načítám data...

Téma Příprava na sezonu 2017

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Woyta 31. března 2017, 15:12
Asi te zklamu ale Nankangy NS2R stoji uplne stejne jako obycejna guma. Ale vydrzi mnohem vetsi zatizeni. Normalni gumy jsem na Skrckovi v Sosnove odrovnal za 1 den. NS2R vydrzeli 2X sosnovou a 4 dalsi trackdaye. Ted je vezmeme na patej, kde je asi dodelame. Nejsem tak bihatej abych mohl kupovat obycejne gumy. :)

Jinak co se tyce lonskeho kola na mokru tak tam mi dost zavaril levy zadni silentblok napravnice. V zatacce jsem mel pozitivni odklon kola a navic me to tahlo ven z trati. Tohle je ted napraveno a popravde se ted toho auta bojim. Byl jsem se projet na me oblibene okresce a nemam absolutne odhad kde to ma ted v zatacce limity. Driv to zaklapnul pud sebezachovy. Nechtel jsem skoncit v lese nebo proti jedoucim aute. Sice nemam akceleraci ale zatacky vypadaji nadejne.
Evlo 31. března 2017, 09:32
Ja mam za sebou teoretickou pripravu, chci vymenit olej, ale nemam vubec chut na miatu za 400 liber instalovat pneumatiky za cenu stejnou. Takze pojedu jen kolo plechcupu kde by byla sance na dest, kde vas semi sliky nezachrani :D

(nic proti semi slikam, je to tak nastaveno, ucastnime se vsichni dobrovolne, jen pisu jak to mam, nepisu, ze kdo jezdi na semi slikach podvadi :D a kdyz to rikam pri plechcupu jako takovem, tak z prdele)

Navic jsem vymenil tycku stablizatoru za 180 korun, takze servis musi fakt na rok stacit.

Tento příspěvek byl 31.03.2017 v 09:33 upravován.
Goldies 29. března 2017, 18:56
Já už mám přezuto a koupeny nový silenty na výfuk :-D
Woyta 29. března 2017, 16:32
Silentbloky vymeny, brzdy nahozeny, geometrie snad poopravena. Jeste poradne odvzdusnit celou sestavu brzd a muze se radit.
Svezeni po opravach naznacovalo prima svezeni. No apokud by ani to nestacilo, tak mame v zaloze dalsi dva mozne specialy pro pristi zavody.
Goldies 14. března 2017, 22:01
auto nachystane, pripravene, gumy objednane, povozek asi odladeny... Jen ten posranej mezikus mezi sedackou a volantem ne a ne odladit
Woyta 14. března 2017, 20:37
Tak co jak se připravujete?

Já jsem si řekl, že doladím geometrii podvozku naší kapesní E36 a odstraním nedostatky.
No protokol z měření vypadá hodně vesele. https://goo.gl/photos/Ebq79xoeWuGJbMdV7
No při obhlídce spodku se našel vpředu utržený silentblok ramene. Vzadu siláče nápravnice jsou taky v haji.
Takže s podvozkem si hodně užiju. Letos snad konečně budeme mít chlazené brzdy v předu a nebudeme tak muset dělat přestávky na vypuštění páry z předních třmenů.