načítám data...

Fandatik

JménoA B
BydlištěPraha 5
Registracepřed 2.6 rok.
Poslední aktivitapřed 3.5 hod.
Příspěvků ve fóru1
Komentářů u článků622
Pozitivních komentářů u článků148
Negativních komentářů u článků58
Možnostinapsat zprávu

Posledních 50 komentářů

Fa
Fandatik
včera v 16:57
3
Ford Tourneo PHEV: Revoluce v rozvozu?

To je u Forda časté. Dost lidí řeší stejně Mondeo MKI a MKII jako první generaci, atd.

Fa
Fandatik
předevčírem v 20:10
-2
Opel Astra 1.2 Turbo: Dospělý automobil

Exteriér plný zbytečných linek, prolisů, falešných průduchů. Interiér v čínském stylu, čím víc čehokoliv, tím líp, pak to nějak poskládáme. Dnešní styl designérských obezliček, hlavně nic nevymýšlet. Kdo nic nedělá nic nezkurwí.
Dle fotky na to trpí přístup do zavazadelníku.
Pro široké masy asi vše v pořádku.

Spotřebu normálně neřeším a kdysi se služební haťapkou jsem jezdil za 9l (kombinace českých hor a mechanického tempomatu) a Stilem Abarth po městě ke 20ti (ty nejužranější modely, vzhledem k potenciálu).
Ale nižší střední s půlkou motoru a spotřeba 8l/100? Se posrali frantíci v kině.

Fa
Fandatik
předevčírem v 18:11
-3
Ford Tourneo PHEV: Revoluce v rozvozu?

Fordem tam, vlakem zpátky

Fa
Fandatik
předevčírem v 13:12
0
Fa
Fandatik
předevčírem v 13:09
0
Ford Tourneo PHEV: Revoluce v rozvozu?

Nemyslím, že by pohořeli. Jen nesplnili očekávání, při spalování mazutu. Aktuálně jsou snad nové provozovány jen v Rusku.
https://www.globalrailwayreview.com/news/31945/main-gas-turbine-locomotive/
A dost jsme pokročili v technologii od předválečné doby.

A v těchto dělnických dodávkách by možnost používat auto jako elektrocentrálu by mělo být povinnost

Fa
Fandatik
předevčírem v 11:18
0
Ford Tourneo PHEV: Revoluce v rozvozu?

Co se týče pohonných jednotek, automobilky určitě nejednají dle průzkumu trhu, ale nařízení eko limitů.
A turbína má minimálně o 15% vyšší účinnost (odhad). To už je výrazná úspora reálných emisí + nižší hmotnost, méně pohyblivých části, složitost výroby, atd. by mělo zaručit nižší výrobní náklady než u pístového.
Tím by mohlo být vozidlo do budoucna pro zákazníky levnější s nižší servisní náročností, navíc turbína sežere "jakékoliv" palivo, atd. Pokud má být eko budoucnost dopravy reálná, vidím ji takhle.

A určitě by tahle technologie měla umožnit reverzní provoz. Tedy přijedu PHEV někam mimo civilizaci a chtěl bych aby mi motor vyráběl energii. Ať už pro karavan, srub a další.

Fa
Fandatik
předevčírem v 07:14
3
Ford Tourneo PHEV: Revoluce v rozvozu?

Musím souhlasit s Ransomem a Kubou, určitě tu je cílová skupina a dokonce dost velká, pokud jde o množství. A tabulkové ceny rozhodně neplatí.
Problém vidím v tom pístovém motoru, který je určen pro malé osobáky. Nechápu, že automobilky nejdou do vývoje turbínového motoru. Teoreticky je ve všech ohledech pro tento typ lepší variantou.

Fa
Fandatik
předevčírem v 07:03
0
Ford Tourneo PHEV: Revoluce v rozvozu?

Čekal bych, že spalovák poběží vždy v otáčkách s maximální účinností a pak se vypne. Nějaké bližší info k tomu továrna nedává?

Fa
Fandatik
20. května 2020, 10:31
0
Ptejte se: Automat za rozumné peníze

To mě ani nenapadlo mrknout se kolik jich je v prodeji. Já s tím strávil pár dnů v Raichu, žádná leštěnka, ale přepravní mula a byl jsem příjemně překvapen, snah krom dynamiky.

