načítám data...

Téma Semperit SPEED-LIFE 2

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Irwinek 02. června 2017, 21:04
No s těma Matadorama ještě uvidím. Ty máš jinej profil, tak asi 45? aby to nebylo stejné jako s těma Barumkama

nedávám stejný gumy na předek a na zadek. mám to od té doby, co jsem laboroval s širšíma gumama vzadu 225 - 215

no vidíš, a já je tady viděl na Jazích i na Bávách, o Niisanech a Hondách ani nemluvě
Irwinek 02. června 2017, 12:23
No, to jsi mne trošku dostal :-D
nad Matadorama jsem vůbec nepřemýšlel
Sháním přední letní gumy na RWD Volvo - předek je se šestiválcem těžkej, takže to, že jsi psal o měkkých bocích těch Semperitek je podstatné, kvůli tomu už zamítám Barumky. Z tý ceny bych měl ale hrůzu, je to nebezpečně blízko těm Linglong a spol :-(
Možná bych to vyřešil tak, že bych na předku nechal ty dva roky staré Goodyear a tohle hodil na zadek. No ještě uvidím.
Ještě tady asi bude rozdílek v tom, že ty máš na těch 19" nižší boky. Já jezdil Barumky na 17" a dobrý, pak jsem koupil ty samý v 16" a žvejkaly se mi v zatáčkách.
Taky mi furt někdo předhazuje Hankook, a koukám , že na nich jezdí docela dost lidí.
Musím koupit něco kvalitnho, protože o prázdninách už bude mít papíry mladej, tak aby si nerozbil hned hubu :-D
Irwinek 01. června 2017, 08:39
Zdravím, nějak se mi nesešel čas a tak jsem Mazlíka přezouval až v půli května a zjistil poškozenou gumu. Od té doby hledám něco slušného. Byl jsem vždy zvyklý vybírat pneumatiky podle oka a zatím se nespletl, jenže teď jsou skoro všechny vzorky stejné, a nebo už úplně mimo finance.
Sháním klasiku 205/55/R16 91 H - máte někdo zkušenosti se SEMPERIT SPEED-LIFE 2 ? Ještě jsem pokukoval po TOYO PROXES CF 2.
Linglong a & si na auto nedám, páč bych rád ještě nějaký čas trávil na světě, Barumky mi na těžký předek přijdou poněkud měkčí - na 17" jsem tyhle problémy neměl, ale v zájmu pohodlnější jízdy jsem šel zase do 16".