načítám data...

rock

JménoPavel Pospíšil
BydlištěVyškov
Registracepřed 4.2 rok.
Poslední aktivitapřed 7.2 hod.
Příspěvků ve fóru1
Komentářů u článků1194
Pozitivních komentářů u článků469
Negativních komentářů u článků27
Možnostinapsat zprávu

Posledních 50 komentářů

ro
rock
včera v 07:20
5
Proč je auto spotřebič a proč to není špatně

Z pohledu normálního člověka - Spotřebič může být služební Octavia, co ji člověk nafasuje, tři roky s ní jezdí (a občas se mu do toho nacpe i někdo z kolegů) a pak jde do světa. Když si koupím auto za volný peníze, co se mi zrovna válí na účtu a jejichž úbytek ani moc nepostřehnu, tak nechť je to spotřebič. Ale když budu brát 30 hrubýho a rozhodnu se, že si jednou v životě našpóruju na nový auto, tak bysem fakt chtěl, aby i ten Kamiq byl něco mnohem víc než mixér. Protože s ním strávím dalších 10 let života.

Z pohledu autíčkáře - nic takovýho jako spotřebič neexistuje. Přiměřeně narušenej cvok si dokáže najít něco zajímavýho i v nejtuctovějších vranách. Nicméně tak nějak samovolně tíhne ke strojům, který pro něj tuctový nejsou, tak má požitek každý den.

A k automobilkám - vůbec mi nevadí, že vyrábějí spotřebiče. Pokud v těch nepřehledných řadách modelů zůstane něco, co má potenciál, aby se o to zajímala ta skupina narušených cvoků.

ro
rock
včera v 07:08
2
Proč je auto spotřebič a proč to není špatně

"ranní smoothie"

Co to je??? Kam zmizela vajíčka na špeku, párky, zapečený toast nebo aspoň rohlík s pršutem a čedarem, když už teda člověk fakt nestíhá? A kafe a džus?

ro
rock
19. října 2021, 19:43
2
Škoda Kodiaq RS 2.0 TSI: Na pohled podobný, v jádru jiný

Půjdu proti davu: fakt myslím, že to NENÍ ošklivý. Akorát mne to vizuálně nehorázně nudí. Což je teda asi ještě horší, než kdyby se mi to vysloveně nelíbilo.

ro
rock
16. října 2021, 18:50
0
5 neobyčejných reklam na obyčejná auta

...vida, jde to přečíst. Tím líp.

ro
rock
16. října 2021, 18:49
2
5 neobyčejných reklam na obyčejná auta

A přidám mého oblíbence. Není to TV reklama, ale časopická. A není to jedna reklama, ale celá sada. Dám sem na ukázku jenom jednu, protože v malým rozlišení se to stejně nebude dát přečíst, ale vygooglete si je. Je jich určitě několik desítek v stejném designu a jedna lepší než druhá.

ro
rock
16. října 2021, 18:46
0
5 neobyčejných reklam na obyčejná auta

ad C3 - neparkuje za ním?
ad 206 - tuhle jedinou si pamatuji. Akorát jsem si teď říkal, jestli z toho neudělali reklamu na ten Hindustan. Přežije takovejhle tuning a jezdí :-)

ro
rock
15. října 2021, 12:50
0
Volvo XC40 Recharge Twin: Čekání se vyplatilo

Ona ta predikce pana Dobeše se dá i obrátit. Totiž:
Až budou elektrický auta ve všem lepší, budu ho sám chtít.

No, já se tomu jako daily povozu na dojíždění do práce nebráním. Ale zatím ho nechci, takže očividně ve všem lepší nejsou. A i když ho třeba časem chtít budu, tak stejně k němu budu nutně potřebovat nějakou hračku z dob mých dětských plakátů.