Fa
Fandatik
20. května 2020, 01:04
0
Mini Cooper SE S: Do Prčic s elektromobilitou.

Víš, že si dokážu představit i ten Mlaskův tahač Semi. U velkých spedičních firem s důkladnou logistikou a nutnou přestávkou danou zákonem. Navíc ty těžké baterie se v tahači trochu víc ztratí a mohlo by to mít vliv i na lepší rozložení hmotnosti, lepší využití rekuperace, omezená maximální rychlost, atd.. Vše co brání rozšíření v osobní dopravě je tady skoro výhodou.
Navíc v B2B procesu prodeje a dodání si můžou strany lépe dohodnout obchodní podmínky.
V osobní dopravě je to dojení mrtvý krávy. Nepovedlo se to na začátku 20. století a stejně tak to dopadne teď i za dalších 100 let.

Fa
Fandatik
19. května 2020, 23:55
0
Ptejte se: Automat za rozumné peníze

Právě, že to město se s čímkoliv jezdit nedá. Jak už to někdo zmínil, bral (snažím se vžít do tazatelky) bych nějaké Tipo 1,6 s 6ti stupněm Aisin. Fiat má rozumně nastavené servisní intervaly pro dlouhodobou spolehlivost (snad krom "doživotní" náplni v převodovce, tu po 60ti).

Fa
Fandatik
14. května 2020, 18:25
0
Volkswagen Multivan 6.1 Comfort Line: Vrchol rodinného luxusu

A nepřijde vám, že když už chce dát někdo 2,5mio za dodávku, že je tenhle Mulťák málo echt?
1) V článku to sice není zmíněno, ale předpokládám plebejské DCC jako může mít i Sup. Namísto vzduchového podvozku. Zejména při 2,5 tuny hmotnosti.
2) Toto je možná jen můj problém s DSG, ale do bussines jet patří hydro.
3) Kde je natáčení zadní nápravy? Teda pokud ji testovaný model nemá.
Na nějaký kultivovanější motor (rozuměj V6 benzín) už není politicky doba.

Nástupce Vclass má být brzy. Jen zvědav s čím přijdou.

Fa
Fandatik
13. května 2020, 13:44
7
Volkswagen Passat 2.0 TSI: Chválím koncern a nestydím se za to!

Jediný důvod pro rozkliknutí článku, bylo zjistit jaké ovoce bude ve středové přihrádce. A nic :-((

Fa
Fandatik
11. května 2020, 22:27
1
BMW 2 Active Tourer: Jak to bylo tehdy a jak se to zdá dnes

V tom Rku jsem jednou strávil cestu z Dortmundu na těch nejzadnějších (trochu upraven alkoholem) a fakt nebylo na co si stěžovat. A kufr tomu zůstal dostatečný

Netajím se tím, že mám rád dodávky. Ale když vzpomenu na článek Honzy Machače (i moje zkušenost) tak ani u auta za 1,6mio nemáš ten pocit osobáku. A 4x4 začínají na nějakých 1,2 mio u VW a pod milionem u MB (ve finále se na těch 1,2 dostane taky). Tak to ani nechtít, smířit se s dodávkou, (že buď nasadíš řetězy nebo necháš na záchytným) a koupit něco jako Vito Start+ co Honza testoval ještě dřív. Za myslím rozumnou cenu. A nehledat v tom něco co tam není.

Fa
Fandatik
11. května 2020, 20:27
0
BMW 2 Active Tourer: Jak to bylo tehdy a jak se to zdá dnes

Tak pak dej vědět jestli jsi dostal aspoň poradní hlas. Třeba se ženě zalíbí úplně něco jiného. Podle mě na nic menšího než Cčko hvězda nepatří, tak Bčko funguje obstojně, ale z jeho složitosti bych měl obavu. To je fakt auto na odnova s plnou pojistkou a zárukou.

Fa
Fandatik
11. května 2020, 20:19
0
BMW 2 Active Tourer: Jak to bylo tehdy a jak se to zdá dnes

Jasně mechanický věci se vymění a je po problému, když na to máš v kapse fenik. Problém s elektronikou, ale fakt hledat nechceš.
Porovnání s Espacem? Vždyť je Rko minimálně o 30cm delší (i na rozvoru) a u Tourana to bude minimálně půl metr. Ale ani s jedním teda nemám zkušenost. Espace naposledy 4 gen. a s tím Chryslerem taky nic.

