načítám data...

Téma Zábavná plečka do 150k vs. nové auto

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Goldies 16. května 2017, 22:50
Nevim jak sem chodis dlouho, ale prekvapi te kdyz ti reknu MR2 ZZW30? Vzhledem k tomu ze chces auto na rok, je to idealni volba a nic z toho co si psal neni tak strasne navykovy auto :-) jediny asistent je abs a to me nepokopalo ani po 5 ostrych jizdach v Myte, zvuk motoru za zady je velmi navykove a ani se zakladni 1ZZ se rozhodne nudit nebudes ;-)

Jinak ale BRZ je jasna volba!
Junior 16. května 2017, 22:00
Zdar a sílu,

mám poměrně atypický problém. Potřebuju vůz. A nevím jaký. Mám dvě možnosti. Koupit auto nové. Pak není o čem, bude to BRZ nebo Leon Cupra. To ještě nevím, ale spíš to BRZ. Nicméně většinový investor do mého nového vozu projevuje nad mojí volbou zděšení a byl by raději, kdybych si v limitu 150kkč pořídil nějakou ojetinu, tu pojezdil a nové auto si koupil až dostanu rozum. A proto se tedy ptám, co si za nějakých 150kkč (což je limit, včetně nákupního servisu, víc do toho zahučet nechci. Radši bych se vešel do kila) pořídit. Nemyslím si, že odpověď je vždycky Miata. Ještě předesílám, že jsem úplně levej, na autě si nebudu umět nic udělat sám, ani nepoznám, co tomu je. Jsem uživatel :) Investice do oprav v rámci tisícovek měsíčně mě netrápí. Desetiticíce už relativně jo.

Co bych rád->Benzín, manuál, RWD. A charakter. Co je charakter? To nevím :-D Možná bych i ustoupil z RWD. Machr Index mě nezajímá. Kupé/kabrio/sedan neřeším. Spotřebu neřeším, měsíční nájezd 1000-2000, po roce se toho budu chtít zbavit.

Co mě zaujalo?
BMW E36 325i-328i
Miata :-(
Toyota MR2
Jít do BRZ, investor to přežije.

Co navrhujete jiného? :)