Od věci:
Včera v noci jsem koukal na epizodu seriálu Black Mirror. Děvčica tam měla Thunderbirda '62. Do toho se dávala 6,4 V8. No a děvenka přijela k zaprášené benzince, z kufru vytáhla skládací solární panel a kablík z něho zapíchla do zásuvky na autě. No tvl, teď nevím, jestli jsem to fakt viděl, nebo jestli jsem u toho pospával a byl to nějakej zlej sen...

ro
rock
15. října 2021, 10:27
0
Volvo XC40 Recharge Twin: Čekání se vyplatilo

to krab:
k té dálnici: moc pěkně a zdá se, že i poctivě rozepisují tyhle údaje v testech reálné spotřeby na fdrive.cz. Namátkou poslední test - Opel Corsa-e:
udávaná spotřeba: 16,5 kWh / 100 km
naměřeno mimo město (90 km/h): 14,35 kWh/100 km
naměřeno dálnice (130 km/h): 24 kWh/100 km
plus k tomu změřili i ztráty (při nabíjení), který byly asi 17%

Když o tom tak hloubám, tak moje auto má mimo město okolo 5,9 l a na dálnici cca 6,1...

ro
rock
15. října 2021, 10:17
1
Volvo XC40 Recharge Twin: Čekání se vyplatilo

Honza:
Proti ceně top verze zas tak moc nemám. kdo chce čančat a jít s cenou nahoru, ten ať jde třeba až do nebes. Mám problém s tím "od", protože 1,2 M je sice víceméně rozumný jenom v kategorii EV. Ovšem v kontextu toho, že časem by ten relativně zaplatitelnej benzínovej základ vůbec neměl mít místo na trhu, je to prostě hodně. A výbava to neospravedlní, to je jenom zbytný, obvykle nehorázně předražený pozlátko.

ro
rock
15. října 2021, 09:17
0
Volvo XC40 Recharge Twin: Čekání se vyplatilo

K tomuhle Volvu:
K té (ne)přiměřenosti ceny: od 1,2 M za něco, co v benzínovém základu stojí od 780 t? OK, automat by v tomhle autě už asi fakt byl žádoucí, ale to jsme pořád na 834 t. A nižším výkonem spalovací verze moc argumentovat nejde, protože jak autor sám poznamenal, je to mětský holčičí crossover. A já dodávám, že tam je víceméně kuhovnu i těch 230 k slabší verze.
Ještě jeden postřeh: plug-in hybrid XC40 stojí +- podobně jako ta slabší elektrika, od 1,2 M. V tomhle kontextu už ten vysavač drahej není. Nebo je příšerně předraženej ten plug-in.

K EV obecně:
Aktuálně se výrobci EV (až na kusové výjimky nahoru i dolů) tak nějak shodli a ustálili na udávaném dojezdu 350-500 km, reálně 250-400 km. Vypadá to na standard, se kterým v aktuální generaci EV nikdo moc nepohne a asi si už na to budeme muset zvyknout.

ro
rock
14. října 2021, 10:41
1
Autíčkářův týden: Legendy útočí

Delta je vděčný / věčný námět konceptů a studií...

ro
rock
08. října 2021, 14:39
4
Ford Probe: auto které mělo nahradit legendu

:-)
Já tam mám reklamu na Decathlon, to mi přijde podstatně pozitivnější :-)

Spíš mne teda ale zaujalo, že to byla ještě krásná doba, kdy auto propagovala blondýnka s rozepnutou blůzou a bez podprsenky a nikdo v tom neshledával nic nepatřičnýho. Dneska by bylo špatně všechno od pohlaví, přes postavu a oblečení až po barvu pleti...

ro
rock
08. října 2021, 05:40
5
Ford Probe: auto které mělo nahradit legendu

Měl jsem za to, že Cougar byl interně zamýšlený a vyvíjený právě jako 3. gen Probe a jiné jméno dostal jen z marketingových důvodů. Odpovídá tomu i časová návaznost.

ro
rock
07. října 2021, 10:21
0
Jardova víkendovka aneb srdci neporučíš

Já jeho původ i význam znám.

ro
rock
06. října 2021, 19:10
0
ro
rock
06. října 2021, 11:11
0
Jardova víkendovka aneb srdci neporučíš

:-)
Naprosto chápu
Desetiletý rock nutně potřebuje Audi quattro gr. 4 (původní, předevoluční, ještě před vznikem sk. B) z r. 1981.
Dospělý rock sice čtyři kolečka na volantu má (a ne poprvé), ale hranaté kupé quattro to jaksi není... i když teda Audi Coupé B2 vrtá hlavou docela fest. Jakkoliv by to bylo jen FWD, quattro je příšerně drahý.

ro
rock
02. října 2021, 14:13
2
Hyundai Bayon 1.0 T-GDI MHEV: Čím méně, tím lépe

riderhenry:

Ono se to asi nedá nějak jednoduše zjistit, ale v ČR může být 30-50 t automechaniků - a něco přes 8 000 000 lidí, co by si hypoteticky mohlo koupit auto. Z toho mi vyplývá, že v podstatě nikdo nemá reálnou schopnost a možnost zhodnotit kvalitu a stav kupovaného auta. Nicméně spousta lidí prostě auto koupit potřebuje. Jak to řešit? Když přijdu coby Pepa z ulice do autoservisu a řeknu jim, že bych potřeboval udělat analýzu konstrukce podvozkových prvků Bayona, Crosslandu, Dustera a porovnat to s Kamiqem, tak mne celkem logicky pošlou do háje, páč mají své práce dost. Spoléhat na časopisy nebo weby se nedá, protože ty se tomu buď nevěnují, nebo u nich nemůžu vědět, jestli nemají i nějakou vedlejší motivaci. Obcházet hospody a hledat tam automechaniky je taky dost o ničem. Tak co s tím?

btw když jsem kupoval svoje poslední auto (ojetinu), tak jsem ho poprvé uviděl až když bylo zaparkované před barákem a papíry byly napsaný na mě. Výběr, lustraci, zhodnocení na místě, koupi, vstupní servis, přepis a dopravu jsem nechal na firmě, co se tím živí. Protože jsem reálně zhodnotil svoje možnosti a schopnosti. Nelituju toho, všechno je k mé spokojenosti. Ale je tohle jediná správná cesta?

ro
rock
01. října 2021, 10:51
2
Hyundai Bayon 1.0 T-GDI MHEV: Čím méně, tím lépe

No, i kdybych byl ten klasický pantáta "skoro SUV ty vole mámo koukej!", tak by mi asi ztuhl úsměv, kdybych zjistil, že ve výbavě "již od" si nepustím ani rádio, páč je za příplatek (a ne až tak úplně malej)...

Stojí proti tomu Crossland, C3 Aircross, možná Tivoli, samozřejmě Duster - a už asi nic dalšího, všechno ostatní je v základu o min. 20% dražší, což není málo...

ro
rock
29. září 2021, 16:14
1
Citroën Ami: Malé velké autíčko

Hele, ono je to určený tam, kde je vysloveně bezpodmínečně nutný mít BEV. Protože nejlevnější alternativa stojí trojnásobek.

Ale pokud elektro není základní podmínka, tak zlatý Sandero ve výbavě "již od".

ro
rock
29. září 2021, 14:21
1
Italský týden aneb nemáte tam nějakou Lancii?

Hele, moc to nesleduju, protože tenhle problém mám v současné době vyřešenej, ale u nás na venkově se ještě pořád dá za 5 M koupit prostorný (obyvatelný) dům s 1000 m2 pozemkem. Když se mega vrazí do drobného faceliftu baráku, tak se za zbytek dají postupně, jak budou přibývat auta, budovat garáže ve dvoře (pokud tam už nejsou).

ro
rock
22. září 2021, 14:47
1
Co nejhoršího se vám stalo na cestách?

Tři dálniční příhody:

- auto těsně přede mnou sestřelilo přebíhajícího psa. Mně se nestalo nic, akorát jsem měl sevřený půlky, když jsem se z rychlýho pruhu dostával do odstavnýho, protože dopředu jsem přes směs krve a chladící kapaliny na čelním skle neviděl vůbec nic.

- došla mi nafta ve zúženém úseku (2 pruhy, ale úzké, žádný odstavný). Vydal jsem se na 2 km benzinku I. a tam měli zavřeno (i když je nonstop. Asi jenom předávali službu, ale to mi nedošlo). Šel jsem 9 km na benzinku II., koupil jse kanystr s naftou a vrátil se 7 km k místu odstaveného auta... které tam už nebylo. Došel jsem zbývající 2 km na benzinku I. (btw už měli vesele otevřeno), odtamtud jsem z budky zavolal na policii, ti mne navedli na higway patrol a ti mi vysvětlili, kam odtáhli moje auto (jenom na konec zúženého úseku). Doťapkal jsem 5 km k odstavenému autu, nalil naftu a hurá, odjel. Po 20 odejitých km, 5 jsem odjel stopem.

- při jízdě nočním podzimním mrholením přiskákala ze tmy pneumatika, přeběhla mi přes masku a kapotu nad autem a zmizela... Asi vypadla polákovi, co jí měl podložený auto na přívěsu. Měl jsem štěstí, strefilo mne to v šikovným úhlu, tak jenom popraskanej nárazník a vysypaná mechanika ostřikovače světla.