Fa
Fandatik
11. května 2020, 19:01
0
BMW 2 Active Tourer: Jak to bylo tehdy a jak se to zdá dnes

Když vynechám dodávky, neznám jiné tak prostorné 7mi místné MPV. Obě sedadla vzadu jsou reálně plnohodnotné a nastupování je i pro dospělého člověka. Nemusíš provádět gymnastické cvičení jako třeba v Q7 nebo XC90 (trochu nadsázka).
Jasně, že třeba výměna zadních měchů na Eclass stála cca. 17k. Kdyby tam byl airmatic je to 50k. Ale to ti asi nemusím říkat.
A stejně ta jízda není tak perfektní, jako v Sku. Ta příbuznost s MLkem je znát, no. Pro lidi znající jen Ovce, i30 a maximálně Supa je to prefekt, ale.... když víš že je něco lepšího :-(

Fa
Fandatik
11. května 2020, 16:13
-1
BMW 2 Active Tourer: Jak to bylo tehdy a jak se to zdá dnes

Jasně, ale jak už tu někdo zmínil, tak na celém autoscoutu je aktuálně k prodeji 1, slovy jeden kus. Takže jsem to posunul k "lidovým" verzím.

Fa
Fandatik
11. května 2020, 12:12
0
BMW 2 Active Tourer: Jak to bylo tehdy a jak se to zdá dnes

Určitě ne, proto ji AMG nikdy nedělalo. :-DD
Je tam plně dostačující R500.

Fa
Fandatik
11. května 2020, 12:05
-2
BMW 2 Active Tourer: Jak to bylo tehdy a jak se to zdá dnes

R63 se vyráběla krátce a je to jiná liga. Ale obyčejná R320 CDI nebo R500 je na tom podobně jako soudobé MLko. Nechápu to strašení o nesmyslný finanční náročnosti, teda na poměry ceny nového a velikosti.

Fa
Fandatik
11. května 2020, 12:01
0
BMW 2 Active Tourer: Jak to bylo tehdy a jak se to zdá dnes

Manželka má Bčko, chce zůstat u značky a kouká po bramboře?
Asi mi něco uteklo.
Příští rok by měl Mercedes představit nový Cčko, včetně verze All Terrain, KDYBYCH :-)) koukal po novým.

Fa
Fandatik
08. května 2020, 23:48
2
Ztracenci

Jj, to jsou ty pravý Shooting Brake. Jenže to už si ani já nedovedu představit je používat denně, nehledě na finanční stránku. A u některých je to roubování kombi dost disproporční.
Ale tomu Jagu XJ (snad jsem poslední obrázek trefil) to sluší, oproti zelenýmu Astonu.

A z nových kreací bych si taky určitě vybral.

Fa
Fandatik
08. května 2020, 21:42
0
Ztracenci

Tak Rko je skvělé auto (vzhledově se mi předek taky nepozdává). Je na podvozku Mka a rozhodně mi dává větší smysl než libovolné SUV. Servisní náročnost není větší než právě u ML.

Jinak mi chybí kategorie Shooting Brake. Měl jsem AR145 a naprostá spokojenost.. Když vynechám FF a Lusso tak posledním SH byla klaunská bota. Od té doby snad nic, C30 nepočítám.

Fa
Fandatik
07. května 2020, 17:28
0
Kia Stinger GT 3.3 V6 T-GDI: Stará škola

Jak už bylo zmíněno, v době mobilu a nositelelné elektroniky jsou klasické hodinky (jakýkoli) zbytečný. Běžně používám asi ze zvyku obyčejné Festiny (nudná klasika) a Stormy (hodně extravagantní) oboje v ceně 5-6k. Beru je stejně jako to moje městský postrkovadlo. X let starý, ale oboje stále lepší (pro mě) než zmíněná digitální Casia nebo Dachna.
Ještě mám doma Raymondy (taky quartz), ale už jsem je x let neměl na ruce. A loni jsem málem koupil nádherné staré mechanické Zenithy. A po nějakých tourbillionech koukám stále.
Ale nosil bych je běžně? Určitě ne. Vlastně vůbec.

