načítám data...

Téma Citroen C5

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
hondzik 07. ledna 2018, 19:22
Zdravím,
zajímá mne názor na Citroen C5 2.0 16v LPG r.v. 2003. Asi tohle není úplně auto pro autíčkáře, ale prvně potřebuji nějaký daily car... :-D Vybírám svoje první auto (které budu vlastnit) a cenový strop mám cca 50k (+- 5k). Asi by bylo fajn ještě něco našetřit, ale už bych rád jezdil svým autem a nepůjčoval si neustále auta rodičů... Chci něco většího co bude pohodlné a nebude to servisně extrémně náročné auto na provoz. Z výbavy bych ocenil klimu a tempomat, případně výhřev sedaček. Auto chci vlastnit max 2 roky a potom bych rád koupil něco dražšího. Určitě nechci naftu, jezdím spíše kratší trasy a v týhle cenový relaci by to byla asi sebevražda. Přemýšlel jsem o Peugeotu 406, ale tam není o moc lepší bezpečnost oproti Felicii, se kterou občas jezdím. Ve výběru jsem měl i Ford Mondeo, ale většina je v celkem bídném stavu, ale určitě bude podvozkově lepší než C5. Výhoda mnou vybrané C5 je podvozek Hydractiv 3, jehož zvyšování světlé výšky podvozku využiji. Zajímavým autem je třeba Lancia Lybra, ale nejsem si jistý elektrikou v autě a v LPG ji moc není. Prosím o názor na zmíněná auta a případně tipy na další, které jsou sehnatelné v LPG.
Předem díky za názory

Tento příspěvek byl 07.01.2018 v 19:37 upravován.