Mám štístko. Mně se nikdy neděje nic zásadního.

ro
rock
20. září 2021, 20:42
1
Co nejhoršího se vám stalo na cestách?

Den, kdy se mne tři různí lidé pokusili zabít. Nejdřív mi paní nedala přednost coby protijedoucímu. Pak mne chlapík s dodávkou předjížděl v zatáčkovité pasáži a když se mu do protisměru vybatolil náklaďák, tak to strhl zpátky na kraj. Na mne. A na závěr mne autobus začal předjíždět těsně před kruháčem, nestihl to dokončit a nějak mu bylo jedno, že když se stočí do kruháče, tak vpravo do něj žádné místo nezbude.
Všechny tři situace jsem přežil -jinak bych o tom nepsal-, ovšem ve všech třech situacích mne výhradně moje předvídavost, vyježděnost a technika zachránily od nedobrovolné návštěvy pokoje s kapačkou (v tom lepším případě) a všichni tři si v těch situacích shodně počínali, jak kdybych tam prostě nebyl.

Ale byl jsem na kole, silniční veš, tak se to holt nepočítá...

ro
rock
20. září 2021, 07:10
0
EMW Wartburg: Nikdy nenalezený směr

Drobná grafická vložka :-)

ro
rock
20. září 2021, 06:25
1
EMW Wartburg: Nikdy nenalezený směr

313 - sportovní model, imho ten celočervený na fotce z muzea, odvozený od řady 311
312 (interní označení) = 311/1000 - původní 311 s litrovým motorem, přechod mezi 311 a "pravou" 312
312/2 (interní označení) = 312 - "pravá" 312, po modernizaci (úplně novej podvozek), tohle je ten poslední model před 353

1000 - původní označení W353
353 1000 - dtto ze začátku výroby
353 W - ekvivalent zkratky evo, Wartburg tehdy dostal ty kotouče
353 S - ASI nástupce označení de luxe, ale ruku do ohně za to nedám

ro
rock
18. září 2021, 21:31
-4
Pět nejnesmyslnějších aut

Nová krátká Fabia je taky hotový auto, má už ceny a nejsou zas tak vysoký. Vlastně jsou při stejné motorizaci vyšší právě o těch 30 t. než předchozí generace. Co se dlouhé verze týká, tak minimálně půlka auta by byla naprosto shodná s krátkou, používá se modulární platforma, takže v tomto směru je taky hotovo a nějakou práci už na dlouhé verzi odvedli. Tady rozhodně není řeč o návrhu zbrusu nového modelu, spíš mělo jít o dokončení a zprovoznění něčeho, co je z valné části hotové. Vůbec neexistuje důvod, proč by cenový rozdíl od krátké verze měl být citelně větší než v předchozí generaci.

ro
rock
18. září 2021, 20:01
-3
Pět nejnesmyslnějších aut

Ale to zdraží Kamiqa taky, dyť má stejný pohonný jednotky. Dokonce ještě víc, protože má se stejným motorem o nějakých 5-10% větší spotřebu.

ro
rock
18. září 2021, 18:31
-4
Pět nejnesmyslnějších aut

Příplatek za kombi byl v předchozí generaci Fabie 14 tisíc. I kdybych akceptoval to, že s motorem MPI by třeba nemuseli Combi vůbec nabízet, tak i s TSI by se pořád mohla vejít někam do 370.

ro
rock
18. září 2021, 11:36
1
Pět nejnesmyslnějších aut

Scala je nižší než Fabia Combi...

ro
rock
18. září 2021, 11:35
-1
Pět nejnesmyslnějších aut

Proč podstatně? Nová Fabia začíná na 330 t., Fabia Combi mohla být řekněme +30 t, Kamiq je od 423 t - a to už má dva roky, takže se pomalu blíží k faceliftu, a tedy ke zdražení. Ještě pořád by si do zelí nelezli. Ale proč by Škoda prodávala něco levnýho, když může lidem vnutit něco o 15-20% dražšího.

No, vlastně je tady něco, co dává smysl jako náhrada Fabie Combi - Hyundai i30 Kombi. Od 375 t za auto o třídu vejš.

ro
rock
18. září 2021, 10:40
2
Pět nejnesmyslnějších aut

Smart Roadster / Coupé.
Mohla to být skvělá hračka o rozměrech (a váze) angličáku, dokonce i ten 0.7 l tříváleček (60 kW) by se dal překousnout, ale jediná volba byl děsně pomalý automat. No a tím to zhaslo, protože ten řadil tak, jak by odpovídalo na víkendový cruiser a kdo by chtěl na pohodu cruisit s kei carem...