Fa
Fandatik
07. května 2020, 02:20
0
4 auta z devatesátých let, která by František chtěl mít v garáži

A už tě někdo přesvědčoval, že 25 let starý auto může být na denní provoz lepší než nové, tím že jsi v nich jel pár dnů po sobě? Nejsem moc kovaný v BMW, ale určitě bych jel radši ve starém funkčním Motýlu než v novém Cčku. Když taky nebudu řešit finanční stránku (výrazně vyšší cena nového Cčka vs. servisní náročnost udržet motýla funkčního). Ale budou to spíš výjimky. Když si představím třeba Sonatu, tak bych dal možná přednost nějaké i30, dokonce i20, ale tuto zkušenost nemám.
Mimochodem M3 E46 je taky devadesátkový auto (i když M verze přišla až v 00).

Fa
Fandatik
07. května 2020, 01:35
0
Nissan se stahuje z Evropy. Nové "Zetko" už tu možná oficiálně nenabídne.

Nevšiml jsem si Zka s kundou na kapotě, uvnitř občas.

Fa
Fandatik
06. května 2020, 20:56
8
Vrátíme Michala zpátky na silnici?

Shit happens. Aspoň na rovinu přizná, že to mydlil jak prašivej (a kdo ne). Tak jsem mu poslal pětikilo do nového začátku. Tak se nestyďte a přidejte se.

A předpokládám, že to tu bude číst (nechal jsem v poznámce link na tento článek).

Fa
Fandatik
06. května 2020, 20:33
0
Nissan se stahuje z Evropy. Nové "Zetko" už tu možná oficiálně nenabídne.

Z vyjádření v článku "by negativně ovlivnil flotilové emise" bych to na prsty Bruselu viděl.

Fa
Fandatik
04. května 2020, 19:40
0
VW Caravelle 6.1CL TDI 4MOT DSG DR: Nenasyta

Tu jsem někde převzal a zdroj samozřejmě už nejsem schopen dohledat.

Fa
Fandatik
04. května 2020, 19:37
0
4 auta z devatesátých let, která by František chtěl mít v garáži

Když vynechám exkluzivity.
Tak Mitsu Gallant (93) s dvoulitrovým V6, jedno z mých prvních aut. A bylo skvělé. Dále
560 SEC (W126)
S2000
G500

Fa
Fandatik
04. května 2020, 19:13
2
VW Caravelle 6.1CL TDI 4MOT DSG DR: Nenasyta

Ale podobná chyba dala vzniknout nesmyslnému Cliu V6. Jako odpověď na chystané VW Lupo "3 litr". :-DDDD

Vše špatné může být pro něco dobré.

Fa
Fandatik
04. května 2020, 19:09
1
VW Caravelle 6.1CL TDI 4MOT DSG DR: Nenasyta

Podle mě taky. Navíc to aktuální Vito mi přišlo naprosto parádní na bus. Než jsem sedl právě do Včka (ale ten cenový nárůst je brutální) přirovnal bych to Rko vs Sko kdysi. Nakonec jsem koupil jinou dodávku (5 let ojetou). Ale mám to na cca. 5tis km/rok (10-20 cest), kdy potřebuju víc míst. Navíc jsou jen v 8 mi místné konfiguraci a to jedno navíc je pro mé potřeby nutné. Jinak by Vito byla jasná volba.
Co bylo špatně na MBUX v Mercedesu? viz. příspěvek výše?

Každopádně mi tohle auto přijde srovnatelné s Vitem s cenovku tak 1,2-1,3 mio (už skoro maximální výbava). Podle mě totální přestřel od VW. Ale lidí to stejně koupi, jim jde o hovno.

Fa
Fandatik
04. května 2020, 11:13
1
VW Caravelle 6.1CL TDI 4MOT DSG DR: Nenasyta

V článku je několikrát zmíněn pro porovnání Mercedes (jednou konkrétně Vito, tak pravděpodobně pro celý článek), jenže cena je v teritoriu Vclass a dle článku pocitem z jízdy Vito. Myslím, že tady není moc co řešit.

Fa
Fandatik
23. dubna 2020, 13:54
0
Lotus chystá nálož nových modelů. Objeví se i sedan a SUV.

Tak vycestovat snad budeme moct už 27.4. což bude super.

Možná skalní fanoušci nejsou nadšený, ale terénní Lotus?
Pokud stejně jako u silničních modelů bude jen jedna priorita, tady průchodnost a zábava tak za mě palec nahoru. Takový super Jimny.

