načítám data...

Téma Toyota MR 2

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Bufik 11. června 2015, 23:04
Mám pocit že minulou sezónu jsem jí na Kladně párkrát zahlídl :)
furrow 18. března 2015, 12:30
Michal88:
Tak jo, rád bych se domluvil a zakusil jízdu v XM...
furrow 18. března 2015, 12:28
Vavris:
Jj...díky...byla fakt pěkná. Věřím, že šla. Koupil ji jeden pán z Kladna, že pro sebe a syna. Během týdne měl v cajku lak na zrcátkách a na zadním lemu kolem okna a zadním křídle - byli tam takové bublinky...což já jsem nedokázal za 3 roky....jinak neměla chybu. Taky za ni dal dost peněz....

Tento příspěvek byl 18.03.2015 v 12:29 upravován.
Michal88 18. března 2015, 09:12
Tak, není problém se domluvit. :) A není se čeho bát, jen to chce najít kus, který se nepoužíval jako otrok a je třeba mu dát nějakou péči, která není zas až tak náročná, jen na ni bylo spoustu lidí líných... ;)
Vavris Vavrisovic 18. března 2015, 08:24
Mmm, MR2 krasavica, snad šla do dobrých rukou. Taky jsem ty fotky někde už viděl, akorát to určitě nebylo v tuning magazínu :-)
furrow 18. března 2015, 07:53
Aha. tak to jsi ty táboráku. Článek jsem četl. Nikdy jsem v tom nejel a také jsem po něm kolikrát koukal. Kdo se prý jednou sveze už nechce jinak. Bych se toho ale bál.
Michal88 18. března 2015, 06:27
V současné době Citroenem XM (současná podoba úplně dole). :)

http://www.autickar.cz/forum/tema/citroen-xm-quot-silver-shadow-quot-by-michal88/205/?&count=4
furrow 17. března 2015, 22:12
Michal88:
Aha. Ale nepamatuji....a co dělá mladé ucho a v čem jezdí?
Michal88 17. března 2015, 21:28
Jj, z okolí Tábora... Pár Asfaltáďáků znám taky, ale nikdy jsem do klubu nepatřil. :) Už jsme se i setkali, pokud si před pár lety vzpomínáš na mladý ucho u pana Hanzálka v pneuservisu. To jsi měl tuhle Toyotku chvíli. :)

Tento příspěvek byl 17.03.2015 v 21:33 upravován.
furrow 17. března 2015, 21:25
Michal88:
Jsi z Tábora?
Michal88 17. března 2015, 21:05
Jo, tuhle Toyotku poznávám, jsem potkávával... Znak Asfaltada, Mitsu 3000 GT alias White Diamond... :) Bývala moc pěkná. :)
furrow 17. března 2015, 20:23
A pár fotek z toho článku v tuningu....
furrow 17. března 2015, 20:18
To je tedy dvojka....
furrow 17. března 2015, 20:18
....a pak skoro ke konci než jsem ji prodal jsem pořídil originál 15tky kola se zimními pneu a těch jsem si užil tak 14 dní a pak ji prodal. Ještě před tím měla MR2 tu čest, že vyšla v jednom čísle Tuningmagazinu. I když já přítelem tuningu tedy nejsem....mám rád auta tak, jak je vyrobili.../ jo na té fotce nejsem já, ale kupec /.

Tento příspěvek byl 17.03.2015 v 20:19 upravován.
furrow 17. března 2015, 12:25
Nějaké vzpomínkové fotky
furrow 17. března 2015, 11:29
Není proč gratulovat, přesto díky. Byla krásná. Auto jsem pořídil v r. 2009 a v roce 2013 prodal. Teď mám BMW Z3.
No, jezdil jsem s ní na letišti u Tábora a zkoušel ji utrhnout. Na těch 17 tkách sedí jak přilepená a je fakt zrádná. Drží, drží a ty si myslíš, že ještě můžeš a nejednou se utrhne. Tak na letišti to jde. Ale po asi dvou letech jsem našel dobrou nabídku na originál 15 tky alu kola i s dobrými zimními pneu, tak jsem je koupil a nasadil. To auto trochu změklo, ale čekal jsem tedy že to bude víc, ale líp se vodilo do zatáčky, prostě jak člověk natočil volant, tam jelo. Na těch 17 tkách mu musel tak trochu člověk pořád pomáhat. No a na těch 15 tkách a zimních mě pěkně vyškolila v běžném provozu v centru města v takové ostré zatáčce a měl jsem to jen taktak, že jsem to ustál. Jsem tam lítal ze strany na stranu, protí auta, no vidím to do dneška....