Ale bude z toho zajímavej youngtimer.

ro
rock
18. září 2021, 10:28
2
Pět nejnesmyslnějších aut

"...akorát Kamiq lidi nemaj rádi, protože..."
No, možná taky proto, že s cenou začíná o 90 tis. výš, než končící Fabia Combi a min. o 50 tis. výš, než mohla hypoteticky začínat Fabia Combi nové generace.
Plus teda vyšší auto se každýmu líbit nemusí.

ro
rock
17. září 2021, 10:27
0
Autíčkářův týden: Elektrické novinky z Mnichova a jedna nečekaná hvězda

Pochtli:
Dobrej postřeh :-), dokonce tam dali jakousi lowcost verzi s přehazovačkou, do města vysloveně nevhodné řešení. Vůbec se v té scéně neorientuju, ale nemohlo mne minout, že existují tucty různých studií, od nezávislých designérů přes výrobce kol po automobilky (Audi, Porsche, Tesla atp). Každá z nich, i ty 10 let staré, vypadá proti tomu z plakátu jak z jinýho světa.

ro
rock
16. září 2021, 19:03
2
Autíčkářův týden: Elektrické novinky z Mnichova a jedna nečekaná hvězda

No tý jo... ve 125 tkm byly všechny moje auta teprve tak akorát zajetý a do nejmíň dvojnásobku jsem o nich vyjma oleje a spotřebáku ani nevěděl.
A to se říkalo Fordem tam a vlakem zpátky...

ro
rock
16. září 2021, 19:00
1
Autíčkářův týden: Elektrické novinky z Mnichova a jedna nečekaná hvězda

A navíc je ten gravel baterkovej :-(.
Na závodní tempo už mne zdraví nepustí, ale dokud nohy dokážou otočit klikama, tak si na kole na ten kopec vyjedu za svoje.

ro
rock
14. září 2021, 11:28
0
Barvy a auta, co patří k sobě

Jak napovídá název, má to být Ohnivý pták a je to z indiánských legend. Ohnivý pták měl Indiánům přinést oheň.

ro
rock
13. září 2021, 13:26
1
Barvy a auta, co patří k sobě

žlutobílý VW Vento taxi :-)

ro
rock
11. září 2021, 11:01
2
Barvy a auta, co patří k sobě

Tak určitě bych zmínil Subaru a jejich žlutomodrou převzatou od 555. Do té doby svoji ustálenou barvu neměli, ale u modré pak zůstali, i když je už 555 nesponzorovalo.
Přidal bych žlutou Mantu A s černou kapotou (měl to už Kadettt B, ale Manta je holt hezčí). Žlutočernou od té doby Opel používá doteď, alespoň ve formě pruhů.
Volvo C70 a tu jeho oranžovo-zlato-hnědou. Vůbec mám Volvo za ty, co tady ty divný barvy protlačili na trh ve větší míře. Možná to byl někdo jinej, ale já to mám spojené s Volvem.
A samozřejmě Audi quattro MUSÍ mít bílej základ a červeno-šedo-černé pruhy

ro
rock
11. září 2021, 10:45
2
Barvy a auta, co patří k sobě

No jasně, ale Ferrariho červená je prostě jenom italská Rosso corsa, stejně jako na Astonech se objevuje British racing green nebo na Alpinách Bleu de France. Národní barvy, jak byly přiděleny pro účast v Gordon-Bennettově poháru a zoficiálněny v meziválečné éře.

ro
rock
09. září 2021, 09:51
0
Designové perly z dílny Subaru. Znáte je?

Mně se Sambar Classic vlastně líbí víc než originál :-)

ro
rock
07. září 2021, 10:44
1
Automatizace jako cesta k rychlosti a šroubky

To jsi možná četl v zák. 361/2000, tam to asi četl každý z nás. Nebo by aspoň měl.
Jenže tam je napsané, že "Je-li zřízen jízdní pruh pro cyklisty, vyhrazený jízdní pruh pro cyklisty, stezka pro cyklisty nebo je-li na křižovatce s řízeným provozem zřízen pruh pro cyklisty a vymezený prostor pro cyklisty, je cyklista povinen jich užít".
No a u nás je drtivá většina těch jakože stezek uvedená značkami C 9a nebo C 10a (Stezka pro chodce a cyklisty), o kterých se ovšem zák. 361/2000 v této souvislosti nezmiňuje. Stezek pro cyklisty (C 8a) je u nás jak šafránu, mne teď vlastně vůbec nenapadá, kde v mém širokém okolí nějaká je.