Fa
Fandatik
22. dubna 2020, 03:03
0
Věci, které na současném automobilismu nechápu...

Na Kamiq asi nejsou dostatečná data, ale žebřík žádný prodejní hit není. Ve finále kanibalizace modelů nejen v automobilce, ale v celém koncernu může být na škodu.

Fa
Fandatik
21. dubna 2020, 16:48
0
Věci, které na současném automobilismu nechápu...

A nebylo by lepší kdyby ta Škoda namísto zbytečné Scaly (nebo Kamiqa) udělali jen jedno a čas strávený na druhém použili na odladění prvního? Samozřejmě to platí i pro zmiňovaný MB.

Fa
Fandatik
20. dubna 2020, 03:48
4
Věci, které na současném automobilismu nechápu...

Samozřejmě je jednodušší odladit tři modely k dokonalosti (+ varianty) než třeba dvacet (v různých variantách).

A zrovna zmiňovat MB kde je rozdíl vidět na první dobrou?

Fa
Fandatik
19. dubna 2020, 17:40
2
Věci, které na současném automobilismu nechápu...

Asi bych byl radši za stejné, ale lepší auto. Což ke v článku zmíněno.

Fa
Fandatik
18. dubna 2020, 08:45
1
Hra na četníky a lupiče

Někde jsem četl, že pro lidskou přirozenost by semafor měl být zelená=stůj. A podsvícení různých digitálních přístrojů v noci červeně, méně to unavuje oči. Zdroj a relevantnost nemůžu zaručit. Tak snad to mají nějak podložené ty barvičky.
Spíš mě vytáčí ta zadávací dokumentace pro výběrové řízení. Kdyby jim to vždycky ÚOHS hodil zpět než vypíšou férové. Tak chodí 5 let pěšky.
Možná by šli získat kompletní provozní náklady tý RS6 (na základě 106ky), jestli to auto jde relativně levně provozovat nebo je to finanční sebevražda.

Fa
Fandatik
18. dubna 2020, 08:23
4
Hledáme únikové auto pro bankovní loupež

Všechny ty auta by měla policejní ovce zásadní problém stíhat.
Thema 8.32 už není žádná raketa, ale kilo pod 7 a 240kmh?
W124 s 8mi hrnkem a 326 koníky?
Cossie je stovka za cca 6 sekund a 250kmh
A 850R (T-5R) není ani dnes pomalé auto s parametry podobné výše zmíněné Cossie.
A o tom Lotusu darmo mluvit, teda psát.
Doufám, že jsem se nikde vyloženě nesekl. Ten MB je možná E60 AMG.

Fa
Fandatik
01. dubna 2020, 11:28
5
Autíčkář se ptá: Auto do postapokalyptického světa

Scania L8050 na dřevoplyn. Pokud bych byl odkázán jen na to auto.

Fa
Fandatik
31. března 2020, 10:26
0
Rouška v autě: nutnost, nebo nesmysl?

Když už jsme tu debatu začali, jak se odborně díváte na nové nedoporučení WHO (Michaela Ryana) nosit neustále roušky? Což už výrazný rozdíl oproti pouhému nevydání doporučení je nosit.
V Rakousku se aktuálně zvažuje varianta jednorázové roušky (zdarma) před vstupem do obchodu spolu s dezinfekcí rukou.

Fa
Fandatik
30. března 2020, 14:29
0
Věci, které prostě musíte mít

U nových aut je to víceméně jasné s tou svítivostí. U starších toť otázka.
Xenony trpí na slepnutí, pronikání vlhkosti a s tím spojenými problémy úplně stejně. Jenom náklady na výměnu jsou úplně jinde.
Třeba 4k vs 20k za jeden světlomet, co pět let průměrně? A zrovna u MB ty halogeny jsou nadprůměrné. Autonivelace, elektrika, atd. Vše je složitější = dražší.

Fa
Fandatik
29. března 2020, 19:19
-1
Rouška v autě: nutnost, nebo nesmysl?

Opravdový Vám dvěma věřím, že tyto věci berete vážně a myslíte lidsky a morálně.
Ale většina kroků představitelů státu (všech, nejen v ČR) mě utvrzuje v názoru, že tuto pandemii již berou jako formu důchodové reformy.

