načítám data...

Téma Jednoduche auto pro obycejneho blbce

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Kuře 13. července 2021, 12:59
Chtěl sem napsat právě to Tipo;))
Sám si mě předběhl...:)
bitner 12. července 2021, 15:38
10 let jsem tvrdil, ze kazde moje dalsi auto bude jedine funglovka. Nedavno jsem se vylecil. Po precteni nekolika zkusenosti majitelu aut zakoupenych letos uz vim, ze to nepujde. "Bezpecnostni" asistenti, kteri jsou schopni zpusobit infarktove stavy, mi do auta, ve kterem bude jezdit moje zena (a ktera resi i svist vetru), jednoduse nesmi. Chci se proto teoreticky pripravit na dobu, kdy budu muset/chtit vyhodit svoje Dacie. Ta novejsi me celkem dost zklamala nedavno. Oprava za 26 000 a jako bonus mi v servisu ukazali, ze mi tece servo.
Abych to zkratil:
Hledam co nejnovejsi auto, ktere splnuje nasledujici:
1) Benzinovy neprimovstrik, at to jde za 30 000 max predelat do plynu, aspon 4 valce
2) SS bud trvale vypnuty nebo nepritomny uplne
3) Zadne udrzovani v pruzich, brzdove asistenty a nic takoveho to mit nesmi! Pokud ano, tak trvale legalne vypnutelne.
4) Velikost od Sandera po Scalu (Clio uz je male)
5) Manual pochopitelne

Poslednim takovym autem je asi Fiat Tipo 1,4 T-Jet do roku 2018. Atmo uz brat nechci, precejen se chci vykonove nekam posunout. Vse ostatni uz je minimalne 10 let stare a to si muzu nechat ty svoje traktory od Dacie, nebo si je koupit znova.
Mate nekdo nejaky napad? Mam dojem, ze je to v prdeli a auta pro chudaky uz totalne dojebali.