Takže to použítí Stezky pro chodce a cyklisty vidím čistě jako dobrovolné.

ro
rock
07. září 2021, 10:27
4
Automatizace jako cesta k rychlosti a šroubky

Nedávno jsem měnil žárovku v Hondě Jazz. Ano, Japonci jsou zdvořilí lidé, svých zákazníků si váží, ale bohužel také předpokládají, že má člověk mezi loktem a zápěstím ještě jeden kloub.

ro
rock
07. září 2021, 05:54
0
Automatizace jako cesta k rychlosti a šroubky

S automatizací souhlas. Mimo rychlosti na dálnici bude taky možné -po důsledném oddělení pěších a cyklistů od aut- zrušit semafory a vůbec princip hlavních a vedlejších ve městech. Každý auto bude vědět, kam jede, po jakých ulicích se tam může dostat, jak vypadá doprava v těch ulicích. Především bude ale taky vědět, kam a kudy jedou všechna ostatní auta a dokáže se s nimi zkoordinovat.

ro
rock
03. září 2021, 07:12
0
Největší kravina, jakou jste si kdy koupili?

Nebo tady jsou dokonce vidět ty tahy štětkou :-)

ro
rock
03. září 2021, 07:10
0
ro
rock
02. září 2021, 18:06
0
Největší kravina, jakou jste si kdy koupili?

Víte, že se vyrábějí / vyráběly / mohly vyrábět auta v Izraeli? Maroku? Belgii? A nemám na mysli montovnu, ale svébytnou značku. Moje nákupy jsou naštěstí jenom papírové, ale do peněz to leze taky.
Ale třeba to není tak šílený, protože zatím je na to trh a když mne to přestane bavit, tak to za pár let můžu poslat do světa se 100% ziskem.

ro
rock
02. září 2021, 10:58
0
Po stopách čtyřdvéřových kupé

Kurňa, jaktože před chvílí se mi to hlásilo jako zbrusu nový článek a až teď mi se mi vypsaly všechny komentáře od dubna???

ro
rock
02. září 2021, 10:53
0
ro
rock
27. srpna 2021, 15:37
0
Budoucnost automobilismu pohledem skeptika

Ale jinak máš samozřejmě pravdu. Jenom jsem nakoukl do některých severních, víceméně kultivovaných zemí. Střední a jižní Afriku osobně neznám a ani se necítím na to, abych ji poznával.

ro
rock
27. srpna 2021, 15:15
0
Budoucnost automobilismu pohledem skeptika

Jako jo, jsou místa, kde to jde, to nepopírám. Taky jsem to cílil spíš na ty chudší země v měřítkách Afriky. I když třeba zrovna Uganda má za sebou těžký roky a mohla bejt úplně jinde.
Ale pak jsou místa jako Kongo, Súdán, třeba i Etiopie a z menších Somálsko, Zimbabwe, Rwanda, Eritrea, Mauretánie a další a další, o kterých to platí do puntíku. A jenom to, co jsem tu zmínil je kolik lidí ve sračkách? 300 mega? Půl miliardy? A i ta místa, kde je zrovna relativní klid, rozjebávají uprchlíci od sousedů, kde klid není. Třeba i to docela kultivovaný Alžírsko mělo občanskou válku vlastně nedávno.

Poslední komentáře

Poslední inzeráty

Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 1990
Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited

1990 rok výroby
169 koní výkon
3 956 ccm objem

Lincoln Town Car  1985
Lincoln Town Car

1985 rok výroby
150 koní výkon
5 000 ccm objem

Chrysler Cordoba  1979
Chrysler Cordoba

1979 rok výroby
150 koní výkon
5 898 ccm objem

Chevrolet Corvette C3 L-82 1979
Chevrolet Corvette C3 L-82

1979 rok výroby
225 koní výkon
5 700 ccm objem

Pontiac Firebird  1995
Pontiac Firebird

1995 rok výroby
150 koní výkon
3 353 ccm objem