jako McRae, Sainz, Gronholm, Burns, Solberg a Leob a skvělá tovární účast ve světovém šampionátu a nelze na tu dobu nostalgicky nevzpomínat.
V podstatě jsem na rally vyrostl a hrozně mě to ovlivnilo. Proto i dnes raději honím auta mezi stromy po úzkých a zapadlých vesnických silničkách, s nedokonalým povrchem a rozervanými krajnicemi, než po hladkých a rychlých okreskách.

0
hurkar
23. 9. 2015, 18:57

to si teda trafil, presne tak. Toho času som aj ja rád sledoval súperenie tej partie, Gronholm, Solberg, Loeb vtedy asi začínal a Mc Rae tu už asi nebol (v čase súbojov Gronholma a Solberga). Tiež rád spomínam na tieto časy a súperenia.

Colin bol jednička

...a samozrejme ako ináč hru sme doma mali, chlapci sa medzi sebou predháňal ako naozaj :)i