načítám data...

Téma Škoda 440 Spartak

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Buky 21. června 2016, 09:22
Jedna ze srazu ,aji na Petra Rychlého udělal dojem :D
Buky 10. června 2016, 19:42
Zdravím všechny Autičkáře . Rád bych se vám pochlubil s mým ,,moderním" autovozem,který mě dosti dokáže odlišit od mojích vrstevníků a vlastně celkově na silnici . Jedná se o vůz Škoda 440 Spartak vyrobený v roce 1957 . Co se týče historie konkrétního mého kousku ,tak přede mnou bylo 6 majitelů ,kteří si ho vystřídali skrze celé Česko . A až u mě si užívá zaslouženého automobilového důchodu ,které spočívá ve víkendových vyjížďkách za jistoty hezkého počasí .Auto bylo mnou zachráněno,neboť předchozí majitel kašlal na údržbu a nechával ho stát v garáži na pospas vlhokosti Za dobu co ho mám ,jsem s otcovými společnými silami na něm musel opravit palivové čerpadlo ,spojku, brzdy, ložiska hnacích hřídelí a podobné srandy . Původně jsem přemýšlel na namontování ,,Kundolapu" ale jeho funkci bohatě splnili bílé lemy Atlas ,které jsem na vůz aplikoval přes zimu společně s ,,novými " protektory ,které jsem nazul na přestříkané disky . Na voze čeká ještě spousta práce ,ale to už hold k takovým vozům patří :)