Tento příspěvek byl 17.03.2015 v 15:08 upravován.
Vavris Vavrisovic 17. března 2015, 08:42
Gratuluji k pořízení zajímavého vozítka? A rovnou se zeptám - kolikrát už přetočeno? Či kolikrát už pokousala? :-)
furrow 16. března 2015, 14:13
Krátce po koupi na letišti u Tábora
furrow 16. března 2015, 12:59
Zdravím Vás všechny na autíčkáři. Stránky jsem objevil asi před 14 dny úplně náhodou. Něco jsem hledal na webu, asi auta v bazaru, co asi jiného, že? Má každodenní činnost před spaním. Tak jsem vlastně zjistil, že nejsem sám takto postižený. Pořád hledám nějaký dobrý kup a nejraději bych ta auta měnil každou chvíli. Nyní máme v rodině Honda Civic 5d 1,4i, r. 1997 / vlastní syn /, Toyota Yaris 1,0 r. 1999 / vlastní bývalá žena /, Mitsubishi Colt 1,6 GLX r. 1998 / můj mišáček / a BMW Z3 1,9 r. 1998 / můj bavouš /. Takže samé staré plechy, japonské, spolehlivé. Samozřejmě kromě toho bavouše. Rodinou v minulosti prošly ještě Mitsubishi Lancer 1, 3 r. 1998 a Suzuki Swift 1,3 GS r. 1994.
Ale podle názvu příspěvku chci vlastně psát o autě, které jsem vlastnil a opečovával celkem 4 roky a to je Toyota MR 2, na kterou pořád s láskou vzpomínám.
Jak jsem tak v r. 2009 lezl po webech a koukal na auta, najednou jsem objevil něco, co jsem viděl poprvé a nevěděl jsem ani, že Toyota takové auto vyráběla. Na prodej v Mostě byla černá MR 2, revize 2, r.v. 1996 dovezená z Itálie. Vyrazil jsem se na ni podívat s kamarádem, který dělal leta u Toyoty. Auto jsme viděli, projeli...vše bylo OK. Mělo nový celolak a nebyl zas tak stoprocentní. Prodejce za to nechtěl v rámci obvyklých cen moc, no právě strašně málo a to mi bylo divné a tak jsem do toho nešel...ale pořád jsem o ni snil a hledal a hledal. Nakonec mi řekl můj kamarád, že má známého, který vozí auta z Holandska. Tak jsem nakonec zadal zakázku - dovoz MR 2 z Holandska v rámci nějakého cenového limitu. Zaplatil jsem zálohu a pak mi nezbývalo než důvěřovat v to, že představa moje a představa dovozce o stavu auta za určené peníze se bude shodovat. No trvalo to něco přes měsíc, než se podle jeho slov našla ta správná. Najednou telefon, že červená, r. 1991 - první revize a ať se rychle rozhodnu zda ano či ne. Ani jsem ji neměl možnost vidět....a tak, že jo. Asi do týdne jsem se na ni jel podívat do Písku, první svezení a pak jsem ještě čekal týden, než prošla vším tím schvalováním k provozu. A tak začal můj život s MR 2....došel jsem pro značky, vyměnil olej v motoru a převodovce a jezdil a opečovával. Auto mělo takové vady, které mě ze začátku velmi vadili - loupal se lak ze zrcátek a na zadním lemu okna a chyběly mlhovky ve spojleru apod. Auto bylo v kůži, takže sedačky potřebovaly taky ošetřit.Ale postupem času jsem si uvědomoval, že hlavně mechanicky je auto v super stavu - tlumiče, brzdy, motor, převodovka, přes střechu do interiéru za deště ani kapka a na karosérii ani kousek rzi. Takže spokojenost. Na autě byly 17tky kola, nakonec zapsaná i ve velkém TP.

Tento příspěvek byl 16.03.2015 v 14:09 upravován.