načítám data...

Téma Zábava do sta tisíc

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Junior 31. května 2016, 21:25
Ahoj Vojtové,
podnikl několik crowdfoundingových projektů po příbuzných a dal dohromady 100k. A chtěl bych si koupit nějaké "charakterní auto". V současné době jezdím naftovým SUV, které jsem podědil a má najeto sotva 120k, takže je předpoklad, že vydrží dlouho sloužit. Takže požadavek na trvanlivost, praktičnost, celoroční využití a všechnytyhle ty nudné věci nemám. V případě pořízení nějakého vyloženě sezoního vozu, budu dávat značky do depozitu.
Průser spočívá v tom, že nevím co chci.
Jako prvoplánová možnost se jeví Subaru Impreza GT, čtyřkolka, manuál, použitelné i v zimě. Navíc STIčko jsem vždycky chtěl a než si na něj vydělám, je tohle fajn mezistupeň. Jenže v létě nuda. Abych se začal bavit, budu se muset pravděpodobně pohybovat vysoko nad rychlostními limity, což je problém. Už teď jsem "ve sledování" a řidičák potřebuju k práci.
Druhá možnost je BMW 3 E36, pravděpodobně 328i . Zadohrab, manuál, použitelné v zimě, navíc by mělo jít "tahat bokem" i na suchu a pouze za použití plynu-> sranda v každé rychlosti.
Třetí možnost všichni známe. Mazda M...Klady a zápory probírány mockrát :D
Takže v rámci finančního limitu mám chtít A) nekompromisní rychlost B) chuligána C) kadeřnickej povoz a vítr ve vlasech?
Samozřejmě vítám i další návrhy :)