načítám data...

Téma Nezrezlá Mijáta do 50 tis nalezena

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
saage 24. října 2019, 12:42
Tomáš Vavrečka: Nene, do Chorvatskych bazaru nemam odvahu jit hledat. :-) Chceme to privest z CR.
Krabuv tip se mi libi. Neco takoveho! :-)
Tomáš Vavrečka 21. října 2019, 07:58
Takové, které bude v chorvatském bazaru u letiště nejmíň zaprášené?
krab 20. října 2019, 19:33
Tohle téma by bylo na jeden parádní díl Carthrottle s Alexem Carstonem, těma dvěma dalšíma maníkama a psem :-D Poslední dobou furt kupují auta do 1000 liber a dělaj o tom vynikající videa.

Hledal jsem Alfy, ale to jsem zas zavřel tu inzerci za chvíli...
Ale našel jsem ti v Táboře Peugeot 306 Cabrio 1.6 , má mít novou spojku, brzdy i rozvody a střechu se slídou v pořádku. Chce 54 , rychlokurz smlouvání alá Wheelers dealers + nastupující zima ti tu cenu jistě ještě vylepší. Tomu Peugeotu bych věřil, že to dá... A není to snad až tak žhavý zboží, aby ho v tom Chorvatsku někdo čórnul, když ho zrovna bude muset chvíli stát a čekat až kdo zas přiletí na dovču. https://auto.bazos.cz/inzerat/108983313/Peugeot-306-cabrio.php
saage 20. října 2019, 18:41
Clickbait nadpis.
A teď k tomu, co hledám :-)
Potřebuju radu od místního významného zastoupení nadšených a znalých autíčkářů.
Sháním auto, které se bude primárně od dubna do října využívat jako přibližovadlo od letiště k ubytovacímu zařízení. V Chorvatsku. Při příletu si prostě auto vyzvedneme na parkingu, dojedeme do kempu cca 50 km a také bude využíváno pro cesty do obchodu pro zásobení v kempu a maximálně na nějaké kratší výlety po oklolí. Mělo by mít asi 4 sedadla.. přeci jen je potřeba někdy převést i více lidí. Nějaký obstojný kufr alespoň na basu piv. Mimo využití, musí auto vydržet na parkovišti, mimo oči nenechavců. Zadání je tedy jasné. A co tedy vybrat? Kritéria jsou nemilosrdná. Něco co nejvíce jednoduché na provoz, něco co se za léto nerozpadne na prach, a co dokážu sám odservisovat lepící páskou a kladivem. Klimatizace vítána, gabrio také, ale ne nezbytné. Cena? Cokoliv od 10 tis za starou Pandu do 100 tis za nějakýho Miníka.
Take by mělo dokázat odjet 2 x do roka trasu ČR - Chorvaty po ose.
Děkuji za tipy, ideálně s konkrétní nabídkou.