Fa
Fandatik
29. března 2020, 16:55
1
Rouška v autě: nutnost, nebo nesmysl?

No sídlo firmy mám v Praze, bydliště HK. To je těch 100km a určitě nejsem jediný, kterému zavřeli možnosti ubytování v místě výkonu práce.

Jinak dle WHO jsou doručení stále stejný. Distance 1 metr, zakrývání úst při kašlání nebo kýchání loktem, mytí rukou, nedotýkání se oči, atd.

O ústenkách, zavírání hranic a dalších nebylo žádné doporučení od WHO vydáno. Tak komu v této situaci máme věřit? STBákoj a jeho nohsledům nebo hlavní autoritě ve zdravotnictví?

Fa
Fandatik
29. března 2020, 16:34
2
Rouška v autě: nutnost, nebo nesmysl?

A už jsi zkusil otevřít konzervu?

Jinak já vítám všechny pokusy otevřít lidem oči před absolutní nepřipraveností naší politické reprezentace. Zejména pak upozorňování na zjevné a úmyslně lživé vyjadřování.

Lepší než článek o Dachau nebo nějakém shitcrossoveru.

Fa
Fandatik
29. března 2020, 03:38
2
Rouška v autě: nutnost, nebo nesmysl?

Krom výše zmíněného, stojí za připomenutí, že ústenka má svoji ochranou funkci pouze po omezený čas. A je na zvážení, jestli ho promrhat samotný v autě nebo využít v kontaktu s cizími (mimo společnou domácnost) lidmi.
Za další vozidlo není veřejný prostor a lze na něj uplatňovat podobná právní ustanovení jako na vlastní domácnost/bydlení, kde ústenky povinné nejsou. A opravdu nerozhoduje zda tím vozidlem je Miata nebo GLS.

Osobně jsem k těmto všem opatřením skeptický a dal bych i v ČR přednost švédskému modelu. A v rámci politické hyperkorektnosti přestaneme říkat aktuální situaci "pandemie koronaviru" a nazveme to "důchodovou reformou".

Fa
Fandatik
28. března 2020, 10:42
0
Ptejte se: Jak brzdit motorem při běžné jízdě?

Oba máte pravdu. Když vzpomenu (možná bych i dohled ve sklepě krabice s časopisy) na testy aut v těch zlatých 90'. Tak normou bylo v technických parametrech uvádět vše důležité. Např. stály převod + převody na jednotlivé stupně u převodovek, rozkreslený a okotovaný vnitřní prostor (včetně délky sedáku, výšky opěradla, atd.). A ten novinář rozuměl technicky autům.
Dneska jsou to spíš literární volná cvičení jak zaujmout a o auto jde až ve druhé řadě.
Vybírat auto jen dle testů určitě to bylo v těch 90' jednodušší.
Jenže spoustu dřív běžných parametrů dnes automobilky snad ani nezveřejňují.

Fa
Fandatik
27. března 2020, 20:38
0
Ptejte se: Jak brzdit motorem při běžné jízdě?

Taky to už nejsou auto-novináři, ale testovači infotainmentu.

Fa
Fandatik
27. března 2020, 20:34
1
Ptejte se: Jak brzdit motorem při běžné jízdě?

Juniore: když přilítneš k ceduli 150 a nevzrušeně pokračuješ dál, tak semafor nestihne zareagovat. :-)

Poslední komentáře

Poslední inzeráty

Ford Mustang BIG BLOCK / 1 ze 67/ V ČR 1968
Ford Mustang BIG BLOCK / 1 ze 67/ V ČR

1968 rok výroby
270 koní výkon
6 400 ccm objem

Ford Mustang FASTBACK/TOP STAV / Na cestě 1967
Ford Mustang FASTBACK/TOP STAV / Na cestě

1967 rok výroby
220 koní výkon
4 700 ccm objem

Ford Mustang SHELBY GT350 ORIGINÁL /Manuál 1968
Ford Mustang SHELBY GT350 ORIGINÁL /Manuál

1968 rok výroby
270 koní výkon
5 000 ccm objem

Ford Puma 1.7VCT 2001
Ford Puma 1.7VCT

2001 rok výroby
123 koní výkon
1 700 ccm objem

Mercury Park Lane Convertible 1959
Mercury Park Lane Convertible

1959 rok výroby
325 koní výkon
7 050 ccm objem